استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

واش بتن چیست ؟

واش بتن چیست
کفپوش واش بتن

این روزها نما و کفپوش واش بتن انتخاب اول بسیاری از فعالان صنعت ساختمان برای ایجاد فضای پاسیو، حیاط خلوت یا محدوده‌ی ورودی ساختمان است. طرح‌ های متنوع و رنگ بندی که دست شما را برای انتخاب باز می‌گذارد باعث شده طیف گسترده ای انتخاب پیش روی خریداران قرار گیرد. ابعاد و نوع سنگ دانه و رنگ بندی و تفاوت رنگ‌های متن با سنگ‌دانه‌ها و میزان شفافیت بافت آن‌ها و گرد یا گوشه‌دار بودن سنگ‌ها همگی موارد است که در انتخاب تاثیر گذار است. مواد تشکیل دهنده ی واش بتن چیست ؟ جزئیات ترکیبات واش بتن در ادامه به صورت جدول آورده شده است. واش بتن از پایه ی سیمان تهیه می شود. در تولید واش بتن از افزودنی های بتن و سنگ دانه های تزئیتی استفاده می کنند و تراکم و ابعاد سنگ دانه ها طرح نهایی را می سازد. رنگ زمینه نیز تاثیر بسیار زیادی در انتخاب دارد. میزان ساب خوردگی سطح نیز کاربرد واش بتن را تحت تاثیر قرار میدهد.

انواع واش بتن
انواع واش بتن

موزاییک واش بتن چیست ؟

واش بتن نوعی کفپوش بتنی است که هم برای فضای داخلی و هم برای فضای خارجی و محوطه سازی قابل استفاده است. بتن به عنوان پوشش کف پیشنهاد مناسبی است. پایداری بالایی دارد و امکان اجرای آن در مناطق مختلف آب و هوایی نیز وجود دارد. ایران نیز در این زمینه شرایط ویژه ای دارد. ایران یکی از مهم ترین تولیدکنندگان سیمان در جهان است. تولید کننده ای که بسیار بیش از ظرفیت مصرف خود و حتی در بسیاری از موارد تولید مازاد ظرفیت تجاری نیز دارد. به این ترتیب رو آوردن به کف پوش های بتنی دور از انتظار نیست. اما واقعیت این است که بتون ظاهر جالبی ندارد. رنگ خاکستری دلگیر و بی روح که از نظر زیبایی شناسی حرفی برای گفتن ندارد. نیاز به ایجاد ظاهری زیبا، پای واش بتن کف را به بحث ساخت و ساز باز کرده است.

انواع واش بتن چیست

قیمت انواع واش بتن بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است اما عامل اصلی اغلب به ابعاد باز می‌گردد. عموما بیشترین قیمت مربوط به واش بتن هایی با ابعاد ۵۰ در ۵۰ است و هر چه ابعاد کوچکتر می‌‍‌شود قیمت انواع واش بتن نیز به تبع آن کمتر است. لیست قیمت انواع واش بتن بر اساس موزاییک های واش بتن ، واش بتن‌ های پرسی ، واش بتن های قابدار و بدون قاب و واش بتن های ویبره ای تقسیم بندی می‌شود. از نظر ابعاد نیز سه شکل مستطیلی ، مربعی و شش ضلعی ابعاد رایج موجود در بازار است. قیمت واش بتن بر اساس لیست زیر در بازه‌ی قیمت ۸۰ تا ۱۵۰ هزار تومان متغییر است:

 • موزاییک واش بتن ۳۰ در ۶۰
 • موزاییک ۴۰  در۴۰ واش بتن
 • واش بتن پرسی ۴۰ در۶۰ قابدار
 • موزاییک واش بتن ۴۰ در ۴۰ قابدار
 • موزاییک واش بتن بدون قاب ۳۰ در۶۰
 • واش بتن قابدار ۳۰ در۷۰
 • واش بتن شش ضلعی ۱۷در۲۹
انواع واش بتن
انواع واش بتن

شیوه های تولید واش بتن چیست ؟

مهم ترین هدف در تولید واش بتن چیست ؟ بالا بردن استحکام و کاهش میزان شکنندگی مهم ترین هدف در تولید واش بتن در محصول است. برای این منظور میزان تخلخل باید کاهش یابد، بنابراین باید بتوانید حفرات میان ذره ها را کم کنید. شیوه هایی که برای تولید واش بتون به کار می رود نیز بر همین اساس تدوین شده است. به زبان ساده واش بتون کفپوشی از جنس بتون است. بتن یک مخلوط ۴ جزئی است شامل سیمان، آب، اندازه شن و ماسه های ریزدانه و درشت دانه. در مورد موزاییک واش بتون سنگ رودخانه به مخلوط اضافه می شود و علاوه بر این افزودنی های دیگری مانند روان کننده ها و یا هر افزودنی که به استحکام آن بیفزاید در حین پرداخت به آن اضافه خواهد شد. به یاد داشته باشید هدف در پرداخت چنین کفپوش هایی بالا بردن هر چه بیشتر تراکم است و برای این هدف می توان از روش های متفاوتی نیز استفاده کرد.

واش بتون پرسی

اگر همین فرآیند پرس در کارخانه انجام شود چند اتفاق خواهد افتاد. اول آنکه قیمت پایین می آید و دوم کیفیت واش بتن هم به مقدار خیلی زیادی پایین خواهد آمد. به این دلیل که توزیع یکنواخت سنگ ها داخل سیمان انجام نمی گیرد و دو لایه بودن باعث می شود مقاومت مورد نیاز حاصل نشود و در صورت بروز اختلاف دما ترک خوردگی و شکست محتمل است. روش های پرسی وجود دارد که با استفاده از سیمان پرتلند و روش های عمل آوری استاندارد مقاومت را تا اندازه قابل توجهی بالا می روند اما واقعیت این است که اگر صرفه اقتصادی مد نظر باشد معمولا کار ساخت به صورت پرس با این تجهیزات انجام نمی‎ گیرد.

واش بتن لرزشی

اگر جایی برای انتخاب وجود داشته باشد میان کفپوش بتونی ویبره ای واش بتون و نوع پرسی آن، مدل ویبره کیفیت بالاتری دارد. در این روش از روان کننده ها و چسب بتن و سایر افزودنی های بتون نیز استفاده می شود. مخلوطی از سیمان و مواد افزودنی روی یک قالب پهن شده و با استفاده از فرآیند ویبره، هوا از حفرات آن خارج می شود. خارج شدن هوا به معنای تحکیم مخلوط است. به مرور میزان تخلخل کاهش می یابد پس حفره های کمتری برای نفوذ رطوبت و تخریب آن وجود دارد. در نهایت سطح آن با واترجت و سایر ابزار ساب زده می شود و با ظاهری شکیل ارائه خواهد شد.

واش بتن آنتیک

این روش تولید موزاییک واش بتن ، جدیدتر از سایر روش ها است. انتخاب مواد اولیه برای تولید واش بتن آنتیک از حساسیت بالایی برخوردار است. در ساخت این محصول از سیمان، آب، سنگدانه، پودر میکرونیزه، پیگمنت های رنگی و سایر افزودنی ها استفاده می شود. استانداردهای لازم آن شامل ضریب سایش در برابر سیمان، جذب آب، مقاومت فشاری و رنگ یکنواخت می باشد.

واش بتن چیست

معیار انتخاب سنگدانه واش بتن چیست ؟

یکی از عوامل بسیار موثر در شکل نهایی انواع واش بتن به نوع قرار گیری سنگ دانه ها باز میگردد. سطح نهایی واش بتن بر اساس میزان پراکندگی سنگ دانه ها،‌ نظم قرار گیری و تراکم متفاوت است. این تفاوت به شیوه ی ساخت باز میگردد. بر این اساس سه شیوه ی ساخت در بازار وجود دارد:

سنگ دانه در بافت بتن

دسته‌ی اول مربوط به سنگ دانه هایی است که به همراه بتن و در مخلوط بتن قرار داده شده است و لایه‌ی نهایی به صورت تصادفی حاوی برخی از این سنگدانه‌هاست. ظاهر لایه‌ی  نهایی به صورت تصادفی شامل بعضی از سنگدانه‌ هایی است که در مخلوط بتن اولیه وجود داشته‌اند.

سنگ دانه در لایه ی بیرونی

دسته‌ی دوم و یکی از رایج‌ترین انواع سنگ دانه های کار شده در انواع واش بتن مربوط به سنگ دانه هایی است که در لایه‌ی نهایی حدود ۳ سانت به صورت مجزا سنگ دانه و بتن کار گذاشته می شود به این ترتیب لایه نهایی حجم بیشتر و منظم‌تری از سنگ دانه را در بر میگیرد.

کاشتن سنگ دانه درون واش بتن

دسته سوم و گران ترین نوع، سنگ دانه هایی است که درون واش بتن کاشته می‌شود. در این نوع سنگ دانه به صورت دانه ای در زمان مرطوب بودن بتن به دست می آید. این راه خلاقانه ترین و پر زحمت ترین روش قرار گیری سنگ دانه در بتن است.

انواع واش بتن
انواع واش بتن

طیف رنگ بندی واش بتن چیست ؟

رنگ بندی متنوع واش بتن وسعت انتخاب بسیار زیادی را به شما خواهد داد. کافیست نگاهی به عکس انواع واش بتن بیندازید تا طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را مشاهده کنید. با توجه به استفاده از سنگ دانه ها در واش بتن رنگ های طبیعی سنگ که هر کدام منحصر به فرد است باعث می شود تا اغلب مشتریان به دلیل نمونه های کار تمایل نشان دهند. انتخاب طیف رنگ اهمیت بالایی دارد خصوصا زمانی که قصد دارید از انواع واش بتن برای ورودی های ساختمان استفاده کنید. بیشتر انتخاب‌ ها از میان رنگ های پاستیلی است. رنگ هایی مات و آرامش بخش که در کنار نور آفتاب و درختار نمای زیبایی ایجاد می‌ کند. انتخاب‌های شما بر اساس معماری نما ممکن است یکی از موارد زیر باشد:

 • واش بتن با رنگ صورتی پاستیلی هماهنگ با نماهای کرم رنگ
 • رنگ رز کوارتز که بسیار جذاب و پر طرفدار است و از طیف صورتی بی رنگ تا صورتی مات
 • رنگ‌ گرانیت آبی تیره هماهنگ با نماهای مدرن
 • رنگ گرانیت قرمز بسیار شیک و هماهنگ با نماهای سفید و آجری

رنگ‌های طبیعی بیشتر تم رنگ خاکی و شنی دارند. این رنگ ها شامل موارد زیر است:

 • رنگ خاکی با سنگدانه های قهوه ای ماسه ای
 • رنگ خاکی با سنگدانه های رنگ آهکی خاکستری
 • رنگ خاکی با سنگ دانه های رنگ بازالت

به یاد داشته باشید که سنگ دانه تنها بخشی از جلوه‌ی بصری است. پایه‌ی انواع واش بتن با مخلوط سیمان ساخته می‌شود و میتوان پایه را از رنگ های طبیعی تولید کرد.

انواع واش بتن

اندازه و شکل ظاهری واش بتن چیست ؟

بهترین اندازه برای سنگ دانه واش بتن بین ۱ سانت تا ۵ سانت متغییر است. اندازه و شکل سنگ دانه تاثیر زیادی در ظاهر نهایی واش بتن خواهد داشت. اندازه و شکل ظاهری سنگدانه ها مستقما بر ظاهر واش بتن و کیفیت و کارایی و دوام آن تاثیر گذار است.

سنگ دانه‌ای که لبه‌های آن صاف شده و گرد شده باشد پوششی صاف ایجاد می‌کند. پوششی که امکان پیاده‌روی آسان را فراهم می‌کند و برای ترافیک سبک مناسب است.

در مقابل سنگ‌دانه‎هایی که دارای لبه‌های تیز شده هستند بافت و ابعاد به فضا اضافه می‌کنند و برای پارک‌های جنگلی یا فضاهای طراحی شده که قرار است بیشترین هماهنگی را با طبیعت داشته باشند انتخابی ایده‌آل است.

استفاده از سنگ‌دانه‌هایی که کاملا صاف شده توصیه نمی‌شود. ممکن است به نظر بیاید سنگ دانه هایی که صاف و صیقلی باشند به عنوان گذرگاه مناسب هستند اما واقعیت این است که این سنگدانه ها به راحتی از جدا می شوند و نیاز به تعمیرات مداوم خواهند داشت. به مرور زمان متوجه از خرید واش بتن با سنگ های صیقلی پشیمان می شوید.

واش بتن چیست

نحوه ی انتخاب واش بتن چیست ؟

برای خرید انواع واش بتن نیاز کافیست به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • آیا کفپوش بتن قرار است برای عبور وسایل نقلیه استفاده شود ؟
 • آیا رفت و آمد عابر پیاده روی سطح واش بتن زیاد انجام می‌شود؟
 • آیا سطح به زهکشی برای روزهای بارانی نیاز دارد ؟

انواع واش بتن مناسب تردد عابر پیاده و اتومبیل

برای سطوحی که قرار است عابر پیاده روی آن حرکت کند پیشنهاد می‌شود از سنگدانه های ظریف استفاده کنید و برا سطوحی که قرار است وسایل نقلیه عبور کند استفاده از سنگ دانه های درشت گزینه ی بهتری خواهد بود که به پخش آب و جلوگیری از لغرش کمک میکند.

انواع واش بتن مناسب حیاط خانه

واش بتن با بافت چسبندگی منحصر به فرد دوام طولانی ارائه می کند. مقاومت بالای بتن در کفپوش های واش بتن نیز خود نمایی میکند و می توان سال های سال ترافیک سنگین را تحمل کند و با کمترین هزنیه تعمیر نگهداری همیشه نو باقی می ماند. ظاهر آن کاملا طبیعیست و حس سنگ طبیعی و طبیعت را به فضا منتقل میکند. به این ترتیب در فضای سبزی که زمین خود میتواند زیبایی طبیعی به فضا منتقل کند با اضافه کرد کفپوش واش بتن حس طبیعی بودن فضا قربانی کفپوش نمی شود.

عوامل موثر بر هزینه نهایی واش بتن چیست ؟

عوامل موثر بر قیمت واش بتن چیست ؟ از مهم ترین عوامل، روش تولید آن می باشد. با تغییر کیفیت موزاییک واش بتن ، قیمت آن نیز تغییر می یابد. هر چه مصالح تولیدی از کیفیت بیشتری برخوردار باشند، قیمت موزاییک واش بتن نیز بیشتر است. برای برآورد قیمت، باید ابعاد را نیز مدنظر قرار داد. در حال حاضر با تغییر قیمت متریال اولیه مورد نیاز برای ساخت واش بتن ، قیمت تمام شده تولید آن نیز متغیر بوده و ثابت نمی باشد.

موزاییک واش بتن در ابعاد و طرح های مختلفی تولید و عرضه می گردد. این صفحه بتونی پیش ساخته در میان کاربران با نام واش بتون شناخته می شود. واشبتن از مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما برخوردار است. صفحه را کار می گذارند و دقیقا همان طور که سنگ را صیقل می دهند، با فشار آب و ساب، این صفحه را نیز صیقلی و شفاف می کنند تا ظاهر کف بتنی شکیل و زیبا شود.

موزاییک واش بتن پلیمری چیست ؟

برای ساخت کفپوش واش بتن پلیمری از سیمان ماسه و روان کننده های پلیمری مانند رزین استفاده می شود. بالا بردن قدرت انتخاب و رنگ بندی واش بتن ، رنگ دانه هایی استفاده می شود که نمونه های آن را می توانید در صنایع ساخت کاشی و سرامیک نیز مشاهده کنید. جزء بعدی آب است که به این ترکیبات اضافه می شود. بسته افزودنی های پلیمری که برای ساخت استفاده می شود؛ پس از عمل آوری، این محصول را در قالب های متنوعی خواهید دید. از نظر میزان مقاومت فشاری، انتظار ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع را باید داشته باشید و مقاومت کششی واش بتون نیز چیزی بین ۶۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

مقاومت سایشی آن از ۰.۴ گرم بر سانتی متر مربع کمتر است. چگالی یا همان دانسیته حدود ۲۲۰۰ و جذب آب کمتر از ۳ درصد، به طور کلی شرایط واش بتن پلیمری را نسبت به واش بتون سنتی بهتر کرده است. چند دلیل برای برتری موزاییک های واش بتن پلیمری وجود دارد. اضافه شدن مواد شیمیایی و افزودنی های بتن دست تولید کننده را برای بالا بردن میزان مقاومت محصول باز می گذارد. به طور مثال در مورد واش بتن پلیمری ، شرایط تحمیل یخبندان را نیز می توانید انتظار داشته باشید.

از نظر رنگ بندی، استفاده از مواد فوق روان کننده، امکان اضافه شدن رنگ دانه را می دهد و در غیر این صورت شما نمی توانید رنگ بندی متنوعی داشته باشید و باید به رنگ های طبیعی سنگدانه ها اکتفا کنید. بتنهای خود متراکم شونده مقاومت بالایی دارند و در صورتی که کنترل بیشتری روی فرآیند پرداخت وجود داشته باشد، استفاده از ملات باکیفیت تر امکان پذیر خواهد بود.

ترکیبات واش بتن چیست ؟

ترکیبات اولیه سیمان مورد استفاده در تولید واش بتن در جذول زیر آمده است. پس از اختلاط مواد از افزودنی های کند گیر بتن استفاده می شود و بسته به انتخاب طرح و رنگ از سنگ دانه های تزئینی برای تولید واش بتن استفاده خواهد شد.

درصد اختلاطترکیبات واش بتن
۱۴٪سیمان پرتلند
۱۴٪آب
۵۰٪شن نخودی ( قطر ۱ سانت)
۳۰٪ماسه بتن

اهمیت درجه کیفیت موزاییک واش بتن چیست ؟

سنگدانه های مصرفی در ساخت آن باید در تمام قطعه و کل ضخامت واش بتون وجود داشته و به صورت مناسب پخش شده باشند. در تولید واش بتن باید از بتون با عیار استاندارد استفاده شود. در ساخت آن باید به میزان کافی از افزودنی های مخصوص و چسب بتن استفاده گردد. موزاییک واش بتون باید به صورت محکم و فشرده ساخته شود تا حباب هوایی در آن وجود نداشته باشد. در واقع موزاییک واشبتن در برش های عرضی و طولی نباید حباب هوا داشته باشد.

برای تعیین درجه کیفیت موزاییک واش بتن ، با یک چکش به وسط آن ضربه می زنند. شکسته شدن موزاییک با شدت ضربه کم و یا جدا شدن سنگدانه ها، نشان دهنده کیفیت پایین واش بتون می باشد. همچنین در صورتی که سنگدانه ها در تمام ضخامت موزاییک وجود نداشته باشند، کیفیت آن پایین است.

مزایای کفپوش واش بتون چیست ؟‌

شاید انتخاب بتن به عنوان پوشش کف گزینه اول در بسیاری از موارد نباشد. اما باید بدانید که کفپوش بتنی اگر درست اجرا شود یک عمر کار می کند و کوچکترین خدشه ای در ظاهر آن پیدا نخواهد شد. نمونه هایی از کفپوش واش بتن را می توانید در مناطق مرطوب پر باران پیدا کنید که بیش از ۱۵ سال است که بدون تغییر ظاهر همچنان کار می کنند.

 البته این در صورتی که است که شرایط پرداخت موزاییک واش بتن بر اساس استانداردهای سختگیرانه باشد. بنابراین شما می توانید در مناطق پر باران روی کفپوش واش بتون حساب کنید. در مناطق پر رفت و آمد نیز با توجه به بار ترافیک سنگین عملکرد قابل قبولی دارد. علاوه بر این ها، اصطکاک مناسبی به عنوان کف‎ پوش دارد و امکان بروز لغزش در آن کمتر است. از نظر هزینه نیز می توان گفت که قیمت واش بتن نسبتا ارزان تمام خواهد شد و از آن چشمگیرتر هزینه های نگهداری پایین و ماندگاری طولانی است که در بلند مدت هزینه ها را به طرز چشم گیری پایین می آورد.

واش بتن

سهولت در اجرا و وسعت رنگ

اگر ابزارهایی که به وسیله آن ها موزاییک واش بتن ساخته می شود را دیده باشید و با ابزارهای ساخت کفپوش مقایسه کنید متوجه خواهید شد که ابزار تولید آن بسیار ساده است. این سادگی در اجرا در هنگام کار گذاشتن این موزاییک ها نیز خود را نشان می دهد. در مورد رنگ آمیزی موزاییک ، دست شما برای انتخاب باز است. تاثیر سنگ دانه های استفاده شده درون موزاییک واش بتن ، برای رنگ آمیزی بسیار زیاد است و رنگ طبیعی سنگ ها در مقایسه با رنگ های مصنوعی جلوه ای منحصر به فرد و زیبا به آن می دهد. ایران نیز سرشار از معادن سنگ با رنگ های متنوع است که از این بابت وسعت بالایی از سفارشات مشتریان از رنگ ها و طرح های متنوع را پاسخ خواهد داد.

معایب کفپوش واش بتن چیست ؟

در اغلب موارد اختلاف بالای دما می تواند بر کفپوش واش بتن تاثیر مخرب بگذارد. این تغییر دما اگر از روز به شب زیاد باشد احتمال ترک خوردگی موزاییک ها بالا می رود. به همین دلیل استفاده از آن به عنوان کفپوش برای مناطقی که دمای روز و شب آن ها تفاوت فاحش دارد، توصیه نمی شود. البته انواعی از موزاییک واش بتون را می توانید بیابید که با دریافت استانداردهای بالا و با استفاده شیوه های نوین در پرداخت اختلاف دمای قابل توجهی را می توانند تحمل کنند. یکی دیگر از مواردی که اغلب انواع واش بتن را تخریب می کند؛ بحث یخ زدگی است. به دلیل کاربرد سنگ دانه داخل ترکیب واشبتن ، یخ زدن می تواند به شدت دردسرساز باشد. به همین دلیل برای مناطق سردسیر استانداردهای تولید متفاوت است.

اهمیت اقتصادی کفپوش واش بتن چیست ؟

خرید کفپوش واش بتن با کیفیت بدون شک از نظر قیمت کاملا مقرون به صرفه است. در مقابل خرید موزاییک واش بتون بی کیفیت عملا دور ریختن پول است. نکته ای که هنگام خرید موزاییک واش بتن باید در نظر داشته باشید، خرید از مراکز و کارخانجات معتبر است. از آنجایی که تجهیزات پیچیده ای برای تولید این کفپوش نیاز نیست و یا کارگاه ساده نیز امکان تولید می دهد، وسعت فروش واش بتن بی کیفیت در بازار بسیار زیاد است. معمولا ابعادی که در بازار موجود است ۴۰×۴۰، ۳۰×۳۰، ۵۰×۵۰ و ۳۰×۶۰ سانتی متر بوده و رنگ بندی نیز ترکیباتی است از رنگ سفید و مشکی و قرمز و آجری. با توجه به تولید بالای سیمان در ایران و وجود سنگ دانه هایی با طیف رنگی متنوع، سرمایه گذاری در بخش تولید واش بتن با کیفیت به عنوان کفپوش ، توجیه اقتصادی خواهد داشت.

برای مطالعه بیشتر:

مجری بتن سخت

دیوار پیش ساخته بتنی شیراز

بتن مسلح

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی کرمانشاه

آزمایش بتن

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی کرمان

بتن ریزی

دیوار پیش ساخته بتنی یزد

بتن الیافی

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی قزوین

پمپ بتن

دیوار پیش ساخته بتنی رشت

بتن رنگی

بتن سخت

فوم بتن

اجرای سازه بتنی

بتن مگر

اسپیسر آرماتور بندی

زودگیر کننده بتن

تست غیر مخرب بتن

دیوار پیش ساخته بتنی

ضد یخ بتن

بتن اکسپوز

کندگیر کننده بتن

واتراستاپ

قیمت بتن

روان کننده بتن

قالب بتن

افزودنی بتن

خرید بتن آماده

بتن آماده رشت

بتن آماده قزوین

قیمت بتن آماده در شیراز

خرید بتن آماده در کرج

بتن آماده اردبیل

قیمت بتن آماده در اصفهان

سنگ واش بتن

قیمت بتن آماده در مشهد

بتن آماده تبریز

میکروسیلیس

تست بتن

هزینه تست جوش

تست خاک

تست میلگرد

آزمایش تحکیم

آزمایش تراکم خاک به روش پروکتور استاندارد

آزمایش cbr

آزمایش هم ارز ماسه ای

آزمایش spt خاک

اسلامپ بتن

هزینه انجام آزمایش خاک

تست مقاومت فشاری بتن

آزمایش صفحه

تست mt

تست rt جوش

اسکن بتن

تست ut

تست پی تی جوش

آزمایشهای بتن

آزمایش بتن اصفهان

تست مخرب جوش

قیمت دستگاه حفاری ژئوتکنیک

دانه بندی خاک به روش الک

استاندارد مغزه گیری از بتن

ازمایشگاه خاک تهران

ازمایش cbr

آزمایشگاه مکانیک خاک اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.35 ( 4 نظر)

۴۷ نظر

 1. واش بتن های رنگی را از کجا میتوانم تهیه کنم؟

 2. واش بتن دوام بیشتری دارد یا سنگ فرش؟

 3. چون خونه ما در منطقه سرد سیر کشور واقع شده میخواستم برای زیر کفپوش های واش بتن از سیستم گرمایشی جهت از بین بردن یخ ها استفاده کنم آیا واش بتن در برابر این تغییر دما مقاوم هست؟

 4. استفاده از واش بتن در کف پوشها علاوه بر بالا بردن کیفیت زیبای خاصی به آن میده

 5. سلام ، برای ساختن واش بتن کف سه روش کلی وجود دارد روشی که بتن درجا عمل آوری می شود، روشی که به حالت لرزشی یا ویبره عمل می شود و یا روشی که با فشار و پرس ساخته می شود ؛ واش بتن ساخته شده با هر کدوم از این روش ها چه ویژگی هایی داره و برای چه کاری استفاده میشه؟

 6. موزائیک های واش بتن رو با سیمان روی سطح کار می‌کنند یا ملات اون فرق می کنه و اینکه فاصله بین موزائیک ها با چی پر میشه؟

 7. موزائیک های واش بتن خیلی خوب هستند به چند دلیل مختلف ، این موزائیک ها رنگ بندی بالایی دارند و میتونید طبق سلیقه تون هر رنگی رو که خواستید انتخاب و اجرا کنید ، واش بتن مقاومت خیلی بیشتری نسبت به بقیه متریال های سازنده موزائیک داره و استحکام بالای اون بهش امتیاز فوق العاده ای میده چون واقعا طول عمر کفپوش رو بالا میبره ، از این موزائیک های واش بتن در قسمت های مختلف ساختمان مخصوصا پارکینگ و حیاط و راه پله ها استفاده کنید و لذتش رو ببرید.

 8. استفادە ازموزاییک واش بتن رو در چە مواردی پیشنهاد میدین ؟

  • دوام بالای موزاییک واش بتن باعث می شود در محوطه‌های عمومی و فضاهای باز امکان استفاده داشته باشد. حیاط ساختمان، روف گاردن، محوطه باغ ، پارک و بوستان، کف ساختمان های تجاری و آموزشی و کف محوطه های مسکونی امکان استفاده خواهد داشت.

 9. سلام موزائیک های واش بتن رو میشه برای سرویس بهداشتی استفاده کرد چون در سرویس های بهداشتی بیشتر از شوینده هایی مثل سفید کننده و جرم گیر و… استفاده میشه رنگ سرامیک مخصوصا سرامیک های رنگی خیلی زود میره و الان که می خوام سرامیک ها رو عوض کنیم دیگه سرامیک جایگزینش نکنیم و دنبال یه جایگزین بهتر بودم که هم زیبا باشه و هم مدت زمان بیشتری رنگ و ظاهر اولیه رو حفظ کنه احساس میکنم واش بتن رنگی مناسب باشه!

 10. ایا از واش بتن میشه برای نما هم‌استفاده کرد یا فقط برای کف هستن

 11. سلام موزاییک های واش بتن چه کاربری دارن؟؟

  • از موزاییک واش بتن می توان برای ساخت پیاده رو ، کف حیاط ، کف بام یا روف گاردن ، موزاییک استخری و کف فضاهای عمومی مانند پارک و بوستان و پارکینگ و معابر عمومی استفاده کرد. حتی از واش بتن به عنوان نمای ساختمان و دیوار حائل نیز استفاده می کنند.

 12. بنظر میرسه ظرافت واش بتن از موزاییک خیلی بیشتره . ممنون از معرفی این محصول

 13. خیلی ممنون از سایت معتبر عمران مدرن

 14. واش بتن مگر به موزاییک های بزرگ نمیگن؟

 15. سلام، شما فروش واش بتن هم دارید؟ از کجا می تونم تهیه کنم؟

 16. ممنون از مطلب خوبتون، کدوم نوع واش بتن از مقاومت و کیفیت بالاتری برخورداره؟

  • سپاس از توجه شما.
   به طور کلی واش بتن ویبره ، پرسی و واش بتن های آنتیک کیفیت بالایی دارند. انتخاب هر کدام به شرایط پروژه وابسته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان عمران مدرن به شماره زیر تماس بگیرید:

   ۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵‌‌‍

 17. از واش بتن برای چه مکان هایی میشه استفاده کرد؟

  • به طور کلی از واش بتن برای فضاهای باز که در معرض تنش دائم رطوبتی و فشاری قرار دارند مانند معابر ، پارک و بوستان ، محوطه استخر ، محوطه حیاط و ورودی ساختمان ها و فضاهای تجاری و تفریحی می توان استفاده کرد.

 18. سلام قیمت واش بتن لرزشی برای هر متر مربع چقدره؟

 19. اکبر ده بالایی

  کفپوش واش بتن‌ و یا موزاییک واش بتن رو چجوری میشه تهیه کرد؟(البته با قیمت مناسب)

 20. سلام، از کجا میتونم کفپوش واش بتن با کیفیت بالا تهیه کنم؟

 21. کسی واش بتن پلیمری میدونه کجا میتونم قیمت بگیرم؟

 22. بهینه سازان تبریز

  در کیفیت و مقاومت واش بتن شک نکنید اونقدر خوب و مناسبه که برای کف پارک ها با این همه تردد واش بتن استفاده میشه…

 23. با سلام
  به عنوان ارائه دهنده این کالا باعث افتخارمون خواهد بود همکاری با شما

  موفق باشید

 24. سلام
  ببینم برای یه حیاط ۵ در ۶ چقدر در میاد ؟

 25. برای خرید واش بتن چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید ؟ که از لحاظ قیمت و کیفیت خوب باشه

 26. چقدرر انواع مختلف داریم واش بتن واسه منی که تو این کار هستم هم جالب بود

 27. سلام، واش بتن های سفید مشکی متر مربع چند در میاد؟ ممنون، سایز پنحاه در پنحاه میخام واش بتن