دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

دسته بندی
فرآورده های بتنی
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بازه قیمت
از ۴۲۰ هزار تومان تا ۶۲۰ هزار تومان
توضیحات قیمت
قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان به ساده یا طرح دار بودن آن، عیار بتن، نوع و سایز میلگرد مصرفی در ساخت و قیمت روز متریال اولیه وابسته است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان طرح دار به صورت یک رو نما و دو رو نما عرضه می گردند که قیمت دیوار آماده بتنی دو رو نما بیشتر است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان شامل دیوار آماده بتنی خود ایستا و دیوارهای نیازمند به اجرای فونداسیون، می باشند که بر این اساس نیز قیمت دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان متفاوت است. ضخامت و ارتفاع دیوار نیز تعیین کننده قیمت دیوار بتنی پیش ساخته می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
کرمان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

دیوار پیش ساخته بتنی طرح آجر

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح نرده ای

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح سفارشی

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح مالون

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

امروزه با توجه به گسترش صنعت ساخت و ساز و انبوه سازی، افزایش سرعت اجرا اهمیت بالایی یافته است. بدین منظور استفاده از محصولات پیش ساخته ، بیش از پیش رواج یافته است. یکی از این محصولات، دیوار پیش ساخته بتنی است که غالبا در دیوارچینی محوطه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت دیوار پیش ساخته بتنی از سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می شود. سیمان و سنگدانه مصرفی در تولید دیوار بتنی پیش ساخته باید مطابق با استانداردهای ملی ایران باشد. از مواد روان کننده با کیفیت بالا، برای سهولت در پر کردن قالب دیوار پیش ساخته بتنی و دستیابی به سطح صاف و صیقلی استفاده می گردد. برای ساخت ملات دیوار بتنی پیش ساخته باید از آبی استفاده کرد که فاقد مواد آلی، اسیدی و قلیایی بوده و کاملا صاف و تمیز باشد. میلگردهای مصرفی ، از نوع میلگرد استاندارد A3 با مقاومت کششی بالا است.

 

دیوار پیش ساخته بتنی ارزان
 دیوار بتنی پیش ساخته

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی با توجه به ضخامت دیوار متفاوت است. با افزایش ضخامت، قیمت دیوار آماده بتنی افزایش می یابد. نوع دیوار بتنی پیش ساخته از نظر ساده بودن یا طرح دار بودن بر روی قیمت این نوع دیوار تاثیرگذار است. به طور کلی نوع ساده آن ارزان تر و قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی دو رو نما گران تر از دو نوع دیگر می باشد. اگر چه قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دو رو نما ارزان نیست، اما استفاده از این نوع دیوار موجب کاهش هزینه های مربوط به نماسازی می گردد.

شایان ذکر است که برخی از دیوارهای پیش ساخته بتنی به درخواست مشتری در طرح های سفارشی همچون نما آجر و نرده ای و مالون تولید و ساخته می شوند که قیمت آنها بیشتر از سایر انواع دیوارهای پیش ساخته است. دلیل این موضوع، نیاز به قالب جدا برای ساخت دیوار بتنی پیش ساخته می باشد. از بین طرح های دیوار آماده بتنی ، قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مالون گرانتر است و طرح آجری ساده را می توان جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در بین انواع طرح دار در نظر گرفت.

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته بتنی نرده ای

 

در ساخت دیوار پیش ساخته از مصالحی همچون بتن و آرماتور استفاده می گردد. با توجه به نوسان قیمت این مصالح، قیمت دیوار بتنی پیش ساخته نیز تغییر می کند. همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو صورت قابل استفاده می باشند. قیمت دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا در درب کارخانه گران تر از دیوارهای بتنی آماده ای است که برای اجرای آن نیاز به فونداسیون است. اما باید توجه داشت که هزینه اجرای فونداسیون به قیمت تمام شده اجرای دیوار بتنی پیش ساخته با فونداسیون اضافه می گردد.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته با طرح آجر

 

شایان ذکر است که برای خرید دیوار پیش ساخته ارزان و کاهش هزینه ها، می توان اقدام به خرید دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم نمود. بدیهی است که قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم ، کمتر از دیوار بتنی آماده نو می باشد.

 

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی متاثر از عوامل متعددی بوده و متفاوت است. از عوامل موثر بر لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ضخامت آن می باشد. دیوار آماده بتنی در ضخامت های ۱۰، ۱۲ و ۱۵ سانتی متری به فروش می رسد که قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی ۱۵ سانتی متری به دلیل استفاده بیشتر از متریال اولیه، بالاتر است. در ساخت دیوار بتنی پیش ساخته از میلگرد ۸، ۱۰ یا ۱۲ استفاده می شود که این موضوع بر لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی تاثیرگذار است. دیوار بتنی ساخته شده با میلگرد ۸، جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان قرار می گیرند. برندهای مختلف از میلگردهای ساده یا آجدار در ساخت استفاده می کنند که قیمت دیوار آماده بتنی با میلگردهای ساده، ارزان تر است. غالبا در ساخت دیوارهای پیش ساخته بتنی از سیمان تیپ ۲ استفاده می گردد، اما عیار بتن می تواند متفاوت باشد. معمولا از بتن عیار ۳۵۰ یا ۴۰۰ استفاده می نمایند که قیمت دیوار بتنی پیش ساخته با عیار ۳۵۰ ارزان تر از ۴۰۰ است. نمونه ای از لیست قیمت دیوار بتنی پیش ساخته به شرح زیر می باشد:

 

لیست قیمت دیوار بتنی پیش ساخته

نوع دیوار بتنی

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی

ارتفاع هر پانل/حداکثر ارتفاع

هزینه نصب دیوار پیش ساخته بتنی

طرح آماده کارخانه

۴۳۰ الی ۴۶۰ هزار تومان

۱-۱/۵ هر پانل
قابل اجرا ۳ متر یا بالاتر

۸۰ هزار تومان (برای سفارش بالای ۱۰۰ الی ۱۵۰ متر مربع و زمین هموار)

طرح نرده ای

۴۵۰ الی ۴۷۰ هزار تومان

۱/۲۵ هر پانل قابل اجرا ۳ متر یا بالاتر

برای زیر ۱۰۰ الی ۱۵۰ متر مربع کارفرما شخصا باید جرثقیل کرایه کند

طرح سفارشی

بستگی به طرح دارد

قابل سفارش

در آن صورت هزینه نصب بدون جرثقیل متر مربعی ۵۰ هزار تومان می باشد

خود ایستا (طرح آماده)

۴۹۰ الی ۵۰۰ هزار تومان

۲/۵ و ۳ متری

در صورتی که پی دفنی اجرا شود یا زمین نامناسب باشد، متناسب با پروژه هزینه اجرا ممکن است افزایش یابد

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در کرمان

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان شامل دیوارهای ساده، با ضخامت کم، با میلگردهای سایز کوچکتر و با عیار بتن کمتر، می باشد. در خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان باید دقت نمود که دیوار، بی کیفیت نباشد. زیرا در این صورت نه تنها خرید ارزان سودی نخواهد داشت، بلکه با گذشت زمان موجب تحمیل هزینه های اضافی می گردد. به عبارتی نباید تنها قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان ، ملاک انتخاب قرار گیرد. خرید دیوار آماده ارزان باید از فروشندگان معتبر انجام شود. در سایت عمران مدرن می توانید قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان و با کیفیت را به همراه مشخصات آن مشاهده نمایید.

 

خرید دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

در خرید دیوار پیش ساخته بتنی متراژ محوطه، ارتفاع مورد نظر دیوار و محل اجرا باید مدنظر قرار گیرد. برای تعیین متراژ مورد نیاز خرید دیوار پیش ساخته بتنی ، باید محیط محوطه محاسبه گردد. دیوارهای پیش ساخته غالبا در ارتفاع های ۱، ۱/۲۵ و ۱/۵ متری تولید می شوند که با توجه به کاربری محوطه انتخاب و خریداری می گردند. همچین دیوار آماده بتنی معمولا در طول های ۲، ۳، ۴ و ۴/۵ متر قابلیت ساخت و تولید دارد که باید در خرید دیوار پیش ساخته بتنی مورد توجه قرار گیرد. همان طور که پیش تر نیز بیان گردید، دیوارهای پیش ساخته بتنی به صورت طرح دار نیز تولید می شود که ارگان های خاص بهتر است اقدام به سفارش و خرید دیوار پیش ساخته بتنی با لوگوی خود نمایند.

 

دیوار پیش ساخته بتنی
دیوار اماده بتنی طرح مالون

 

دیوار اماده برای باغ در کرمان

مصرف عمده دیوارهای پیش ساخته برای باغ های خارج از شهر ، زمین های بزرگ کشاورزی ، کارخانه های بزرگ خارج از شهر ، دامداری و دامپروری ، سوله ها و ... می باشد. دیوار پیش ساخته برای باغ بسیار انتخاب خوبی است چرا که سرعت اجرای خیلی بالایی دارد و به شدت هزینه کارگاه و نگهبان را کاهش می دهد. از طرفی هزینه اجرای بالایی هم ندارد و بسته به نوع زمین منطقه ای که باغ در آن قرار دارد کمی بالا و پایین می شود و چیزی در حدود ۸۰ هزار تومان می باشد. هزینه حمل دیوار نیز بسته به فاصله باغ از کارخانه محاسبه می شود. قیمت دیوار پیش ساخته برای باغ بستگی به نوع دیوار انتخابی می باشد. پیشنهاد ما برای دیوار باغ ، دیوارهای پیش ساخته بتنی می باشد چون هم مقاومت بسیار بالایی دارد و هم حس امنیت بیشتری به ساکنین می دهد.

 

انواع دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان

دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو دسته کلی ساده و طرح دار تقسیم بندی می شوند. دیوارهای طرح دار خود به دو نوع یک رو نما و دو رو نما دسته بندی می گردند. از نظر ضخامت نیز غالبا در ضخامت های ۸، ۱۰ و ۱۲ سانتی متری تولید می شوند. دیوارهای بتنی آماده سوله ای نیز معمولا در ضخامت ۱۴ سانتی متر ساخته می شوند.

دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو صورت خود ایستا و یا با فونداسیون قابل اجرا می باشند. در اجرای دیوار بتنی پیش ساخته خود ایستا نیازی به ستون و فونداسیون نیست و غالبا در مکان هایی که سرعت انجام پروژه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از آن استفاده می گردد. عمده کاربرد این نوع دیوار پیش ساخته بتنی معمولا در وسط اتوبان ها و بزرگراه ها می باشد.

 

دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا

 

مزایای استفاده از دیوار بتنی پیش ساخته در کرمان

مهم ترین مزیت استفاده از دیوار بتنی پیش ساخته ، افزایش سرعت اجرا و ساخت و ساز می باشد. علاوه بر سرعت بالای نصب، دیوار پیش ساخته بتنی قابل جابجایی بوده و به آسانی می توان آن را برای نصب به محل دیگری منتقل کرد. استحکام و طول عمر این دیوارها، بالا است. دیوار پیش ساخته بتنی در شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد. این دیوارها در طرح های مختلف قابل ساخت و تولید است. همچنین حک آرم ارگان ها و سازمان های مختلف بر روی آن وجود دارد.

به دلیل نحوه ساخت دیوار بتنی پیش ساخته ، این دیوارها نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارند. اجرا و نصب این دیوار در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر است. این در حالی است که اجرای دیوارهای سنتی در شرایط نامساعد اقلیمی وجود ندارد. از دیگر مزایای دیوار پیش ساخته بتنی ، امکان اجرای آن بر روی سطوح شیبدار است.

 

دیوار آماده بتنی
 اجرای دیوار بتنی پیش ساخته بر روی سطح شیبدار

دیوار پیش ساخته بتنی در کرمان، دیوار پیش ساخته بتنی در چترود، دیوار پیش ساخته بتنی در راین، دیوار پیش ساخته بتنی در شهداد، دیوار پیش ساخته بتنی در گلباف، دیوار پیش ساخته بتنی در ماهان، دیوار پیش ساخته بتنی در انار، دیوار پیش ساخته بتنی در بافت، دیوار پیش ساخته بتنی در ارزوئیه، دیوار پیش ساخته بتنی در بردسیر، دیوار پیش ساخته بتنی در گلزار، دیوار پیش ساخته بتنی در لاله زار، دیوار پیش ساخته بتنی در نگار، دیوار پیش ساخته بتنی در بم، دیوار پیش ساخته بتنی در روداب، دیوار پیش ساخته بتنی در نرماشیر، دیوار پیش ساخته بتنی در جیرفت، دیوار پیش ساخته بتنی در جبالبارز، دیوار پیش ساخته بتنی در ساردوئیه، دیوار پیش ساخته بتنی در رابر، دیوار پیش ساخته بتنی در هنزا، دیوار پیش ساخته بتنی در راور، دیوار پیش ساخته بتنی در کوهساران، دیوار پیش ساخته بتنی در رفسنجان، دیوار پیش ساخته بتنی در فردوس، دیوار پیش ساخته بتنی در کشکوئیه، دیوار پیش ساخته بتنی در نوق، دیوار پیش ساخته بتنی در رودبار جنوب، دیوار پیش ساخته بتنی در جازموریان، دیوار پیش ساخته بتنی در ریگان، دیوار پیش ساخته بتنی در گنبکی، دیوار پیش ساخته بتنی در زرند، دیوار پیش ساخته بتنی در یزدان آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در سیرجان، دیوار پیش ساخته بتنی در پاریز، دیوار پیش ساخته بتنی در زیدآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در گلستان، دیوار پیش ساخته بتنی در شهر بابک، دیوار پیش ساخته بتنی در دهج، دیوار پیش ساخته بتنی در عنبرآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در اسماعیلی، دیوار پیش ساخته بتنی در جبالبارز جنوبی، دیوار پیش ساخته بتنی در فهرج، دیوار پیش ساخته بتنی در نگین کویر، دیوار پیش ساخته بتنی در قلعه گنج، دیوار پیش ساخته بتنی در چاه خداداد، دیوار پیش ساخته بتنی در کوهبنان، دیوار پیش ساخته بتنی در طغرالجرد، دیوار پیش ساخته بتنی در کهنوج، دیوار پیش ساخته بتنی در فاریاب، دیوار پیش ساخته بتنی در منوجان، دیوار پیش ساخته بتنی در آسمینون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۱ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما