main-about-image

درباره عمران مدرن

شرکت تجارت‌گستران نواندیش اورامان با نام تجاری عمران مدرن در سال 1397 توسط عده‌ای از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر تهران پایه‌گذاری شد. عمران مدرن برای تحقق هدف کارآفرینی، همواره تلاش برای استفاده از نیروی کار جوان و متخصص را سرلوحۀ کار خود قرار داده است و هم‌اکنون در بخش‌های بازاریابی، تولید محتوا، برنامه‌نویسی و... در حال پیشرفت و توسعه است.

ما در عمران مدرن چه میکنیم؟

تأمین مصالح، کالا و خدمات ساختمانی با قیمت مناسب همواره یکی از دغدغه‌های صاحبان پروژه‌های عمرانی است. از سوی دیگر، وجود فضایی برای عرضۀ تمامی کالاها و تخصص‌های مرتبط با صنعت ساختمان، همیشه مورد علاقۀ تولید و عرضه‌کنندگان مصالح ساختمانی و متخصصان حوزۀ ساختمان بوده است. بر این اساس، وجود پلتفرمی که نیازهای دو طرف این صنعت تاثیرگذار در اقتصاد جامعه را برطرف کند، ضروری به نظر می‌رسد. عمران‌مدرن بستری هوشمند جهت ارتباطی مستقیم و بدون حضور واسطه، میان مصرف‌کنندگان و متقاضیان خدمات و کالا، و ارائه‌دهندگان و متخصصان است.

خدمات عمران‌مدرن در سه شاخه زیر طبقه‌بندی می‌شود:

aboutus-service-1

پلتفرم ارائه دهنده کالاها و خدمات ساختمانی

با استفاده از این پلتفرم، صاحبان پروژه‌های عمرانی و متقاضیان امور مرتبط با ساختمان می‌توانند با مشاهده و مقایسه میان هزاران کالا و خدمت معرفی شده همراه با دسته‌بندی دقیق در سایت، بهترین گزینه متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. از طرف دیگر، عرضه‌کنندگان کالاهای ساختمانی و متخصصین حوزۀ عمران و معماری می‌توانند با ثبت‌نام و معرفی کالا، خدمت یا تخصص خود در سایت، این موارد را در معرض انتخاب مشتریان قرار دهند.

aboutus-service-1

مدیریت تامین کالا و خدمات ساختمانی

عمران مدرن با تکیه بر اطلاعات گسترده و طبقه بندی شده ای که در نتیجة همکاری مداوم با تامین کنندگان کالا و خدمات به دست آمده است، توانایی تامین کالا و انتخاب پیمانکاران را در بهینه ترین حالت ممکن از نظر قیمت و کیفیت برای اشخاص، شرکت ها و سازمان ها دارد.

aboutus-service-1

طراحی و مدیریت ساخت

-مجموعه عمران مدرن متشکل از طراحان مجرب در زمینه های عمران، معماری، برق و مکانیک و همچنین مدیریت و کنترل پروژه، پتانسیل برعهده گرفتن طراحی و کنترل مراحل اجرای پروژه های مختلف، مطابق برنامه زمان بندی مشخص شده و قابل اطمینان را دارد

ارزش های ما در عمران مدرن

 • توانمندسازی

  روابط حرفه‌ای تیم ما از محدوه‌ی جایگاه شغلی و سطح فراتر می رود. ما همواره تلاش میکنیم تا با تجربه و تخصص یکدیگر در سطوحی گسترده‌تر آشنا شویم و سرمایه اجتماعی خود را افزایش دهیم.


 • روابط شبکه ای

  ما در عمران مدرن پیوسته به دنبال ارتقاء دانش و مهارت خود هستیم و از پیشرفت و بهینه سازی توانایی‌های حرفه‌ای و شغلی تمام اعضا در راستای اهداف سازمان استقبال میکنیم


 • ایده و خلق راهکار

  ما به دنبال نظرات کسانی هستیم که تخصص و دانش کافی برای ارائه راهکارهای خلاقانه و بدیع داشته باشند. افرادی که بتوانند مسیرهایی نوآورانه برای رفع مشکلات پیشنهاد دهند.


 • بهینه سازی کار تیمی

  کار تیمی و هماهنگ نقطه قوت تیم عمران مدرن است. ما با شناخت کامل تجربه و تخصص همکارانمان، به هماهنگی ایده‌آل برای پیشبرد کار تیمی در راستای نیازهای سازمان رسیدیم.


 • همدلی

  همدلی و شناخت نیازهای انسانی از اصول تیم عمران مدرن است. تمام تلاش ما ایجاد شرایطی است که بیشترین درک متقابل در میان اعضا وجود داشته باشد.


 • صداقت و شفافیت

  فضای حاکم بر تیم عمران مدرن به نحوی است که همکاران ما با خیالی آسوده ، عملکردی صادقانه و شفاف داشته باشند.


 • سخت‌کوشی

  ما برای رسیدن به چشم‌اندازهای پیش‌رو پیگیرانه نهایت تلاش خود را به کار می‌بریم و تا رسیدن به اهداف خود از تمام انرژی و امکانات موجود استفاده میکنیم.


 • تعهد به تخصص

  ما در تیم عمران مدرن متعهد شدیم تا برای انجام تمامی امور از برترین متخصصان در رشته‌های مرتبط استفاده کنیم و کار را به دست افراد خبره بسپاریم.

رزومه آنلاین عمران مدرن

۱۳۹۷
۱۳۹۸
۱۳۹۹
۱۴۰۰
۱۴۰۱
۱۴۰۵

اولین پلتفرم حوزه ساختمان

حضور در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت

مرجع خدمات پیمانکاری در صنعت ساختمان

فروش مصالح ساختمانی

ارزیابی کیفی و قیمتی فروشندگان و پیمانکاران

ورود به حوزه فروش مصالح

شروع به کار بخش بخش طراحی و کنترل پروژه

پربازدیدترین سایت صنعت ساختمان بر اساس رَنک Alexa

مدیریت تامین کالا و خدمات (طراحی و اجرا)

فعالیت به عنوان شرکت EPC