در این قرارداد اصطلاحات زیر بدین معنا هستند:

 • عمران مدرن: مجموعه سرویس های عمران مدرن شامل اپلیکیشن عمران مدرن ، وب سایت عمران مدرن .

 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه عمران مدرن ثبت نام نماید؛ این فرد می‌تواند اعم از مشتری و ارائه دهنده باشد.

 • مشتری : کاربری که درخواست خدمات یا کالا از طریق عمران مدرن را می دهد.

 • ارائه دهنده : کاربری که به‌عنوان فروشنده کالا یا عرضه کننده خدمت در عمران مدرن ثبت نام کرده و پس از طی مراحلی، به همکاری با عمران مدرن می پردازد.

 • حساب کاربری: شامل صفحه شخصی، نام کاربری و سابقه فعالیت کاربر، که پس از ثبت نام در عمران مدرن در اختیار کاربر قرار می گیرد.

 • تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری نمایند. برای استفاده از خدمات عمران مدرن، کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را در سامانه ثبت کند.

 • هر کاربر با ثبت‌نام در عمران مدرن و ایجاد حساب کاربری به نام خود، صحت انتساب تمام داده پیام‌‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

 • مسئولیت امنیت حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور بر عهده صاحب حساب کاربری است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن اطلاعات حساب کاربری، باید در اسرع وقت موضوع را به اطلاع عمران مدرن برسانید. بدیهی است تا زمانی که به عمران مدرن اطلاع داده نشود، عمران مدرن هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

 • عمران مدرن در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه درخواست ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی عمران مدرن اطلاع دهید.

 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های عمران مدرن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات عمران مدرن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 • عمران مدرن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات عمران مدرن ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط عمران مدرن جزئی از اموال عمران مدرن محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار عمران مدرن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای عمران مدرن محفوظ می‏‌دارد.

 • عمران مدرن هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) را نمی پذیرد.

 • تمام ابزاری که در عمران مدرن با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث درخواست خدمات یا کالا باشد.

 • با استفاده از خدمات عمران مدرن کاربران می‌پذیرند که هیچ نوع رابطۀ پیمانکار و کارفرمایی بین عمران مدرن و ارائه دهندگان وجود ندارد و عمران مدرن به هیچ وجه کارفرمای ارائه دهنده نیست و نخواهد بود. لذا هیچ گونه رابطۀ حقوقی متضمن تبعیت ارائه دهنده از شرکت وجود ندارد و در این زمینه هیچگونه مسئولیتی متوجه عمران مدرن نیست. عمران مدرن به عنوان بستری برای ارسال درخواست های کالا و خدمات، در نقش تسهیل گر ارتباط بین کاربرانش، سعی می‌کند تا با استفاده از فناوری روز کیفیت این ارتباط را ارتقاء بخشد و همواره در این راستا تلاش می‌کند. اما در عین حال هیچ نقشی در توافق صورت گرفته بین کاربران برای انجام خدمت یا کالایی خاص ندارد و کلیه توافقات، مذاکرات، قیمت‌گذاری‌ها و قراردادهای احتمالی در ارتباط مستقیم مشتری و ارائه دهنده است که انجام می‌شود؛ لذا تمامی مسئولیت ناشی از پذیرش پیشنهاد ارائه دهنده بر عهده مشتری بوده و عمران مدرن هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفری، ناشى از توافقات صورت گرفته ندارد.

 • اطلاعاتی که در عمران مدرن موجود است توسط ارائه دهندگان ارائه شده و عمران مدرن تضمین نمی کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند. همچنین از زمانی که کاربر توسط عمران مدرن به سایت های دیگر هدایت می شود، هیچگونه مسیولیتی را در خصوص مطالب ارایه شده بر عهده نمی گیرد.

 • در راستای اطلاع‌رسانی اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه از جمله تخفیف‌ها، عمران مدرن اقدام به ارسال رایانامه و یا پیامک برای اعضا عمران مدرن می‌نماید. در صورتی که کاربر تمایلی به دریافت این پیام‌ها و یا رایانامه‌ها نداشته باشند قادر به لغو این موارد خواهد بود.

 • ثبت سؤال، نظر و یا پیشنهادات مشتریان در خصوص خدمات و کالاهای ارائه‌شده امکان‌پذیر است. در این باب رعایت کامل ادب و نزاکت، شئونات اسلامی و عرف جامعه الزامی است. لذا عمران مدرن محق است ضمن حفظ محتوای اصلی، کلیه نظرات غیر مرتبط به خدمات و کالاها، از جمله تبلیغ سایر فعالیت‌ها، اطلاعات و درخواست‌های شخصی و نظراتی که با اخلاق حسنه و شئونات اسلامی و قوانین موضوعه و قرارداد حاضر در تضاد باشند را حذف نماید. در ضمن، عمران مدرن هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در خصوص سرویس‌ها ندارد. نمایش نظرات کاربران در به هیچ وجه به معنی تأیید فنی عمران مدرن درباره محتویات نظر نیست.