آسانسور

آسانسور

دسته بندی
نصب آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۳۱۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
بهترین قیمت روز پک کامل آسانسور ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی از قبیل نوع موتور، پکیج کابین و درب آن متغیر است. توصیه می شود پیش از تعیین قیمت پک کامل اسانسور ، تعداد طبقات (۳ ، ۴ و...) و ظرفیت پکیج مورد نیاز برای جابه جایی ساکنین در نظر گرفته شود.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نصب آسانسور مسافربر

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

کرج

******۰۹۱۲۳

۵

location

یزد

******۰۳۵۳۵

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۳

۵

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۵

location

کرج

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۹۰۱۹

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۲۱۷۳

۴

location

لاهیجان

******۰۱۳۳۶

۵

location

ایلام

******۰۸۴۳۳

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آسانسور

آسانسور از تجهیزات کاربردی و قیمت مناسبی است که به دلیل ساخت آپارتمان ها و مجتمع های مرتفع، با استقبال زیادی همراه شده است. به طوری که عدم نصب و راه اندازی آن در ساختمان های چند طبقه، به دلیل سختی رفت و آمد می تواند از ارزش ساختمان بکاهد. قیمت روز پک کامل آسانسور ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره به عوامل مختلفی از قبیل نوع موتور، پکیج کابین و درب آن متغیر است. با این حال توصیه می شود پیش از تعیین قیمت پک کامل اسانسور ، تعداد طبقات (۳ ، ۴ و...) و ظرفیت پکیج مورد نیاز برای جابه جایی ساکنین در نظر گرفته شود. در بسیاری از موارد با خرید آسانسور های دو و یا سه نفره در بهترین قیمت آسانسور ۱۴۰۱ نیاز یک ساختمان برآورده می شود. 

قیمت انواع آسانسور
قیمت مدل های مختلف آسانسور

قیمت آسانسور بر اساس ظرفیت

قیمت پک کامل اسانسور تحت تأثیر عوامل زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها پکیج موتور است. در حال حاضر با توجه به تغییر لحظه ای قیمت ها، بهترین قیمت روز آسانسور ۱۴۰۱ بر اساس قطعات و تجهیزات مورد استفاده در ساخت آن نغییر می کند. علاوه بر آن لازم به ذکر است که ظرفیت آسانسور از  ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره متغیر است که این در ساختمان های چند طبقه (۳ ، ۴ و ...) بسیار می تواند در قیمت نهایی آسانسور تأثیر گذارد. قیمت نصب آسانسور بر اساس ظرفیت آن و محل نصب آن مشخص می شود. چرا که تمامی مراحل نصب متناسب با آن انجام می گیرد. در ادامه قیمت انواع اسانسور و عوامل مؤثر بر آن مورد بررسی قرار می گیرد.

قیمت آسانسور 

آسانسور در مدل های مختلف مسافربری، باربری و ماشین بری قابل خریداری است. در هر یک از موارد ظرفیت اسانسور و همچنین اندازه پکیج کامل کابین و درب ها از موارد بسیار تعیین کننده در قیمت آن می باشد. قیمت نصب انواع آسانسور برای ساختمان های دو ، سه ، چهار و … طبقه بر اساس سایز و ظرفیت آن مشخص می شود. بهترین قیمت آسانسور ۱۴۰۱ در صورت خرید متناسب با نیاز حاصل می شود.

قیمت آسانسور یک نفره

به طور معمول آسانسور های یک و تک نفره برای داخل فضا مسکونی کاربرد دارند. در واقع این تجهیز برای جابه جایی افراد مسن و یا معلول در خانه های چند طبقه (۳ ، ۴ و ...) استفاده می شود. قیمت آسانسور تک نفره متناسب با نوع آن متغیر است. به طوری که برای چنین فضایی  مدل های آسانسور هیدرولیک ، کششی و پنوماتیک در قیمت های مختلف قابل پیاده سازی است. با این حال مقدار فضای موجود برای نصب در انتخاب هر یک از این مدل ها تأثیر به سزایی دارد. از آن جا که اسانسور های تک نفره در ساختمان های خاص و برای کاربرد های ویژه مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت آن ها متناسب با کاربرد، صرفه اقتصادی خواهد داشت.

قیمت آسانسور تک نفره
قیمت آسانسور تک نفره

قیمت آسانسور دو نفره

آسانسور دو طبقه یکی از بهترین راه حل ها برای جابه جایی راحت افراد در ساختمان های قدیمی چندطبقه است. در ساختمان های قدیمی با توجه به نبودن فضای کافی برای نصب و همچنین مشکلات مربوط به رضایت همسایگان نصب آسانسور 2نفره در قیمت مناسب راهکاری مناسب است. قیمت آسانسور ۲ نفره در مقایسه با سایر نمونه ها بسیار مناسب است. چرا که هم کابین کوچک تری داشته و هم قدرت موتور آن پایین تر است. به همین دلیل در ساختمان های قدیمی توصیه می شود تا اسانسور های دو نفره در حداقل قیمت نصب شوند.

قیمت آسانسور سه نفره

استفاده از آسانسور ۳ نفره در ساختمان های ۳ و یا ۴ طبقه به دلیل قیمت و همچنین اندازه مناسب آن بسیار رایج است. با این حال با توجه به کوچک بودن کابین توصیه می شود که در صورت بزرگ بودن واحدها و زیاد بودن رفت و آمد در ساختمان، با وجود قیمت مناسب، پکیج کامل اسانسور های سه نفره خریداری نشوند. 

قیمت آسانسور 4 نفره

آسانسور 4 نفره رایج ترین نمونه مورد استفاده در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری است که در قیمت های مناسب قابل اجرا است. با این حال با توجه به بزرگ شدن کابین و همچنین کاربرد آسانسور 4نفره در ساختمان های مرتفع تر، قدرت موتور و قیمت بسیار اهمیت می یابد. به طور معمول قدرت موتور برای آسانسور ۴ نفره حدود ۵.۵ کیلووات در نظر گرفته می شود. قیمت روز پک کامل اسانسور چهار نفره متناسب با نوع کابین ، تعداد ریل ، تعداد درب ، متراژ ریل ها و سیم بکسل ها متغیر است. آسانسور چهار نفره در ساختمان های چند طبقه (3 ، 4 و …) با متراژ محدود بسیار کاربرد دارد. چرا که با جود خرید در بهترین قیمت آسانسور ۱۴۰۱ ، جابه جایی افراد نیز تا حد قابل قبولی انجام می شود.

قیمت آسانسور 4 نفره
قیمت آسانسور 4 نفره 

قیمت آسانسور 5 نفره 

آسانسورهای ۵ نفره با تعداد ۵ تا ۷ توقف قابل سفارش است. با این حال با توجه به وزن متغیر کابین و ظرفیت کابین، قیمت آسانسور ۵ نفره ثابت نیست. آسانسور های ۵ نفره برای جابه جایی بار و همچنین تجهیزات سنگین نیز قابل استفاده هستند. به طوری که با توجه به اندازه کابین و همچنین قدرت موتور برای جابه جایی وزن مشخص، مقدار بار قابل حمل تعیین می شود.

قیمت آسانسور 6 نفره 

آسانسور ۶ نفره بر اساس نوع کاربری، موقعیت مکانی سازه و حجم ترافیک در قیمت های مختلف برای ساختمان های چند طبقه (3، 4 و ...) قابل خریداری است. علاوه بر آن با توجه به ظرفیت بالا، این نوع آسانسورها در ساختمان های مسکونی در مقایسه با ساختمان های اداری و تجاری کاربرد بیشتری دارد. چرا که در ساختمان های اداری و تجاری حجم بالای رفت و آمد ها مشکل ساز خواهد بود. موتور یکی از اعضای بسیار تعیین کننده در قیمت پک کامل اسانسور است که در دو نوع گیربکسی و گیرلسی قابل خریداری است. هر یک از این موتورها متناسب با حجم ترافیک ساختمان و همچنین وزن و ابعاد کابین برای آسانسورهای ۶ نفره قابل استفاده هستند. لازم به ذکر است که نصب اسانسور ۶نفره در  ساختمان های مختلف با قیمت مناسب مستلزم داشتن چاله در ابعاد ۱۶۰*۱۶۰ می باشد.

قیمت آسانسور 6 نفره
قیمت آسانسور 6 نفره

بهترین شرکت های آسانسور سازی در تهران

شرکت های مختلفی به عنوان سازنده آسانسور در تهران فعالیت می کنند که هر یک متناسب با طرح ها، متریال و همچنین ظرفیت، قیمت های مختلفی را برای خرید و فروش تابلو برق ارائه می کنند. خدمات آسانسور در تهران شامل اجرای چاهک ، ریل کشی و کابل کشی و همچنین بتن ریزی پیش از نصب بتن می باشد که توسط شرکت های مختلف سازنده نیز انجام می شود. فروش آسانسور در تهران بر اساس ظرفیت مورد نیاز کابین در طرح های مختلف انجام می شود. در این بین بهترین شرکت ها آسانسور سازی در تهران بر اساس رضایت مشتری ها، بهترین قیمت ۱۴۰۱ و خدمات پس از فروش مشخص می شوند. فروش اسانسور در تهران علاوه بر ظرفیت به کیفیت متریال مورد استفاده نیز بستگی دارد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۸ از ۵ - از مجموع ۶ رای

نظرات کاربران

خلیلیانی

نصب آسانسور مسافربر در ساختمان های قدیمی چگونه است؟

متین

سلام وقت بخیر میتونم هزینه نصب آسانسور 4 طبقه رو بدونم؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت انواع آسانسور با شماره 77896625 تماس بگیرید.

طاهری

سلام قیمت آسانسور چهار طبقه؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت و هزینه نصب انواع آسانسور چهار طبقه با شماره 77896625 تماس بگیرید.

زاهد

سلام قیمت روز آسانسور 4 طبقه چقدر هست؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت و هزینه نصب انواع آسانسور 4 طبقه با شماره 77896625 تماس بگیرید.

امینی

سلام امکانش هست لیست قیمت آسانسور 5 طبقه رو لطف کنید؟

عمران مدرن

سلام برای دریافت لیست قیمت انواع آسانسور با شماره 77896625 تماس بگیرید.

نیایی

خدمات آسانسور در تهران شامل چی میشه؟

عمران مدرن

سلام وقت بخیر، خدمات آسانسور در تهران شامل نصب صفر تا صد و سیم کشی است.

ندوشن

سلام سازنده آسانسور که در تهران فروش قسطی داره معرفی می کنید؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

کمالی

سلام امکانش هست بهترین شرکت های آسانسور سازی رو در تهران و کرج معرفی کنید؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به بهترین شرکت های آسانسور سازی در تهران لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

موحد

سلام شرکت اسانسور در تهران معرفی میکنید که کارشون عالی باشه

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

نظریان

لیست شرکتهای آسانسور همدان رو میشه برام ارسال کنید؟

عمران مدرن

سلام بله حتما. برای دریافت لیست شرکتهای آسانسور همدان با شماره 09101910532 تماس بگیرید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما