درب سانترال آسانسور

درب سانترال آسانسور

دسته بندی

درب آسانسور

درب سانترال آسانسور

دسته بندی
درب آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


درب سانترال آسانسور

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۳

location

شیراز

phone

******۰۷۱۳۸

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

 

درب سانترال آسانسور

درب سانترال آسانسور ، دارای دو قسمت است که به طور همزمان به هم نزدیک و یا از هم فاصله دور می شوند. باز و بسته شدن این درب با سرعت بالایی نسبت به سایر مدل ها صورت می گیرد. که این باعث صرفه جویی در زمان می شود و می توان از آن در ساختمان های بزرگ و آسانسور هایی که جنبه حیاتی دارند استفاده کرد. مدل سانترال از نظر ظاهری بسیار جذاب می باشد.  

 

 

درب سانترال آسانسور یکی از قطعات اصلی و مهم است که علاوه بر ایجاد امنیت، از جنبه ی زیبایی و تزئینی نیز برخوردار است. در واقع درب سانترال آسانسور از سقوط افراد و بار در چاه آسانسور جلوگیری نموده و به همین دلیل در حفظ امنیت جان مسافرین و سلامت بار نقش مهمی ایفا می نماید.

 

 درب سانترال آسانسور

درب سانترال آسانسور

 

در آسانسور از دو نوع درب طبقه و درب کابین استفاده می شود. انتخاب این درب ها و نصب آنها از حساسیت بالایی برخوردار است. چرا که کمترین بی دقتی در نصب درب سبب اتفاقات ناگواری خواهد شد. به همین دلیل باید قبل از نصب ابعاد چاه آسانسور اندازه گیری شود. اندازه ابعاد درب آسانسور در انتخاب درب مناسب مؤثر است. درب سانترال آسانسور هم به عنوان درب کابین و هم درب طبقه کاربرد دارد.

 

ابعاد درب سانترال آسانسور در تهران

درب سانترال آسانسور در مدل های مختلفی ساخته می شود. درب های آسانسور معمولا با ابعاد ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متر طراحی و به بازار عرضه می شوند. طبق استاندارد ساخت درب سانترال آسانسور ، ارتفاع درب طبقات باید حداقل ۱۹۵ سانتی متر باشد. و عرض درب طبقات نباید بیشتر از ۵ سانتی متر از عرض درب کابین از هر طرف باشد، مگر آنکه تمهیدات لازم جهت پیشگیری و ایمنی انجام شده باشد. در بعضی از چاه ها به دلیل استفاده از نهایت سایز ضلع ورودی کابین آسانسور، از درب های سانترال با عرض ۷۵، ۸۵ و … استفاده می شود که معمولا درب های سفارشی هستند. از درب های سانترال آسانسور با عرض ۷۰ سانتی متر کمتر استفاده می شود. زیرا عبور ویلچر از ورودی کم عرض این درب ها امکان پذیر نیست.

 

 خرید درب سانترال آسانسور

خرید درب سانترال آسانسور

 

محاسبه ابعاد چاه آسانسور

امروزه برای سرعت بخشیدن به تردد در ساختمان ها از آسانسور استفاده می شود. به طور معمول از از درب سانترال آسانسور استفاده می شود که بسیار رایج شده است. زیرا به ورود و خروج سریع مسافرین کمک فراوانی می کند. در انتخاب و نصب آنان باید دقت کامل داشت. از نکاتی که در نصب درب سانترال آسانسور باید به آن توجه داشت ابعاد درب است که معمولا با توجه به ابعاد چاه آسانسور محاسبه می شود.

 

محاسبه ی آن بدین صورت است که اگر درب از نوع سانترال باشد، عرض چاه باید دو برابر عرض مفید بازشوی درب به اضافه ۲۰ سانتی متر باشد. نصب درب سانترال آسانسور در مراحل اولیه نصب آسانسور انجام می شود. باید دقت داشت که به درستی صورت گیرد. در غیر این صورت با کمترین بی دقتی حوادث ناگواری پیش خواهد آمد.

 

قیمت درب سانترال آسانسور 

درب سانترال شیشه ای آسانسور

 

ویژگی های درب سانترال آسانسور

·       نصب سریع و آسان درب سانترال آسانسور بر روی کابین

·       قابلیت تست گرفتن مکانیزم سر درب اتوماتیک کابین

·       عدم نیاز درب سانترال آسانسور ن به تنظیمات اضافه

·       قابل خریداری در طرح ها و جنس های شیشه ای، استیل و ...

 

قیمت درب سانترال آسانسور

از آن جا که سطح کیفی درب سانترال آسانسور بالا می باشد و این مهم باعث افزایش قیمت آن نسبت به دیگر درب های تولید داخل شده است. با توجه به ابعاد و ظرفیت مورد نظر کابین و همچنین نوع درب یعنی تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک قیمت درب سانترال آسانسور متغیر است.

 

درب سانترال آسانسور در تهران، درب سانترال آسانسور در تهران - آفتاب، درب سانترال آسانسور در تهران - بومهن، درب سانترال آسانسور در تهران - پردیس، درب سانترال آسانسور در تهران - کن، درب سانترال آسانسور در اسلام شهر، درب سانترال آسانسور در اسلام شهر - چهاردانگه، درب سانترال آسانسور در پاکدشت، درب سانترال آسانسور در پاکدشت - شریف آباد، درب سانترال آسانسور در دماوند، درب سانترال آسانسور در دماوند - رودهن، درب سانترال آسانسور در رباط کریم، درب سانترال آسانسور در رباط کریم - بوستان، درب سانترال آسانسور در رباط کریم - پرند، درب سانترال آسانسور در رباط کریم - صالح آباد، درب سانترال آسانسور در رباط کریم - گلستان، درب سانترال آسانسور در رباط کریم - نصیرآباد، درب سانترال آسانسور در ری، درب سانترال آسانسور در ری - حسن آباد، درب سانترال آسانسور در ری - خاوران، درب سانترال آسانسور در ری - کهریزک، درب سانترال آسانسور در شهریار، درب سانترال آسانسور در شهریار - اندیشه، درب سانترال آسانسور در فيروزکوه، درب سانترال آسانسور در فيروزکوه - ارجمند، درب سانترال آسانسور در قدس، درب سانترال آسانسور در لواسان، درب سانترال آسانسور در لواسان - فشم، درب سانترال آسانسور در ملارد، درب سانترال آسانسور در ملارد - صفا دشت، درب سانترال آسانسور در ورامین، درب سانترال آسانسور در ورامین - پیشوا، درب سانترال آسانسور در ورامین - جوادآباد، درب سانترال آسانسور در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما