درباره عمران مدرن


تامین مصالح، کالا و خدمات ساختمانی با قیمت مناسب همواره یکی از دغدغه‌های صاحبان پروژه‌های عمرانی است. از سوی دیگر، وجود فضایی برای عرضۀ تمامی کالاها و تخصص‌های مرتبط با صنعت ساختمان، همیشه مورد علاقۀ تولید و عرضه‌کنندگان مصالح ساختمانی و متخصصان حوزۀ ساختمان بوده است. بر این اساس، وجود پلتفرمی که نیازهای دو طرف این صنعت تاثیرگذار در اقتصاد جامعه را برطرف کند، ضروری به نظر می‌رسد.

شرکت تجارت‌گستران نواندیش  با نام تجاری عمران مدرن در سال ۱۳۹۶ توسط عده‌ای از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر تهران پایه‌گذاری شد. هدف این شرکت، ایجاد بستری هوشمند جهت ارتباطی مستقیم و بدون حضور واسطه، میان مصرف‌کنندگان و متقاضیان خدمات و کالا و ارائه‌دهندگان و متخصصان است. با استفاده از این پلتفرم، صاحبان پروژه‌های عمرانی و متقاضیان امور مرتبط با ساختمان می‌توانند با مشاهده و مقایسه میان هزاران کالا و خدمت معرفی شده همراه با دسته‌بندی دقیق در سایت، بهترین گزینه‌ی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنند. از طرف دیگر، عرضه‌کنندگان کالاهای ساختمانی و متخصصین حوزۀ عمران و معماری می‌توانند با ثبت‌نام و معرفی کالا، خدمت یا تخصص خود در سایت، این موارد را در معرض انتخاب مشتریان قرار دهند.

عمران مدرن سعی بر این دارد که فضایی نوین و هوشمند ارائه کند تا ارتباطات تمامی افراد دخیل در موضوعات و پروژه‌های ساختمانی تسهیل شود؛ همچنین با ارائۀ طیف وسیعی از کالاها و خدمات مورد نیاز پروژه‌های عمرانی و معماری، تمامی نیازهای موجود در این حوزه را - از پایه‌ای‌ترین مصالح و خدمات تا حمل و نقل تجهیزات و مصالح - پوشش دهد.
تماس با ما

آدرس: 

تهران - میدان رسالت، خیابان فرجام، نرسیده به چهار راه خاور، خیابان شهید حسینعلی، پلاک 9 - مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه علم و صنعت

شماره تماس: 

02177896625


Powered by Froala Editor

Powered by Froala Editor