کابین آسانسور شیشه ای

کابین آسانسور شیشه ای

دسته بندی

کابین آسانسور

کابین آسانسور شیشه ای

دسته بندی
کابین آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۶ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری

filterفیلتر کردن پیشنهادات


کابین آسانسور شیشه ای

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۱

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

کابین آسانسور شیشه ای

کابین آسانسور شیشه ای یا همان شیشه دور آسانسور قابی است که آسانسور در داخل آن حرکت کرده و از جنس شیشه لمینت است. شیشه این نوع کابین آسانسور می ‌تواند سکوریت باشد اما برای مقاومت بیشتر در برابر لرزش ‌های آسانسور شیشه ای بهتر است از شیشه های لمینیت با مساحت کمتر از یک مترمربع استفاده کرد.

 

 

کابین آسانسور شیشه ای دارای شیشه های ثابت با قابی فلزی و چند ایستگاه می باشد. درواقع شیشه دور آسانسور درون قابی فلزی احاطه ‌شده و درب‌ها نیز دارای مکانیسمی جدا هستند.

 

 کابین شیشه ای آسانسور

آسانسور شیشه ای هیدرولیکی

 

کابین آسانسور شیشه ای انواع مختلفی دارد که براساس نیاز و فضای مورد نظر اجرا و نصب می شود. این نوع آسانسور به دو صورت کششی و هیدرولیکی اجرا می شود که از انواع پرکاربرد هستند. کابین آسانسور شیشه ای کششی برای ساختمان ها با ارتفاع بلند مناسبند و توسط سیم بکسل و وزنه طراحی می شوند. در کابین شیشه ای آسانسور کششی سایر تجهیزات مکانیکی قابل رویت می باشند. این در حالی است که در کابین آسانسور شیشه ای هیدرولیکی از سیم بکسل و وزنه استفاده نمی شود و مناسب برای ساختمان هایی با ارتفاع بلند نیست در این نوع آسانسور تجهیزات مکانیکی آسانسور در معرض دید قرار نگرفته است.

 

انواع کابین آسانسور شیشه ای در تهران

کابین به کار برده در آسانسور های شیشه بسیار اهمیت دارد,  این کابین ها در  دو مدل گرد و مربعی ارائه می شود. در ادامه ویژگی های هر یک از آن ها مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 کابین آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای خانگی

 

کابین آسانسور شیشه ای گرد

در مدل گرد، کابین آسانسور شیشه ای ، قوس دار هستند که درواقع ظاهرشان گرد و یا نیم گردی دارند. کابین های قوس دار در صورتی که از جنس شیشه باشند, معمولا وارداتی هستند, اما اگر کاببن از جنس پلی کربنات باشد در واقع  یک نوع طلق است که برای کابین استفاده می شود که در کشور موجود است. این مدل مناسب برای کسانی می باشد که به دنبال کابین های لوکس شیشه ای برای آسانسور ساختمان خود می باشند.

کابین آسانسور شیشه ای مربعی

مدل دیگر مدل مربعی است که در واقع دیگر حالت گرد یا نیم گرد نیستند. استفاده از ین نوع کابین آسانسور شیشه ای در ساختمان ها اداری و تجاری به دلیل زیبایی آن ها زیاد رایج است.

 

 کابین آسانسور شیشه ای

آسانسور شیشه ای خانگی

 

انواع شیشه در ساخت کابین آسانسور

قبل از هر چیز باید توجه داشت که شیشه باید توسط کوره های مخصوص به شیشه سکوریت تبدیل شود لذا در این حالت مقاومت شیشه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد و اگر هم در اثر ضربه ی شدید که به ندرت اتفاق افتاده شکسته شود پودر خواهد شد و خطری کسی را مواجه نخواهد کرد. برای اجرای کابین آسانسور شیشه ای می توان از شیشه های حکاکی شده ، شیشه های رنگی سکوریت، طرح دار، خم، کریستال، اسیدکاری شده، حکاکی شده و هوشمند استفاده کرد.

 

 قیمت آسانسور شیشه ای خانگی

آسانسور شیشه ای گرد خانگی

 

آسانسور شیشه ای رنگی

برای اجرای کابین آسانسور شیشه ای می توان از شیشه های سکوریت رنگی هم استفاده کرد به عنوان مثال برای یک آسانسور با سازه استیل طلایی رنگ باید از شیشه های دودی برای ساخت کابین بکار برد .

آسانسور شیشه ای طرح دار

در طرح های جدید کابین آسانسور شیشه ای از شیشه سکوریت طرح دار استفاده می شود به طوری که معمولا لوگوی شرکت یا مجموعه روی شیشه به صورت رنگی و سندبلاست ایجاد می شود ، برای تولید کابین آسانسور شیشه ای طرح دار رنگی از دستگاه چاپ و برای تولید شیشه های طرح دار ما از دستگاه سندبلاست استفاده خواهد شد فقط کافیست طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

آسانسور شیشه ای خم

برخی از کابین های آسانسور با استفاده از شیشه های خم استوانه ای شکل اجرا می شود برای تولید این نوع کابین ها ابتدا قالب فلزی ساخته شده سپس به همراه شیشه وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود .

آسانسور شیشه ای کریستال

شیشه های شفاف به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت اجرای کابین آسانسور شیشه ای محسوب می شود .

 

 آسانسور شیشه ای خانگی

آسانسور شیشه ای خانگی برای تعداد طبقات کم

 

آسانسور شیشه ای اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های آسانسور که الگوهای مختلفی روی شیشه های سکوریت اسیدکاری می شود، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و قوی استفاده می شود.

آسانسور شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی کابین شیشه ای آسانسور حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد.

 

آسانسور شیشه ای هوشمند

طرح خاصی از کابین آسانسور شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است آسانسور شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است.

 

مشخصات کابین شیشه ای آسانسور

کابین آسانسور شیشه ای به دلیل نمای شیشه ای و شفاف برای هر شخصی که سوار آسانسور شده جذاب و سرگرم کننده خواهد بود به ویژه در ساختمان هایی که دارای طبقات زیادی بوده و نمای خارجی ساختمان کاملا قابل مشاهده می باشد . اجرای آسانسور شیشه ای در عین حال که برای افرادی که وارد آن می شوند جذاب خواهد بود بسیار حساس هم می باشد از این جهت که در هنگام نصب باید تمامی موارد ایمنی رعایت شود در غیر این صورت احتمال حادثه بسیار بالاست .

ابعاد آسانسور شیشه ای

ابعاد دقیق کابین آسانسور شیشه ای بر اساس ظرفیت مورد نظر و فضا در دسترس با تجهیزات اندازه گیری مناسب اندازه گیری م شود تا با کمک آن ها ، آسانسور دقیقا متناسب با محل نصب، طراحی و ساخته شود.

درب آسانسور شیشه ای

درب های که برای کابین آسانسور شیشه ای استفاده می شود کاملا اتوماتیک هستند، ابعاد درب بین 70 الی 120 سانتی متری می باشد، که البته این ابعاد با توجه به ارتفاع و اندازه آسانسور متغییر است. در این نوع آسانسور ها در صورتی که نمایی از سمت درب های طبقات به سمت بیرون و یا داخل وجود داشته باشد میتوان لته های درب های طبقات و کابین را به صورت شیشه ای نصب کرد. درب های لته شیشه ای در دو نوع شیشه ای با کلاف استیل و یا کاملا شیشه ای (فریم لس) وجود دارد.

 

 قیمت کابین آسانسور شیشه ای

کابین گرد آسانسور شیشه ای

 

جنس شیشه های به کار رفته در لته های درب های طبقات نیز از نوع لمینت سکوریت ضد ریزش و پاشش بوده و استحکام آن مشابه شیشه ها و دیواره های به کار رفته در قسمت های دیگر کابین به اندازه عدم تغییر حالت در برابر ۳۰۰ نیوتن بر ۵ سانتیمتر مربع از سطح آن می باشد.

 

قیمت کابین آسانسور شیشه ای

قیمت کابین آسانسور شیشه ای بر اساس نوع و جنس اتصالات، ابعاد کابین شیشه ای آسانسور و ارتفاع آن و همچنین متراژ شیشه لمینت به کار رفته در آن تعیین می شود. با توجه به قیمت شیشه لمینت در بازار ، هرچه ابعاد شیشه مورد نظر بیشتر باشد ،هزینه ها نیز بیشتر می شود. لازم است بدانید؛ در مواردی که از شیشه لمینت خمیده در آسانسور استفاده شود، هزینه ها به مراتب بیشتر خواهد شد؛ زیرا شیشه های خم فرآیند ساخت آن ها پر هزینه تر از شیشه لمینت معمولی می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما