بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور

دسته بندی

نصب آسانسور

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

تجهیزات مورد استفاده نقش مهمی در تعیین هزینه بازسازی کابین آسانسور دارند. نوع جنس بدنه، تزئینات اسانسور ، بازسازی و تعویض کف ، تجهیزات روشنایی مورد استفاده، نوع پنل های کنترل و یا به طور کلی تعویض کابین از عواملی است که هزینه بازسازي و نوسازی آسانسور را متغیر می کنند.
intro
comment
bookmark
share

شهر

شهر را مشخص کنید
lift_banner

بازسازی آسانسور

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

phone۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور که عمومی ‌ترین وسیله حمل ‌و‌ نقل عمودی در جهان است، می تواند علاوه بر ایجاد جذابیت در حین استفاده از این وسیله پرکاربرد، امنیت استفاده کنندگان را نیز ارتقاء بخشد. عمر مفید قطعات آسانسور حتی با داشتن سرویس های دوره ای و منظم و استفاده از با کیفیت ترین قطعات به‌ پایان می‌ رسد. لذا جهت کاهش هزینه های ناشی از تعمیر قطعات ، لازم است بازسازي آسانسور با رویکرد بهبود بخش فنی و یا زیباسازی آن در دستور کار قرار گیرد. بازسازی آسانسور شامل انجام مراحل مختلف از قبیل نوسازی کابین ، تعمیر و بازسازی کف آسانسور می باشد. هزینه بازسازی کابین آسانسور متناسب با مدل جدید و تزئینات انتخاب شده اسانسور مشخص می شود. در بازسازی آسانسورهای قدیمی ضمن نوسازی و تعویض آسانسور ، با انتخاب درست قطعات و تجهیزات مطابق با استاندارد های تعیین ‌شده و بررسی عملکرد هریک از قطعات و تنظیم پارامتر های کنترلی می توان آرامش، آسایش و زیبایی را برای استفاده کنندگان از اسانسور فراهم نمود. ارتقاء سرعت و ظرفیت آسانسور و سازگاری این پارامتر های ترافیکی با نیاز کاربران، افزایش امنیت آسانسور با تعویض قطعات فرسوده، حذف تکانه های بی مورد کابین آسانسور ، کاهش سر و صدای ناشی از حرکت اسانسور و کاهش مصرف انرژی از مواردی است که می تواند نیاز به بازسازي و نوسازی آسانسور را محرز نماید.

بازسازی آسانسور
بازسازی آسانسور

هزینه بازسازی آسانسور

هزینه بازسازی آسانسور بر حسب سطح بازسازي و نوسازی می تواند متغیر باشد. به طوری که بازسازي و نوسازی آسانسور می تواند با رویکرد بهبود بخش فنی و یا زیباسازی آن در دستور کار قرار گیرد. متریال مورد استفاده در زیباسازی اسانسور ، نقش تعیین کننده ای بر روی هزینه بازسازی کابین آسانسور دارند. نوع جنس بدنه، تزئینات اسانسور و سقف کابین ، تجهیزات روشنایی مورد استفاده، نوع پنل های کنترل و سایر تجهیزات مورد استفاده در کابین و یا به طور کلی تعویض کابین از عواملی است که قیمت بازسازي و نوسازی آسانسور را متغیر می نماید. اما نوع و برند تجهیزات و قطعاتی که جهت بهبود بخش فنی آسانسور تعویض می گردند نیز، یکی دیگر از عوامل مؤثر بر هزینه بازسازی و نوسازی کابین آسانسور به شمار می روند.

بازسازی آسانسورهای قدیمی

بازسازي و نوسازی آسانسور های قدیمی می تواند به دلایل مختلفی صورت پذیرد. زمانی که فعالیت یک آسانسور به دفعات و با دلایل مختلف متوقف می شود، می تواند نشان دهنده وجود یک مشکل بزرگ در بخش های مختلف اسانسور باشد. لذا به جای تعویض یک یا دو بخش از آسانسور ، بازسازی و نوسازی آسانسور می تواند در طولانی مدت به صرفه تر باشد.

تعویض کابین آسانسور
نوسازی آسانسور

 تجهیزات قدیمی آسانسور می ‌تواند میزان مصرف انرژی ساختمان را به میزان غیر ضروری افزایش دهد. اما امروزه از موتور های کم ‌مصرف با تولید حرارت بسیار کم و بدون نیاز به فن در اسانسور استفاده می‌ شود. لذا در بازسازی آسانسورهای قدیمی به سبب استهلاک قطعات ، مصرف انرژی بالا، ایجاد سر و صدا و عدم ایمنی کافی، هزینه بازسازی آسانسور بسیار توجیه پذیر می باشد.

 آسانسور با جان افراد در ارتباط است و از آن جایی که کنترل و توقف آسانسور به‌ صورت اتوماتیک انجام می ‌شود، لرزش و تکان های شدید هنگام استارت و توقف اسانسور می تواند امنیت آسانسور و احساس اطمینان در استفاده از این وسیله را با مشکل مواجه سازد. از طرفی انتظار طولانی و بیش از حد جهت استفاده از اسانسور به سبب عدم تطابق سرعت و ظرفیت آن با نیاز موجود از جمله مواردی است که بازسازي آسانسور را توجیه پذیر می نماید.

هزینه بازسازی کابین آسانسور
بازسازی کابین آسانسور

 

بازسازی کابین آسانسور

کابین آسانسور مهمترین بخش اسانسور است و در معرض دید استفاده کنندگان قرار دارد. لذا نوسازی و بازسازی کابین آسانسور و تغییر تزئینات اسانسور می تواند علاوه بر زیبایی بصری، ارزش ساختمان را نیز افزایش دهد. تعویض و تعمیر کف کابین آسانسور از دیگر راهکارها در بازسازی آسانسور در حداقل هزینه است.

بازسازی آسانسورهای قدیمی
نوسازی پنل کنترل آسانسور

بازسازی و نوسازی آسانسور

بازسازی آسانسور می تواند برحسب نظر کارفرما بسیار جزئی و صرفا شامل تغییر پوشش کابین باشد یا این که بخش های مختلف اسانسور را در بر گیرد، لذا در ذیل عمده مواردی که در حین بازسازي و نوسازی آسانسور می تواند تغییر کند، بیان می گردد.

 • تعویض کنترلر های الکترومکانیکی آسانسور
 • تعویض ژنراتور ، سیم بکسل و موتور آسانسور
 • تعویض و یا نصب مدار ایمنی آسانسور
 • تعویض درب ورودی آسانسور
 • تعویض تزئینات کابین اسانسور
 • تعویض سیستم ارتباطات داخلی آسانسور
 • تعویض سیستم ایمنی چاهک آسانسور
 • تعویض ریل آسانسور
 • تعویض تابلو کنترل آسانسور
 • تعویض ترمز اضطراری آسانسور
 • تعویض فلکه اصلی موتور آسانسور
 • تعویض کفشک آسانسور
 • بازسازي و تعویض کابین آسانسور
 • بازسازی و تعویض کف کابین آسانسور
 • بازسازي و تعویض نور پردازی سقف کابین آسانسور
 • تعویض آینه و دستگیره های آسانسور
 • تعویض شستی اظهار کابین و طبقات آسانسور
 • نصب سیستم موزیکال و اعلام طبقات آسانسور
 • نصب سیستم صوتی و تصویری در آسانسور
بازسازی کف آسانسور
بازسازی کف آسانسور

مزایای بازسازی آسانسور

 • بازسازی و نوسازی آسانسور علاوه بر افزایش ارزش و اعتبار ساختمان می تواند موجب کاهش چشمگیر هزینه های تعمیر و سرویس اسانسور گردد.
 • از طرفی با بازسازي و نوسازی کابین آسانسور ، ضریب ایمنی و پارامتر های ترافیکی آسانسور نظیر سرعت ، ظرفیت ، الگوی پاسخ دهی به احظارها و ...، ارتقاء می یابد.
 • کاهش سر و صدای داخل کابین و کاهش هزینه های مصرف انرژی اسانسور نیز از دیگر مزایای تعمیر و نوسازی آسانسور به شمار می رود.
 • انتخاب تزئینات مناسب در بازسازی کابین آسانسور موجب کاهش هزینه های بازسازی و نوسازی اسانسور تا حد قابل قبولی می شود.
نوسازی کابین اسانسور
نوسازی کابین آسانسور

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

اشکان حق دوست

سلام ، منظور از بازسازی آسانسور تعویض کابین آسانسور و تعمیرات بخش های آسیب دیده ست یا تعویض اون؟

اشکان حق دوست

سلام ، منظور از بازسازی آسانسور تعویض کابین آسانسور و تعمیرات بخش های آسیب دیده ست یا تعویض اون؟

اشکان حق دوست

سلام ، منظور از بازسازی آسانسور تعویض کابین آسانسور و تعمیرات بخش های آسیب دیده ست یا تعویض اون؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما