استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نرده حفاظ

نرده حفاظ
حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ به منظور جلوگیری از ورود سارقان ، حیوانات و افزایش امنیت ساختمان نصب می گردد. عمده کاربرد آنها به صورت نصب حفاظ روی دیوار و در و پنجره می باشد. همچنین به صورت حفاظ بانکی نیز نصب می گردند. برای درهای ورودی ساختمان می توان از نصب حفاظ آکاردئونی استفاده کرد. جنس حفاظ ها غالبا فلزی می باشد. حفاظ ها بر اساس طرح و شکل ظاهری به انواع سر نیزه ای، گوزنی ، نیزاری ، آبشاری و … دسته بندی می گردند که با توجه به موقعیت ساختمان و میزان حفاظت مورد نیاز، انتخاب و اجرا می شوند.

نرده حفاظ تراس
نرده حفاظ بالکن

لیست شرکت های مجری نرده حفاظ

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر مجری نرده حفاظ پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه اجرای انواع نرده حفاظ و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

۱- شرکت گروه بارمان ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت گروه بارمان و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گروه بارمان

نرده حفاظ پنجره

داشتن امنیت و آرامش اولین و مهم‌ترین عاملی است که همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آن هستیم. امروزه استفاده از حفاظ روی دیوار برای آرامش خیال و امنیت خاطر در اکثر ساختمان‌ها مخصوصاً ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند، یک ضرورت محسوب می‌شود. این حفاظ‌ها از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می‌کند.

 همان‌طور که می‌دانید استفاده از  دوربین‌های امنیتی در بسیاری از موارد با از کار انداختن سیستم و یا خراب شدن دستگاه مشکلاتی ایجاد می‌کند، اما زمانی که از انواع نرده حفاظ دیوار در ساختمان‌های خود استفاده می‌کنید، می‌دانید که تا چندین سال این میله‌های تیز و مقاوم می‌توانند از ساختمان شما محافظت کنند و حتی در صورت نبود شما در خانه از اموال شما حفاظت نمایند.

نرده حفاظ پنجره

 

نرده حفاظ پنجره

۲- شرکت تهران استپ ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت تهران استپ و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با تهران استپ
نرده حفاظ

نرده حفاظ دیوار دست دوم

۳- شرکت گروه صنعتی بیتا استپ ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، نصب نرده حفاظ روی دیوار ، نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت گروه صنعتی بیتا استپ و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی
تماس با بیتا استپ

قیمت حفاظ سرنیزه ای

نرده حفاظ روی دیوار در گذشته تنها با حفاظ ساده سرنیزه ای شناخته میشد. این نوع نرده سر دیوار یا حفاظ ساختمان به علت نداشتن عرض روی دیوار و همچنین نداشتن حجم, عملا تنها کاری که میکردند؛ بالا بردن ارتفاع دیوار بود.

بزرگترین مشکل این مدل حفاظ روی دیوار ؛ امنیت پایین و همچنین ظاهر نامناسب آن است که میله های بلند زندان را نظز بیننده تداعی می کند. پس از مدتی، حفاظ ساده دیوار با اندکی بهینه سازی به حفاظ آبشاری تغییرشکل پیدا کرد.

حفاظ نیزه ای آبشاری از یک میله فلزی تشکیل شده که در راس آن از سرنیزه خمیده استفاده شده که بنا به خواست مشتری می تواند به طرف بیرون خم داشته باشد یا همزمان به هر دو طرف خم داشته باشد.

نرده حفاظ

 

حفاظ پنجره

۴- شرکت آکات استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت آکات استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آکات استیل

۵- شرکت استیل قائم ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت استیل قائم و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با استیل قائم
حفاظ نرده

۶- شرکت نوین پله ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت نوین پله و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با نوین پله

۷- شرکت گام استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت گام استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با گام استیل

نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با قیمت در تراکم مختلف انواع حفاظ شاخ گوزن سنجیده می شود . این مدل نرده حفاظ دیوار حیاط بر اساس هر متر نرده حفاظ و تراکم این حفاظ محاسبه میگردد .

شاخ گوزنی یکی از انواع بهترین حفاظ های روی دیوار است که برای امنیت ورودی دیوار آپارتمان ها و ساختمان ها و برای جلوگیری از ورود افراد نانشناس و سارقان مورد استفاده قرار می گیرد.

 نرده حفاظ معمولا بر روی دیوار نصب میشود ولی نوعی از نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز وجود دارد که بر روی پنجره نیز می توان نصب کرد.

جالب است بدانید این نرده حفاظ در حال حاضر موفق شده است تا از سوی پلیس مورد تایید واقع شود ؛ بدین صورت که مهر تاییدیه بر امنیت زیاد این نوع سازه وجود دارد.

حفاظ پنجره ساده و شیک

 

حفاظ شاخ گوزنی

۸- شرکت رامادُر ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت رامادُر و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با رامادر
قیمت حفاظ آهنی

نرده حفاظ پنجره

۹- شرکت آرتا استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت آرتا استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آرتا استیل

۱۰- شرکت آریو حفاظ پاسارگاد ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت آریو حفاظ پاسارگاد و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آریو حفاظ پاسارگاد

نرده حفاظ بالکن

برای حفظ جان در تراس و بالکن نیاز است که نرده حفاظ بالکن استفاده شود. نرده استفاده‌ شده به‌عنوان حفاظ در بالکن می‌تواند در انواع مدل های نرده بالکن به صورت ساده یا فرفورژه و یا بصورت کشویی آکاردئونی باشد.

 حفاظ بالکن با استفاده از فلز فولاد ضد زنگ که عناصر آلیاژی دیگری به منظور افزایش خواص و ساختار شکل و مقاومت به فولاد اضافه می‌نمایند، بسیار کاربردی‌تر و اصولی‌تر می‌شود و دلیل این تأکید استفاده از مدل های بالکن از جنس آهن مقاومت و سختی بسیار بالا در برابر ضربه و تحمل وزن می‌باشد و در برابر هوا به دلیل رنگ کوره ای ، رطوبت و آب مقاوم بوده و زنگ‌زدگی و خوردگی در مدل های نرده بالکن فلزی ایجاد نمی‌شود.

۱۱- شرکت ظریف استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت ظریف استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با ظریف استیل
قیمت نرده حفاظ

۱۲- شرکت استیل کار ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت استیل کار و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با استیل کار

۱۳- شرکت میثاق ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت میثاق و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با میثاق

۱۴- شرکت پرشیا سازه استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت پرشیا سازه استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با پرشیا سازه استیل
مجری نرده حفاظ در تهران

نرده حفاظ دیوار

۱۵- شرکت حفاظ مارکت ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، نصب نرده حفاظ روی دیوار ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت حفاظ مارکت و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با حفاظ مارکت

۱۶- شرکت آهن سازه ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، نصب نرده حفاظ روی دیوار ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت آهن سازه و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آهن سازه اسماعیلی

۱۷- شرکت طهران جوش ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت طهران جوش و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با طهران جوش
قیمت نرده حفاظ

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

۱۸- شرکت سازه امن گستر نویـن ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ روی دیوار ، جوشکاری حفاظ و نرده می باشد. برای تماس با شرکت سازه امن گستر نویـن و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با سازه امن گستر نوین

۱۹- شرکت درتیس ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت درتیس و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با درتیس

۲۰- شرکت حفاظ سازه ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب نرده حفاظ آکاردئونی ، نصب نرده حفاظ روی دیوار می باشد. برای تماس با شرکت حفاظ سازه و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با حفاظ سازه

۲۱- شرکت آریس استیل ، مجری نرده حفاظ در تهران است. خدمات این شرکت شامل نصب حفاظ بانکی می باشد. برای تماس با شرکت آریس استیل و اطلاع از هزینه نصب حفاظ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تماس با آریس استیل

انواع مختلف بهترین حفاظ دیوار یا  نرده دیوار

 • حفاظ شاخ گوزنی
 • حفاظ بوته‌ای
 • حفاظ نیزار
 • حفاظ لاله‌ای
 • حفاظ لیلیوم
 • حفاظ آبشاری

برای مطالعه بیشتر:

قیمت کرکره برقی

نرده راه پله

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

نصب نرده و حفاظ

نصب نرده آلومینیومی

نصب نرده استیل

نرده سنگی

اجرای نرده با سیم بکسل

نصب حفاظ روی دیوار

ساخت نرده سیمانی دور باغچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.56 ( 9 نظر)

۱۳ نظر

 1. قیمت نرده حفاظ دست دوم رو از کجا میتونم استعلام بگیرم؟

 2. نرده حفاظ که گربه نتونه ازش عبور کنه کدومه؟

 3. ناهید خداونده

  بعضی از نرده حفاظ ها واقعا توی بافت خونه خیلی توی چشم هست و کادر حیاط رو کلا بد فرم نشون میده میخواستم از مشاوران و دیزاینر های عمران مدرن برای حل این بحران کمک بگیرم تا هم از خونه محافظت بشه هم زیبایی خونه حفظ بشه

 4. من نرده حفاظ دست دوم میخواستم اگه جای هست بشه تهیش کرد معرفی کنید

 5. سلام لطفا برای نرده حفاظ پنجره چندتا نمونه بزارید و در مورد نحوه اجرا و طول عمر نرده حفاظ پنجره هم مطلب بزارید!!

 6. سلام ،
  امکان نصب نرده حفاظ استیل روی دیوار حیاط وجود داره یا فقط نرده حفاظ های استیل برای راه پله ها نصب میشه و امکان نصبش روی دیوار حیاط نیست چون من خیلی از این مدل نرده ها خوشم میاد و چندین ساله که برای راه پله نصب کردیم و خیلی هم ازش راضی هستیم ولی برای روی دیوار حیاط میگن که باید فلزی باشه و اینا الان میخواستم از شما هم بپرسم که باید حتما فلزی باشه؟؟

 7. سلام قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی رو برای حیاط میخواستم بپرسم میشه شماره تماس هم قرار بدید!!

 8. سلام همین شرکت های معرفی شده خدمات نرده حفاظ دست دوم هم ارائه میدن !!!!!!!!???? یعنی واقعا ؟ من یک ماه دارم دنبال نرده حفاظ دست دوم میگردم میشه لطفا شماره این شرکت ها رو داشته باشم.
  خییییلی ممنون بابت مطالب عالی تون.