نصب حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی

تعداد ارائه دهنده ها

۹ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

شهر

شهر را مشخص کنید

نصب حفاظ آکاردئونی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
بیتا استپ

بیتا استپ

۴

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

گام استیل

گام استیل

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۶۶

حفاظ مارکت آهن سازه

حفاظ مارکت آهن سازه

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۸

آهن سازه

آهن سازه

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۷

حفاظ سازه

حفاظ سازه

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

ویستا آفرند

ویستا آفرند

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

صنایع فلزی کاوه

صنایع فلزی کاوه

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۸

حفاظ سازان

حفاظ سازان

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

نصب حفاظ آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای نصب درب آکاردئونی ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن، حرفه ای ترین پیمانکاران فعال در زمینه نصب حفاظ آکاردئونی را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با پیمانکاران نصب حفاظ درب آپارتمان تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین هزینه نصب حفاظ آکاردئونی با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

نصب حفاظ آکاردئونی
نصب حفاظ آکاردئونی

 

نصب حفاظ درب آپارتمان

نصب حفاظ درب آپارتمان از اهمیت بالایی برخوردار است. بدین منظور از حفاظ آکاردئونی که به عنوان درب آکاردئونی نیز شناخته می شود، استفاده می گردد. نصب حفاظ آکاردئونی موجب افزایش امنیت ساختمان می گردد. علاوه بر درب ورودی آپارتمان و اداره ها، این حفاظ را می توان به عنوان درب آکاردئونی پارکینگ نیز اجرا کرد. نصب درب آکاردئونی پارکینگ به صورت ریموت دار امکان پذیر است. از حفاظ آکاردئونی حتی می توان برای پنجره و بالکن نیز استفاده کرد.

این درب ها به صورت کشویی و تاشو باز و بسته می شوند. حفاظ آکاردئونی در طرح های مختلفی همچون دو گل، سه گل، چهار گل، پنج گل (تمام لوزی)، حفاظ فانتزی (اروپایی)، حفاظ ایتالیایی و حفاظ پیچی قابل تولید است. منظور از گل تعداد ردیف های افقی لوزی روی حفاظ می باشد. به طور مثال حفاظ آکاردئونی طرح سه گل دارای سه ردیف لوزی است.

 

قیمت دربهای آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

 

حفاظ آکاردئونی در رنگ های مختلف تولید و عرضه می شود. از مهم ترین مزایای نصب حفاظ آکاردئونی ، متحرک بودن و جمع شدن حفاظ روی درب اصلی می باشد. این موضوع به دلیل مساحت کم آپارتمان ها بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا فضایی را اشغال نمی کند و حتی در ساختمان های با راه پله های با عرض کم و کوچک قابل نصب است. در هنگام حضور در محل، این درب ها جمع شده و مزاحمت و محدودیتی برای رفت و آمد افراد ایجاد نمی نماید. باز و بسته کردن و استفاده از این نوع حفاظ بسیار آسان می باشد.

 

نصب درب آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی چهار گل

 

نحوه نصب حفاظ آکاردئونی

اولین گام برای نصب حفاظ آکاردئونی ، اندازه گیری ابعاد چهارچوب می باشد. پس از آن حفاظ در کارگاه ساخته شده و به محل مورد نظر انتقال داده می شود. نصب ریل های درب آکاردئونی باید با دقت انجام شود، زیرا به باز و بسته شدن درب کمک می کند. این ریل در بالای حفاظ نصب می شود که تحمل کننده وزن حفاظ و بخش چرخدار می باشد. سپس حفاظ را با استفاده از دستگاه جوش بر روی قاب درب ورودی نصب می کنند.

نصب حفاظ آکاردئونی به دو صورت تک لنگه و دو لنگه قابل انجام است. حفاظ تک لنگه در یک بخش جمع شده و برای استفاده به طرف دیگر کشیده می شود. قفل حفاظ آکاردئونی تک لنگه در یک طرف حفاظ تعبیه شده است. حفاظ آکاردئونی دو لنگه از وسط به دو طرف باز و بسته می شود و قفل آن در وسط حفاظ تعبیه شده است. نصب حفاظ آکاردئونی بر روی انواع درب های فلزی، پی وی سی، چوبی و ... امکان پذیر است. برای نصب درب آکاردئونی نیازی به تخریب نیست. اگر چه نصب حفاظ آکاردئونی بسیار ساده است، اما در عین سادگی نیاز به نیروهای متخصص و کارآزموده می باشد.

 

نصب حفاظ درب آپارتمان
حفاظ آکاردئونی دو لنگه

 

قیمت دربهای آکاردئونی

قیمت دربهای آکاردئونی به عوامل مختلفی وابسته است. یکی از این عوامل، ابعاد حفاظ است. جنس و کیفیت مواد اولیه مصرفی در ساخت حفاظ آکاردئونی ، بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. استفاده از آهن های ضایعاتی و بازیافتی برای ساخت حفاظ آکاردئونی ، موجب کاهش قیمت آن می شود. اما باید توجه داشت که کیفیت این حفاظ ها پایین تر از حفاظ های آکاردئونی ساخته شده با آهن پروفیل می باشد.

 

نصب حفاظ آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی سه گل

 

نوع طرح و تراکم نرده ها در ساخت، بر قیمت دربهای آکاردئونی تاثیرگذار است. هر چه تراکم نرده ها بیشتر باشد، قیمت نصب حفاظ آکاردئونی نیز افزایش می یابد. در برآورد هزینه ها، ضخامت و جنس پروفیل مورد استفاده در ساخت حفاظ آکاردئونی موثر است. طرح نرده حفاظ عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت است. هر چه طرح حفاظ ساده تر باشد، از متریال کمتری استفاده شده و قیمت نیز کمتر خواهد بود. قیمت درب آکاردئونی سه گل بیشتر از دو گل است.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما