استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد اردیبهشت ۱۴۰۱
قیمت میلگرد اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ پس از پشت سر گذاشتن نوسانات ابتدای سال به ثبات نسبی رسیده است و قیمت میلگرد ١۴ مربوط به اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ برای ۶۱ کارخانه تولید کننده میلگرد را در ادامه بررسی کردیم. میلگرد ۱۴ عموما با استاندارد a۳ و a۲ در بازار موجود است. البته اگر نیاز به میلگرد نمره۱۴ ساده یا میلگردهای آج مرکب استاندارد a۴ داشته باشید، برخی کارخانه‌ها نیاز شما را تامین خواهد کرد. قیمت میلگرد۱۴ با توجه به تولید بالا و نیاز گسترده ای که در بازار وجود دارد از بحث عرضه و تقاضا پیروی میکند. در ادامه سعی کردیم تا لیست قیمت خرید میلگرد و جدول مربوط به قیمت های اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ را بررسی کنیم.

جدول قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد۱۴۰۱ نمره ۱۴ مربوط به اغلب کارخانه‌ها اعلام شده است. قیمت میلگرد۱۴ مربوط به ۴۸ کارخانه را در ماه خرداد سال ۱۴۰۱ بررسی کردیم. جزئیات قیمت ها و توضیحات مربوط به هر کارخانه را نیز در ادامه بررسی کردیم. میلگردهای تیکمه داش ، تاکستان ، مشهد ، کرمانشاه ،  صدر ، آستارا و گلستان ارزان ترین رنج قیمت را به خود اختصاص دادند.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ نمره ۱۴ (تومان)میلگرد ١۴
۱۷۸۵۰ذوب آهن اصفهان
۱۷۹۰۰کویر کاشان
۱۷۵۹۸نیشابور
۱۷۴۵۰روهینا دزفول
۱۷۶۵۰هیربد
۱۷۵۰۰فایکو
۱۷۹۹۶درپاد
۱۷۸۰۵پرشین فولاد آریا
۱۷۵۰۰البرز
۱۸۲۰۰ظفر بناب
۱۸۲۰۰شاهین بناب
۱۸۱۰۰قزوین
۱۷۳۰۰کوثر اهواز
۱۸۲۰۰شاهرود
۱۷۵۵۰زاگرس شهرکرد
۱۷۶۰۰امیر کبیر خزر
۱۷۹۵۰کیان کاشان
۱۶۶۰۰صدر
۱۵۹۶۰تیکمه داش
۱۸۳۰۰میانه
۱۷۴۵۰آناهیتا
۱۸۲۰۰ارگ تبریز
۱۸۲۰۰سپهر ایرانیان
۱۸۱۰۰حسن رود
۱۶۸۹۰گلستان
۱۷۷۵۰بافق یزد
۱۸۰۰۰سیادن ابهر
۱۶۰۵۰تاکستان
۱۷۶۰۰خرمدشت
۱۷۵۰۰فولاد البرز غرب
۱۸۸۰۰سیرجان حدید
۱۷۵۰۰سیرجان
۱۶۲۸۰مشهد
۱۷۴۵۰اروند
۱۸۸۰۰راد همدان
۱۶۸۱۰آستارا
۱۷۴۰۰اردبیل
۱۷۹۰۰بردسیر
۱۸۱۰۰تهران
۱۷۴۵۰هشترود
۱۷۴۵۰شمس سپهر
۱۷۵۰۰قائم
۱۷۵۰۰آریان فولاد
۱۷۴۵۰ابرکوه
۱۶۳۳۰کرمانشاه
۱۷۵۰۰ایوان
۱۷۶۰۰آریا ذوب
۱۸۱۰۰سمنان
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱
قیمت میلگرد اردیبهشت ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ نمره ۱۴ ذوب اهن اصفهان ۱۴۰۱ در ماه اردیبهشت ۱۷۸۵۰ تومان برآورد می شود. این قیمت مربوط به میلگرد آجدار a۳ است. برای دریافت قیمت میلگرد۱۴ a۴ ذوب آهن اصفهان با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. کارخانه ذوب آهن اصفهان یکی از قدیمی‌ترین و خوش‌نام‌ترین کارخانه‌های ایران است. این کارخانه‎ علاوه بر تولید انواع میلگرد انواع نبشی و ناودانی، شمش ساختمانی و مفتول و تیرآهن‌های بال پهن موازی و یا تیرآهن‌های بال باریک شیبدار را نیز تولید کرده است.

قیمت میلگرد اردیبهشت ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ کویر کاشان

میلگرد۱۴ A۴ مربوط به کارخانه کویر کاشان بخش مهمی از نیازهای بازار مربوط به میلگردهایی استاندارد A۴ را پوشش می‌دهد. قیمت میلگرد۱۴ a۴ کویر کاشان در اردیبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۹۵۴۲ تومان برآورد می شود. میلگرد۱۴ a۳ کویر کاشان در همین زمان  ۱۷۹۰۰ اعلام شد.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ نیشابور

مجتمع فولاد خراسان انواع میلگردها را با قیمتی مناسب روانه بازار کرده است. همچنین علاوه بر میلگرد انواع بلیت نیز در این کارخانه تولید می شود. قیمت میلگرد۱۴ مجتمع فولاد خراسان در اردیبهشت ۱۴۰۱ برابر با ۱۷۵۹۵ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد ١۴ روهینا
قیمت میلگرد ١۴ روهینا

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ روهینا دزفول

کارخانه روهینا در استان خوزستان واقع شده است و بیش‌تر محصولات این کارخانه معطوف به صنعت نورد است. قیمت میلگرد۱۴ روهینا دزفول ۱۴۰۱ در ماه اردیبهشت حدود ۱۷۴۵۰ تومان برآورد می شود. انواع میلگردهای ساختمانی را در کارخانه روهینا دزفول میتوان یافت. میتوان میلگرد۱۴ a۴ را نیز از این کارخانه تهیه کرد. برای دریافت قیمت میلگرد۱۴روهینا دزفول a۴ با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.  

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ هیربد

اگر به دنبال کارخانه میلگرد واقع در تهران هستید، کارخانه هیربد زرندیه در ساوه یکی ز نزدیکترین کارخانه‌ها به شهر تهران است. قیمت میلگرد۱۴ زرندیه مربوط به استاندارد a۳ حدود ۱۷۶۵۰ تومان است. کارخانه هیربد علاوه بر میلگرد، انواع شمش و مقاطع باز فولادی و قوطی و لوله نیز تولید می‌کند.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ فایکو

فولاد البرز ایرانیان که با نام فایکو شناخته می‌شود یکی از موفق‌ترین کارخانه‎‌های تولید میلگرد در ایران است که علاوه بر تولید میلگرد، انواع مقاطع فولادی را نیز تولید می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ فایکو در بازار ۱۷۵۰۰ است. نمودار قیمت میلگرد۱۴ فولاد البرز ایرانیان در چند ماه گذشته همانند سایر کارخانه‌ها افزایشی بوده است.

قیمت میلگرد ١۴ ذوب آهن اصفهان
قیمت میلگرد ١۴ ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ درپاد

کارخانه درپاد در آذر شهر تبریز یکی از کارخانه‌های موفق تولید میلگرد در ایران است. محصولاتی مانند لوله پروفیل، میلگرد و ورق گالوانیزه و شمش بلیت از جمله تولیدات کارخانه درپاد تبریز هستند. قیمت میلگرد۱۴ درپاد A۳ حدود ۱۷۹۹۶ تومان است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ پرشین فولاد آریا

استان زنجان تعداد بسیار زیادی کارخانه را در خود جای داده است. کارخانه پرشین فولاد آریا تولید کننده انواع میلگرد با استانداردهای متنوع است. قیمت میلگرد۱۴ پرشین فولاد آریا ۱۷۸۰۵ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد۱۴ البرز

انواع شمش و ناودانی، ناوانی و نبشی و تیرآهن و سنگ آهن به همراه میلگرد مجموعه‌ای از تولیدات کارخانه البرز غرب است. مجتمع فولاد البرز غرب نیز در ابهر و تاکستان استان زنجان قرار دارد و محصولات متنوع و با کیفیتی تولید می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ تاکستان ۱۷۵۰۰ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ ظفر بناب

کارخانه ظفر تولید کننده میلگرد، تیرآهن و نبشی و ناودانی با کیفیت بسیار بالاست. میلگردهای این کارخانه از استانداردهای جهانی تبعیت می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ بناب در اردیبهشت ۱۴۰۱ حدود ۱۸۲۰۰ تومان است.

قیمت میلگرد اردیبهشت ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ شاهین بناب

مجتمع فولاد شاهین بناب یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد در ایران است. قیمت میلگرد۱۴ شاهین بناب اغلب با کارخانه ظفر یکی است. البته در هر شاخه تفاوت قیمت مشاهده می‌شود که به دلیل تفاوت در وزن تا حدی بیشتر است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ قزوین

کارخانه فولاد قزوین تولید کننده انواع میلگرد در ایران است. قیمت میلگرد۱۴ قزوین در حوالی ماه اردیبهشت حدود ۱۸۱۰۰ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد ١۴ کوثر اهواز
قیمت میلگرد ١۴ کوثر اهواز

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ کوثر اهواز

کارخانه میلگرد کوثر اهواز یکی تولید کنندگان مهم محصولات فولادی جنوب ایران است. قیمت میلگرد ۱۴اهواز اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ حدود ۱۷۳۰۰ برآورد می شود. این قیمت مربوط به میلگرد نمره ۱۴ استاندارد A۳ است. کارخانه کوثر اهواز علاوه بر میلگرد انواع مقاطع فولادی، ناودانی و تسمه و شمش را نیز تولید و روانه بازارهای ایران و جهان می‌کند. کارخانه کوثر در استان خوزستان قرار دادرد و از صنایع مهم این شهر به شمار می‎‌رود.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ شاهرود

قیمت میلگرد۱۴ شاهرود مربوط به اردیبهشت ۱۴۰۱ حدود ۱۸۲۰۰ است. مجتمع فولاد شاهرود تولید کننده انواع شمش فولادی و میلگرد است که استانداردهای بالایی را در تولیدات خود رعایت می‎کند. این کارخانه در کیلومتر ۱۲ جاده شاهرود – دامغان قرار دارد و یکی از صنایع مهم شهر سمنان به شمار می‎رود.

قیمت میلگرد ١۴ شاهرود
قیمت میلگرد ١۴ شاهرود

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ زاگرس

قیمت میلگرد۱۴ زاگرس شهرکرد در ابتدا اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ حدود ۱۷۵۵۰ است. کارخانه میلگرد زاگرس یکی از مهم‌ترین تولید کنندگان میلگرد در ایران است. حجم تولیدات کارخانه زاگرس بالاست و سهم مهمی از بازارهای ایران را به خود اختصاص داده است. کارخانه میلگرد زاگرس یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های تولید میلگرد در چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود و استانداردهای سختگیرانه‌ای را در تولید آن به کار میبرند.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ امیر کبیر خزر

قیمت میلگرد۱۴ امیر کبیر خزر در اریبهشت ۱۴۰۱ حدود ۱۷۶۰۰ تومان برآورد می شود. کارخانه میلگرد امیرکبیر خزر را متوان یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های ایران نامید. معمولا اگر در جاده‌های استان گیلان تردد کنید روزانه با تریلی‌هایی متعلق به کارخانه امیرکبیر مواجه خواهید شد که بار ۲۲ تنی میلگرد را حمل می‌کنند. فروش این کارخانه‎‌ بسیار بالاست و استاندادرهای خوبی در تولیدات خود رعایت می‌کند.

قیمت میلگرد ١۴ کیان فولاد کاشان
قیمت میلگرد ١۴ کیان فولاد کاشان

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ کیان کاشان

مجتمع فولاد کیان کاشان تولید کننده انواع میلگرد و شمش و ورق فولادی و یکی از کارخانه‌های مهم تولید میلگرد ایران در جاده قم به کاشان است.  قیمت میلگرد۱۴ کیان کاشان ۱۷۹۵۰ اعلام شده است و از ابتدای سال ۱۴۰۱ روند صعودی دارد.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ صدر

کارخانه صدر لرستان تولید کننده انواع میلگرد فولادی ساده و آجدار است. برای دریافت استعلام قیمت میلگرد۱۴ صدر لرستان به کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. این کارخانه در استان لرستان و شهر خرم آباد قرار دارد.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ تیکمه داش

صنایع فولاد کاوه تیکمه داش تولید کننده انواع میلگرد فولادی و ساده در استان آذربایجان شرقی و شهر بستان آباد است. قیمت میلگرد۱۴ تیکمه داش ۱۴۰۱ حدود ۱۶۶۰۰ است. برای بررسی لیست قیمت خرید میلگرد ۱۴ به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

قیمت میلگرد ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ میانه

کارخانه فولاد آذربایجان که با کارخانه میلگرد میانه نیز شناخته می‌شود یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های فولاد ایران است. این کارخانه یکی از با کیفیت‌ترین میلگردهای ایران را تولید می‎‌کند. قیمت میلگرد۱۴ میانه را ۱۵۹۶۰ هزار تومان اعلام کردند که با توجه به حضور در بازار بورس و شرایط رقابتی معاملات تلاش شده تا برای تصاحب سهم بیشتری از بازار قیمت را پایین نگه دارد.

قیمت میلگرد ١۴ میانه
قیمت میلگرد ١۴ میانه

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ آناهیتا

کارخانه میلگرد آناهیتا از کارخانه‌های موفق میلگرد در استان گیلان است. این کارخانه با تولید شمش فولادی و میلگرد سهم مهمی از بازار منطقه را در اختیار دارد. قیمت میلگرد۱۴ آناهیتا در بازار طی اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ را حدود ۱۸۷۰۰ اعلام کردند.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ ارگ تبریز

کارخانه میلگرد ارگ تبریز تولید کننده انواع میلگرد در استان آذربایجان شرقی یکی از کارخانه‌های موفق در زمینه تولید میلگرد است. قیمت میلگرد ۱۴۰۱ ارگ تبریز حدود ۱۷۴۵۰ تومان برآورد می شود. مجتمع فولاد ارگ تبریز در شهر تبریز و جاده صوفیان قرار دارد.

قیمت میلگرد ١۴ارگ تبریز
قیمت میلگرد ١۴ارگ تبریز

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ سپهر ایرانیان

اگر به دنبال کارخانه میلگرد در تهران هستید ، کارخانه میلگرد سپهر ایرانیان گزینه مناسبیست. این کارخانه در جاده ساوه قرار دارد و انواع نبشی و میلگرد ساختمانی را تولید می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ سپهر ایرانیان در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۸۲۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ حسن رود

در استان گیلان و نزدیکی شهر رشت کارخانه میلگرد حسن رود قرار دارد که محصولاتی مانند میلگرد با نور گرم و سرد و گالوانیزه تولید می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ حسن روز در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۸۱۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ گلستان

کارخانه فولاد گلستان در نزدیکی شهر گنبد واقع شده و میلگرد قطر ۸ تا ۲۸ و کلاف از سایز ۵.۵ تا ۱۴ را تولید و روانه بازار می‌کند. میلگرد۱۴ گلستان در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۶۸۹۰ تومان معامله شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ بافق یزد

کارخانه میلگرد بافق یزد در نزدیکی یکی از معادن سنگ مهم ایران قرار دارد. نزدیکی به مواد اولیه باعث می شود تا هزینه‌های تولید تا حد قابل توجهی  کاهش پیدا کند و قیمت میلگرد ارزان تر تمام شود. قیمت میلگرد۱۴ بافق یزد حدود ۱۷۷۵۰ تومان طی اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ معامله شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ سیادن ابهر

کارخانه میلگرد سیادان ابهر یکی از کارخانه‌های مهم تولید میلگرد در استان زنجان است. این کارخانه با تولید انواع مقاطع فولادی و میلگرد، سهم مهمی از تولیدات فولاد منطقه را به خود اختصاص داده است. قیمت میلگرد۱۴ سیادان ابهر حدود ۱۸۰۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد۱۴ الماس تاکستان

کارخانه الماس تاکستان میلگرد فولاد ساده و آجدار را از ابهر زنجان روانه بازار میکند. قیمت میلگرد۱۴ الماس تاکستان در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۶۰۵۰ تومان اعلام شده است.  

قیمت میلگرد ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد۱۴ نورد البرز

مجتمع فولاد البرز غرب تولید کننده انواع میلگرد در ایران است. این کارخانه در تاکستان استان زنجان واقع شده و انواع مقاطع فولادی و میلگرد آجدار را به بازار عرضه میکند. قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ نورد البرز در بهار ۱۴۰۱  حدود ۱۷۵۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد۱۴ خرمدشت

در قزوین و شهرک صنعتی خرمدشت یکی از کارخانه‌های مهم منطقه قرار گرفته است. کارخانه میلگرد خرمدشت انواع شمش و میلگرد را روانه بازار می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ خرمدشت در بهار۱۴۰۱ حدود ۱۷۶۰۰ تومان اعلام شده است.  

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ سیرجان حدید

کارخانه سیرجان حدید در شهر سیرجان و شهرک صنعتی شماره یک واقع شده است. این کارخانه سهم مهمی در بازار آهن آلات منطقه دارد و انواع میلگرد آجدار و ساده را روانه بازار کرده است. قیمت میلگرد۱۴ سیرجان حدید در بازار امروز ۱۸۸۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد۱۴ سیرجان

مجتمع جهان فولاد سیرجان تولید کننده انواع آهن اسفنجی و شمش فولادی و میلگرد است. قیمت میلگرد۱۴ سیرجان در بهار ۱۴۰۱ حدود ۱۷۵۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ مشهد – ۱۸ خرداد

نبشی و میلگرد فولادی دو محصول مهم کارخانه میلگرد صدر طوس مشهد است. قیمت میلگرد۱۴ مشهد ۱۶۲۸۰ تومان اعلام شده است. این کارخانه در جاده قوچان واقع شده است.

قیمت میلگرد ١۴ سپهر ایرانیانیان
قیمت میلگرد ١۴ سپهر ایرانیانیان

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ اروند

این میلگرد را با نام میلگرد کاوه اروند اهواز می‌شناسند. استان خوزستان و منطقه آزاد اروند محل احداث این کارخانه است. کارخانه کاوه اروند انواع میلگرد فولادی را روانه بازار کرده و قیمت میلگرد۱۴ اروند در بازار در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۷۴۵۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ معراج

کارخانه میلگرد معراج کردکوی واقع در استان گلستان و حوالی بندر گز یکی از تولید کنندگان مهم میلگرد آهنی و فولادی است. این کارخانه در شهرک صنعتی بندر گز واقع شده. قیمت میلگرد۱۴ معراج کردکوی در فروردین ۱۴۰۱ حدود ۱۵۴۰۰ اعلام شده است اما طی اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ محصولات این برند همانند سایر کارخانه‌ها با افزایش قیمت همراه بوده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ ابهر

در شهر ابهر تعداد بسیار زیادی کارخانه تولید میلگرد قرار گرفته است. کارخانه نورد نوین ابهر یکی از کارخانه‌های مهم تولید میلگرد آهنی و فولادی در منطقه است. مدتیست قیمت میلگردهای آجدار را اعلام نکرده و پیش بینی میشود تولیدات میلگرد فولادی این کارخانه با توقف تولید همراه بوده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ راد همدان

استان همدان و شهرک صنعتی ویان یکی از مهم‌ترین کارخانه‌های تولید میلگرد ایران را در خود جای داده است. محصولات کارخانه میلگرد راد همدان کیفیت مطلوبی دارد. این کارخانه تولید کننده انواع میلگرد آجدار فولادی دراستاندادرهای متنوع است. قیمت میلگرد۱۴ راد همدان در بهار ۱۴۰۱ حدود ۱۸۸۰۰ تومان اعلام شده است.

قیمت میلگرد ۱۴۰۱
قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ آستارا

شهرک صنعتی آستارا یکی از کارخانه‌های مهم تولید میلگرد در منطقه را در خود جای می دهد. قیمت میلگرد۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ حدود ۱۶۸۱۰ تومان برآورد می شود. این مجتمع با نام کارخانه میلگرد راستین آستارا نیز شناخته می‌شود.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ اردبیل

میلگرد مهیار اردبیل در اردیبهشت ۱۴۰۱ حدود ۱۷۴۰۰ تومان است. شمش و مقاطع فولادی و میلگرد از محصولات کارخانه میلگرد مهیار اردبیل است. این کارخانه در جاده اردبیل به آستارا قرار دارد.   

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ شیراز

شرکت شیراز پولاد نورد انواع میلگرد را روانه بازار کرده است. برای دریافت قیمت میلگرد۱۴ شیراز با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. کارخانه میلگرد شیراز در جاده شیراز به کازرون قرار دارد و تولید کننده مفتول کلاف ساده و آجدار قطرهای ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ و ۱۶ میلیمتر است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ بردسیر

کارخانه بردسیر کرمان در جاده بردسیر به نگار واقع شده و این کارخانه تولید کننده انواع میلگرد فولادی با کیفیت بالاست. قیمت میلگرد۱۴ بردسیر در بهار ۱۴۰۱ حدود ۱۷۹۰۰ تومان است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ تهران

تهران در منطقه صنعتی شمس آباد دارای کارخانه‌ای با نام کارخانه میلگرد شمس سپهر است که بخش مهمی از نیاز میلگرد و آهن آلات استان را تامین می‌کند. قیمت میلگرد۱۴ در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۷۲۰۰ تومان است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ هشترود

کارخانه میلگرد هشترود که سابقا با نام فولاد سازان دقیقی تبریز شناخته می‌شود یکی از کارخانه‌های قدیمی و مهم تولید میلگرد در استان آذربایجان شرقی است. تولیدات این کارخانه شامل میلگرد آجدار به صورت کلاف یا شاخه ای از جنس فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی است. قیمت میلگرد۱۴ هشترود اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۸۱۰۰ تومان است.

قیمت میلگرد ١۴ ظفر بناب
قیمت میلگرد ١۴ ظفر بناب

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ شمس سپهر

کارخانه شمس سپهر حدود ۱۵۰ هزار تن در سال تولیدات دارد و میلگردهای ۸ تا ۳۱ میلیمتر را در استانداردهای a۲ و A۳ تولید میکند. قرار گرفتن این کارخانه در حوالی استان تهران باعث شده است که نزدیک به یکی از بزرگترین بازارهای فروش در ایران باشد. قیمت میلگرد۱۴ و ۱۶ شمس سپهر در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ حدود ۱۷۲۰۰ است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ قائم

استان اصفهان و شهرضا جایی است که کارخانه قائم رازی اقدام به تولید میلگردهای با کیفیت و پروفیل‌های آهنی کرده است. قیمت میلگرد۱۴ قائم رازی حدود ۱۷۴۵۰ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد خرداد۱۴۰۱ آریان فولاد

کارخانه آریان فولاد در استان البرز و شهر اشتهارد قرار دارد. قیمت میلگرد۱۴ آریان فولاد حدود ۱۷۵۰۰ طی اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ است. این کارخانه تولید کننده انواع میلگرد ، نبشی ،‌ ناودانی، شمش، ریل، تیرآهن و تسمه فولادی است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ ابرکوه

در جاده ابرکوه به یزد کارخانه‌ میلگرد سرمد ابرکوه احداث شده که انواع میلگرد آجدار را روانه بازار میکند. میلگرد آجدار a۳ این کارخانه در قطرهای متنوع موجود است و امکان سفارش و ارسال به سراسر نقاط ایران را خواهد داشت. قیمت میلگرد۱۴ ابرکوه حدود ۱۷۴۵۰ تومان برآورد می شود.

قیمت میلگرد ١۴ مجتمع فولاد البرز غرب
قیمت میلگرد ١۴ مجتمع فولاد البرز غرب

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد غرب تولید کننده انواع میلگرد و تیرآهن و ناودانی و نبشی است. این کارخانه در هرسین استان کرمانشاه قرار دارد. قیمت میلگرد۱۴ کرمانشاه در کارخانه جهان فولاد غرب ۱۶۳۳۰ است.  

قیمت میلگرد خرداد۱۴۰۱ ایوان

مجمع فولاد ایوان در ایلام واقع شده و انوع میلگردهای فولادی آجدار روانه بازار میکند. برای دریافت قیمت میلگرد۱۴ ایوان با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ بوئین زهرا

کارخانه ذوب آهن آریان فولاد بوئین زهرا در استان البرز قرارد دارد و بخش مهمی از میلگرد فولادی بازار را تامین می‌کند. میلگرد۱۴ آریان فولاد در بازار امروز ۱۷۵۰۰ تومان معامله می شود.

قیمت میلگرد ١۴ مجتمع فولاد گیلان
قیمت میلگرد ١۴ مجتمع فولاد گیلان

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ گیلان

نام دیگر کارخانه حسن رود ، مجتمع نورد فولاد گیلان است که سالانه ۲۰۰ هزار تن فولاد را تولید و روانه بازار می‌کند. این کارخانه بخش مهمی از نیازهای شمال کشور را در زمینه میلگرد و فولاد تامین می‌کند و حضوری فعال در بازار آهن آلات دارد.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ آریا ذوب

مجتمع فولاد آریا ذوب تولید کننده انواع میلگرد آجدار فولادی در شهر اشتهارد است. این کارخانه سهم مهمی از بازار تامین استان تهران و البرز را در اختیار دارد. قیمت اعلامی برای میلگرد۱۴ آریا ذوب ۱۷۶۰۰ طی اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ بوده است.

قیمت میلگرد خرداد ۱۴۰۱ سمنان

برای خرید میلگرد فولادی آجدار و ساده می‌توان به کارخانه نورد گرم سمنان اعتماد کرد. این کارخانه واقع در کیلومتر ۷ جاده سمنان انواع میلگردهای آجدار  را روانه بازار کرده است. قیمت میلگرد۱۴ آجدار این کارخانه در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۱ را حدود ۱۸۱۰۰ اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 4 نظر)