استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت آنلاین میلگرد

قیمت انلاین میلگرد
قیمت میلگرد انلاین

بررسی مقایسه‌ای قیمت آنلاین میلگرد مطمئن‌ترین راه برای خریدی ارزان است. وب سایت‌های متعددی در این زمینه وجود دارد و تغییرات را به صورت مستمر پایش می‌کند. بعضی از ارقام اعلامی، مربوط به نرخ درب کارخانه است. بعضی دیگر مربوط به قیمت آنلاین آهن و میلگرد در معاملات بازار است. به طور مثال ممکن است قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین و به صورت ساعتی روی پایگاه‌های اینترنتی قرار گیرد و یا قیمت میلگرد آنلاین اصفهان مربوط به نرخ معاملات ذوب آهن در بورس باشد. ارقام اعلامی کارخانه زاگرس شهرکرد نیز هم به صورت قیمت آنلاین میلگرد زاگرس درب کارخانه و هم به صورت نرخ معاملات بورس و بازار آهن روی پایگاه‌ها قرار می‌گیرد. عمران مدرن فرصت مقایسه قیمت‌ مراکز مختلف را به شما خواهد داد تا خرید میلگرد را هوشمندانه انجام دهید.. استعلام قیمت میلگرد ۱۶ و ۱۴ را به صورت آنلاین دریافت کنید.

مقایسه قیمت آنلاین میلگرد

این روزها استعلام قیمت انلاین میلگرد و مقایسه رقم ها تنها راه اطلاع از شرایط پر تلاطم بازار است. فعالان صنعت ساختمان درگیر تامین انواع میلگرد با قیمت مناسب هستند. قیمت انلاین اهن و میلگرد به صورت روزانه نوسان میکند . افزایش قیمت های ناگهانی باعث می شود تا خریداران با چالش روبرو شوند. پایگاه‌های مجازی متعدد تلاش دارند تا با به روز نگه داشتن قیمت انلاین اهن و میلگرد شما را هر لحظه در جریان شرایط بازار قرار دهند. قیمت میلگرد آنلاین اصفهان برای خریداران بازار بورس و بازار شادآباد نقش معیار دارد. تیم عمران مدرن این فرصت را به خریدران می دهد که قیمت آنلاین میلگرد در سایت های متفاوت و شهرهای مختلف را با هم مقایسه کنند.

مقایسه قیمت کارخانه ها و پایگاه های اینترنتی فروش آهن آلات

اصفهان، شهرکرد و گیلان، سه شهر مهم در زمینه تولید آهن آلات هستند. تولیدات کارخانه‌های این سه شهر در تعیین قیمت نقش مهمی ایفا میکنند. نوسانات در قیمت میلگرد انلاین اصفهان ، زاگرس شهرکرد و آناهیتا استان گیلان، تاثیر خود را در معاملات بورس و بازار آهن آلات نشان می‌دهد. قیمت انلاین میلگرد زاگرس و میانه و اصفهان و کاشان به صورت روزانه و حتی بعضا ساعتی به روزرسانی می شوند. آنچه تیم عمران مدرن در اختیار شما می‌گذارد، فرصتی است که می‌توانید از قیمت انلاین میلگرد ذوب اهن اصفهان در مرکز ایران گرفته تا قیمت آنلاین میلگرد میانه تنها با چند کلیک ساده مطلع شوید. به سادگی قیمت انلاین میلگرد نیشابور دریافت کنید و با قیمت انلاین میلگرد همدان مقایسه کنید. حتی میتوانید قیمت تمامی سایت‌ها را با هم مقایسه کنید و ارازن ترین را انتخاب کنید.

قیمت انلاین میلگرد به روزرسانی شده

بررسی قیمت آنلاین میلگرد نشان می دهد شرایط قیمت گذاری در چند ماه اخیر، تنها متاثر از نوسانات قیمت ارز و طلا نبوده و بازار خرید و فروش میلگرد دچار مشکلات متعددی بوده است. مشکلاتی مانند واسطه گری و بی نظمی در معاملات و عدم نظارت بازار آهن را با آشفتگی مواجه کرده است. آفت های بازار مسکن اختلالات بسیار زیادی در قیمت ها ایجاد کرده. خریداران نیاز به مرجعی مطمئن دارند. مرجعی که به دور از هیاهو و تلاطم بازار آهن، قیمت درب کارخانه را اعلام کنند. بعلاوه بدون هیچ واسطه ای مصالح مورد نیاز خود را تامین کند. تیم عمران مدرن در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

قیمت آنلاین میلگرد و آهن

یکی از فرصت‌هایی که دادوستد مجازی در اختیار مشتریان می گذارد، حذف واسطه‌ها و دریافت اطلاعات به روز و معتبر است. این روزها نیاز بیشتری به اعلام قیمت آنلاین میلگرد و آهن حس می شود. زیرا این قیمت به صورت لحظه ای و به تناوب تغییر می کند. استعلام آنلاین میلگرد باعث خواهد شد تا در جریان آخرین تغییرات باشید و در زمان مناسب سفارش خرید را ثبت کنید.

قیمت آنلاین میلگرد
اعلام قیمت به روز میلگرد

عوامل موثر بر قیمت آنلاین میلگرد و آهن

آیا قیمت آنلاین میلگرد بیشتر از قیمت حضوری است؟ آنچه به صورت آنلاین اعلام می شود، رقمی است که طی معامله داد و ستد شده است. این رقم روی سایت قرار میگیرد و برای مشتری قابل مشاهده است. نوسانات به صورت لحظه ای به اطلاع مشتری می‌رسد. قیمت انلاین میلگرد روزانه یا حتی ساعتی تغییر میکند. ممکن است اعلام یک تصمیم سیاسی منجر به تغییر قیمت ها شود. به همین دلیل است که بسیاری از فعالان حوزه ساختمان و پیمانکاران برای یافتن بهترین زمان خرید به صورت مستمر قیمت انلاین میلگرد را چک می کنند.

استعلام قیمت آنلاین میلگرد
قیمت آنلاین میلگرد درب کارخانه

قیمت آنلاین میلگرد زاگرس

صبا فولاد زاگرس از شناخته شده‌ترین تولید کنندگان میلگرد در ایران است. این شرکت در بخش فلات مرکزی ایران از برترین های تولید کننده های آهن آلات و میلگرد که بخش مهمی از نیازهای فلات مرکزی ایران را پوشش می دهد و نیم نگاهی نیز به صادرات دارد.

قیمت آنلاین میلگرد زاگرس برای ۴ گرید میلگرد تولیدی این شرکت به صورت روزانه اعلام خواهد شد.  تولید انواع میلگرد از این شرکت با اندازه های ۱۰ تا ۳۲ در بازار ارائه شده  است که به صورت آج دار و بدون عاج در دسترس خواهد بود. برای استعلام قیمت انلاین میلگرد زاگرس با شماره کارشناسان ما در  عمران مدرن تماس بگیرید.

این کارخانه با ارائه میلگرد آجدار ضربدری به صورت آج ضربدری هفت و هشتی ، محصولاتی مقاوم و با کیفت به بازار ارائه می کند. از این شرکت میلگردهایی با سایزهای  10 – 12 – 14- 16- 18- 22 – ۲۸ – ۳۲ و ۴۰ بازار موجود است. معمولا قیمت میلگرد زاگرس هر کیلوگرم آرماتور آجدار سایز ۱۰ نسبت به بقیه بالاتر است. در سایز های متوسط و بزرگ تفاوت چندانی در قیمت ایجاد نمی شود.

قیمت انلاین میلگرد کارخانه زاگرس

با توجه به وسعت محصولات تولیدی شرکت زاگرس و نوسانات قیمت، نیاز است که قیمت میلگرد زاگرس انلاین استعلام گرفته شود. این استعلام زمان مناسب برای خرید این میلگردها را مشخص می کند. قیمت آهن آلات این شرکت به صورت آنلاین اعلام خواهد شد. امکان تعیین بهترین زمان برای خرید میلگرد مشخص می شود. با توجه به میزان تغییرات در خرید و فروش و بازار آهن ، ممکن در مدتی قیمت ها کاهش یا افزایش پیدا کند. اعلام قیمت انلاین به کمک خواهد کرد تا آنالیز دقیق تری از علل تغییرات قیمت داشته باشید و زمان مناسب برای سفارش تعیین کنید. تحولات بازار آهن تاثیر بسیار زیادی بر قیمت میلگرد خواهد داشت. می توانید قیمت آنلاین میلگرد زاگرس را روی سایت بررسی کنید.

قیمت آنلاین میلگرد ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن اصفهان را می توان یکی از قدرتمند ترین و قدیمی ترین کارخانه تولید میلگرد در ایران دانست. با توجه به تولیدات گسترده این کارخانه در زمینه آهن آلات و تولید انواع میلگردها در سایز های مختلف ، نیاز است که قیمت آنلاین میلگرد اصفهان به صورت روزانه استعلام شود. برای دریافت قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. استاندارد مربوط با میلگردهای ذوب آهن اصفهان بر اساس استانداردهای DIN کشور آلمان تعیین می شود.

قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین
قیمت میلگرد آناهیتا انلاین

قیمت انلاین میلگرد اصفهان

کارخانه ذوب آهن اصفهان نقش تعیین کننده در تغییر قیمت ها دارد. تحولات اقتصادی و سیاسی این روزها به صورت لحظه ای بازار را دستخوش تغییر کرده است. نیاز است که مرجعی وجود داشته باشد تا قیمت انلاین میلگرد ذوب آهن اصفهان را به صورت روزانه به روز رسانی کند. کافیست با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید و قیمت انلاین آهن و میلگرد را در لحظه استعلام کنید. اگر به دنبال خرید مصالح ساختمانی با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت هستید، لازم است تا به متخصصان این حوزه اعتماد کنید. قیمت انلاین میلگرد را به صورت مستمر پایش کنید تا بتوانید زمان مناسب برای خرید را برگزینید. برای مدیریت هزینه های تامین مصالح ساختمانی اقدامات لازم را انجام دهید.

قیمت میلگرد انلاین اصفهان

با توجه به نقش مهم اصفهان در صادرات میلگرد به جهان ، این شهر را میتوان قطب اصلی تولید میگلرد در ایران دانست. قیمت میلگرد انلاین اصفهان چگونه محاسبه می شود؟ همانطور که میدانید معیار اصلی محاسبه قیمت میلگرد انلاین اصفهان نرخ اعلام شده توسط حوزه CIS است. با توجه به تحریم هایی که بر محصولات ایرانی اعمال شده است. نرخ انلاین خرید و فروش حوزه CIS مستقیما بر قیمت میلگرد انلاین اصفهان تاثیر خواهد داشت. آنچه به عنوان قیمت انلاین میلگرد ارائه می شود، درصدی از قیمت اعلامی این کشورها است. که بر اساس شرایط ، درصدی از ضریب CIS با نرخ ارز نیمایی محاسبه شده. بر این اساس قیمت نهایی اعلام خواهد شد.

قیمت آنلاین میلگرد شاهرود
قیمت میلگرد از درب کارخانه

قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین

شرکت فولاد آناهیتا گیلان بیش از ۱۰ سال است که کار خود را آغاز کرده است. این شرکت در تولید میلگرد ساختمانی موفق عمل کرده. با توجه به توسعه ساخت و ساز در شهرهای شمالی ایران، از اواسط دهه ۹۰ جای خود را در میان تولید کنندگان برتر میلگرد در ایران باز کرده است. ماشین آلات این کارخانه از برترین برندهای اروپایی تهیه شده است و برای تولید محصولات خود از استاندارد ۳۱۳۲ ISIRI تبعیت می کند. برای دریافت استعلام قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین و به روزرسانی شده با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید. پس از تماس بدون واسطه و قیمت از درب کارخانه به شما ارائه شود.

قیمت های انواع میلگرد آناهیتا آنلاین و به روز رسانی شده

اگر نیاز به آخرین قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین و به صورت لحظه‌ای دارید به نحوی که از تمامی تغییرات مطلع شوید، تیم عمران مدرن به شما کمک می کند که به تمامی قیمت های انلاین این کارخانه دسترسی داشته باشید. شرایط بازار به نحوی است که ممکن است قیمت میلگرد آهن آنلاین در مراکز فروش مختلف تفاوت داشته باشد. شما به عنوان خریدار باید ارزان ترین را انتخاب کنید. امکان مقایسه ی قیمت ها این امکان را به شما می دهد تا ارزان ترین میلگرد را از کارخانه آناهیتا گیلان خریداری کنید.

قیمت انلاین اهن میلگرد

اگر نیاز به حجم بالایی از میلگرد دارید، نیاز است که قیمت ها را به صورت انلاین بررسی کنید. بررسی ها نشان خواهد داد که چه زمانی مناسب خرید مصالح است و چگونه می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. قیمت انلاین اهن میلگرد میانه ، بناب ، ابهر ، اصفهان و … بر اساس شرایط بازار و میزان عرضه و تقاضا نوسانات جزئی دارد.

خرید به موقع میلگرد قیمت آنلاین و به روز

چه زمانی را برای سفارش مصالح انتخاب کنیم؟ پروژه های ساختمانی نیاز به میلگرد خواهد داشت و حجم بالای میلگرد سفارشی باعث خواهد شد که قیمت آن تاثیر بسیار زیادی بر هزینه های نهایی پروژه داشته باشد. اگر زمان مناسبی را برای خرید انتخاب کنید، مقدار زیادی در هزینه ها صرفه جویی کرده اید. سوالی که پیش می آید این است که بهترین زمان خرید میلگرد چه ماهی است؟ میلگرد قیمت آنلاین متغییر و در نوسانی دارد که مجموعه داده های قیمت در نهایت به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

قیمت آنلاین میلگرد تیکمه داش
کاهش بودجه عمرانی ۱۴۰۰

اگر امکان ذخیره آهن آلات را دارید و برای این کار هزینه گزافی صرف نمی کنید باید بدانید که علاوه تمامی عوامل متغیر اقتصادی و سیاسی که قیمت ها را متحول می کند، بحث تغییر فصل نیز بر قیمت ها موثر است. فصل های زمستان که ساخت و ساز کم است. بر اساس عرضه و تقاضا میزان درخواست قیمت ها کاهش پیدا خواهد کرد و می توانید با هزینه کمتری میلگرد را تهیه کنید.

قیمت انلاین میلگرد ۱۶- ۱۴ – ۱۸

میلگردهای ۱۴ و ۱۶ و ۱۸ از پرکاربردترین میلگردهای موجود در بازار است و سفارشات متعددی برای آن ها وجود دارد. تغییر در میزان تقاضا برای این میلگردها بر قیمت نیز تاثیرگذار است. شرایط بازار آهن به شدت تحت تاثیر تقاضا و عرضه خواهد بود. به این ترتیب قیمت میلگرد ۱۶ و ۱۸ نیاز به استعلام لحظه به لحظه دارد. قیمت ها بر اساس معاملات و شرایط بازار به شدت تغییر خواهد کرد.

قیمت آنلاین میلگرد شاهین بناب

مجموعه فولاد صنعت بناب چندین شرکت بزرگ فولاد است که دو مجموعه ذوب و نورد را در خود جای داده است. اغلب محصولات فولادی در ایران توسط این کارخانه تولید می شود و امکانات زیربنایی مناسبی دارد. این کارخانه موقعیت جغرافیایی مناسبی دارد و امکان دسترسی به خط آهن و جاده های اصلی بحث حمل و نقل را تسهیل کرده است. قیمت انلاین میلگرد بناب از درب کارخانه و قیمت هایی که در بازار آهن خرید فروش می شود به صورت ساعتی به روزرسانی می شود.

قیمت میلگرد انلاین
قیمت های آنلاین آهن آلات

قیمت آنلاین میلگرد ابرکوه

مجتمع فولاد ابرکوه در حوالی شهر یزد واقع شده است و مشغول به فعالیت است. مهم ترین تولیدات این مجموعه، میلگردهای با کیفیت و متنوع است. قیمت آنلاین میلگرد ابرکوه معمولا به صورت روزانه روی سایت قرار میگیرد. یکی از پرکاربردترین محصولات این کارخانه ، میلگرد گرید A3 است که قیمت این میلگرد با نوساناتی همراه است که ناشی از تغییر در عرضه و تقاضا است. قیمت به روز رسانی شده میلگرد ابرکوه برای برخی از تولیدات این کارخانه ارائه می شود. تغییرات قیمت به صورت لحظه به لحظه به اطلاع مشتریان می رسد.

قیمت انلاین میلگرد همدان

قیمت انلاین میلگرد همدان بر اساس میزان سفارش های کلانی که روزانه از این شرکت ثبت می شود دچار نوسان خواهد شد. میلگردهای تولیدی این کارخانه کیفیت قابل توجهی دارد. ظرفیت تولید آن ۵۰۰ هزار تن به صورت سالانه از محصولات فولادی است. استانداردهای این کارخانه از din آلمان تبعیت می کند. این کارخانه استانداردهای SNSO انگلستان را نیز دریافت کرده است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان میلگرد در ایران است. روی میلگردهای این کارخانه RAD درج شده است.

انواع میلگردهای آجدار A3 از ۱۲ میلیمتر تا ۲۸ میلیمتر در این کارخانه تولید می شود. برای استعلام قیمت انلاین میلگرد همدان می توان از برند RADSTEEL ( راد همدان) برای شناسایی محصولات مورد نظر استفاده کنید تا قیمت ها به صورت لیستی به نمایش داده شود.

قیمت آنلاین میلگرد زاگرس
جدول و لیست انلاین قیمت میلگرد

خرید آهن آنلاین قیمت میلگرد اینترنتی از درب کارخانه

میلگردهای گرید ۲ این کارخانه معروف است. این میلگردها به صورت آجدار و به شکل مارپیچی ساخته می شود. دارای آج مارپیچی به شکل فنر است. مقدار مقاومت کششی گرید A2 آن معمولا ۵ هزار کیلوگرم بر سانتی متر  است و تنش جاری آن ۳ هزار کیلوگرم بر سانتی متر در نظر گرفته شده. اگر قصد انجام عملیات جوشکاری روی میلگرد A2شاهرود دارد، توصیه میکنیم نوع دیگری را برای این کار انتخاب کنید. گرید A3 با استفاده از ۲۷ درصد کربن مناسب ساختمان سازی و زیرسازی است. تنوع و کیفیت محصولات میلگرد شاهرود باعث شده است که خریداران زیادی داشته باشد و تقاضای بالای میلگردهای این شرکت منجر به نوسانات قیمت خواهد شد.

قیمت میلگرد نیشابور انلاین

شهر شاهرود از برترین تولید کنندگان محصولات مرتبط با فولاد در ایران است. اگر نگاهی به قیمت میلگرد نیشابور انلاین از گرید A2 و A3 بیندازید متوجه خواهید شد که قیمت ها رنج متوسطی دارد اما از نظر کیفیت، محصولات کارخانه های شاهرود بسیر با کیفیت است. قیمت میلگرد نیشابور انلاین از سایز ۸ تا ۳۲ روی سایت موجود است. این شرکت با عقد قراردادی با کشور ایتالیا، تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه و روانه بازار کرد. همانطور که میدانید میلگردها در هر موقعیت جغرافیایی استانداردهای خاص خود را دارد. لازم است که محصولات ساختمانی با توجه به اقلیم هر منطقه و بر اساس استانداردهای محلی تولید شود. به طور مثال استانداردهای شرکت های اروپایی با استانداردهای ایران همخوانی ندارد.

نوسانات لحظه ای قیمت میلگرد نیشابور انلاین

توسعه ساخت و ساز در شمال شرق ایران عاملی است افزایش تقاضا میلگرد است. بررسی قیمت میلگرد شاهرود اینترنتی و به صورت مقایسه ای نمودارهایی ارائه می کند که نشان دهنده نقش افزایش تقاضا داخلی و خارجی برای میلگرد نیشابور است. با توجه به قرارگرفتن نیشابور در مسیر خط آهن که ایران را به کشورهای همسایه متصل می‌کند، بحث صادرات نیز اهمیت خواهد داشت. بنابریان باید انتظار داشت که قیمت میلگرد نیشابور انلاین بر اساس عوامل موثر بر صادرات تغییر کند.

قیمت آنلاین میلگرد شاهین بناب
نوسانات قیمت میلگرد

قیمت آنلاین میلگرد میانه

محصولات کارخانه میانه از ابعاد ۱۳۰*۱۳۰ و ۱۵۰*۱۵۰ میلی متر مربع است و مشخصات شیمیایی مواد اولیه آن فولادهای ساختمانی ST50-44-37  است. قیمت آنلاین میلگرد میانه برای سایزهای ۱۰ تا ۳۲ میلیمتر به فروش میرسد. ظرفیت اسمی تولید این کارخانه ۵۵۰ هزار تن در سال است و با توجه به رقم بالای تولیدات آن، نقش مهمی در تامین میلگرد منطقه آذربایجان بر عهده دارد. با توجه به راه های ارتباطی وسیع مرتبط با خط راه آهن اصلی ، تقاضای بالایی برای محصولات این کارخانه وجود دارد. به همین دلیل است که در لیست قیمت آنلاین میلگرد میانه ، شاهد نوسانات متعددی هستید. به هم خوردن تعادل عرضه و تقاضا و یا حضور دلالان و واسطه‌ها ممکن است موجب ایجاد قیمت ها کاذب شود.

قیمت آنلاین میلگرد تیکمه داش

فولاد تیکمه تاش از بزرگترین و مهم‌ترین تولیدکنندگان فولاد در غرب کشور است. در حال حاضر میلگرد آجدار و ساده تولیدی این شرکت بخش مهمی از نیازهای بازار را پوشش می دهد. این کارخانه در آذربایجان شرقی و شهر بستان‌آباد تاسیس شده است سالانه سه هزار تن از محصولات فولادی این شرکت به فروش می رسد. استانداردهای کارخانه تیکمه تاش از استانداردهای روسی پیروی می کند و گرید های A1-A2-A3-A4 برای میلگردها لحاظ می شود. میلگردهای این کارخانه را با نام اختصاری SFK می شناسند.

بر اساس استانداردهای روسی ، میلگرد A1 را میگلرد ساده می نامند. میلگردهای A2 – A3 رده های میانی را دارد و میلگرد A4  شامل میلگردهای آجدار خواهد بود. میلگرد تیکمه تاش در سایز های ۸ تا ۳۲ میلیمتر تولید می شود. قیمت آنلاین میلگرد تیکمه داش برای تمامی تولیدات این شرکت به صورت روزانه و یا حتی بعضا ساعتی اعلام می شود. میلگردها هم به صورت شاخه ای و هم به صورت کیلویی به فروش می رسد.

قیمت آنلاین میلگرد ذوب آهن
قیمت آنلاین میلگرد اصفهان

استعلام قیمت آنلاین میلگرد

اطلاع از قیمت آنلاین میلگرد چه مزایایی دارد؟ تکنولوژی و وجود اینترنت این روزها باعث شده است که ارتباط خریدار با فروشنده کاهش پیدا کند. فروشنده با ارائه محصول خود به بازار به لطف وجود فضای مجازی امکان دسترسی مستقیم به مشتریان را خواهد داشت. در این میان نوسانات بازار آهن آلات در قیمت میلگرد موثر است. به این ترتیب لازم است که نوسانات بازار را به صورت آنلاین رصد کنیم. همچنین تاثیرات آن را بر روی قیمت آنلاین میلگرد مشاهده کنیم. بدون شک، قیمت های انلاین میلگرد از قیمت هایی که به صورت حضوری از بازار می پرسید ، به روز تر و دقیق تر است.

قیمت آنلاین میلگرد ابرکوه
اعلام لحظه به لحظه قیمت میلگرد

 نمودار قیمت آنلاین میلگرد ۱۴۰۰

برسی نمودار قیمت انلاین میلگرد ۱۴۰۰ نقش مهم تغییر در عرضه و تقاضا را مشخص خواهد کرد. سال گذشته بودجه عمرانی کشور ۱۲ درصد پیش بینی شده است که از بودجه عمرانی ۱۵ سال گذشته بی سابقه است. کاهش این بوجه از جانب دولت به این معناست که بزرگترین پیمانکار عمرانی در کشور در پروژه های عمرانی با کمبود بودجه مواجه است. درخواست کمتری برای مصالح ساختمانی وجود دارد. به این ترتیب با کاهش تقاضا روبرو هستیم و اگر بازار بدون اختلال به کار خود ادامه دهد شاهد باید شاهد کاهش قیمت میلگرد در ماه ها آینده به واسطه کاهش میزان تقاضا باشیم.

نمودار شاخص قیمت آنلاین میلگرد ۱۴۰۰

اگر به تغییرات نمودار شاخص قیمت میلگرد از شهریور ۹۹ تا به امروز نگاه کنیم به طور کلی شاهد افزایش قیمت خواهیم بود. شهریور ۹۹ شاخص قیمت میلگرد ۹۰،۰۰۰  بود و طی یکماه تا مهر ۹۹ شاخص به ناگهان رشد کرد و تا ۱۳۰،۰۰۰ پیشروی کرد. آذر ماه نیز با افت قیمت مواجه بودیم که تا ۱۱۰،۰۰۰  در اعلام انلاین قیمت میلگرد کاهش اتفاق افتاد. زمستان ۹۹ قیمت روی ۱۳۰،۰۰۰ ثابت ماند و امسال نیز دو ماهه اول سال قیمت ها شاخص های ۱۴۰،۰۰۰ را ثبت کرد.

قیمت آنلاین میلگرد راد همدان
به روزرسانی قیمت میلگرد ۱۴۰۰

جدول قیمت آنلاین میلگرد ۱۴۰۰

جداول تحلیل قیمت آنلاین میلگرد با ارائه ضرایب دقیق کاهشی یا افزایشی قیمت به خریداران اطلاعات موثقی در مورد روند تغییرات قیمت و پروسه‌های تغییر قیمت مقطعی ارائه می دهد. این جدول اطلاعات دقیق از قیمت امروز میلگرد به همراه ضریب افزایشی و کاهشی قیمت در چند ماه گذشته و چند هفته گذشته و چند روز گذشته که در نهایت به تحلیل دقیق قیمت  منجر خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر:

میلگرد قیمت

خم و برش میلگرد

نرخ میلگرد در بازار ایران

کاشت میلگرد

قیمت میلگرد بافق یزد

قیمت میلگرد ۱۴

خرید میلگرد ارزان

قیمت روز میلگرد بناب

قیمت میلگرد نیشابور

خرید میلگرد از کارخانه

لیست قیمت میلگرد

میلگرد کامپوزیت

خرید میلگرد از بورس

خرید آنلاین میلگرد

وزن تیرآهن

تیرآهن هاش

تیرآهن-قیمت و انواع