استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

موتور اسانسور اکیش

شرکت موتور اسانسور اکیش ، واقع در ترکیه، تمامی محصولات خود را با رعایت استانداردهای بین‌ المللی تولید می ‌نماید. این شرکت به بیش از ۴۰ کشور مختلف در پنج قاره جهان محصولات متنوع موتور آسانسور خود را صادر می‌ نماید. این موتورها از انواع مختلف برای نصب و راه ‌اندازی در آسانسورهای دارای موتورخانه و روملس عرضه می ‌شوند. مهم ترین ویژگی موتور آسانسور آکیش (AKIS)، نسبت به عمده محصولات مشابه داخل کشور، کیفیت بالاتر آن می باشد. به علاوه، محصولات این برند با قیمت مناسبی به بازار عرضه می ‌شوند. شرکت آسانسور آکیش با سرمایه ‌گذاری‌های مستمر در فناوری تولید قطعات آسانسور خود، به یکی از مهم ترین نهادهای ترکیه و منطقه خاورمیانه تبدیل شده است.

شرکت عمران مدرن، که نمایندگی فروش موتور اسانسور اکیش ترکیه را در دست دارد، به عرضه موتور آکیش ترک با بهترین قیمت و ارائه خدمات پس از فروش، همراه با گارانتی می باشد.

قیمت موتور آسانسور اکیش

 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK1-2.2، ۵۵۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۴ نفره است و دارای توانی به میزان ۲.۲ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK5، ۶۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۵ نفره است و دارای توانی به میزان ۸.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK6، ۶۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۵ نفره است و دارای توانی به میزان ۸.۶ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK2، ۵۵۶۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۴.۴ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور آکیش مدل AK2-6، ۱۰۷۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۳۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۷.۲ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
موتور اسانسور اکیش

لیست قیمت موتور آسانسور آکیش

 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK3، ۷۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۶.۹ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل AK4، ۶۱۲۰۰۰۰۰ تومان می باشد. این موتور با سیستم گیرلس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و دارای توانی به میزان ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور آکیش مدل Volpi VF2، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۸ نفره است و دارای توانی به میزان ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور آکیش مدل VOLPI VF2X، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۴ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
موتور اسانسور اکیش

قیمت روز موتور آسانسور اکیش

 • قیمت موتور آسانسور آکیش مدل Volpi VF3، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۰ نفره است و دارای توانی به میزان ۹ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور اکیش مدل Volpi VF3X، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۱۳ نفره است و دارای توانی به میزان ۱۱ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور آسانسور آکیش مدل AK1-5.5، در سایت عمران مدرن موجود می باشد. این موتور با سیستم گیربکس و سرعت ۱.۶ متر بر ثانیه طراحی می شود. ظرفیت این موتور ۶ نفره است و دارای توانی به میزان ۵.۵ کیلووات می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت موتور AKIS می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت روز موتور آسانسور

وارد کننده موتور ساسی

قطعات آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سکا

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!