استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قبل و بعد بازسازی خانه

قبل و بعد بازسازی خانه
قبل و بعد بازسازی خانه

بازسازی خانه همواره یک چالش جذاب به شمار می رفته است. امکان اجرای ایده های خلاقانه و جذاب در پروژه های بازسازی ، تفاوت های چشمگیر و زیادی در قبل و بعد بازسازی خانه ایجاد می کند. یکی از اقداماتی که قبل از شروع به کار پروژه می توان انجام داد، مشاهده عکس قبل و بعد بازسازی خانه است. این کار باعث می شود با ایده های نو و راه های مبتکرانه و جدیدی که برای بازسازی فضاهای منزلتان وجود دارد، آشنا شوید و بهتر تصمیم بگیرید.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه می تواند در اجرای ایده های نو در بازسازی اتاق های خواب، پذیرایی، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام ها و … کمک کننده باشد. یکی دیگر از کارهایی که شرکت های بازسازی انجام می دهند، تهیه عکس قبل و بعد بازسازی منزل است. این کار هم برای معرفی شرکت و رزومه کاری آن ها بسیار مفید است و هم به کارفرمایان در انتخاب نوع بازسازی کمک زیادی می کند.

قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی خانه ویلایی قدیمی

عکس قبل و بعد بازسازی خانه

در ادامه به بررسی تعدادی عکس قبل و بعد بازسازی خانه پرداخته می شود و ایده های به کار رفته در طراحی و تعمیرات آن ها نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

بازسازی خانه قدیمی قبل و بعد
قبل بازسازی فضای نشیمن

در بازسازی خانه قبل و بعد اعمال تغییرات از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مقایسه قبل و بعد خانه های بازسازی شده می توان تصاویری از یک زاویه دید واحد تهیه کرده و بعد از انجام بازسازی آن ها را با همدیگر مقایسه نمود. به عنوان مثال در تصویر بالا فضای نشیمن یک خانه را مشاهده می کنید که بعد از بازسازی به شکل زیر در آمده است.

قبل و بعد بازسازی منزل
بعد بازسازی فضای نشیمن

همانطور ک مشاهده می کنید کفپوش ها ، مدل پرده ها، رنگ دیوار ها و مبلمان تغییر کرده و قبل و بعد بازسازی خانه تفاوت چشمگیری پیدا کرده است.

قبل و بعد بازسازی خانه
قبل بازسازی فضای پذیرایی

در بازسازی این فضا از منزل بیشترین تغییر مربوط به مبلمان است. استفاده از رنگ های سرد و خنثی باعث شده تا فضای کوچک پذیرایی به نظر دلباز تر بیاید و عناصری مانند کمد های سنگین چوبی، چراغ های رومیزی و قالیچه با طرح شلوغ از محیط حذف شده اند.

بازسازی خانه قبل و بعد
بعد بازسازی فضای پذیرایی

قبل و بعد بازسازی اتاق خواب

تصاویر زیر نمونه هایی از بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد است که برای هر کدام از آن ها توضیحی مختصر درباره نوع بازسازی و تغییرات داده شده است.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی فضای داخلی اتاق خواب

در این عکس قبل و بعد بازسازی اتاق خواب ، فضای بی روح اتاق با تغییر کفپوش و دیوار پوش های چوبی تبدیل به فضای گرم و دلنشینی شده است. چوب متریالی است که به محیط روح می دهد و آن را جذاب و دلنشین می کند.

قبل و بعد بازسازی خانه
نوسازی و تعمیرات اتاق خواب

در این تصویر با رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب، هارمونی و همخوانی زیبایی بین مبلمان و دیوار ها به وجود آمده است. استفاده از دو رنگ آبی و سفید در طراحی دکوراسیون اتاق خواب منظره ای زیبا به وجود آورده است.

قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی و تغییر دکوراسیون اتاق

عکس قبل و بعد بازسازی خانه در بالا نشان از استفاده درست از عناصر سبز مانند گیاهان و رنگ آمیزی سبز رنگ دیوار اتاق که با گیاهان همسو شده است، دارد.

قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

بازسازی آشپزخانه تغییرات زیادی در قبل و بعد خانه های بازسازی شده ایجاد می کند. برای بازسازی آشپزخانه ، از ایده ها و روش های مختلفی می توان استفاده کرد. از تعویض کاشی ها و سرامیک آشپزخانه تا تعویض کابینت همگی زیرمجموعه بازسازی آشپزخانه به حساب می آیند.

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد
بازسازی آشپزخانه

در این نوع بازسازی کابینت های فلزی با کابینت های ام دی اف جایگزین شده و دیوار ها نیز کاشی کاری شده اند. کاشی کاری دیوار ها به تمیز کاری راحت تر و زیبایی فضا کمک زیادی کرده و مدل های مختلف آن را نیز می توان با انواع کابینت ها ست کرد. بازسازی آشپزخانه تاثیر زیادی در قبل و بعد بازسازی خانه دارد.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
تعمیرات و نوسازی کابینت آشپزخانه

در عکس قبل و بعد بازسازی منزل که در بالا مشاهده می کنید، فضای دلگیر آشپزخانه که با کابینت هایی به رنگ قهوه ای تیره دارد، تبدیل به یک فضای دلباز و روشن در تصویر پایین شده است. رنگ روشن کابینت ها باعث می شود نور آشپزخانه بیشتر شود و ترکیب دو رنگ طلایی و سفید ظاهر آراسته و مدرنی به آشپزخانه منزل داده است.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
عکس قبل و بعد بازسازی آشپزخانه

شاید تعویض کابینت ها و متریال آن ها اولین چیزی باشد که در این تصاویر به چشم می آید. در یک نگاه می توان فهمید تنها با تعویض کابینت ها و استفاده از رنگ روشن چقدر فضا بزرگ تر به نظر می رسد. اگر کمی دقیق تر نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که برای یخچال نیز در مرحله طراحی جایگاهی در نظر گرفته شده است. هم چنین استفاده از سنگ برای روی جزیره آشپزخانه ایده بسیار جالبی بوده و نمای زیبایی به آشپزخانه داده است.

قبل و بعد بازسازی سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی جزو فضاهایی می باشد که بازسازی آن دقت و مهارت زیادی می خواهد. در عکس های قبل و بعد بازسازی خانه همواره تصاویر قبل و بعد بازسازی سرویس ها نیز به چشم می خورد.

قبل و بعد بازسازی خانه
عکس قبل و بعد بازسازی سرویس بهداشتی

در این روش در بازسازی سرویس به جای پرده از پارتیشن شیشه ای به جهت جداسازی فضای وان حمام از بقیه سرویس استفاده شده است. هم چنین نوع کفسازی بهبود پیدا کرده وبه جای تایل های ریز و روشن کف که ممکن است آلودگی های بیشتر به خود جذب کند از تایل های بزرگ و به رنگ تیره استفاده شده است.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
عکس قبل و بعد از بازسازی حمام و دستشویی

مهم ترین نکته در بازسازی این سرویس بهداشتی و حمام، تغییر کاشی های کف است. طرح سنگی کف و دیواره وان در سمت راست باعث شلوغ تر شدن سرویس و کوچکتر به نظر رسیدن آن می شود. استفاده از کف تیره و ساده نمای زیبایی برای سرویس ایجاد می کند.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی و تعمیرات سرویس بهداشتی

در قبل و بعد بازسازی سرویس این خانه اضافه شدن پارتیشن شیشه ای و جابه جایی سینک دستشویی را مشاهده می کنید. هم چنین طرح کاشی کف فضا را از یکنواختی و سادگی خارج کرده و نمای بهتری ایجاد کرده است.

قبل و بعد بازسازی نشیمن

نشان دادن عکس قبل و بعد بازسازی خانه به خصوص فضای نشیمن به کارفرما می تواند روش بسیار خوبی برای معرفی رزومه و میزان تجربه و مهارت شرکت باشد.

قبل و بعد بازسازی خانه
عکس قبل و بعد بازسازی نشیمن خانه

در این بازسازی ، دیوار بین آشپزخانه و نشیمن حذف شده و پلان شکل بازتری به خود گرفته است. برای نورگیری بهتر فضای نشیمن، دیوار جلوی پنجره ها به طور کامل تخریب شده است.

قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی فضای نشیمن و آشپزخانه

در این عکس قبل و بعد بازسازی بیشترین تمرکز طراح بر نورپردازی و روشن تر کردن بوده است. استفاده از روشنایی های متعدد و با نور سرد ، رنگ روشن دیوار ها، استفاده از کابینت های چوبی سفید رنگ، پرده های روشن و استفاده از رنگ آبی به عنوان رنگ مکمل در طراحی دکوراسیون از جمله اقداماتی بوده است که فضا را بهبود بخشیده و در زیبایی آن تاثیر داشته است.

قبل و بعد بازسازی نما

برای بازسازی نما ایده های زیادی وجود دارد. انتخاب نوع متریال برای زیباسازی و افزایش جذابیت بصری ساختمان از جمله اقداماتی است که باید توسط مهندس طراح صورت گرفته تا بهترین نتیجه را در پی داشته باشد. در ادامه تصاویری از قبل و بعد بازسازی خانه در نمای آن ها را مشاهده می کنید.

عکس قبل و بعد بازسازی خانه
بازسازی نمای ساختمان های قدیمی
بازسازی خانه قبل و بعد
قبل و بعد بازسازی نمای منزل

استفاده درست از عناصر نورپردازی و طراحی محوطه از جمله اقداماتی است که در بازسازی ساختمان های ویلایی مورد توجه قرار می گیرد.

قبل و بعد خانه های بازسازی شده
بازسازی نمای خانه های ویلایی قدیمی

آسانسور شیشه ای تبریز آسانسور شیشه ای بجنورد آسانسور شیشه ای کرمانشاه آسانسور شیشه ای ارومیه آسانسور شیشه ای اهواز آسانسور شیشه ای یاسوج آسانسور شیشه ای اردبیل آسانسور شیشه ای زنجان آسانسور شیشه ای گرگان آسانسور شیشه ای اصفهان آسانسور شیشه ای سمنان آسانسور شیشه ای رشت آسانسور شیشه ای کرج آسانسور شیشه ای زاهدان آسانسور شیشه ای خرم آباد آسانسور شیشه ای ایلام آسانسور شیشه ای شیراز آسانسور شیشه ای ساری آسانسور شیشه ای بوشهر آسانسور شیشه ای قزوین آسانسور شیشه ای اراک آسانسور شیشه ای شهرکرد آسانسور شیشه ای قم آسانسور شیشه ای بندرعباس آسانسور شیشه ای بیرجند آسانسور شیشه ای سنندج آسانسور شیشه ای همدان آسانسور شیشه ای مشهد آسانسور شیشه ای کرمان آسانسور شیشه ای یزد آسانسور شیشه ای تهران

برای مطالعه بیشتر:

بازسازی خانه در تهران با هزینه کم

بازسازی کابینت

برآورد هزینه بازسازی ساختمان

بازسازی ویلا در شمال

چک لیست بازسازی ساختمان

بازسازی اتاق خواب

خانه های قدیمی بازسازی شده

بازسازی خانه ویلایی قدیمی

بازسازی ساختمان در کرج

هزینه تعمیر سرویس بهداشتی

بازسازی رستوران

بازسازی ساختمان های قدیمی

سقف کناف آشپزخانه

بازسازی حمام

تخریب ساختمان

مقاوم سازی ساختمان

اجرای پارتیشن شیشه ای

روش های تخریب ساختمان

سقف کاذب کناف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!