درب سانترال آسانسور در اردبیل

درب سانترال آسانسور در اردبیل

دسته بندی

درب آسانسور

تعداد ارائه دهنده ها

۶ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اردبیل x

درب سانترال آسانسور

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

درب سانترال آسانسور یاران

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

درب سانترال آسانسور کیوان فراز

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

درب سانترال آسانسور حریری

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

درب سانترال آسانسور سلکوم

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

درب سانترال آسانسور روانکار

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

 

درب سانترال آسانسور در اردبیل

درب سانترال آسانسور ، دارای دو قسمت است که به طور همزمان به هم نزدیک و یا از هم فاصله دور می شوند. باز و بسته شدن این درب با سرعت بالایی نسبت به سایر مدل ها صورت می گیرد. که این باعث صرفه جویی در زمان می شود و می توان از آن در ساختمان های بزرگ و آسانسور هایی که جنبه حیاتی دارند استفاده کرد. مدل سانترال از نظر ظاهری بسیار جذاب می باشد.  

درب سانترال آسانسور یکی از قطعات اصلی و مهم است که علاوه بر ایجاد امنیت، از جنبه ی زیبایی و تزئینی نیز برخوردار است. در واقع درب سانترال آسانسور از سقوط افراد و بار در چاه آسانسور جلوگیری نموده و به همین دلیل در حفظ امنیت جان مسافرین و سلامت بار نقش مهمی ایفا می نماید.

 

 

 

درب سانترال آسانسور

درب سانترال آسانسور

 

در آسانسور از دو نوع درب طبقه و درب کابین استفاده می شود. انتخاب این درب ها و نصب آنها از حساسیت بالایی برخوردار است. چرا که کمترین بی دقتی در نصب درب سبب اتفاقات ناگواری خواهد شد. به همین دلیل باید قبل از نصب ابعاد چاه آسانسور اندازه گیری شود. اندازه ابعاد درب آسانسور در انتخاب درب مناسب مؤثر است. درب سانترال آسانسور هم به عنوان درب کابین و هم درب طبقه کاربرد دارد.

 

ابعاد درب سانترال آسانسور در اردبیل

درب سانترال آسانسور در مدل های مختلفی ساخته می شود. درب های آسانسور معمولا با ابعاد ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متر طراحی و به بازار عرضه می شوند. طبق استاندارد ساخت درب سانترال آسانسور ، ارتفاع درب طبقات باید حداقل ۱۹۵ سانتی متر باشد. و عرض درب طبقات نباید بیشتر از ۵ سانتی متر از عرض درب کابین از هر طرف باشد، مگر آنکه تمهیدات لازم جهت پیشگیری و ایمنی انجام شده باشد. در بعضی از چاه ها به دلیل استفاده از نهایت سایز ضلع ورودی کابین آسانسور، از درب های سانترال با عرض ۷۵، ۸۵ و … استفاده می شود که معمولا درب های سفارشی هستند. از درب های سانترال آسانسور با عرض ۷۰ سانتی متر کمتر استفاده می شود. زیرا عبور ویلچر از ورودی کم عرض این درب ها امکان پذیر نیست.

 

 

 

خرید درب سانترال آسانسور

خرید درب سانترال آسانسور

 

محاسبه ابعاد چاه آسانسور

امروزه برای سرعت بخشیدن به تردد در ساختمان ها از آسانسور استفاده می شود. به طور معمول از از درب سانترال آسانسور استفاده می شود که بسیار رایج شده است. زیرا به ورود و خروج سریع مسافرین کمک فراوانی می کند. در انتخاب و نصب آنان باید دقت کامل داشت. از نکاتی که در نصب درب سانترال آسانسور باید به آن توجه داشت ابعاد درب است که معمولا با توجه به ابعاد چاه آسانسور محاسبه می شود.

 

محاسبه ی آن بدین صورت است که اگر درب از نوع سانترال باشد، عرض چاه باید دو برابر عرض مفید بازشوی درب به اضافه ۲۰ سانتی متر باشد. نصب درب سانترال آسانسور در مراحل اولیه نصب آسانسور انجام می شود. باید دقت داشت که به درستی صورت گیرد. در غیر این صورت با کمترین بی دقتی حوادث ناگواری پیش خواهد آمد.

 

 

قیمت درب سانترال آسانسور

 

درب سانترال شیشه ای آسانسور

 

ویژگی های درب سانترال آسانسور در اردبیل

·       نصب سریع و آسان درب سانترال آسانسور بر روی کابین

·       قابلیت تست گرفتن مکانیزم سر درب اتوماتیک کابین

·       عدم نیاز درب سانترال آسانسور ن به تنظیمات اضافه

·       قابل خریداری در طرح ها و جنس های شیشه ای، استیل و ...

 

قیمت درب سانترال آسانسور در اردبیل

از آن جا که سطح کیفی درب سانترال آسانسور بالا می باشد و این مهم باعث افزایش قیمت آن نسبت به دیگر درب های تولید داخل شده است. با توجه به ابعاد و ظرفیت مورد نظر کابین و همچنین نوع درب یعنی تمام اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک قیمت درب سانترال آسانسور متغیر است.

 

درب سانترال آسانسور در اردبیل در اردبیل، درب سانترال آسانسور در اردبیل در ثمرین، درب سانترال آسانسور در اردبیل در هیر، درب سانترال آسانسور در اردبیل در بیله سوار، درب سانترال آسانسور در اردبیل در قشلاق دشت، درب سانترال آسانسور در اردبیل در پارس آباد، درب سانترال آسانسور در اردبیل در اصلاندوز، درب سانترال آسانسور در اردبیل در تازه کند، درب سانترال آسانسور در اردبیل در خلخال، درب سانترال آسانسور در اردبیل در خورش رستم، درب سانترال آسانسور در اردبیل در شاهرود، درب سانترال آسانسور در اردبیل در سرعین، درب سانترال آسانسور در اردبیل در سبلان، درب سانترال آسانسور در اردبیل در کوثر، درب سانترال آسانسور در اردبیل در فیروز، درب سانترال آسانسور در اردبیل در گرمی، درب سانترال آسانسور در اردبیل در انگوت، درب سانترال آسانسور در اردبیل در موران، درب سانترال آسانسور در اردبیل در مشگین شهر، درب سانترال آسانسور در اردبیل در ارشق، درب سانترال آسانسور در اردبیل در مرادلو، درب سانترال آسانسور در اردبیل در مشگین شرقی، درب سانترال آسانسور در اردبیل در نمین، درب سانترال آسانسور در اردبیل در عنبران، درب سانترال آسانسور در اردبیل در ویلکیج، درب سانترال آسانسور در اردبیل در نیر، درب سانترال آسانسور در اردبیل در کوراییم.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما