استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

پایدارسازی گود

پایدارسازی گود
گودبرداری و سازه نگهبان

پایدارسازی گود در عملیات گودبرداری از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا عدم رعایت مسائل و نکات ایمنی خسارات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت. به منظور پایدارسازی گود از روش هایی همچون پایدارسازی با خرپا ، پایدارسازی با دیوار دیافراگمی ، روش سپرکوبی ، روش مهار متقابل ، روش ساخت از بالا به پایین و پایدارسازی گود با دیوار برلنی استفاده می گردد. انتخاب روش مناسب پایدارسازی گود و آشنایی با شرکت های ارائه دهنده این خدمت بسیار حائز اهمیت می باشد.

لیست شرکت های پایدارسازی گود

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر پیمانکار پایدارسازی گود پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه اجرا و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

۱- شرکت عظیم اختر پی در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) می باشد. برای تماس با شرکت عظیم اختر پی و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پایدارسازی گود

۲- شرکت تهران تخریب در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) می باشد. برای تماس با شرکت تهران تخریب و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت پایلون آرا در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) می باشد. برای تماس با شرکت پایلون آرا و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت پایدار پی کاران زیگورات در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، اجرای دیوار دیافراگمی ، پایدارسازی گود به روش سپرکوبی می باشد. برای تماس با شرکت پایدار پی کاران زیگورات و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه پایدارسازی گود

روش های پایدارسازی گود

۵- شرکت عمران نقش صدرا در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی می باشد. برای تماس با شرکت عمران نقش صدرا و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت آروین ترانشه ایستا در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی می باشد. برای تماس با شرکت آروین ترانشه ایستا و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت ساروج پی زمین در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) ، گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت ساروج پی زمین و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سازه نگهبان

۸- شرکت رحمت زادگان ایرانیان در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای دیوار دیافراگمی ، پایدارسازی گود با دیوار برلنی می باشد. برای تماس با شرکت رحمت زادگان ایرانیان و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پایدارسازی گود

۹- شرکت فنی مهندسی تدبیر خاک ماندگار در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل پایدارسازی گود به روش سپرکوبی می باشد. برای تماس با شرکت فنی مهندسی تدبیر خاک ماندگار و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت گروه مهندسین مشاور ارزش در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت گروه مهندسین مشاور ارزش و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع سازه نگهبان

۱۱- شرکت گروه ساختمانی آرشیت بنای ایرانیان در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت گروه ساختمانی آرشیت بنای ایرانیان و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت مهندسی حفار پایدار تهران در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، پایدارسازی گود با دیوار برلنی ، گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت مهندسی حفار پایدار تهران و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت عمرانی عظیم جهان آرا در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی می باشد. برای تماس با شرکت عمرانی عظیم جهان آرا و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای سازه نگهبان

هزینه پایدارسازی گود

۱۴- شرکت بسپار پی ایرانیان در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل پایدارسازی گود با دیوار برلنی می باشد. برای تماس با شرکت بسپار پی ایرانیان و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت ماندگار خاک در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) ، گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت ماندگار خاک و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۶- شرکت آسیا عمران خاک در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی می باشد. برای تماس با شرکت آسیا عمران خاک و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پایدارسازی گود

۱۷- شرکت فرساز در تهران به پایدارسازی گود مشغول است. خدمات این شرکت شامل اجرای سازه نگهبان خرپایی ، اجرای دیوار دیافراگمی ، پایدارسازی گود به روش سپرکوبی ، پایدارسازی گود با اجرای مهار متقابل (استرات) ، گودبرداری به روش ساخت از بالا به پایین می باشد. برای تماس با شرکت فرساز و اطلاع از هزینه پایدارسازی گود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

روش های پایدارسازی گود و سازه های نگهبان در گودبرداری

اجرای شمع در گودبرداری

میکروپایل در گودبرداری

سازه نگهبان گودبرداری

بهسازی خاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۱ نظر

 1. پایدارسازی گودها به صورت دائم است یا موقت؟

 2. پایدارسازی گود رو میشه بیشتر توضیح بدین و کجا ها لازمه این پایداری اضافی انجام بشه

 3. نیلوفر عبدالله زاده

  کدام یک از شرکت های فوق میتوانند پروژه های بزرگ پایدارسازی گود رو عهده دار شن و کار رو در کمترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه دهند

 4. معمولا عمق زمین باید چند متر باشه تا احتیاج به انجام پایدار سازی گود برای سازه الزامی بشه و معمولا روش های انجام پایدار سازی گود رو چه کسی تشخیص میده

 5. شرکت های که پایدار سازی گود انجام بدن در کدام استانهای دیگر هستن؟

 6. سلام
  پایدارسازی گود در روند ساخت و ساز چقدر طول میکشه و زمان اجرای پایدارسازی گود به چه چیزی بستگی داره؟

 7. راجع بە هزینە پایدار سازی گود چیزی نگفتین چرا ؟

 8. همایون پیروانی

  سلام ضمن تشکر از معرفی شرکت های مجری پایدارسازی گود لطفا آدرس شرکت ساروج پی زمین در تهران رو برام قرار بدید برای مراجعه به صورت حضوری میخوام خیلی ضروریه.
  “تشکر”

 9. اطلاعات در مورد پایدار سازی گود خیلی کامل بود ممنونم

 10. سلام ، پایدارسازی گود جز ملزومات ساخت و سازه یعنی حتما باید انجام بشه ؟؟

 11. سلام ، چه عواملی روی هزینه نهایی پایدار سازی گود تاثیر گذاره ؟؟