استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نصب پارتیشن

نصب پارتیشن
پارتیشن خانگی

پارتیشن ها قطعات پیش ساخته ای می باشند که به منظور جدا سازی فضا و ایجاد فضاهای جدید در مکان های مختلفی همچون بیمارستان ها، ادارات و منازل مورد استفاده قرار می گیرند. نصب پارتیشن علاوه بر جداسازی فضا، موجب افزایش زیبایی محیط نیز می گردد. بیشترین استفاده از آن در ادارات و به عنوان پارتیشن اداری صورت می پذیرد. با این حال در قسمت های مختلف منزل به منظور دستیابی به اهدافی همچون جداسازی فضای نشیمن و پذیرایی، جداسازی فضای اتاق خواب های بزرگ و … نیز از خدمات نصب پارتیشن بهره می برند.

نصب پارتیشن
تغییر فضا پس از نصب پارتیشن شیشه ای

از پارتیشن برای محیط های مختلفی استفاده می شود. از جمله فضاهای اداری، مسکونی، تجاری و … که نصب پارتیشن در آن ها رایج است. برای نصب پارتیشن خانگی و یا نصب پارتیشن اداری لازم است از قبل بررسی های لازم برای همخوانی با دکوراسیون داخلی و کاربرد صورت گرفته سپس نسبت به اجرای آن اقدام شود. هم چنین انواع متریال ها مانند شیشه، آلومینیوم، ام دی اف و … در تولید انواع پارتیشن ها مورد استفاده قرار می گیرند.

نصب پارتیشن اداری

 

نصب پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت نصب پارتیشن

از میان پارتیشن های ذکر شده قیمت نصب پارتیشن آلومینیومی نسبت به دو نوع دیگر ( چوبی و شیشه ای ) بیشتر است زیرا متریال گران تری دارد. از طرفی قیمت نصب پارتیشن آلومینیومی خود بسته به کیفیت پروفیل، سیستم اجرا و تولید و کیفیت شیشه های مصرفی متفاوت می باشد. همچنین از نظر مکانیزم اجرایی نیز غالبا قیمت نصب پارتیشن متحرک بیشتر از ثابت می باشد.

نصب پارتیشن خانگی

 

پارتیشن چوبی

از میان پارتیشن های تک جداره و دو جداره، نوع تک جداره آن ارزان تر از دو جداره می باشد. به طور تقریبی می توان گفت قیمت نصب پارتیشن دو جداره تقریبا دو برابر تک جداره می باشد. اما از طرفی این پارتیشن ها نسبت به پارتیشن تک جداره عایق بهتری در برابر صوت و همچنین گرما و سرما می باشند. شایان ذکر است که در انتخاب نوع پارتیشن باید دقت نمود که یک پارتیشن خوب علاوه بر دارا بودن قیمت مناسب، باید از مشخصات فنی خوبی نیز برخوردار باشد. در هنگام نصب پارتیشن ارزان باید دقت داشت که علاوه بر قیمت پایین، از مشخصات فنی خوبی نیز بهره مند باشد.

خدمات نصب پارتیشن

 

پارتیشن شیشه ای خانگی

انواع پارتیشن بر حسب نوع متریال

پارتیشن بر حسب متریال مورد استفاده غالبا به سه دسته پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن چوبی و پارتیشن آلومینیومی دسته بندی می شود. از دیگر انواع پارتیشن می توان به پارتیشن بلوک شیشه ای ، پارتیشن HPL ، نصب پارتیشن آکاردئونی و پارتیشن نمایشگاهی اشاره کرد. از این میان غالبا نصب پارتیشن اداری شیشه ای دارای بیشترین استفاده به ویژه در ادارات بزرگ می باشد.

نصب پارتیشن اداری

 

نصب پارتیشن اداری شیشه ای

نصب پارتیشن اداری شیشه ای در ترکیب با سایر متریال همچون MDF و آلومینیوم امکان پذیر است. به گونه ای که آلومینیوم و چوب به عنوان فریم و اسکلت بندی پارتیشن بوده و از شیشه به منظور پر کردن قاب پارتیشن اداری استفاده می گردد.

نصب پارتیشن اداری

 

پارتیشن چوبی اداری

انواع پارتیشن بر حسب نوع کاربرد

از مهم ترین و رایج ترین کاربرد های پارتیشن می توان به نوع اداری و خانگی اشاره نمود. برای نصب پارتیشن ارزان خانگی یا اداری در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نصب پارتیشن آلومینیومی

 

نصب پارتیشن آلومینیومی

نصب پارتیشن اداری

پارتیشن اداری شیشه ای را می توان بر اساس با فریم و یا فاقد فریم بودن به دو دسته فریم لس و فریم دار دسته بندی نمود. همچنین بر حسب مکانیزم عملکرد نیز به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم بندی می شوند. یکی دیگر از تقسیم بندی های پارتیشن های شیشه ای دسته بندی آنها به دو نوع تک جداره و دو جداره می باشد.

نصب پارتیشن اداری

 

نصب پارتیشن چوبی در اداره

در نصب پارتیشن اداری از انواع شیشه های سندبلاست، معمولی و یا سکوریت بهره می جویند که غالبا نوع سکوریت آن متداول تر می باشد. یکی از جدیدترین متدها، استفاده از شیشه های هوشمند یا اسمارت گلس می باشد. این نوع از شیشه ها قابلیت تغییر از حالت شفاف به حالت مات با استفاده از ریموت را دارا می باشند. از جمله مزایای استفاده از شیشه های اسمارت گلس ایجاد حریم خصوصی بیشتر می باشد.

پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن شیشه ای متحرک

نصب پارتیشن خانگی

استفاده از انواع پارتیشن خانگی امروزه بسیار رواج یافته است. نصب پارتیشن خانگی برای جداسازی فضاهای پذیرایی، اتاق های خواب، آشپزخانه، سالن ناهارخوری و دیگر فضاهای داخلی منازل به کار می رود. انواع مدل های چوبی در طرح ها و رنگ های مختلف بیشترین کاربرد را در طراحی و نصب پارتیشن خانگی دارند.

نصب پارتیشن خانگی

 

پارتیشن چوبی خانگی

نصاب پارتیشن

همان طور که گفته شد پارتیشن ها قطعات پیش ساخته هستند و از این جهت مزیت محسوب می شود که کنترل کیفی پارتیشن ها در کارگاه ها و کارخانه ها صورت می گیرد. گاهی مونتاژ قطعات پیش ساخته در محل صورت می گیرد که در این صورت لازم است از کمک نصاب پارتیشن بهره مند شویم. نصاب پارتیشن قطعات را در محل مونتاژ کرده و آن را اجرا می کند. دستمزد نصاب پارتیشن نیز به نوع پارتیشن، سختی مونتاژ قطعات و ظرافت کار و … بستگی دارد.

نصب پارتیشن خانگی

 

پارتیشن چوبی مشبک

خدمات نصب پارتیشن گاه از سوی شرکت تولید کننده آن انجام می گیرد و نصاب پارتیشن از طرف خودشان به شما معرفی می شود و یا لازم است بعد از خریداری، از یک نصاب پارتیشن برای اجرا در محل کمک بخواهید.

نحوه نصب پارتیشن 

برای نصب پارتیشن در ابتدا باید با پیمانکاران در این زمینه مشورت کرد. پس از تماس با شرکت اجرای پارتیشن اداری ، کارشناسان مربوطه به منظور اندازه گیری فضا به محل مربوطه رفته و به طور دقیق فضای نصب پارتیشن را اندازه گیری می نمایند. پس از اندازه گیری فضا، نقشه های اجرایی رسم می گردد. 

هنگام طراحی پارتیشن اداری باید همه جوانب آن در نظر گرفته شود، مثلا پارتیشن برای چه منظور اجرا می شود، آیا فقط برای زیبایی محیط است یا جداسازی مدنظر است؟ آیا مدیری که داخل پارتیشن اداری می نشیند می خواهد به تمام کارمندان نظارت داشته باشد یا شخصی است که کارهای محرمانه و جلسات متعدد دارد؟ هزینه در نظر گرفته شده چقدر است؟

پس از این مرحله طبق نقشه های اجرایی اقدام به تهیه متریال مورد نیاز می گردد. سپس متریال آماده شده با دقت به محل اجرا حمل شده و نصاب پارتیشن اقدام به اجرای آن می نمایند. در نصب پارتیشن ، به ویژه دو جداره باید تمامی نکات استاندارد مد نظر قرار گیرد.

خدمات نصب پارتیشن

 

خدمات نصب پارتیشن آلومینیومی

در نصب پارتیشن باید به تقسیم بندی دقیق و اصولی فضا توجه ویژه نمود. به طوری که این تقسیم بندی منجر به استفاده بهینه از فضا گردد. علاوه بر این، باید دقت نمود که نصب پارتیشن به نحوی انجام شود که کمترین تخریب را در پی داشته باشد. همچنین با توجه به محیط باید مشخص گردد که پارتیشن تا چه ارتفاعی مورد نیاز است. به علاوه، باید مشخص گردد که نیاز به چه نوع پارتیشنی از نظر فریم دار یا فریم لس بودن، تک جداره یا دو جداره و همچنین ثابت و یا متحرک بودن می باشد.

ابزار مورد نیاز نصب پارتیشن

برای نصب پارتیشن به ابزارآلات و وسایل خاصی نیاز است که در ادامه به آن ها اشاره شده است. دلر برقی، دلر شارژی و دلر هملتی، عمود بر، دستگاه پمپ باد و دستگاه تیلو پانچ اسمایپ به همراه جعبه ابزار کامل و متعلقات لازم دستگاه ها از جمله وسایل مورد نیاز برای نصب پارتیشن ارزان است.

قیمت پارتیشن

 

پارتیشن اداری

مزایای نصب پارتیشن

 • افزایش نظم، آرامش و زیبایی
 • امکان کنترل راحت تر کارمندان
 • کاهش هزینه های اضافی از قبیل کاغذ دیواری
 • امکان عبور کابل های شبکه و سیستم در قسمت های پارتیشن
 • ایجاد محیطی بدون تنش با امکان دسترسی بالا
 • امکان صرفه جویی در مصرف انرژی
 • امکان استفاده از نور طبیعی خورشید و صرفه جویی در هزینه 
 • صرفه جویی در زمان و سرعت بالای ساخت پارتیشن
 • امکان بهترین استفاده از محیط کار با صرف هزینه ناچیز
نصب پارتیشن

 

پارتیشن ام دی اف

برای مطالعه بیشتر:

قیمت انواع پارتیشن

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

پوستر دیواری طرح آجر

نصب پارتیشن ام دی اف

اجرای پارتیشن آلومینیوم

قیمت انواع پارتیشن

قیمت دیوارپوش

پوستر دیواری

اجرای پارتیشن شیشه ای

خرید جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.68 ( 9 نظر)

۱۱ نظر

 1. برای نصب پارتیشن شیشه ای هوشمند در تهران نمایندگی معرفی می فرمایید. ممنون

 2. نصب پارتیشن های ضد صدا هم داریم؟

 3. ایا امکانش هست بشه از نوعی پارتیشن که به صورت اتوماتیک و مانند درب های الکترونیکی هنگام نزدیک شدن افراد باز و بسته شوند استفاده کرد

 4. سلام میخواستم برای حفظ حریم شخصی در فضای کار از پارتیشن شیشه ای استفاده کنم و در این موضوع چیزی که توجه بنده رو جلب کرد پارتیشن های ریموت کنترل دار بود که در حالات مات و شفاف قابل تنظیم بود آیا کادر عمران مدرن امکان اجرای همچین سازه ای رو دارن

 5. سلام.اتاقی که با پارتیشن درست شده باشه آیا صدا ازش بیرون میره

 6. نصب پارتیشن فقط برای ادارات میشه استفاده کرد نمیشه سقف دار باشه که برای خانه هم استفاده کرد

 7. سلام ، نصب پارتیشن برای یک ردیف یا دو ردیف هم انجام میشه ؟
  مثلا اگر قصد ساخت یه اتاقک رو نداشته باشم که هر چهار ردیف اون رو پارتیشن بزنم فقط یک ردیف و یا دو ردیف پارتیشن بزنم میشه ؟

 8. سلام و درود ، در مورد پارتیشن های متحرک یه سوالی داشتم ، آیا پارتیشن های متحرک متنوع اند یعنی منظورم اینکه میزان متحرک بودنشون با هم متفاوته مثلا پارتیشن هایی که ۱۸۰ درجه یا ۳۶۰ درجه میچرخند یا در هر دو جهت راست و چپ می چرخند ، داریم همچین مدل هایی یا این مورد وقتی که پارتیشن نصب میشه اجرایی میشه ؟!

 9. اتاقک هایی که با پارتیشن ساخته میشه امکانش هست سقف دار درست بشه و سقفش قابل جمع شدن باشه ؟ برای فضای باز همچین کاری مناسبه ؟

 10. نصب پارتیشن یه ایده فوق العاده ست و در مقایسه با ساخت دیوار برای جدا کردن فضا از هم خیلی به صرفه تره و هم کار جلوه زیباتر و مرتب تری داره ما برای آموزشگاه نقاشی چون هزینه ساخت آموزشگاه زیاد بود یک واحد مسکونی رو اجاره کردیم و با نصب پارتیشن قسمت داخل واحد رو به چند اتاق تبدیل کردیم هم خیلی منظمه و هم قشنگه!

 11. سلام نصب پارتیشن متحرک شیشه ای دوجداره انجام میدید؟!