نصب پارتیشن دکوراتیو

نصب پارتیشن دکوراتیو

دسته بندی
اجرای پارتیشن
تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

related-0دیوارچینیrelated-1بازسازی ساختمان

نصب پارتیشن دکوراتیو

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۰۳

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۰

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۵

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نصب پارتیشن دکوراتیو

امروزه با توجه به زندگی آپارتمان نشینی و کوچک تر شدن فضا، استفاده از پارتیشن برای استفاده بهینه از فضای مورد نظر بسیار کاربردی است. علاوه بر این، برای جداسازی فضاهای بزرگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن به انواع مختلف پارتیشن دکوراتیو ، چوبی ، شیشه ای و ... دسته بندی می گردد. نصب پارتیشن دکوراتیو علاوه بر جداسازی فضا، موجب زیبایی بیشتر محیط نیز می شود. از پارتیشن های دکوراتیو با طرح های متنوع می توان در دکوراسیون داخلی برای زیبایی استفاده کرد. می توان گفت که نصب پارتیشن دکوراتیو بیشتر بر جنبه زیبایی فضا تاکید دارد.

 

پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو

 

به طور کلی برای نصب پارتیشن دکوراتیو باید ابتدا محل اجرای آن و نیز ماهیت استفاده آن تعیین گردد. پس از آن فضای مورد نظر اندازه گیری شده و تعداد پارتیشن های مورد نیاز تعیین و تهیه شود. در ادامه نیز با توجه به طرح و مکانیسم حرکتی، اقدام به نصب آن می نمایند.

 

پارتیشن دکوراتیو ساخته شده با بامبو

 پارتیشن دکوراتیو ساخته شده با بامبو

 

انواع پارتیشن دکوراتیو

برای نصب پارتیشن دکوراتیو از قفسه ها، کتابخانه، صفحات دکوراتیو تزئینی و ... استفاده می گردد. بر اساس جنس نیز به انواع چوبی، فلزی، طبیعی (گیاهی) و ... تقسیم بندی می شود. نصب پارتیشن دکوراتیو چوبی ، گرمای خاصی در فضا ایجاد می کند. ضمن اینکه معمولا هماهنگی و هارمونی آن با دکوراسیون داخلی منزل بیشتر است. در نصب پارتیشن دکوراتیو ، می توان از چوب های MDF نیز استفاده کرد. از مزایای نصب پارتیشن دکوراتیو فلزی ، استحکام بالای آن می باشد. این نوع از پارتیشن های دکوراتیو را می توان در طرح های مختلف پیاده سازی کرد.

 

نصب پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو چوبی

 

پارتیشن های دکوراتیو به صورت شیشه ای نیز اجرا می شوند. از مزیت های پارتیشن دکوراتیو شیشه ای امکان عبور نور و تنوع رنگی آن می باشد. همچنین تمیز کردن آن به راحتی امکان پذیر است. پارتیشن های گیاهی یکی از جدیدترین انواع پارتیشن دکوراتیو می باشند که در ساخت آن از گیاهان طبیعی یا مصنوعی استفاده می شود. نصب پارتیشن دکوراتیو با گیاهان طبیعی که به آن باغچه عمودی نیز گفته می شود، جلوه چشم نوازی به فضا می بخشد.

 

خرید پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو شیشه ای

 

نصب پارتیشن دکوراتیو به دو صورت ثابت و متحرک قابل انجام است. پارتیشن دکوراتیو ثابت به سقف و کف متصل شده و حرکتی ندارد. پارتیشن های متحرک خود به انواع آکاردئونی، ریلی و ... دسته بندی می شوند. این نوع پارتیشن را می توان در هر زمان که نیاز بود، جمع و یا باز کرد.

 

نصب پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو اتاق نشیمن

 

کاربرد پارتیشن دکوراتیو

Ø      جداسازی فضای پذیرایی و اتاق نشیمن

Ø      جداسازی راهرو و فضای نشیمن

Ø      جداسازی فضای مطالعه در اتاق خواب

Ø      جداسازی محل غذاخوری از اتاق نشیمن و آشپزخانه

Ø      سامان دهی و نظم بخشی به فضاهای بزرگ

 

خرید پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو اتاق خواب

 

مزایای نصب پارتیشن دکوراتیو

یکی از مهم ترین مزایای نصب پارتیشن دکوراتیو ، افزایش زیبایی فضا و القای حس خوب به بیننده می باشد. با استفاده از این پارتیشن می توان از فضاهای کوچک به نحو احسن بهره برد و یا اینکه در فضاهای بزرگ برای نظم دهی و سامان دهی از آن استفاده کرد.

 

نصب پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو فلزی

 

برخی از پارتیشن های دکوراتیو کاربردی چندمنظوره دارند. به طور مثال نصب پارتیشن دکوراتیو به صورت قفسه علاوه بر بخش بندی محیط، فضایی را برای قرار دادن تزئینات، وسایل دکوراتیو و یا کتاب ایجاد می کند. همچنین اجرای پارتیشن دکوراتیو طبیعی که در ساخت آن از گیاه استفاده شود، موجب تصفیه هوا، کاهش آلودگی صوتی و القای حس سرزندگی می شود.

 

اجرای پارتیشن دکوراتیو

 پارتیشن دکوراتیو طبیعی

 

هزینه نصب پارتیشن دکوراتیو

هزینه نصب پارتیشن دکوراتیو در درجه اول به جنس متریال مصرفی در اجرای آن وابسته است. عامل دیگر موثر بر هزینه ها، نوع آن از نظر مکانیسم حرکتی می باشد. غالبا هزینه نصب پارتیشن دکوراتیو ثابت کمتر از نوع متحرک آن است. متراژ و ابعاد پارتیشن هم بر روی هزینه های تمام شده موثر است. اجرت نصاب پارتیشن نیز باید مدنظر قرار گیرد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

رضا لطفی

پارتیشن دکوراتیو برای جدا سازی فضای پذیرای میشه ازش استفاده کرد

سمیه نیایی

سلام وقت بخیر تشکر از سایت خوبتون، در نصب پارتیشن دکوراتیو نیاز به ش کاری و... دارد یا یک سازه پیش ساخته است؟

علیمرادی

از انواع پارتیشن دکوراتیو ، پارتیش طبیعی از چه گیاهانی استفاده میشه؟

محسنی

نصب پارتیشن دکوراتیو طبیعی به سایر دیوارهای ساختمان از نظر رطوبت و ... اسیب نمیرساند؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما