استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت جرثقیل

قیمت جرثقیل
قیمت انواع جرثقیل سقفی

جرثقیل از مهم ترین ماشین آلاتی است که به منظور بلند کردن و جابجایی مصالح مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل بر اساس نوع نصب و کاربرد آن به انواع سقفی ، دروازه ای ، نیم دروازه ای ، ستونی ، بازویی ، کارگاهی ، ریلی ، دیواری و ضد انفجار دسته بندی می گردد. قیمت جرثقیل با توجه به نوع آن متفاوت است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت جرثقیل می توان به ظرفیت آن اشاره نمود. جرثقیل ها به دو نوع عمده تک پل و جفت پل تقسیم بندی می شوند که این عامل نیز بر روی هزینه نصب جرثقیل آنها تاثیرگذار است.

لیست شرکت های پیمانکار نصب جرثقیل

به منظور نصب، اجاره و اطلاع از قیمت جرثقیل باید با شرکت های معتبر فعال در این زمینه آشنایی داشت. در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های نصب و اجاره جرثقیل پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطمینان از تخصص آنها و نیز اطلاع از قیمت جرثقیل ارائه شده است.

قیمت جرثقیل

۱- شرکت رماک وزین در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت رماک وزین و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت آیرا مکانیک در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با آیرا مکانیک و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت جرثقیل سقفی

۳- شرکت سپانو کران تدبیر در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت سپانو کران تدبیر و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت جرثقیل دستی

۴- شرکت سازه نگار سینا در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با سازه نگار سینا و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت تام تجهیز اسپادانا در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت تام تجهیز اسپادانا و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت سنگان نیرو ایرانیان در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت سنگان نیرو ایرانیان و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت وینچ جرثقیل سقفی دست دوم

۷- شرکت وزین صنعت در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با وزین صنعت و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت مهندسی فرانیرو کرین در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با مهندسی فرانیرو کرین و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت وزنه گستر آریا در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت وزنه گستر آریا و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه نصب جرثقیل

نرده حفاظ

۱۰- شرکت شاهین سازه در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شاهین سازه و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشخصات جرثقیل سقفی

۱۱- شرکت گروه صنعتی پارسه سازه در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با گروه صنعتی پارسه سازه و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت دژ صنعت پرشین در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت دژ صنعت پرشین و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای جرثقیل

۱۳- شرکت هوگر نیرو در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت هوگر نیرو و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت جرثقیل توان صنعت در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت جرثقیل توان صنعت و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت جرثقیل دستی

۱۵- شرکت پارس پل در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت پارس پل و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نصب جرثقیل

۱۶- شرکت صنایع جرثقیل کاوات در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت صنایع جرثقیل کاوات و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت توان سازه کیان در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت توان سازه کیان و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۸- شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان کران در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با شرکت جرثقیل های صنعتی پیلان کران و اطلاع از هزینه نصب جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید جرثقیل

۱۹- شرکت آرتیستون صنعت در شهر تهران مشغول به فعالیت است. خدمات این شرکت شامل نصب جرثقیل می باشد. برای تماس با آرتیستون صنعت و اطلاع از قیمت جرثقیل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.56 ( 1 نظر)

۱۰ نظر

  1. قیمت جرثقیل برای اجاره چند ماهه رو از کجا میتونم استعلام بگیرم؟

  2. قیمت جرثقیل اجاره ای برای یک ماه چقدر است؟

  3. بنده برای انجام کاری به جرثقیل نیاز دارم اما کاری که میخوام انجام بدم عمده نیست و شاید ۴ الی ۵ ساعت زمان ببره میخواستم بدونم قیمت جرثقیل برای کار های ساعتی چطور محاسبه میشه

  4. کدام یک از شرکت های ارائه دهنده جرثقیل علاوه بر اینکه با سایر شهرستان ها یا استان ها همکاری کنند قیمت جرثقیل مناسب تری هم نسب به رقبا دارند

  5. قیمت جرثقیل ۱۰ تون میخواستم

  6. سلام ، قیمت جرثقیل در شهر تهران با شهرستان های مجاور چقدر ممکنه تفاوت داشته قیمت حدودی جرثقیل رو در شهر تهران گرفتم و میخوام بدونم که قیمت در شهرستان هم از این قیمت حدودی کمتر خواهد بود یا بیشتر ؟

  7. سلام برای اجاره جرثقیل برای سه ماه از ،هوگر نیرو،باید با چه شماره ای تماس بگیرم چون قیمت جرثقیل رو از چند شرکت اجاره دهنده جرثقیل پرسیدم اما خیلی بالاتر از چیزی بود که توی سایت های مختلف دیده میشه!

  8. تیم پاسخ گویی عالی کار کرد ممنون بابت اطلاعات مفیدتون

  9. سلام منظورتان از قیمت جرثقیل ، قیمت جرثقیل برای فروش است یا اجاره؟!

  10. سلام برای استعلام قیمت جرثقیل سبک و سنگین هر یک از شرکت های فوق ، معرفی شده به کدوم آدرس مراجعه کنم ؟؟؟؟