استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت تاسیسات استخر

هزینه ساخت استخر خانگی
قیمت تاسیسات استخر

تاسیسات استخر شامل سیستم لوله کشی، تجهیزات تصفیه، گندزدایی، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، سیستم گردش آب و … می باشد. مدار گردش آب استخر به دو بخش مکش و دهش دسته بندی می شود. وظیفه بخش اول، مکش آب استخر است که از استخر شروع و تا نازل ورودی پمپ ادامه دارد. وظیفه بخش دهش، فرستادن آب به داخل تجهیزات مدار گردش آب است. این بخش از نازل خروجی پمپ شروع شده و تا نازل های برگشت آب به استخر ادامه دارد. قیمت تاسیسات استخر به عوامل متعددی وابسته است. قیمت هر یک از تاسیسات ذکر شده با توجه به برند و کارایی آن متفاوت خواهد بود.

لیست شرکت های مجری تاسیسات استخر

اجرای تاسیسات استخر به بهترین نحو بسیار حائز اهمیت است. در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر فعال در زمینه اجرای تاسیسات استخر پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطمینان از کیفیت اجرا و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر ارائه شده است.

قیمت تاسیسات استخر

۱- شرکت آبگیر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با آبگیر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت تام صنعت اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با تام صنعت و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت اطلس موج آبتین اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با اطلس موج آبتین و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت استخر

قیمت تاسیسات استخر خانگی

۴- شرکت نقیب سازه اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با نقیب سازه و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت پدیده استخر پارس اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با پدیده استخر پارس و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت آکام استخر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با آکام استخر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت تاسیسات استخر خانگی

۷- شرکت پارسیان استخر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با پارسیان استخر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت پرشـین استخـر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با پرشـین استخـر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه نصب تاسیسات استخر

۹- شرکت صدای آب دریا اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با صدای آب دریا و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه ساخت استخر خانگی

۱۰- شرکت آیلار استخر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با آیلار استخر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت چشم آذر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با چشم آذر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت آریان استخر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با آریان استخر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای جکوزی خانگی

۱۳- شرکت نوین آب بزرگمهر اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با نوین آب بزرگمهر و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران می باشد. برای تماس با هلدینگ ساختمانی سپهر آرمه و اطلاع از قیمت تاسیسات استخر بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

هزینه ساخت استخر

هزینه ساخت سونا

جکوزی خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۳۵ نظر

 1. تاسیسات استخر رو نمیشه از یه شرکت گرفت بعد به یه شرکت دیگه گفت که شرکت رو بسازه ، این شرکت ها ساخت استخر رو انجام نمیدن فقط فروش تاسیسات استخر رو انجام میدن؟!!

 2. سلام ، قیمت تاسیسات استخر در شهر کرج رو میخوام استعلام بگیرم همراه با آدرس مراکز فروش میشه راهنماییم کنید؟

 3. سلام ، مطالب رو که مطالعه کردم همه شرکت های معرفی شده تاسیسات استخر در شهر تهران قرار دارند؛و اصلا مشخص نیست هر شرکت کجای تهرانه و در کدوم منطقه های تهران فعالیت داره؟؟؟

 4. هزینه اجرای تاسیسات استخر چقدر است ؟

 5. وظیفه مدار گردش آب استخر چیست ؟

 6. شرکتهای تاسیسات استخر برای شهرستان هم خدمات ارائه
  میدهند؟

 7. وظیفه بخش دهش استخر چیست ؟

 8. قیمت تاسیسات استخر به چه عواملی وابسته است ؟

 9. شماره تماس شرکت چشم آذر اجرا کننده تاسیسات استخر
  رو می خواستم

 10. شماره تماس شرکت صدای آب دریا اجرا کننده تاسیسات استخر
  رو می خواستم

 11. لیست شرکتهای اجرا کننده تاسیسات استخر در تهران رو
  می خواستم

 12. شماره تماس شرکت پارسیان استخر رو میخواستم

 13. شرکت های ارائه کننده ی تاسیسات استخر در غرب رو معرفی کنین

 14. برای اطلاع از قیمت تاسیسات استخر به کجا مراجعه کنم؟

 15. ممنون از مطلب کاربردی عمران مدرن در ارتباط با قیمت تاسیسات استخر

 16. شماره تماس شرکت آکام استخر اجرا کننده تاسیسات استخر
  رو میخواستم

 17. قیمت تاسیسات استخر در تهران چقدره ؟

 18. لیست شرکتهای ارائه دهنده خدمات تاسیسات استخر رو میخواستم

 19. ببخشید این شرکتهای تاسیسات استخر برای شهرستان هم خدمات ارائه میدهند؟

 20. ممنون از مطلب کاربردی عمران مدرن

 21. لیست شرکتهای تاسیسات استخر در تهران رو میخواستم

 22. اجرای تاسیسات استخر چگونه قیمت گذاری میشود ؟

 23. به صرفه ترین قیمت مربوط به کدام است ؟

 24. سلام قیمت تاسیسات شرکت آیلار استخر رو میخواستم

 25. اطلاعاتی درباره هزینه تاسیسات استخر میخواستم

 26. لیست شرکتهای ارائه دهنده تاسیسات استخر رو میخواستم

 27. لیست شرکت های تاسیسات استخر در تهران رو می خواستم

Call Now Buttonاستعلام قیمت