نیوجرسی بتنی در تهران

نیوجرسی بتنی در تهران

تعداد ارائه دهنده ها

۲۲ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت نیوجرسی بتنی در تهران به ابعاد آن شامل طول، ارتفاع و عرض پاشنه، کیفیت و عیار بتن مصرفی در ساخت و قیمت متریال اولیه ساخت، وابسته است. لیست قیمت نیوجرسی بتنی در تهران با توجه به ویژگی های ذکر شده بین ۲۰۰٬۰۰۰ تومان تا ۸٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان متغیر می باشد. از این میان انواع جاده ای نیوجرسی بتنی قیمت بالاتری دارند. نيوجرسي بتني جاده معمولا در دو سایز ۴ و ۶ متری مورد استفاده قرار می گیرد. برای مصارف درون شهری از نیوجرسی سیمانی کوچک استفاده می شود که قیمت کمتری دارد. عمران مدرن ارائه دهنده انواع نيوجرسي بتنی پیش ساخته تهران با بهترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تهران x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/c3Dw6aMN33EMKjuhcM6rE7duZAZmLJTZ.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۰۰x۸۰x۶۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۳۲۰
https://omranmodern.com/files/products/a2MLc1ppXCQpdtxtkjvDHLrNi0YHGX6u.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۰۰x۱۱۰x۸۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۰۰۰
https://omranmodern.com/files/products/D3u7a7ASPuCJkeq1AL7oESkFQ3WzHO7M.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰۰x۸۰x۴۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۹۰۰
https://omranmodern.com/files/products/a0BMu863RWy1Rc8Qpxtph2C7nRUycGZo.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۰۰x۸۰x۵۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۵۰۰
https://omranmodern.com/files/products/L7p4Iz13ZMf0CfPx0pzsK70Lm1uYdzWG.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/TyIRUctaVSBPVT398qZlWTdgQceko2SY.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۸۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/xP0gIxC9ZfyOC2PrVlKFBba8ce15DzDP.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰۰x۸۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/9W4caewJXWlHkwjr3npmz9vagHEDs7na.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰۰x۱۰۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/USEnSRz2gpaeHAbrgng93qYyOkUzTCRa.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰۰x۱۰۰x۷۰

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/GNl9KMuMAe5A7zGEZ1X3a95oVXhFaywt.jpg

نیوجرسی بتنی -cp12109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۵۰x۴۰

رنگ:

طوسی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

نیوجرسی بتنی در تهران

نیوجرسی قطعات بتنی یا پلاستیکی است که به منظور جداسازی مورد استفاده قرار می گیرد. عمده کاربرد نیوجرسی بتنی در تهران برای جداسازی مسیر حرکت اتومبیل در جاده ها می باشد. این بلوک ها به میزان قابل توجهی میزان خسارات جانی و مالی ناشی از تصادفات را کاهش می دهند. دلیل نامگذاری نیوجرسی سیمانی ، به اولین استفاده این بلوک در ایالت نیوجرسی باز می گردد. در طی این سال ها استفاده از نیوجرسی بتنی در تهران در تمامی سیستم های راهسازی عمومیت یافته و در ایران نیز از سال ۱۳۷۵ این بلوک ها برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفت.

در ساخت نیوجرسی بتنی در تهران از سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد، افزودنی و مفصل استفاده می شود. نيوجرسی بتنی در تهران معمولا در طول ها و در ارتفاع های مختلف ساخته می شود. طول های ۱۵۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ سانتی متر از جمله آنها است. در ضرورت استفاده از بلوک نیوجرسی سیمانی باید گفت که آمار واژگونی اتومبیل ها در ایران بسیار بالاست، بالا بودن این آمار حتی با در نظر گرفتن ایمنی پایین اتومبیل ها و فرهنگ رانندگی بد باز هم قابل توجیه نیست. دلیل واضح این میزان تلفات وضعیت نامناسب حریم جاده هاست.

 

نیوجرسی بتنی در تهران
بلوک نیوجرسی

 

نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران 

نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران، در کارخانه تولید می شود. از تفاوت های این روش ساخت نيوجرسی بتنی در تهران با دو روش ذکر شده دیگر، در محل ساخت آنها می باشد. به طوری که ساخت بلوک نیوجرسی با بتن ریزی ایستاده و برعکس در محل نصب انجام شده اما در این حالت با دستگاه های اتومات داخل کارخانه کار بتن ریزی و تزریق انجام می شود. پس از آن بلوک های آماده را به محل نصب منتقل می کنند. عمل آوری به وسیله بخار انجام شده و بلوک ها بر اساس استانداردهای مقاومت آزمایش می شود.

 

نیوجرسی بتنی در تهران

 

قیمت نیوجرسی بتنی در تهران

قیمت نیوجرسی بتنی در تهران به جنس آن وابسته است. قیمت نیوجرسی بتنی در تهران بسته به متریال و استانداردهای استفاده متفاوت است. با توجه به طول، ارتفاع، عرض پاشنه، عیار بتن نیوجرسی و میلگرد مورد استفاده در ساخت، نیوجرسی بتنی در تهران قیمت متفاوتی خواهد داشت. در صورت اجرای بلوک نیوجرسی سیمانی در محل، هزینه ها به شدت بستگی به مدیریت پیمانکار دارد. هزینه های رفت و آمد و حرفه ای بودن سازنده می تواند به طرز چشم گیری از قیمت نیوجرسی بتنی در تهران بکاهد. نیوجرسی به صورت دست دوم نیز عرضه می گردد که قیمت بلوک نیوجرسی دست دوم کمتر است. موارد پیش ساخته بسیاری در بازار موجود است که با هزینه های کم کار شما را راه می اندازد. همچنین برای اجرای پروژه، تهیه قالب نیوجرسی دست دوم که استاندارد و با کیفیت باشد نیز انتخاب هوشمندانه ای است و از قیمت بلوک نیوجرسی کم خواهد کرد.

 

نيوجرسي بتني
جداسازی جاده با استفاده از بلوک نیوجرسی

 

فروش نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران

نيوجرسی بتنی پیش ساخته تهران بر اساس سایز و اندازه به انواع نیوجرسی بتنی کوچک یا مینی نیوجرسی بتنی ، بزرگ و متوسط دسته بندی می گردد. با توجه به مصرف و نوع استفاده، اقدام به خرید هر یک از انواع این سایزها می نمایند. لیست قیمت نیوجرسی بتنی در تهران فروشگاه ها، متفاوت است. زیرا علاوه بر تفاوت در نوع محصول، تفاوت در کیفیت نیز موجب تغییر لیست قیمت نیوجرسی بتنی در تهران می گردد. فروش نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری امکان پذیر است. از مزایای خرید و فروش نیوجرسی بتنی در تهران به صورت اینترنتی ، صرفه جویی در زمان و امکان مشاهده انواع مختلف و مقایسه قیمت ها با یکدیگر می باشد.

 

مینی نیوجرسی بتنی
مینی نیوجرسی بتنی

 

خرید نیوجرسی بتنی در تهران

خرید نیوجرسی بتنی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. خرید آنلاین بلوک نیوجرسی موجب صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و‌ آمد می شود. ضمن اینکه به راحتی می توان لیست قیمت نیوجرسی بتنی را استعلام نموده و با مقایسه قیمت ها و ویژگی های محصول، در نهایت بهترین و مناسب ترین نوع نيوجرسي بتني را خریداری کرد.

 

 

بلوک نیوجرسی
بلوک نیوجرسی پلاستیکی

 

مزیت بلوک نیوجرسی برای جاده ها 

طراحی بلوک نیوجرسی بتنی در تهران باید به صورتی باشد که در صورت برخورد اتومبیل با سرعت بالا به آن، نه تنها از واژگونی خودرو جلوگیری شود، بلکه موجب برگشت اتومبیل به مسیر اصلی گردد. بلوک نیوجرسی پاسخگوی این نیاز است. از زمانی که استانداردهای راهسازی، پیمانکاران را ملزم به استفاده از بلوک نيوجرسي بتني در اطراف جاده ها کرد به وضوح میزان تلفات ناشی از تصادفات کاهش یافته است.

بلوک نیوجرسی بتنی در تهران حریم جاده را مشخص می کند، در صورتی که اتومبیل با آن برخورد کند احتمال واژگونی کاهش می یابد. گارد به بدنه اتومبیل فرو نمی رود و طراحی به نحوی است که اتومبیل را در مسیر جاده نگه می دارد. تمامی این مزایا به معنای نجات پیدا کردن جان هزاران نفر در جاده هاست.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
بلوک نیوجرسی بتنی

 

قالب نیوجرسی سیمانی در تهران

بلوک نیوجرسی بتنی در تهران برای تعیین حریم راه ها و انتقال ترافیک به معابر مشخص استفاده می شود. جزئیات قالب ها و کارکرد آنها برای مواردی که قالب نیوجرسی سیمانی برای اجرای کانال آب و جاده خاکی استفاده شده، مواردی که قالب جرسی برای عابران پیاده طراحی می شود و یا مواردی که برای جدا کردن فضاهای شهری و پارک ها و راه های ترافیکی تولید می شود، متفاوت است.

بر اساس کاربردی که خواهد داشت مصالح و شیوه ساخت متفاوت است. حتی ممکن است نیاز به میلگرد وجود داشته باشد. قالب جرسی بر اساس استانداردها و کاربرد ساخته می شود و پس از آن بتن داخل قالب ریخته شده و قسمتی که به صورت کشویی طراحی شده بتن نیوجرسی را داخل قالب نگه می دارد. پس از بتن ریزی، برای بازکردن قالب، همان در کشویی کمک خواهد کرد. برای نصب، تفکیک و اجرای بلوک نیوجرسی بتنی در تهران نیاز به نیروی انسانی وجود دارد.

 

قالب نیوجرسی
قالب نیوجرسی

 

روش ساخت بلوک نیوجرسی بتنی در تهران

برای تولید بلوک نیوجرسی بتنی در تهران چهار روش اساسی وجود دارد. دو روش مربوط به شیوه بتن ریزی می شود. دسته سوم به صورت پیش ساخته و نوع چهارم به صورت دستی تولید می شود. قالب های جرسی به صورت استاندارد بر اساس کاربرد طراحی می شود. طول قالب نیز بر اساس محل نصب تعیین می شود. سپس باید مشخص شود که بتن ریزی در محل نصب، اجرا خواهد شد یا بلوک ها به صورت پیش ساخته تولید می شود. به این صورت چهار حالت وجود دارد:

نیوجرسی بتنی با بتن ریزی ایستاده

در روش ایستاده، قالب به صورت سرپا به شکلی که قرار است نصب شود قرار گرفته، از بالای قالب بتن ریزی انجام می شود. قالب مونتاژ شده بهتر است از کف با قطعاتی که از قالب های پیشین حین بتن ریزی به جای مانده پوشانده شود. این روش متداول ترین روش تولید بلوک نیوجرسی بتنی پیش ساخته تهران است. معمولا تولید این بلوك چالش خاصی ندارد.

 

بلوک نیوجرسی بتنی
 ساخت بلوک نیوجرسی درجا

 

 

نیوجرسی بتنی در تهران، بلوک نیوجرسی پیش ساخته بتنی در تهران، بلوک نیوجرسی بتنی در بومهن، بلوک نیوجرسی بتنی در پردیس، بلوک نیوجرسی بتنی در کن، بلوک نیوجرسی بتنی در اسلام شهر، بلوک نیوجرسی بتنی در چهاردانگه، بلوک نیوجرسی بتنی در پاکدشت، بلوک نیوجرسی بتنی در شریف آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در دماوند، بلوک نیوجرسی بتنی در رودهن، بلوک نیوجرسی بتنی در رباط کریم، بلوک نیوجرسی بتنی در بوستان، بلوک نیوجرسی بتنی در پرند، بلوک نیوجرسی بتنی در صالح آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در گلستان، بلوک نیوجرسی بتنی در نصیرآباد، بلوک نیوجرسی بتنی در ری، بلوک نیوجرسی بتنی در حسن آباد، بلوک نیوجرسی بتنی در خاوران، بلوک نیوجرسی بتنی در کهریزک، بلوک نیوجرسی بتنی در شهریار، بلوک نیوجرسی بتنی در اندیشه، بلوک نیوجرسی بتنی در فيروزکوه، بلوک نیوجرسی بتنی در ارجمند، بلوک نیوجرسی بتنی در قدس، بلوک نیوجرسی بتنی در لواسان، بلوک نیوجرسی بتنی در فشم، بلوک نیوجرسی بتنی در ملارد، بلوک نیوجرسی بتنی در صفا دشت، بلوک نیوجرسی بتنی در ورامین، بلوک نیوجرسی بتنی در پیشوا، بلوک نیوجرسی بتنی در جوادآباد، بلوک نیوجرسی بتنی در قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما