خرید ضایعات آهن در قزوین

خرید ضایعات آهن در قزوین

دسته بندی

تخریب ساختمان

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

09374716871
intro
comment
bookmark
share

شهر

قزوین x

خرید ضایعات آهن

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

قزوین

phone۰۹۳۷۴۷۱۶۸۷۱
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

خرید ضایعات آهن در قزوین

یکی از مهم ترین بخش های اقتصادی کشورهای در حال توسعه، صنعت ساخت و ساز می باشد. این صنعت علاوه بر مصرف مقدار زیادی مصالح خام، موجب تولید حجم بالایی از ضایعات نیز می گردد. بخشی از این نخاله به ضایعات آهن اختصاص دارد. به طور کلی منابع خانگی ، عمومی و صنعتی از منابع تامین این دسته از ضایعات می باشند. 

ضایعات آهن نوعی ضایعات فولادی کم کربن بوده که قابلیت بازیافت و بازتولید دارند. از این رو خرید ضایعات آهن از اهمیت بالایی برخوردار بوده و خریدار آهن ضایعات پول خوبی بابت آن پرداخت می نماید. در حال حاضر بازار خرید و فروش ضایعات آهن آنقدر داغ شده که به کرات انواع آگهی ها با مضمون خرید ضایعات آهن ، بهترین خریدار ضایعات آهن ، فروش ضایعات آهن تناژ بالا ، قیمت ضایعات آهن و ... را مشاهده کرده اید. از این رو در ادامه به معرفی مزایای بازیافت و همچنین عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن پرداخته شده است.

 

خرید ضایعات آهن


خرید ضایعات آهن

 

مزایای بازیافت ضایعات آهن در قزوین

بازیافت ضایعات آهن مزایای بسیاری دارد که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

 • یکی از مهم ترین مزیت ها فواید زیست محیطی بازیافت می باشد. بازیافت ضایعات آهن سبب می گردد که انتشار گازهای گلخانه ای تا حد بسیار زیادی کاهش یابد. با کاهش این گازها از میزان آلودگی شهرها نیز کاسته می شود. فرآیند تولید و ذوب آهن ، آلودگی بسیاری برای هوا و آب دارد به همین دلیل است که می توان گفت تا ۸۶ درصد آلودگی هوا کاهش یافته و تا ۴۰ درصد نیز در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد. همچنین به میزان ۷۶ درصد از آلودگی آب جلوگیری می شود.
 • از دیگر مزیت های بازیافت آهن بحث اقتصادی آن است. خرید ضایعات آهن و بازیافت آن موجب افزایش اشتغال زایی و در نتیجه کمک به وضعیت اقتصادی جامعه می شود.
 • به طور کلی بازیافت تا هفتاد درصد موجب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. خرید ضایعات آهن به منظور بازیافت آن ، تا ۹۰ درصد استفاده از مواد خام را کاهش می دهد. 

 

قیمت ضایعات آهن


ضایعات آهن

 

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آن در قزوین

به طور کلی ضایعات آهن از نظر درجه بندی به دسته های مختلفی همچون ضایعات آهن سوپر ویژه ، ویژه ، درجه یک تا درجه سه ، روغنی ، آلیاژی ، ضایعات آهن گالوانیزه و ... تقسیم بندی می شود. در ادامه نمونه ای از هریک از این دسته بندی ها ارائه شده است:

 • سوپر ویژه: شامل خرده میلگرد ، نبشی ، ناودانی
 • ویژه: مانند تیرآهن ، قوطی ، پروفیل
 • درجه یک: بدنه موتور سیکلت ، سیم و مفتول کلافی
 • درجه دو: بشکه ، اگزوز ، بدنه ماشین
 • درجه سه: حلب، ورق های رنگ خورده
 • گالوانیزه: لوله آب و هر ضایعات فولادی دیگری که پوشش گالوانیزه دارند.
 • روغنی: ورقه های جدیدی که ضخامت آنها کمتر از یک میلی متر است.
 • آلیاژی: ضایعات دارای عناصر آلیاژی همچون چرخ دنده

 

قیمت ضایعات آهن در قزوین

قیمت ضایعات آهن تحت تاثیر عوامل مختلفی است. این امر سبب شده که آگاهی از قیمت روز ضایعات آهن برای فروشندگان و خریداران ضایعات آهن به یک الزام مبدل گردد. به طور کلی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است. علاوه بر این، روش های بازاریابی و بسته بندی و موارد این چنینی نیز بر قیمت آهن ضایعاتی موثر است.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی این ضایعات می باشد. بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. شایان ذکر است که قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد.

 

قیمت آهن ضایعاتی


آهن ضایعاتی

 

قیمت خرید ضایعات آهن یا از طریق مذاکره بین فروشنده و خریدار ضایعات آهن (روش مستقیم) و یا از طریق اینترنت (روش غیر مستقیم) تعیین می گردد. اگر قیمت خرید ضایعات آهن را با هزینه ای که برای بازیافت و تولید مجدد آن صرف می شود مقایسه کنید متوجه می شوید که خریداران ضایعات آهن سود خوبی می برند و در عین حال از دورریز مواد قابل بازیافت نیز جلوگیری می شود. بازیافت ضایعات آهن به این دلیل که می تواند به مقدار قابل توجهی هزینه های تولید را کم کرده و به حفاظت محیط زیست کمک کند نیازمند توجه و ارزش گذاری ویژه ای است.

خرید ضایعات آهن در قزوین در قزوین، خرید ضایعات آهن در قزوین در رودبار الموت، خرید ضایعات آهن در قزوین در رودبارشهرستان، خرید ضایعات آهن در قزوین در طارم سفلی، خرید ضایعات آهن در قزوین در کوهین، خرید ضایعات آهن در قزوین در آبیک، خرید ضایعات آهن در قزوین در بشاریات، خرید ضایعات آهن در قزوین در البرز، خرید ضایعات آهن در قزوین در زيبا شهر، خرید ضایعات آهن در قزوین در محمدیه، خرید ضایعات آهن در قزوین در بوئين زهرا، خرید ضایعات آهن در قزوین در آبگرم، خرید ضایعات آهن در قزوین در آوج، خرید ضایعات آهن در قزوین در دشتابی، خرید ضایعات آهن در قزوین در رامند، خرید ضایعات آهن در قزوین در شال، خرید ضایعات آهن در قزوین در تاکستان، خرید ضایعات آهن در قزوین در اسفرورین، خرید ضایعات آهن در قزوین در خرمدشت، خرید ضایعات آهن در قزوین در ضیاء آباد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

فرهاد اشتیاق

سلام توی مطالب سایت عنوان شده که ضایعات آهن نوعی ضایعات فولادی کم کربن بوده که قابلیت بازیافت و بازتولید دارند ، خب از کجا باید تشخیص داد که ضایعات آهن که داریم همون ویژگی رو دارند و شرکت ها و کارگاه های فعال در زمینه خرید ضایعات آهن اونها رو ازمون میخرند؟

فرهاد اشتیاق

سلام توی مطالب سایت عنوان شده که ضایعات آهن نوعی ضایعات فولادی کم کربن بوده که قابلیت بازیافت و بازتولید دارند ، خب از کجا باید تشخیص داد که ضایعات آهن که داریم همون ویژگی رو دارند و شرکت ها و کارگاه های فعال در زمینه خرید ضایعات آهن اونها رو ازمون میخرند؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما