میلگرد ۱۶ فولاد خراسان (نیشابور)

میلگرد ۱۶ فولاد خراسان (نیشابور)

دسته بندی

میلگرد آجدار

تعداد ارائه دهنده ها

۹ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲۱,۱۰۱ تومان تا ۲۵,۴۲۵ تومان
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

فولاد خراسان (نیشابور) x

استاندارد

استاندارد را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0بتن آمادهrelated-1آرماتور بندیrelated-2بتن ریزیrelated-3قالب بندی

میلگرد ۱۶ فولاد خراسان (نیشابور) ( آجدار - A3 )وزن هر شاخه: ۱۸.۸ کیلوگرم

فروشندهشماره تماستحویلواحد قیمت(تومان)بروزرسانی
عمران مدرن

عمران مدرن

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

location

کیلوگرم

۲۵,۷۰۰

-۱ روز پیش

آهنگر

آهنگر

phone

******۰۹۹۸۱

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن آنلاین

آهن آنلاین

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

بنگاه تهران

کیلوگرم

۲۶,۰۹۱

دیروز

آهن آنلاین

آهن آنلاین

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

بنگاه تهران

کیلوگرم

۲۵,۶۳۶

دیروز

آهن پخش

آهن پخش

phone

******۰۳۱۳۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

شهر آهن

شهر آهن

phone

******۰۲۱۶۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

اصفهان آهن

اصفهان آهن

phone

******۰۳۱۳۴

شاخه

location

نیشابور

کیلوگرم

۲۵,۷۸۰

۴ روز پیش

آیرومارت

آیرومارت

phone

******۰۲۱۴۵

شاخه

location

کارخانه

كيلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن پرایس

آهن پرایس

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور

جدول قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۱۶ فولاد خراسان نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 16 نیشابور لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ نیشابور به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری  و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 16 نیشابور از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۱۶ نیشابور ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ نیشابور و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور تحت تاثیر قیمت جهانی فولاد،‌ نرخ ارز و نسبت عرضه و تقاضا بوده و تغییر هر یک از این موارد سبب نوسان قیمت میلگرد 16 نیشابور می شود. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور در نیمه اول سال 1403 برابر با 24200 تومان می باشد. همچنین قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ نیشابور نیز 454900 تومان است.

قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۱۶ نيشابور زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.

در تاریخ خرداد سال 1403 قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور برابر با 24100 تومان می باشد. همچنین قیمت هر شاخه میلگرد 16 نیشابور نیز برابر با 453000 تومان می باشد.

وزن میلگرد ۱۶ نیشابور

وزن میلگرد ۱۶ نیشابور برابر با 18.8 کیلوگرم می باشد که در مقایسه با وزن میلگرد 16 در استاندارد اشتال حدود ۱۶۰ گرم سبک تر است. برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ نیشابور می توانید وزن گفته شده را در قیمت هر کیلو میلگرد 16 نیشابور ضرب نمایید. سبک بودن وزن میلگرد ۱۶ نیشابور سبب کاهش هزینه حمل و نقل میلگرد شده و در کنار آن باعث سبک تر شدن سازه می گردد. 

بررسی قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور

قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور امروز از برند فولاد خراسان و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. برای بررسی قیمت میلگرد 16 نیشابور لازم است تا پارامترهای موثر بر قیمت میلگرد را شناخته و با بررسی آن ها، روند قیمت هر شاخه میلگرد 16 نیشابور را پیشبینی کنید. از این پارامترها می توان به قیمت جهانی فولاد، نرخ ارز و نسبت عرضه و تقاضا اشاره کرد.

با توجه به موارد فوق حتما قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور را به صورت روزانه استعلام نموده و یا به جدول قیمت بروز بالای صفحه مراجعه نمایید.

قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ نیشابور

در اختیار داشتن قیمت میلگرد 16 نیشابور امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور به دلیل تلاطم های بازار و نوسان قیمت جهانی میلگرد و نرخ ارز،‌ همواره در حال تغییر می باشد. بنابراین برای یافتن قیمت میلگرد 16 نیشابور لازم است تا قیمت ها را به صورت روزانه استعلام بگیرید. جهت یافتن قیمت امروز میلگرد ۱۶ نیشابور می توانید به جدول بالای صفحه مراجعه کرده و ضمن مشاهده وزن میلگرد ۱۶ نیشابور ، قیمت آن در بنگاه های مختلف را به صورت بروز مشاهده نمایید.

آخرین قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور

آخرین قیمت میلگرد 16 خراسان توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 16 فولاد خراسان اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۱۶ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ نیشابور

ماه تیر  سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ نیشابور برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۱۶ فولاد خراسان ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۱۶ نیشابور در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 16 نیشابور نیاز به دانستن وزن میلگرد ۱۶ نیشابور خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.   

· قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 366600 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد ۱۶ نیشابور هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد16نیشابور ،  106 عدد میلگرد 16 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۱۶ فولاد خراسان  آج۴۰۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۱۶ فولاد خراسان هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

· تعداد میلگرد آجدار 16 خراسان در هر تریلی :1170 عدد

· قیمت میلگرد نیشابور 16 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود و قیمت هر شاخه نیز 366600 تومان است.

قیمت آنلاین میلگرد ۱۶ نیشابور

تفاوت قيمت ميلگرد ۱۶ نيشابور که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد نیشابور ۱۶ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 16 نیشابور

میلگرد۱۶ فولاد خراسان  آج۴۰۰ با علامت اختصاری ( KSC ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس نوع آج

کدنشانه گذاری

علامت مشخصه

طبقه بندی

J

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

L

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

C

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

H

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

S

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

F

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

نام گذاری بر اساس شیوه‌‎ی تولید

علامت اختصاریفرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فولاد خراسان باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۱۶ فولاد خراسان  آج۴۰۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

CT-KSC 

کاربرد میلگرد 16 نیشابور آج جناقی

میلگرد۱۶ فولاد خراسان  آج۴۰۰ برای پل سازی و تیرهای پایه و دیوارهای حامل کاربرد دارد. فولاد مورد استفاده در دیوارهای حائل و کیسون ها از کاربردهای اصلی میلگرد۱۶ فولاد خراسان  آج۴۰۰ است. همچنین استفاده در اسلب و مواردی مانند راه سازی و مقاوم سازی اسکله در لیست کاربردهای میلگرد آجدار 16 قرار دارد.

در مقاطع مربعی 4 معمولا 4 میلگرد 16 نیاز است. در مقاطع مستطیلی حدود 6 تا 8 عدد میلگرد 16 نیاز است. در مقاطع 6 ضلعی منتظم به حدود 6 میلگرد 16 نیاز خواهید داشت. تعداد اضلاع چند ضلعی منتظم مشخص کننده تعداد میلگردهاست. در مقاطع دایره ای حدود 6 میلگرد 16 نیاز است. از میلگردهای 16 برای بهبود استحکام کف فونداسیون میتوان استفاده کرد. فواصل این میلگردها با هم باید بیش از 256 میلیمتر یا بیش از 25.6 سانت باشد.

پوشش میلگرد۱۶ خراسان در انتقال نیرو نقش مهمی ایفا می‌کند. در مناطق مرطوب، خوردگی بیشتر است، بنابراین نیاز است که قطر پوشش به ۸ سانتی‌متر افزایش پیدا ‌کند.

حداقل پوشش بتن برای میلگرد 16 نیشابور آج جناقی نیشابور به شرح زیر است:

· پوشش بتن میلگردهای نمره 16 کناری : ۴۵ میلیمتر

· پوشش بتن میلگردهای نمره 16 داخلی : ۴۰ میلیمتر

شبکه هایی با میلگردهای خم ۹۰ درجه به طول ۱۵ برابر میلگرد ساده و ۱۲ برابرا میلگرد آجدار، مقاومت کف را بهبود خواهد داد. فواصل میلگردهای شبکه نباید بیش از ۱۲ برابر قطر میلگرد باشد. در واقع در میلگرد نمره ۱۶ باید دست کم فاصله ۱۲۰ میلمتر یا ۱۲ سانت باشد.

همچنین در فونداسیون و پی، از میان میلگردهای آجدار، از قطر میلگرد ۱۶ میلیمتر به بالا میتوان استفاده کرد. در ادامه اطلاعات مربوط به قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فولاد خراسان بررسی شده است. 

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور

مشخصات فنی میلگرد ۱۶نیشابور آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل) را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده و آجدار

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

 

18

25

360

 

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

15

18

500

 

340

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

8

 

17

500

455

350

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

12

16

600

 

400

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

8

 

16

600

645

420

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

8

10

650

 

500

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

8

 

13

690

675

520

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

· مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 16نیشابور :  تنش تسلیم 400 - 420 (تنش جاری شدن بر حسب مگا پاسکال)

· تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور مقاومت کششی بر حسب مگا پاسکال برابر است با:  600

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد آجدار 16  برابر با: 12%

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۱۶ برابر با: 16%

مشخصات شیمیایی میلگرد 16 نیشابور آج جناقی نیشابور

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فولاد خراسان نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

ترکیبات شیمیایی انواع میلگرد

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

 

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

0.045

0.045

1.3

0.6

0.32

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

0.012

0.04

0.04

1.6

0.55

0.27

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

0.045

0.045

1.6

0.6

0.37

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

0.012

0.04

0.04

1.5

0.55

0.3

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

0.045

0.045

1.8

0.6

0.4

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

0.012

0.04

0.04

1.8

0.55

0.32

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

مشخصات هندسی میلگرد ۱۶خراسان

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فولاد خراسان به مشخصات هندسی میلگرد آجدار 16 فولاد خراسان در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۱۶ نیشابور

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

طول مهاری میلگرد قلابدار و کمترین بعد ستون- میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400  - میلگرد آج۴۰۰

قطر

طول مهاری میلگرد قلابدار (cm)

کمترین بعد ستون (cm)

8

10

25

10

15

25

12

15

25

14

20

25

16

20

25

18

25

30

20

30

35

22

30

35

25

35

40

28

40

45

32

40

45

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

45

35

10

45

60

45

12

50

65

50

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج 400 - بتن c25

رده‌ی بتن C25S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر
8405540
10506050
12557055
14658565
16759575
188510585
209512095
22130165130
2514518514
28165210165
32175240175

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر

8

30

40

30

10

40

45

40

12

45

55

45

14

50

65

50

16

55

75

55

18

65

80

65

20

75

90

75

22

100

130

100

25

110

140

110

28

10

160

130

32

140

200

140

ویژگی‌های هندسی میلگرد ۱۶نیشابور آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

ویژگی هندسی آج دوکی:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیگامسطح نسبی آج
161.61.049.60.056

ویژگی هندسی آج یکنواخت:

قطر اسمی میلگردپهنای آج طولیارتفاع آج طولیگامقطر خارجیپهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیقطر زمینه
1621.58181.51.515

میلگرد ۱۶ کارخانه فولاد خراسان

کارخانه میلگرد نیشابور که با نام کارخانه میلگرد فولاد خراسان و کارخانه میلگرد خراسان نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۱۶ A3 ، محصولات خود را شامل میلگرد آجدار - بیلت روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه خراسان رضوی / نیشابور واقع شده است. قیمت میلگرد ۱۶ نیشابور بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۱۶ نیشابور

نیشابور، کیلومتر 15 جاده نیشابور به شهر فیروزه

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد آجدار 16 فولاد خراسان

www.khorasansteel.com

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما