میلگرد ۱۶ البرز ایرانیان (فایکو)

میلگرد ۱۶ البرز ایرانیان (فایکو)

دسته بندی

میلگرد آجدار

تعداد ارائه دهنده ها

۸ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲۱,۱۰۱ تومان تا ۲۵,۴۲۵ تومان
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

البرز ایرانیان (فایکو) x

استاندارد

استاندارد را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0بتن آمادهrelated-1آرماتور بندیrelated-2بتن ریزیrelated-3قالب بندی

میلگرد ۱۶ البرز ایرانیان (فایکو) ( آجدار - A3 )وزن هر شاخه: ۱۹ کیلوگرم

فروشندهشماره تماستحویلواحد قیمت(تومان)بروزرسانی
عمران مدرن

عمران مدرن

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

location

کیلوگرم

۲۲,۳۰۰

امروز

آهنگر

آهنگر

phone

******۰۹۹۸۱

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۲,۴۴۵

۱۵ مرداد ۱۴۰۲

آهن آنلاین

آهن آنلاین

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن پخش

آهن پخش

phone

******۰۳۱۳۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

شهر آهن

شهر آهن

phone

******۰۲۱۶۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن پرایس

آهن پرایس

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آیرومارت

آیرومارت

phone

******۰۲۱۴۵

شاخه

location

کارخانه

كيلوگرم

تماس بگیرید

-

اصفهان آهن

اصفهان آهن

phone

******۰۳۱۳۴

شاخه

location

ساری

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز

جدول قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۱۶ فایکو ساری نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 16 فایکو لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ فایکو به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 16 فایکو از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۱۶ فایکو ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ فایکو و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز برابر با 22800 تومان و قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ فایکو در نیمه اول سال 1403 برابر با 433200 تومان می باشد.

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز با روزهای دیگر تفاوت داشته و تحت تاثیر قیمت جهانی فولاد، نرخ ارز و نسبت عرضه و تقاضا دچار نوسان می شود. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۱۶ فايكو زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.

در خرداد سال 1403 آخرین قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز برابر با 22800 تومان می باشد. همچنین قیمت هر شاخه میلگرد 16 فایکو امروز نیز 433200 تومان است. 

قیمت میلگرد فایکو امروز

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری

قیمت میلگرد 16 فایکو امروز از برند فایکو ساری و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد ۱۶ فایکو برابر است با 19 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

وزن میلگرد ۱۶ فایکو

وزن میلگرد ۱۶ فایکو 19 کیلوگرم می باشد که تقریبا هم وزن میلگرد ۱۶ در استاندارد اشتال می باشد. برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ فایکو می توانید وزن هر شاخه میلگرد را در قیمت آن ضرب نمایید. توجه داشته باشید که به دلیل نوسان قیمت میلگرد برای محاسبه دقیق قیمت هر شاخه از قیمت بروز میلگرد استفاده نمایید. 

قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ فایکو

در اختیار داشتن قیمت میلگرد 16 فایکو امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. مواردی چون نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد و نسبت عرضه و تقاضا بر قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری امروز تاثیر داشته و باعث نوسان قیمت آن می شود.

کاربرد میلگرد 16 فایکو آج جناقی

میلگرد۱۶ فایکو ساری آج۴۰۰ برای پل سازی و تیرهای پایه و دیوارهای حامل کاربرد دارد. فولاد مورد استفاده در دیوارهای حائل و کیسون ها از کاربردهای اصلی میلگرد۱۶ فایکو ساری آج۴۰۰ است. همچنین استفاده در اسلب و مواردی مانند راه سازی و مقاوم سازی اسکله در لیست کاربردهای میلگرد آجدار 16 قرار دارد.

در مقاطع مربعی 4 معمولا 4 میلگرد 16 نیاز است. در مقاطع مستطیلی حدود 6 تا 8 عدد میلگرد 16 نیاز است. در مقاطع 6 ضلعی منتظم به حدود 6 میلگرد 16 نیاز خواهید داشت. تعداد اضلاع چند ضلعی منتظم مشخص کننده تعداد میلگردهاست. در مقاطع دایره ای حدود 6 میلگرد 16 نیاز است. از میلگردهای 16 برای بهبود استحکام کف فونداسیون میتوان استفاده کرد. فواصل این میلگردها با هم باید بیش از 256 میلیمتر یا بیش از 25.6 سانت باشد.

پوشش میلگرد۱۶ فولاد ایرانیان در انتقال نیرو نقش مهمی ایفا می‌کند. در مناطق مرطوب، خوردگی بیشتر است، بنابراین نیاز است که قطر پوشش به ۸ سانتی‌متر افزایش پیدا ‌کند.

حداقل پوشش بتن برای میلگرد 16 فایکو آج جناقی فایکو به شرح زیر است:

· پوشش بتن میلگردهای نمره 16 کناری : ۴۵ میلیمتر

· پوشش بتن میلگردهای نمره 16 داخلی : ۴۰ میلیمتر

شبکه هایی با میلگردهای خم ۹۰ درجه به طول ۱۵ برابر میلگرد ساده و ۱۲ برابر میلگرد آجدار، مقاومت کف را بهبود خواهد داد. فواصل میلگردهای شبکه نباید بیش از ۱۲ برابر قطر میلگرد باشد. در واقع در میلگرد نمره ۱۶ باید دست کم فاصله ۱۲۰ میلمتر یا ۱۲ سانت باشد.

همچنین در فونداسیون و پی، از میان میلگردهای آجدار، از قطر میلگرد ۱۶ میلیمتر به بالا میتوان استفاده کرد. در ادامه اطلاعات مربوط به قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فایکو ساری بررسی شده است.

آخرین قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری

آخرین قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۱۶ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۱۶ فایکو

ماه تیر سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ فایکو برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۱۶ فایکو ساری ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۱۶ فایکو در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 16 فایکو نیاز به دانستن وزن میلگرد ۱۶ فایکو خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 18.96 کیلوگرم است.

· وزن میلگرد ۱۶ فایکو در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

· قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 370500 تومان خواهد بود

توجه داشته باشید که قیمت اعلام شده برای تیر ماه 1402 بوده و به دلیل نوسانات بالای قیمت میلگرد لازم است تا قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز را در همان روز استعلام نمایید. سپس برای پیدا کردن قیمت هر شاخه ، قیمت را در وزن هر شاخه ضرب نمایید.

عکس5

قیمت روز میلگرد ۱۶ فایکو هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد16فایکو ،  105 عدد میلگرد 16 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۱۶ فایکو ساری  آج۴۰۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

عکس6

قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

· تعداد میلگرد آجدار 16 فولاد ایرانیان در هر تریلی :1157 عدد

· قیمت میلگرد فایکو 16 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد ۱۶ فایکو

تفاوت قيمت ميلگرد ۱۶ فايكو که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد فایکو ۱۶ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. برای مشاهده قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز می توانید به جدول بالای همین صفحه مراجعه کرده و ضمن مشاهده وزن میلگرد ۱۶ فایکو ، قیمت میلگرد ۱۶ فایکو امروز را مشاهده نمایید.

میلگرد 16 فایکو

میلگرد۱۶ فایکو ساری  آج۴۰۰ با علامت اختصاری ( FAICO ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس نوع آج

کدنشانه گذاری

علامت مشخصه

طبقه بندی

J

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

L

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

C

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

H

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

S

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

F

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

نام گذاری بر اساس شیوه‌‎ی تولید

علامت اختصاریفرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فایکو ساری باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۱۶ فایکو ساری  آج۴۰۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

CT-FAICO

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۱۶ فایکو

مشخصات فنی میلگرد ۱۶فایکو آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل) را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۱۶ فایکو لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده و آجدار

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

 

18

25

360

 

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

15

18

500

 

340

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

8

 

17

500

455

350

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

12

16

600

 

400

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

8

 

16

600

645

420

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

8

10

650

 

500

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

8

 

13

690

675

520

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

· مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 16فایکو :  تنش تسلیم 400 - 420 (تنش جاری شدن بر حسب مگا پاسکال)

· تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد ۱۶ فایکو مقاومت کششی بر حسب مگا پاسکال برابر است با:  600

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد آجدار 16  برابر با: 12%

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۱۶ برابر با: 16%

مشخصات شیمیایی میلگرد 16 فایکو آج جناقی فایکو

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۱۶ فایکو بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فایکو ساری نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

ترکیبات شیمیایی انواع میلگرد

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

 

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

0.045

0.045

1.3

0.6

0.32

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

0.012

0.04

0.04

1.6

0.55

0.27

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

0.045

0.045

1.6

0.6

0.37

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

0.012

0.04

0.04

1.5

0.55

0.3

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

0.045

0.045

1.8

0.6

0.4

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

0.012

0.04

0.04

1.8

0.55

0.32

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

مشخصات هندسی میلگرد ۱۶فولاد ایرانیان

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه‌ای میلگرد ۱۶فایکو ساری به مشخصات هندسی میلگرد آجدار 16 فایکو ساری در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

وزن میلگرد 16 فایکو

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد ۱۶ فایکو ساری همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۱۶ کارخانه فولاد ایرانیان به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد 16فایکو

وزن میلگرد ۱۶ فایکو

19

سطح مقطع میلگرد 16 فایکو

2.01 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد16 فایکو

18 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۱۶ فایکو ساری

15 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۱۶ فایکو ساری

16 (میلیمتر)

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۱۶ فایکو

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

طول مهاری میلگرد قلابدار و کمترین بعد ستون- میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400  - میلگرد آج۴۰۰

قطر

طول مهاری میلگرد قلابدار (cm)

کمترین بعد ستون (cm)

8

10

25

10

15

25

12

15

25

14

20

25

16

20

25

18

25

30

20

30

35

22

30

35

25

35

40

28

40

45

32

40

45

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

45

35

10

45

60

45

12

50

65

50

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج 400 - بتن c25

رده‌ی بتن C25S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر
8405540
10506050
12557055
14658565
16759575
188510585
209512095
22130165130
2514518514
28165210165
32175240175

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر

8

30

40

30

10

40

45

40

12

45

55

45

14

50

65

50

16

55

75

55

18

65

80

65

20

75

90

75

22

100

130

100

25

110

140

110

28

10

160

130

32

140

200

140

ویژگی‌های هندسی میلگرد ۱۶فایکو آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

ویژگی هندسی آج دوکی:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیگامسطح نسبی آج
161.61.049.60.056

ویژگی هندسی آج یکنواخت:

قطر اسمی میلگردپهنای آج طولیارتفاع آج طولیگامقطر خارجیپهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیقطر زمینه
1621.58181.51.515

میلگرد ۱۶ کارخانه فایکو ساری

کارخانه میلگرد فایکو که با نام کارخانه میلگرد فایکو ساری و کارخانه میلگرد فولاد ایرانیان نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۱۶ A3 ، محصولات خود را شامل میلگرد - مقاطع فولادی روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه مازندران / ساری واقع شده است. قیمت میلگرد ۱۶ فایکو بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۱۶ فایکو

مازندران ، کیلومتر ۱۵ جاده ساری به مشهد

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد آجدار 16 فایکو ساری

http://www.faicosteel.com/

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما