میلگرد ۱۴ شاهین بناب

میلگرد ۱۴ شاهین بناب

دسته بندی

میلگرد آجدار

تعداد ارائه دهنده ها

۸ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲۱,۱۰۱ تومان تا ۲۵,۴۲۵ تومان
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

شاهین بناب x

استاندارد

استاندارد را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0بتن آمادهrelated-1آرماتور بندیrelated-2بتن ریزیrelated-3قالب بندی

میلگرد ۱۴ شاهین بناب ( آجدار - A3 )وزن هر شاخه: ۱۳.۸۸ کیلوگرم

فروشندهشماره تماستحویلواحد قیمت(تومان)بروزرسانی
عمران مدرن

عمران مدرن

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

location

کیلوگرم

۲۶,۵۰۰

-۱ روز پیش

آهنگر

آهنگر

phone

******۰۹۹۸۱

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۵,۷۰۰

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

آهن آنلاین

آهن آنلاین

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن پخش

آهن پخش

phone

******۰۳۱۳۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۷,۰۶۴

امروز

شهر آهن

شهر آهن

phone

******۰۲۱۶۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

اصفهان آهن

اصفهان آهن

phone

******۰۳۱۳۴

شاخه

location

بناب

کیلوگرم

۲۷,۱۱۰

۲ روز پیش

آهن پرایس

آهن پرایس

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آیرومارت

آیرومارت

phone

******۰۲۱۴۵

شاخه

location

کارخانه

كيلوگرم

تماس بگیرید

-

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت میلگرد 14 شاهین بناب

جدول قیمت میلگرد 14 شاهین بناب از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۱۴ شاهین بناب نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 14 بناب لازم است تا استعلام قیمت میلگرد ۱۴ بناب به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه، محل بارگیری، وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد. در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 14 بناب از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۱۴ بناب ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ بناب و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد 14 شاهین بناب تحت تاثیر عواملی چون نسبت عرضه و تقاضا بوده و نوسانات قیمت جهانی فولاد و نرخ ارز بر روی آن موثر هستند. قیمت میلگرد 14 شاهین بناب در نیمه اول سال 1403 برابر 24400 تومان و قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ شاهین بناب برابر 338600 تومان است. 

عکس1

قیمت میلگرد 14 شاهین بناب امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان، معمولا قیمت میلگرد 14 شاین بناب بروز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۱۴ بناب زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

میلگرد 14 شاهین بناب

قیمت میلگرد 14 شاهین بناب امروز از برند شاهین بناب و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد 14 بناب برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 14 شاهین بناب برابر است با 13.88 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد. 

قیمت میلگرد 14 بناب امروز

در اختیار داشتن قیمت میلگرد 14 شاهین بناب امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. بطور کل مواردی چون هزینه های تولید، نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد و همچنین نسبت عرضه و تقاضا، قیمت میلگرد 14 بناب امروز را تعیین خواهد کرد.

با توجه به نوسانات بالای موارد گفته شده لازم است تا قیمت میلگرد 14 بناب امروز را استعلام نمایید. جهت مشاهده قیمت میلگرد ۱۴ شاهین بناب می توانید به جدول بروز بالای صفحه مراجعه نمایید.

وزن میلگرد 14 شاهین بناب

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 14 شاهین بناب همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. وزن میلگرد 14 شاهین بناب در حدود 13.88 کیلوگرم می باشد که در مقایسه با وزن هر شاخه میلگرد 14 در استاندارد اشتال سبک تر می باشد. در جدول زیر می توانید مشخصات ظاهری میلگرد ۱۴ بناب را مشاهده نمایید. پایین تر بودن وزن میلگرد 14 شاهین بناب نسبت به استاندارد اشتال جزو مزایای میلگرد ۱۴ بناب می باشد که علاوه بر کاهش هزینه های مربوط به باربری سبب کاهش وزن سازه نیز می گردد.

مشخصات ظاهری میلگرد 14بناب

وزن میلگرد 14 شاهین بناب

13.88

سطح مقطع میلگرد 14 بناب

1.54 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد14 بناب

15.5 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۱۴ شاهین بناب

13 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۱۴ شاهین بناب

14 (میلیمتر)

آخرین قیمت میلگرد ۱۴ بناب

آخرین قیمت میلگرد 14 شاهین بناب توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز  میلگرد 14 شاهین بناب اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۱۴ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

عکس4

قیمت هر شاخه میلگرد 14 شاهین بناب

در تیر ماه سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ بناب برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد 14 شاهین بناب برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۱۴ شاهین بناب مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۱۴ بناب در بازار نیاز به وزن‌ میلگرد 14 شاهین بناب خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت. برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ بناب کافیست تا وزن میلگرد 14 شاهین بناب شاخه ای که برابر با 13.88 کیلوگرم است را در قیمت هر کیلو میلگرد 14 شاهین بناب ضرب نمایید.

قیمت میلگرد ۱۴ بناب شاخه ای

همانطور که پیش تر بیان شد، برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 14 بناب نیاز به دانستن وزن میلگرد ۱۴ بناب خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 14.52 کیلوگرم است. به دلیل نوسانات موجود در بازار میلگرد باید قیمت میلگرد 14 شاهین بناب را به صورت روزانه استعلام گرفته و با توجه به آن، قیمت میلگرد ۱۴ بناب را محاسبه نمود.

قیمت روز میلگرد ۱۴ بناب هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۴ بناب در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد14بناب ،144 عدد میلگرد 14 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۱۴ شاهین بناب  آج۴۰۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۱۴ شاهین بناب هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۱۴ بناب و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

· تعداد میلگرد آجدار 14 شاهین در هر تریلی :1585 عدد

· قیمت میلگرد بناب 14 در نیمه اول سال 1403 برابر با هر کیلو 24400 و هر شاخه برابر با 338600 تومان می باشد. 

توجه داشته باشید که قیمت فوق مربوط به زمان نگارش این مطلب بوده و برای محاسبه قیمت میلگرد 14 شاهین بناب هر تریلی کافیست تا قیمت روز هر شاخه میلگرد بناب را در عدد 1585 ضرب نمایید.

قیمت آنلاین میلگرد ۱۴ بناب

تفاوت قيمت ميلگرد ۱۴ بناب که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد بناب ۱۴ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 14 بناب

میلگرد۱۴ شاهین بناب  آج۴۰۰ با علامت اختصاری ( BS ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد 14 بناب بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس نوع آج

کدنشانه گذاری

علامت مشخصه

طبقه بندی

J

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

L

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

C

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

H

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

S

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

F

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

نام گذاری بر اساس شیوه‌‎ی تولید

علامت اختصاریفرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

پیش از خرید و استعلام قیمت میلگرد ۱۴ فولاد بناب باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۱۴ شاهین بناب  آج۴۰۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

CT-BS 

عکس9

کاربرد میلگرد ۱۴ بناب آج جناقی

کاربرد میلگرد ۱۴ بناب آج۴۰۰ در ستون ها بسیار گسترده است. محدودیت قطر برای مقاطع دایره ای 12 میلیمتر است. بنابراین از میلگرد قطر ۱۴ برای این مقاطع با خیال راحت میتوان استفاده کرد. همچنین میلگرد۱۴ شاهین بناب آج۴۰۰ در پایه ستون، کیسون و دیوارهای حائل و اسلب کاربرد گسترده دارد. بخش مهمی از نیازهای پروژه های عمرانی به میلگرد آجدار 14 در زمینه راه سازی است. همچنین ساخت بزرگراه و جاده با میلگردهای 14 امکان پذیر بوده و برای ساخت استخرهای بزرگ نیز از میلگرد 14 استفاده می شود.

پوشش میلگرد ۱۴ شاهین در انتقال نیرو نقش مهمی ایفا می‌کند. در مناطق مرطوب، خوردگی بیشتر است، بنابراین نیاز است که قطر پوشش به ۷ سانتی‌متر افزایش پیدا ‌کند.

حداقل پوشش بتن برای میلگرد 14 شاهین بناب آج جناقی به شرح زیر است:

· پوشش بتن میلگردهای نمره 14 کناری : ۴۲ میلیمتر

· پوشش بتن میلگردهای نمره 14 داخلی : ۳۵ میلیمتر

در مقاطع دایره و مربع و حتی مستطیلی به راحتی می‌توان از میلگرد 14 استفادده کرد. در مورد مقاطع مربعی و مستطیلی ، امکان استفاده از میلگرد 14 به بالا وجود دارد. بنابراین میلگرد نمره 14 برای انواع مقاطع ستون کاربرد خواهد داشت.

از میلگرد 14 برای بالا بردن استحکام پی میتوان استفاده کرد. تعداد میلگردها در پی باید بیش از ۴ عدد باشد و فواصل میان میلگرد۱۴ در پی نیز باید بیش از ۱۹۶ میلیمتر باشد. در ادامه اطلاعات مربوط به قیمت میلگرد 14 بناب شاهین بررسی شده است.

مشخصات فنی قیمت میلگرد 14 بناب

مشخصات فنی میلگرد ۱۴بناب آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل) را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد 14 بناب لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده و آجدار

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

 

18

25

360

 

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

15

18

500

 

340

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

8

 

17

500

455

350

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

12

16

600

 

400

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

8

 

16

600

645

420

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

8

10

650

 

500

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

8

 

13

690

675

520

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

· مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 14بناب تنش تسلیم  تنش جاری شدن 400 - 420 مگا پاسکال است.

· تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد 14 بناب مقاومت کششی برابر با 600 مگا پاسکال می باشد.

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد آجدار 14  برابر با 12% است.

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۱۴ برابر با 16% است.

مشخصات شیمیایی میلگرد 14 شاهین بناب آج جناقی

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۱۴ بناب بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت میلگرد ۱۶ فولاد شاهین بناب نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

ترکیبات شیمیایی انواع میلگرد

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

 

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

0.045

0.045

1.3

0.6

0.32

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

0.012

0.04

0.04

1.6

0.55

0.27

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

0.045

0.045

1.6

0.6

0.37

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

0.012

0.04

0.04

1.5

0.55

0.3

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

0.045

0.045

1.8

0.6

0.4

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

0.012

0.04

0.04

1.8

0.55

0.32

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

مشخصات هندسی میلگرد ۱۴شاهین

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه قیمت میلگرد ۱۴ بناب به مشخصات هندسی میلگرد آجدار 14 شاهین بناب در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۱۴ بناب

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

طول مهاری میلگرد قلابدار و کمترین بعد ستون- میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400  - میلگرد آج۴۰۰

قطر

طول مهاری میلگرد قلابدار (cm)

کمترین بعد ستون (cm)

8

10

25

10

15

25

12

15

25

14

20

25

16

20

25

18

25

30

20

30

35

22

30

35

25

35

40

28

40

45

32

40

45

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج340 - بتن c30

رده‌ی بتن C30 S340 - میلگرد آج ۳۴۰ 
قطر آرماتورطول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

25

30

25

10

30

40

30

12

35

45

35

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

40

35

10

40

50

40

12

45

60

45

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

25

35

25

10

35

45

35

12

40

50

40

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

45

35

10

45

60

45

12

50

65

50

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج 400 - بتن c25

رده‌ی بتن C25S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر
8405540
10506050
12557055
14658565
16759575
188510585
209512095
22130165130
2514518514
28165210165
32175240175

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر

8

30

40

30

10

40

45

40

12

45

55

45

14

50

65

50

16

55

75

55

18

65

80

65

20

75

90

75

22

100

130

100

25

110

140

110

28

10

160

130

32

140

200

140

ویژگی‌های هندسی میلگرد ۱۴بناب آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

ویژگی هندسی آج دوکی:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیگامسطح نسبی آج

14

1.4

0.91

8.4

0.056

ویژگی هندسی آج یکنواخت:

قطر اسمی میلگردپهنای آج طولیارتفاع آج طولیگامقطر خارجیپهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیقطر زمینه

14

2

1.25

7

15.5

1

1.25

13

میلگرد ۱۴ کارخانه شاهین بناب

کارخانه میلگرد بناب که با نام کارخانه میلگرد شاهین بناب و کارخانه میلگرد شاهین نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۱۴ A3 ، محصولات خود را شامل میلگرد روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه آذربایجان شرقی / بناب واقع شده است. قیمت میلگرد ۱۴ بناب بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۱۴ بناب

بناب-شهرک صنعتی -جنب منبع آب

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد آجدار 14 شاهین بناب

https://mfbco.ir/

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۶ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما