میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان

میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان

دسته بندی

میلگرد آجدار

تعداد ارائه دهنده ها

۱۰ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۲۱۱۰۱ تومان تا ۲۵۴۲۵ تومان
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

ذوب آهن اصفهان x

استاندارد

استاندارد را مشخص کنید

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0بتن آمادهrelated-1آرماتور بندیrelated-2بتن ریزیrelated-3قالب بندی

میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان ( آجدار - A3 )وزن هر شاخه: ۱۴.۵ کیلوگرم

فروشندهشماره تماستحویلواحد قیمت(تومان)بروزرسانی
عمران مدرن

عمران مدرن

phone۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

location

کیلوگرم

۲۵,۱۰۰

امروز

آهنگر

آهنگر

phone

******۰۹۹۸۱

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۸,۲۰۰

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

آهن آنلاین

آهن آنلاین

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۴,۱۸۲

دیروز

آهن پخش

آهن پخش

phone

******۰۳۱۳۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۴,۰۳۷

دیروز

آهن پخش

آهن پخش

phone

******۰۳۱۳۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

۲۴,۰۳۷

دیروز

شهر آهن

شهر آهن

phone

******۰۲۱۶۶

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

اصفهان آهن

اصفهان آهن

phone

******۰۳۱۳۴

شاخه

location

انبار اصفهان آهن

کیلوگرم

۲۵,۴۱۳

دیروز

اصفهان آهن

اصفهان آهن

phone

******۰۳۱۳۴

شاخه

location

انبار اصفهان آهن

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

آیرومارت

آیرومارت

phone

******۰۲۱۴۵

شاخه

location

کارخانه

كيلوگرم

تماس بگیرید

-

آهن پرایس

آهن پرایس

phone

******۰۲۱۵۴

شاخه

location

کارخانه

کیلوگرم

تماس بگیرید

-

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان

جدول قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 14 اصفهان لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 14 اصفهان از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۱۴ اصفهان ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به وزن میلگرد 14 اصفهان، استان اصفهان ، قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ اصفهان و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان و میلگردهای دیگر در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

وزن میلگرد ۱۴ اصفهان

وزن میلگرد ۱۴ اصفهان بر اساس ترکیبات شمش مورد استفاده در کارخانه‌ی ذوب آهن اصفهان و استانداردهای کارخانه تعیین می‌شود. با در اختیار داشتن وزن هر شاخه میلگرد نمره ۱۴ میتوان قیمت شاخه‌ای را حساب کرد. وزن میلگرد 14 اصفهان، استان اصفهان در سایت عمران مدرن ارائه می شود. با توجه به اینکه قیمت میلگرد به صورت کیلویی اعلام می‌شود، دانستن وزن میلگرد۱۴ اصفهان برای محاسبه‌‌ قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان ضروریست. در حجم بالا تفاوت وزن به شدت در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. آخرین قیمت میلگرد ۱۴ از تمامی کارخانه‌ها در سایت عمران مدرن به صورت روزانه ارائه می‌شود. کافیست به سایت عمران مدرن مراجعه کنید و روی قیمت میلگرد ۱۴ کلیک کنید.

وزن میلگرد ۱۴ اصفهان برابر با 14.5 کیلوگرم می باشد که تقریبا برابر وزن میلگرد 14 استاندارد اشتال می باشد. همچنین وزن میلگرد ۱۴ اصفهان 6 متری نیز برابر 7.25 کیلوگرم است. وزن میلگرد 14 اصفهان در مقایسه با استاندارد اشتال، بالا نمی باشد. در نتیجه استفاده از میلگرد 14 اصفهان سبب سنگین شدن وزن سازه نمی شود. برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان می توانید قیمت میلگرد اصفهان 14 را در وزن آن ضرب نمایید.

قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۱۴ اصفهان زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.

قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان به صورت کیلویی اعلام می شود. بنابراین برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان می توانید قیمت میلگرد اصفهان 14 را استعلام گرفته و آن را در وزن میلگرد 14 اصفهان یعنی 14.5 کیلوگرم ضرب نمایید. در جدول بالای صفحه قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان به صورت بروز همراه با وزن آن ارائه شده است.

قیمت میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد 14 اصفهان امروز از برند ذوب آهن اصفهان و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 14 اصفهان برابر است با 14.5 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه آن محاسبه خواهد شد.

قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان در 14 تیرماه 1402 برابر با 282750 بوده است. با این حال با توجه به نوسان قیمت میلگرد 14 اصفهان ، قیمت ها را به صورت روزانه استعلام نمایید.

وزن میلگرد 14 اصفهان، استان اصفهان

وزن میلگرد 14 اصفهان، استان اصفهان برابر با 14.5 کیلوگرم است. همانطور که می دانید، وزن میلگرد 14 هر برندی با برند دیگر متفاوت بوده و بالا بودن وزن میلگرد نسبت به استاندارد اشتال و سایز میلگردها نامطلوب می باشد. وزن میلگرد ۱۴ اصفهان کمی کمتر از وزن استاندارد اشتال بوده و به همین دلیل هزینه حمل و نقل آن کمتر از میلگردهای 14 سنگین می باشد.

جهت محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان می توانید وزن میلگرد 14 اصفهان، استان اصفهان را در قیمت بروز هر کیلو میلگرد اصفهان ضرب نمایید. برای مثال قیمت میلگرد 14 اصفهان در تیرماه 1402 برابر با 19500 تومان بوده است که با ضرب آن در وزن میلگرد 14 اصفهان می توان قیمت میلگرد اصفهان 14 بصورت شاخه ای را برابر با 282750 تومان محاسبه کرد. 

قیمت میلگرد اصفهان 14

قیمت میلگرد اصفهان 14 همانند سایر میلگردها نوسان بالایی داشته و قیمت آن به صورت روزانه تغییر می کند. برای مثال قیمت میلگرد اصفهان 14 در تیرماه 1402 برابر 282750 تومان بوده است که این قیمت با قیمت روز میلگرد ۱۴ اصفهان تفاوت دارد.

برای استعلام قیمت میلگرد اصفهان 14 می توانید به جدول بالای صفحه مراجعه کرده و قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان در بنگاه های مختلف را به صورت بروز شده مشاهده نمایید. 

قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان

در اختیار داشتن قیمت میلگرد 14 اصفهان امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد 14 اصفهان آج مرکب

کاربرد میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان آج۵۰۰ در ستون ها بسیار گسترده است. محدودیت قطر برای مقاطع دایره ای 12 میلیمتر است. بنابراین از میلگرد قطر ۱۴ برای این مقاطع با خیال راحت میتوان استفاده کرد. همچنین میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان آج۵۰۰ در پایه ستون، کیسون و دیوارهای حائل و اسلب کاربرد گسترده دارد. بخش مهمی از نیازهای پروژه های عمرانی به میلگرد آجدار 14 در زمینه راه سازی است.ساخت بزرگراه و جاده با میلگردهای 14 امکان پذیر است. همچنین برای ساخت استخرهای بزرگ به میلگرد 14 نیاز خواهید داشت.

پوشش میلگرد۱۴ ذوب آهن در انتقال نیرو نقش مهمی ایفا می‌کند. در مناطق مرطوب، خوردگی بیشتر است، بنابراین نیاز است که قطر پوشش به ۷ سانتی‌متر افزایش پیدا ‌کند.

حداقل پوشش بتن برای میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان آج مرکب به شرح زیر است:

· پوشش بتن میلگردهای نمره 14 کناری : ۴۲ میلیمتر

· پوشش بتن میلگردهای نمره 14 داخلی : ۳۵ میلیمتر

در مقاطع دایره و مربع و حتی مستطیلی به راحتی می‌توان از میلگرد 14 استفاده کرد. در مورد مقاطع مربعی و مستطیلی ، امکان استفاده از میلگرد 14 به بالا وجود دارد. بنابراین میلگرد نمره 14 برای انواع مقاطع ستون کاربرد خواهد داشت.

از میلگرد 14 برای بالا بردن استحکام پی میتوان استفاده کرد. تعداد میلگردها در پی باید بیش از ۴ عدد باشد و فواصل میان میلگرد۱۴ در پی نیز باید بیش از ۱۹۶ میلیمتر باشد. در ادامه اطلاعات مربوط به قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان بررسی شده است.

آخرین قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان

آخرین قیمت میلگرد 14 ذوب آهن توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز  میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۱۴ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ اصفهان

ماه تیر سال ۱۴۰۳ قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۱۴ ذوب آهن اصفهان ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۳ در نظر بگیریم، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۱۴ اصفهان در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه  میلگرد 14 اصفهان نیاز به دانستن وزن میلگرد ۱۴ اصفهان خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

· وزن میلگرد 14 اصفهان در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

· قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۳: 282750 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد ۱۴ اصفهان هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد14اصفهان ،324 عدد میلگرد 14 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان آج۵۰۰ برابر با 91650000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۱۴ ذوب آهن اصفهان هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

· تعداد میلگرد آجدار 14 ذوب آهن در هر تریلی :1517 عدد

· قیمت میلگرد اصفهان 14 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

عکس7

قیمت آنلاین میلگرد ۱۴ اصفهان

تفاوت قيمت ميلگرد ۱۴ اصفهان که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد اصفهان ۱۴ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 14 اصفهان

میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان آج۵۰۰ با علامت اختصاری ( ESCO ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس نوع آج

کدنشانه گذاری

علامت مشخصه

طبقه بندی

J

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

L

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

C

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

H

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

S

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

F

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

نام گذاری بر اساس شیوه‌‎ی تولید

علامت اختصاری

فرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان آج۵۰۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

ESCO 

عکس9

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان

مشخصات فنی میلگرد ۱۴اصفهان آج ۵۲۰ و آج ۵۰۰ میلگرد آجدار مرکب (دوکی) را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده و آجدار

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

 

18

25

360

 

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

15

18

500

 

340

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

8

 

17

500

455

350

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

12

16

600

 

400

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

8

 

16

600

645

420

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

8

10

650

 

500

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

8

 

13

690

675

520

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

· مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 14اصفهان برابر است با 500 - 520  تنش جاری شدن بر حسب مگا پاسکال

· تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) میلگرد ۱۴ اصفهان مقاومت کششی برابر با 650 مگا پاسکال است.

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد آجدار 14 برابر با 8% است.

· استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۱۴ برابر با 10% می باشد.

مشخصات شیمیایی میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان آج مرکب

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

ترکیبات شیمیایی انواع میلگرد

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

 

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

0.045

0.045

1.3

0.6

0.32

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

0.012

0.04

0.04

1.6

0.55

0.27

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

0.045

0.045

1.6

0.6

0.37

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

0.012

0.04

0.04

1.5

0.55

0.3

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

0.045

0.045

1.8

0.6

0.4

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

0.012

0.04

0.04

1.8

0.55

0.32

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

مشخصات هندسی میلگرد ۱۴ذوب آهن

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه ای میلگرد ۱۴ اصفهان به مشخصات هندسی میلگرد آجدار 14 ذوب آهن اصفهان در جدول زیر نیاز خواهید داشت:

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

وزن و مشخصات میلگرد 14 اصفهان

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت هر شاخه میلگرد 14 ذوب آهن اصفهان همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۱۴ کارخانه ذوب آهن به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد 14اصفهان

وزن میلگرد ۱۴ اصفهان

14.5

سطح مقطع میلگرد 14 اصفهان

1.54 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد14 اصفهان

15.5 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان

13 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۱۴ ذوب آهن اصفهان

14 (میلیمتر)

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۱۴ اصفهان

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

طول مهاری میلگرد قلابدار و کمترین بعد ستون- میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400  - میلگرد آج۴۰۰

قطر

طول مهاری میلگرد قلابدار (cm)

کمترین بعد ستون (cm)

8

10

25

10

15

25

12

15

25

14

20

25

16

20

25

18

25

30

20

30

35

22

30

35

25

35

40

28

40

45

32

40

45

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج340 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

 S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

25

30

25

10

30

40

30

12

35

45

35

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

40

35

10

40

50

40

12

45

60

45

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

25

35

25

10

35

45

35

12

40

50

40

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج340 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S340 - میلگرد آج ۳۴۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

35

45

35

10

45

60

45

12

50

65

50

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج 400 - بتن c25

رده‌ی بتن C25

S400 - میلگرد آج ۴۰۰

 

قطر آرماتور

طول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8405540
10506050
12557055
14658565
16759575
188510585
209512095
22130165130
2514518514
28165210165
32175240175

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400 - میلگرد آج ۴۰۰

 

قطر آرماتور

طول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌ها

ستون‌ها و دیوارها (cm)

میلی‌متر

آرماتور تحتانی (cm)

آرماتور فوقانی (cm)

سانتی‌متر

8

30

40

30

10

40

45

40

12

45

55

45

14

50

65

50

16

55

75

55

18

65

80

65

20

75

90

75

22

100

130

100

25

110

140

110

28

10

160

130

32

140

200

140

ویژگی‌های هندسی میلگرد ۱۴اصفهان آج ۵۲۰ و آج ۵۰۰ میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

ویژگی هندسی آج دوکی:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج عرضی

ارتفاع آج عرضی

گام

سطح نسبی آج

14

1.4

0.91

8.4

0.056

ویژگی هندسی آج یکنواخت:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج طولی

ارتفاع آج طولی

گام

قطر خارجی

پهنای آج عرضی

ارتفاع آج عرضی

قطر زمینه

14

2

1.25

7

15.5

1

1.25

13

میلگرد ۱۴ کارخانه ذوب آهن اصفهان

کارخانه میلگرد اصفهان که با نام کارخانه میلگرد ذوب آهن اصفهان و کارخانه میلگرد ذوب آهن نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۱۴ A4 ، محصولات خود را شامل تیرآهن بال نیم پهن موازی(IPE) - تیرآهن بال پهن موازی(IPB) - تیرآهن بال باریک شیبدار (IPN) - میلگرد - مفتول - نبشی - ناودانی - شمش های ساختمانی روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه اصفهان واقع شده است. قیمت میلگرد ۱۴ اصفهان بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۱۴ اصفهان

اصفهان – انتهاي اتوبان ذوب آهن – ساختمان توحيد – طبقه ششم

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد آجدار 14 ذوب آهن اصفهان

https://www.esfahansteel.ir/

وزن میلگرد۱۴ اصفهان

وزن میلگرد۱۴ اصفهان بر اساس عناصر شیمیایی تشکیل دهنده مشخص می‌شود. اگر نگاهی به قیمت هر شاخه میلگرد ۱۴ اصفهان بیندازیم متوجه می‌شویم که قیمت میلگردهای قطر پایین‌تر (قطر ۸ و ۱۰ و ۱۲) در هر کیلو گران‌تر از میلگردهای قطر بالاتر است. دلیل این تفاوت قیمت، تفاوت در شمش تولیدی است. هر کارخانه از شمش‌های خاصی برای تولید استفاده می‌کند.

با توجه به تفاوت وزن هر شاخه در هر کدام از کارخانه‌ها، برای محاسبه‌ی قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان به ارقام دقیق وزن میلگرد۱۴ اصفهان نیاز خواهید داشت. برای دریافت قیمت انواع میلگرد آجدار و ساده برای تمامی کارخانه‌ها به سایت عمران مدرن مراجعه کنید.

وزن میلگرد 14 اصفهان

هر چه وزن میلگرد کم‌تر باشد، قیمت هر شاخه نیز کمتر تمام خواهد شد. معیار سنجش وزن میلگرد استاندارد اشتال است. وزن میلگرد 14 اصفهان ۱۴.۵ کیلوگرم است و استاندارد اشتال نیز ۱۴.۵۲ کیلوگرم می باشد، بنابراین وزن میلگرد کمتر از استاندارد اشتال است.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۶ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما