دیوار پیش ساخته بتنی در مشهد

دیوار پیش ساخته بتنی در مشهد

دسته بندی
فرآورده های بتنی
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بازه قیمت
از ۴۲۰ هزار تومان تا ۶۲۰ هزار تومان
توضیحات قیمت
قیمت دیوار بتنی پیش ساخته مشهد به ساده یا طرح دار بودن آن، عیار بتن، نوع و سایز میلگرد مصرفی در ساخت و قیمت روز متریال اولیه وابسته است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد طرح دار به صورت یک رو نما و دو رو نما عرضه می گردند که قیمت دیوار آماده بتنی دو رو نما بیشتر است. انواع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد شامل دیوار آماده بتنی خود ایستا و دیوارهای نیازمند به اجرای فونداسیون، می باشند که بر این اساس نیز قیمت دیوار پیش ساخته بتنی مشهد متفاوت است. ضخامت و ارتفاع دیوار نیز تعیین کننده قیمت دیوار بتنی پیش ساخته می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
مشهد x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

دیوار پیش ساخته بتنی طرح آجر

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح نرده ای

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح سفارشی

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

دیوار پیش ساخته بتنی طرح مالون

عمران مدرن

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

دیوار بتنی پیش ساخته مشهد

امروزه با توجه به گسترش صنعت ساخت و ساز و انبوه سازی، افزایش سرعت اجرا اهمیت بالایی یافته است. بدین منظور استفاده از محصولات پیش ساخته ، بیش از پیش رواج یافته است. یکی از این محصولات، دیوار پیش ساخته بتنی مشهد است که غالبا در دیوارچینی محوطه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت دیوار بتنی پیش ساخته مشهد از سیمان، سنگدانه، آب، مواد افزودنی و میلگرد استفاده می شود. سیمان و سنگدانه مصرفی در تولید دیوار بتنی پیش ساخته باید مطابق با استانداردهای ملی ایران باشد. از مواد روان کننده با کیفیت بالا، برای سهولت در پر کردن قالب دیوار پیش ساخته بتنی و دستیابی به سطح صاف و صیقلی استفاده می گردد. برای ساخت ملات دیوار بتنی پیش ساخته مشهد باید از آبی استفاده کرد که فاقد مواد آلی، اسیدی و قلیایی بوده و کاملا صاف و تمیز باشد. میلگردهای مصرفی ، از نوع میلگرد استاندارد A3 با مقاومت کششی بالا است.

 

دیوار پیش ساخته بتنی ارزان
 دیوار بتنی پیش ساخته

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد با توجه به ضخامت دیوار متفاوت است. با افزایش ضخامت، قیمت دیوار آماده بتنی افزایش می یابد. نوع دیوار بتنی پیش ساخته از نظر ساده بودن یا طرح دار بودن بر روی قیمت این نوع دیوار تاثیرگذار است. به طور کلی نوع ساده آن ارزان تر و قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد دو رو نما گران تر از دو نوع دیگر می باشد. اگر چه قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دو رو نما ارزان نیست، اما استفاده از این نوع دیوار موجب کاهش هزینه های مربوط به نماسازی می گردد.

شایان ذکر است که برخی از دیوارهای پیش ساخته بتنی به درخواست مشتری در طرح های سفارشی همچون نما آجر و نرده ای و مالون تولید و ساخته می شوند که قیمت آنها بیشتر از سایر انواع دیوارهای پیش ساخته است. دلیل این موضوع، نیاز به قالب جدا برای ساخت دیوار بتنی پیش ساخته می باشد. از بین طرح های دیوار آماده بتنی ، قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی مشهد مالون گرانتر است و طرح آجری ساده را می توان جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در بین انواع طرح دار در نظر گرفت.

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته بتنی نرده ای

 

در ساخت دیوار پیش ساخته از مصالحی همچون بتن و آرماتور استفاده می گردد. با توجه به نوسان قیمت این مصالح، قیمت دیوار بتنی پیش ساخته نیز تغییر می کند. همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو صورت قابل استفاده می باشند. قیمت دیوار پیش ساخته بتنی مشهد خود ایستا در درب کارخانه گران تر از دیوارهای بتنی آماده ای است که برای اجرای آن نیاز به فونداسیون است. اما باید توجه داشت که هزینه اجرای فونداسیون به قیمت تمام شده اجرای دیوار بتنی پیش ساخته با فونداسیون اضافه می گردد.

 

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته با طرح آجر

 

شایان ذکر است که برای خرید دیوار پیش ساخته ارزان و کاهش هزینه ها، می توان اقدام به خرید دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم نمود. بدیهی است که قیمت دیوار پیش ساخته بتنی دست دوم ، کمتر از دیوار بتنی آماده نو می باشد.

 

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی مشهد

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی متاثر از عوامل متعددی بوده و متفاوت است. از عوامل موثر بر لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ضخامت آن می باشد. دیوار آماده بتنی در ضخامت های ۱۰، ۱۲ و ۱۵ سانتی متری به فروش می رسد که قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی ۱۵ سانتی متری به دلیل استفاده بیشتر از متریال اولیه، بالاتر است. در ساخت دیوار بتنی پیش ساخته از میلگرد ۸، ۱۰ یا ۱۲ استفاده می شود که این موضوع بر لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی تاثیرگذار است. دیوار بتنی ساخته شده با میلگرد ۸، جزو لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان قرار می گیرند. برندهای مختلف از میلگردهای ساده یا آجدار در ساخت استفاده می کنند که قیمت دیوار آماده بتنی با میلگردهای ساده، ارزان تر است. غالبا در ساخت دیوارهای پیش ساخته بتنی از سیمان تیپ ۲ استفاده می گردد، اما عیار بتن می تواند متفاوت باشد. معمولا از بتن عیار ۳۵۰ یا ۴۰۰ استفاده می نمایند که قیمت دیوار بتنی پیش ساخته با عیار ۳۵۰ ارزان تر از ۴۰۰ است. نمونه ای از لیست قیمت دیوار بتنی پیش ساخته به شرح زیر می باشد:

 

لیست قیمت دیوار بتنی پیش ساخته

نوع دیوار بتنی

قیمت هر متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی

ارتفاع هر پانل/حداکثر ارتفاع

هزینه نصب دیوار پیش ساخته بتنی

طرح آماده کارخانه

۴۳۰ الی ۴۶۰ هزار تومان

۱-۱/۵ هر پانل
قابل اجرا ۳ متر یا بالاتر

۸۰ هزار تومان (برای سفارش بالای ۱۰۰ الی ۱۵۰ متر مربع و زمین هموار)

طرح نرده ای

۴۵۰ الی ۴۷۰ هزار تومان

۱/۲۵ هر پانل قابل اجرا ۳ متر یا بالاتر

برای زیر ۱۰۰ الی ۱۵۰ متر مربع کارفرما شخصا باید جرثقیل کرایه کند

طرح سفارشی

بستگی به طرح دارد

قابل سفارش

در آن صورت هزینه نصب بدون جرثقیل متر مربعی ۵۰ هزار تومان می باشد

خود ایستا (طرح آماده)

۴۹۰ الی ۵۰۰ هزار تومان

۲/۵ و ۳ متری

در صورتی که پی دفنی اجرا شود یا زمین نامناسب باشد، متناسب با پروژه هزینه اجرا ممکن است افزایش یابد

 

قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان در مشهد

لیست قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان شامل دیوارهای ساده، با ضخامت کم، با میلگردهای سایز کوچکتر و با عیار بتن کمتر، می باشد. در خرید دیوار پیش ساخته بتنی ارزان باید دقت نمود که دیوار، بی کیفیت نباشد. زیرا در این صورت نه تنها خرید ارزان سودی نخواهد داشت، بلکه با گذشت زمان موجب تحمیل هزینه های اضافی می گردد. به عبارتی نباید تنها قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان ، ملاک انتخاب قرار گیرد. خرید دیوار آماده ارزان باید از فروشندگان معتبر انجام شود. در سایت عمران مدرن می توانید قیمت دیوار پیش ساخته بتنی ارزان و با کیفیت را به همراه مشخصات آن مشاهده نمایید.

 

خرید دیوار بتنی پیش ساخته مشهد

در خرید دیوار پیش ساخته بتنی متراژ محوطه، ارتفاع مورد نظر دیوار و محل اجرا باید مدنظر قرار گیرد. برای تعیین متراژ مورد نیاز خرید دیوار پیش ساخته بتنی ، باید محیط محوطه محاسبه گردد. دیوارهای پیش ساخته غالبا در ارتفاع های ۱، ۱/۲۵ و ۱/۵ متری تولید می شوند که با توجه به کاربری محوطه انتخاب و خریداری می گردند. همچین دیوار آماده بتنی معمولا در طول های ۲، ۳، ۴ و ۴/۵ متر قابلیت ساخت و تولید دارد که باید در خرید دیوار پیش ساخته بتنی مورد توجه قرار گیرد. همان طور که پیش تر نیز بیان گردید، دیوارهای پیش ساخته بتنی به صورت طرح دار نیز تولید می شود که ارگان های خاص بهتر است اقدام به سفارش و خرید دیوار پیش ساخته بتنی با لوگوی خود نمایند.

 

دیوار پیش ساخته بتنی
دیوار اماده بتنی طرح مالون

 

دیوار اماده برای باغ در مشهد

مصرف عمده دیوارهای پیش ساخته برای باغ های خارج از شهر ، زمین های بزرگ کشاورزی ، کارخانه های بزرگ خارج از شهر ، دامداری و دامپروری ، سوله ها و ... می باشد. دیوار پیش ساخته برای باغ بسیار انتخاب خوبی است چرا که سرعت اجرای خیلی بالایی دارد و به شدت هزینه کارگاه و نگهبان را کاهش می دهد. از طرفی هزینه اجرای بالایی هم ندارد و بسته به نوع زمین منطقه ای که باغ در آن قرار دارد کمی بالا و پایین می شود و چیزی در حدود ۸۰ هزار تومان می باشد. هزینه حمل دیوار نیز بسته به فاصله باغ از کارخانه محاسبه می شود. قیمت دیوار پیش ساخته برای باغ بستگی به نوع دیوار انتخابی می باشد. پیشنهاد ما برای دیوار باغ ، دیوارهای پیش ساخته بتنی می باشد چون هم مقاومت بسیار بالایی دارد و هم حس امنیت بیشتری به ساکنین می دهد.

 

انواع دیوار بتنی پیش ساخته مشهد

دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو دسته کلی ساده و طرح دار تقسیم بندی می شوند. دیوارهای طرح دار خود به دو نوع یک رو نما و دو رو نما دسته بندی می گردند. از نظر ضخامت نیز غالبا در ضخامت های ۸، ۱۰ و ۱۲ سانتی متری تولید می شوند. دیوارهای بتنی آماده سوله ای نیز معمولا در ضخامت ۱۴ سانتی متر ساخته می شوند.

دیوارهای پیش ساخته بتنی به دو صورت خود ایستا و یا با فونداسیون قابل اجرا می باشند. در اجرای دیوار بتنی پیش ساخته خود ایستا نیازی به ستون و فونداسیون نیست و غالبا در مکان هایی که سرعت انجام پروژه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، از آن استفاده می گردد. عمده کاربرد این نوع دیوار پیش ساخته بتنی معمولا در وسط اتوبان ها و بزرگراه ها می باشد.

 

دیوار پیش ساخته بتنی
 دیوار پیش ساخته بتنی خود ایستا

 

مزایای استفاده از دیوار بتنی پیش ساخته مشهد

مهم ترین مزیت استفاده از دیوار بتنی پیش ساخته ، افزایش سرعت اجرا و ساخت و ساز می باشد. علاوه بر سرعت بالای نصب، دیوار پیش ساخته بتنی قابل جابجایی بوده و به آسانی می توان آن را برای نصب به محل دیگری منتقل کرد. استحکام و طول عمر این دیوارها، بالا است. دیوار پیش ساخته بتنی در شرایط جوی مختلف مقاومت بالایی دارد. این دیوارها در طرح های مختلف قابل ساخت و تولید است. همچنین حک آرم ارگان ها و سازمان های مختلف بر روی آن وجود دارد.

به دلیل نحوه ساخت دیوار بتنی پیش ساخته ، این دیوارها نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارند. اجرا و نصب این دیوار در شرایط آب و هوایی مختلف امکان پذیر است. این در حالی است که اجرای دیوارهای سنتی در شرایط نامساعد اقلیمی وجود ندارد. از دیگر مزایای دیوار پیش ساخته بتنی ، امکان اجرای آن بر روی سطوح شیبدار است.

 

دیوار آماده بتنی
 اجرای دیوار بتنی پیش ساخته بر روی سطح شیبدار

دیوار پیش ساخته بتنی در مشهد، دیوار پیش ساخته بتنی در احمد آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در رضویه، دیوار پیش ساخته بتنی در باخرز، دیوار پیش ساخته بتنی در بالاولایت، دیوار پیش ساخته بتنی در بجستان، دیوار پیش ساخته بتنی در یونسی، دیوار پیش ساخته بتنی در بردسکن، دیوار پیش ساخته بتنی در انابد، دیوار پیش ساخته بتنی در شهر آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در تایباد، دیوار پیش ساخته بتنی در میان ولایت، دیوار پیش ساخته بتنی در تخت جلگه، دیوار پیش ساخته بتنی در طاغنکوه، دیوار پیش ساخته بتنی در تربت جام، دیوار پیش ساخته بتنی در بوژگان، دیوار پیش ساخته بتنی در پائین جام، دیوار پیش ساخته بتنی در صالح آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در نصرآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در تربت حیدریه، دیوار پیش ساخته بتنی در بایک، دیوار پیش ساخته بتنی در جلگه رخ، دیوار پیش ساخته بتنی در کدکن، دیوار پیش ساخته بتنی در جغتای، دیوار پیش ساخته بتنی در هلالی، دیوار پیش ساخته بتنی در جوین، دیوار پیش ساخته بتنی در عطاملک، دیوار پیش ساخته بتنی در چناران، دیوار پیش ساخته بتنی در گلبهار، دیوار پیش ساخته بتنی در خلیل آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در ششطراز، دیوار پیش ساخته بتنی در خواف، دیوار پیش ساخته بتنی در جلگه زوزن، دیوار پیش ساخته بتنی در سلامی، دیوار پیش ساخته بتنی در سنگان، دیوار پیش ساخته بتنی در خوشاب، دیوار پیش ساخته بتنی در مشکان، دیوار پیش ساخته بتنی در درگز، دیوار پیش ساخته بتنی در چاپشلو، دیوار پیش ساخته بتنی در لطف آباد، دیوار پیش ساخته بتنی در نوخندان، دیوار پیش ساخته بتنی در رشتخوار، دیوار پیش ساخته بتنی در جنگل، دیوار پیش ساخته بتنی در زاوه، دیوار پیش ساخته بتنی در سلیمان، دیوار پیش ساخته بتنی در سبزوار، دیوار پیش ساخته بتنی در داورزن، دیوار پیش ساخته بتنی در روداب، دیوار پیش ساخته بتنی در ششتمد، دیوار پیش ساخته بتنی در سرخس، دیوار پیش ساخته بتنی در مرزداران، دیوار پیش ساخته بتنی در شانديز، دیوار پیش ساخته بتنی در طرقبه، دیوار پیش ساخته بتنی در فریمان، دیوار پیش ساخته بتنی در قلندرآباد، دیوار پیش ساخته بتنی در قوچان، دیوار پیش ساخته بتنی در باجگیران، دیوار پیش ساخته بتنی در کاشمر، دیوار پیش ساخته بتنی در کوهسرخ، دیوار پیش ساخته بتنی در کلات، دیوار پیش ساخته بتنی در زاوین، دیوار پیش ساخته بتنی در گناباد، دیوار پیش ساخته بتنی در کاخک، دیوار پیش ساخته بتنی در مه ولات، دیوار پیش ساخته بتنی در شادمهر، دیوار پیش ساخته بتنی در نیشابور، دیوار پیش ساخته بتنی در زبرخان، دیوار پیش ساخته بتنی در سر ولایت، دیوار پیش ساخته بتنی در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۱ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما