درب تلسکوپی آسانسور در رشت

درب تلسکوپی آسانسور در رشت

دسته بندی
درب آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
رشت x

درب تلسکوپی آسانسور یاران

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

درب تلسکوپی آسانسور کیوان فراز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

درب تلسکوپی آسانسور حریری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

درب تلسکوپی آسانسور روانکار

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

درب تلسکوپی آسانسور سلکوم

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

درب تلسکوپی آسانسور در رشت

درب تلسکوپی آسانسور در بازار با نام درب کشویی آسانسور نیز شناخته می شود. در واقع منظور از این اصطلاح این است که لته های درب کنار هم جمع شده و از این طریق ورودی را برای عبور مسافران باز و بسته می نماید. این نوع درب یکی از پرکاربردترین درب های دارای نیروی محرکه (اتوماتیک) است که برای آسانسورهای مسافربر در نظر گرفته می شود.

 

درب تلسکوپی آسانسور

درب تلسکوپی آسانسور

 

درب تلسکوپی آسانسور را می توان به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک راه اندازی کرد. البته برای کارایی و سرعت بالاتر توصیه می شود هنگامی که درب طبقه آسانسور را از نوع تلسکوپی انتخاب می کنید، درب کابین را نیز از نوع تلسکوپی انتخاب کرده و در جهت باز شدن درب طبقه تنظیم نمایید. در ادامه به ویژگی های انواع درب تلسکوپی آسانسور اشاره می کنیم.

 

انواع درب تلسکوپی آسانسور در رشت

درب تلسکوپی آسانسور د دو نوع اتوماتیک  نیمه اتوماتیک قابل بهره برداری است. در هر دوی این دو حالت مکانیزم عملکرد درب تلسکوپی آسانسور در کابین ثابت بوده و تنها درب طبقه متغیر خواهد بود.

درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی آسانسور

 در درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی کابین آسانسور به درب تلسکوپی مجهز است. این درب پس از توقف کابین به صورت خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می شود. ولی درب طبقه آسانسور به صورت لولایی بوده و بایستی با دست توسط کاربر باز شود.

درب تمام اتوماتیک تلسکوپی آسانسور

در صورتی که از درب تمام اتوماتیک تلسکوپی آسانسور استفاده شود، درب کابین و طبقه هر دو پس از توقف کابین به طور کاملا خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می شوند. درب تمام اتوماتیک تلسکوپی حمل و نقل افراد به طبقات مختلف را آسان و سریع می سازد. کارایی این نوع از درب آسانسور به خصوص برای معلولین  و سالمندان بیشتر است. درب تلسکوپی آسانسور تمام اتوماتیک معمولا از دو لته تشکیل می شوند. این لته ها بر روی یکدیگر باز می شوند. به طوری که یکی از لته ها با سرعت بیشتری نسبت به لته دیگر باز و بسته می شود.

 

 

 

درب تمام اتوماتیک تلسکوپی آسانسور

درب طبقه و کابین تلسکوپی آسانسور

 

مزایای درب تلسکوپی آسانسور در رشت

مزایای درب تلسکوپی آسانسور عبارتند راحتی، ایمنی، زیبایی، نصب و نگهداری آسان، کارایی بالا، استفاده از فضای محدود، عملکرد هماهنگ، محکم و مقاومت بالا، ظاهر یک دست، قیمت مناسب و صرفه جویی در مصرف انرژی که در ادامه مورد بررسی قرار گرفته است.

راحتی، ایمنی و زیبایی

مجهز کردن ساختمان های مدرن امروزی به یکی از انواع فناوری های دربِ تلسکوپیِ آسانسور، راحتی و ایمنی مسافران و همینطور زیبایی ساختمان ها را دو برابر می کند. در صورتی که درب اتوماتیک تلسکوپی به شکل درستی نصب و راه اندازی گردد و عملکرد آن نیز به طور مرتب مورد بررسی قرار بگیرد، قطعاً امنیت و آرامش قابل قبولی را برای افراد ایجاد می کند.

نصب و نگهداری آسان

به کار بردن ترکیبی از نوآوری و فناوری پیشرفته در ساخت درب تلسکوپی آسانسور باعث شده تا این نوع از درب، پاسخگوی انواع نیازهای پروژه های ساختمانی باشد. در پاسخ به این سوال که درب تلسکوپی آسانسور چه مزایایی دارد باید به نصب و نگهداری آسان این درب ها و در عین حال کارایی بالای آنها اشاره کنیم.

 

خرید درب تلسکوپی آسانسور

ایمنی بالا با درب تلسکوپی آسانسور

 

استفاده از فضای محدود

درب آسانسور تلسکوپی برای مکان هایی که دارای محدودیت فضا هستند مناسب است. زیرا هنگام استفاده فضایی را اشغال نمی کند. بنابراین آسانسورهای مجهز شده به این نوع از درب، امکان دسترسی وسیعی را در یک محیط محدود و کوچک فراهم می سازند. به این صورت که درب ها به طور خودکار و کاملا اتوماتیک بر روی ریل های مجزا حرکت می کنند. هنگامی که درب های طبقه و کابین آسانسور باز می شوند، در پشت یکدیگر قرار می گیرند. در زمان بسته شدن نیز به صورت یک لایه یکپارچه به سمت راست و یا چپ حرکت می کنند. با توجه به اینکه درب تلسکوپی تمام اتوماتیک آسانسور نیاز به فضای زیادی ندارد. بنابراین می توان آنها را به راحتی در فضاهای کوچک نصب و استفاده کرد.

عملکرد هماهنگ

درب تلسکوپی آسانسور دارای عملیات کاملا هماهنگ با سایر اجزای دستگاه آسانسور است. در این صورت همزمان با باز و بسته شدن درب کابین آسانسور به صورت خودکار باز و بسته می شود. این آسانسور برای بهبود عملکرد و ثبات، از طراحی ویژه ای به نام طراحی درب در درب برخوردار است. لازم به ذکر است درب های اتوماتیک تلسکوپی در مقایسه با دیگر درب ‌های اتوماتیک 33 درصد درب را بهتر باز می‌کنند.

 

فروش درب تلسکوپی آسانسور

درب تمام اتوماتیک تلسکوپی

 

ساخت محکم و مقاومت بالا

در ساخت مدل های فلزی درب تلسکوپی آسانسور از آلومینیوم سبک هواپیما استفاده شده است که علاوه بر ساخت محکم و مقاومت بالا در برابر خوردگی از عملکرد نرم و راحت نیز برخوردار است.

ظاهر یک دست

از آنجایی که درب تلسکوپی آسانسور به صورت کشویی به یک طرف باز و بسته می شود، بنابراین اگر می خواهید ظاهر آسانسور شما یکدست و بدون درز باشد این مدل از درب آسانسور را به شما پیشنهاد می کنیم. این درها توانایی سازگاری و هماهنگی بالا با انواع سازه ها را  دارند.

صرفه جویی در مصرف انرژی

نصب درب تلسکوپی آسانسور موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و بنابراین از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود. درب تلسکوپی آسانسور صدای بسیار کمی‌ در هنگام باز و بسته شدن دارد. این درب همچنین ارتعاش‌ها و لرزش‌ها را منعکس نمی‌کند.

مناسب برای افراد معلول و ناتوان

درب تلسکوپی تمام اتوماتیک آسانسور به طور کاملا خودکار در طبقات مورد نظر بسته و باز می شوند. در نتیجه برای استفاده نیازی به کاربر ندارند. این درب بهترین انتخاب برای استفاده افراد معلول و سالمند است.

 

 

قیمت درب تلسکوپی آسانسور

ابعاد درب تلسکوپی آسانسور

 

قیمت درب تلسکوپی آسانسور در رشت

درب تلسکوپی آسانسور بطور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین باید مستحکم باشند و باید در مدت زمان استفاده توسط سرویسکاران تست شوند تا خرابی های آنها کاهش یابد . قیمت درب تلسکوپی آسانسور تحت تأثیر عواملی از قبیل اندازه درب، مکانیزم مورد نطر و همچنین تعداد طبقات محل است.

درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رشت، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در خشکبیجار، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در خمام، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در سنگر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در کوچصفهان، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در لشت نشا، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در آستارا، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در لوندویل، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در آستانه اشرفیه، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در کياشهر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در املش، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رانکوه، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در بندرانزلی، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در تالش، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در اسالم، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در حریق، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در کرگان رود، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رضوانشهر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در پره سر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رودبار، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در خورگام، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رحمت آباد و بلوکات، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در عمارلو، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رودسر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در چابکسر، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رحیم آباد، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در کلاچای، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در سياهکل، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در دیلمان، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در شفت، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در احمد سر گوراب، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در صومعه سرا، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در تولم، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در میرزاکوچک جنگلی، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در فومن، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در سردار جنگل، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در لاهیجان، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در رودبنه، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در لنگرود، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در اطاقور، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در کومله، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در ماسال، درب تلسکوپی آسانسور در رشت در شاندرمن.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما