بلوک هبلکس در قزوین

بلوک هبلکس در قزوین

دسته بندی
بلوک دیواری
تعداد ارائه دهنده ها
۸ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت هبلکس قزوین ۱۴۰۱ به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوك هبلكس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس در قزوین یا آجر هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس در قزوین قیمت مناسب با بهترین کیفیت در عمران مدرن ارائه می شود. برای اطلاع از قیمت هر عدد بلوک هبلکس در قزوین با عمران مدرن تماس بگیرید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
قزوین x

هبلکس اردکان

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

هبلکس بیرجند (رضوی)

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

هبلکس رضوی مشهد

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

بلوک ساروج اردبیل

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

هبلکس اندیمشک

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

بلوک پرین

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

بلوک کیبکس

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

قزوین

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

هبلکس قزوین

جنس بلوک هبلکس یا آجر هبلکس ساختمانی از بتن ساده می باشد که طی فرآیند خاصی متخلخل می­شود. این تخلخل مزایایی همچون سبکی را به همراه دارد. بلوک‌هبلکس در برابر فشار و دمای متغیر مقاوم است. این مزایا، فروش بلوک های هبلکس را به تجارتی رو به رشد برای ساختمان سازی تبدیل کرده است. نام دیگر بلوک هبلكس بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس است. این نام گذاری مختصر شده Autoclaved Aerated Concrete است. قیمت روز بلوک هبلکس به مواد تشکیل دهنده آن مانند پودر آلومینیوم، پودر منیزیم، آهک میکرونیزه، سیلیس و سیمان سفید بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت هبلکس قزوین ۱۴۰۱ و خرید بلوك هبلكس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

قیمت بلوک هبلکس
حمل و نقل بلوک هبلکس

 

نکته دیگری که در هنگام خرید بلوک هبلکس یا آجر هبلکس قیمت مناسب باید توجه داشت قابلیت برش خوری خوب این محصول است. این قابلیت کاربری این محصول را بسیار بالا می برد، زیرا به سادگی می توان درون آن سیم کشی یا لوله کشی کارگذاری کرد. وجود آهک میکرونیزه در بافت بلوك هبلكس ، مقاومت آن در مقابل صوت و حرارت را تضمین می کند. آلومینیوم نیز باعث ایجاد تخلخل در بلوک AAC یا آجر سبک هبلکس می شود. سیلیس نیز خاصیت ضد حریق به این متریال می دهد. 

تولید بلوک هبلکس در دمای ۲۰۰ درجه سانتی‌گراد و فشار ۱۲ بار در دستگاه اتوکلاو صورت می گیرد. این نوع آجر هبلکس قیمت مناسبی داشته و حاوی ۶۰ تا ۸۰ درصد هوا است. کیفیت مراحل تولید تا حد زیادی به تعیین قیمت بلوک هبلکس 1401 تاثیر می گذارد.

 

بلوک هبلکس قزوین

خرید هبلکس مزایایی چون قابل استفاده مجدد بودن، غیر سمی بودن، تجدید پذیری و همچنین قابل بازیافتی را به همراه دارد، هم چنین بلوک هبلکس قیمت مناسبی داشته و با استفاده از آن می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد. جدول قیمت هبلکس به صورت حجمی و متر مکعبی تعیین می شود. با توجه به استفاده در دیوار خارجی یا داخلی ضخامت بلوك هبلكس مشخص می شود. بلوک ها برای دیوارهای خارجی ۲۰ و برای دیوار های داخلی حداکثر تا ۱۵ سانتی متر برش داده می شوند. ضخامت و ابعاد نیز بر برآورد قیمت بلوک هبلکس یا آجر هبلکس تاثیرگذار می باشد.

فروش بلوک هبلکس قیمت مناسب که با نام های هپلکس یا سیپورکس نیز شناخته می شود، جزو پرفروش ترین مصالح نوین ساختمانی بوده و امروزه استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی بسیار رایج شده است. برای استعلام قیمت هبلکس و خرید بهترین آن می توانید با عمران مدرن تماس بگیرید.

بلوک هبلکس
دیوارچینی با بلوک های هبلکس

 

قیمت هبلکس قزوین ۱۴۰۱ 

قیمت هر عدد بلوک هبلکس در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس است. خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جا به جایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفه بودن شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید بر اساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از آجر هبلکس در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد؛ زیرا قیمت بلوک‌ هبلکس ۱۴۰۱ ، نسبت به سایر بلوک ‌ها گران ‌تر است. برای محاسبه قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ باید به استاندارد ها و معیار های به روز، برای برآورد قیمت توجه نمود. پیش از خرید هبلكس حتما ابتدا به برآورد قیمت هبلکس توجه داشت.

 

بلوک هبلکس
دیوار های ساخته شده با بلوک هبلکس

 

علت سرعت بالای اجرای انواع هبلکس یا آجر هبلکس ، سبک بودن وزن بلوک ها است. زمانی که یک پروژه ساخت و ساز با سرعت بالا به اتمام می­رسد، نیروی اجرایی، ساعات کاری و ملات کمتری نیاز است و در نتیجه مقدار قابل توجهی از هزینه­ ها کاهش می­ یابد. هم چنین خرید بلوک هبلکس کار بسیار آسانی بوده و تنها با یک سفارش تلفنی می توانید پالت ها را در محل تحویل بگیرید. قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ با توجه به ابعاد و تعداد آن ها تعیین می شود. در ادامه به ابعاد بلوک‌هبلکس اشاره می شود اما باید توجه داشت این بلوک در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می شود و هرچه ابعاد بزرگ تر باشد، قیمت هر عدد بلوک هبلکس بیشتر خواهد بود. به علت سبک بودن، سفارش بلوک هبلکس قیمت مناسب نیز از لحاظ هزینه های حمل و نقل بسیار اقتصادی است.

 

بلوک هبلکس
ابعاد استاندارد بلوک‌هبلکس برای دیوارچینی

 

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلوک هبلکس ساختمانی، میزان چسب مصرفی و نوع چسب آن است. متریال استفاده شده در تولید آجر هبلکس قیمت مناسب و همچنین چسب آن همگی باعث تغییر قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ می شوند. در تولید بلوک هبلکس از آهک نیز استفاده می شود؛ اما باید توجه داشت که مقدار زیاد آهک باعث ترک خوردگی هبلكس به مرور زمان شده و كيفيت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. 

قيمت بلوك هبلكس یا قیمت بلوک سبک هبلکس استاندارد از بلوک آهک دار بیشتر است اما در صورت ساختمان سازی استاندارد توصیه می شود از بلوک هبلكس استاندارد بدون آهک یا آجر هبلکس استفاده شود. برای اطلاع از قیمت روز بلوک هبلکس ساختمانی و خرید آن از کارخانه بلوک هبلکس قیمت مناسب با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

ابعاد بلوک هبلکس
ابعاد سفارشی بلوک هبلکس

 

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

قیمت هر عدد بلوک هبلکس نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه است. یکی از مزایای این بلوک سرعت بالای اجرا می باشد. در هنگام خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جابجایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفگی شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید براساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از این محصول و قیمت بلوک هبلکس در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد. توجه داشته باشید استفاده از بلوک های هبلکس در ساخت دیوار های باربر مجاز نبوده و تنها برای ساخت تیغه ها و دیوار های غیر باربر از آن ها استفاده می شود.

 

بلوک سبک هبلکس
بلوک دیواری هبلکس

 

در یک بررسی کلی می توان نتیجه گیری کرد، قیمت آجر هبلکس با توجه به ابعاد آن متغیر است. قیمت آجر هبلکس یا بلوک‌هبلکس به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. در کل آجر هبلس قیمت متفاوتی داشته و با توجه به فاکتور های مختلفی برآورد می شود. از هزینه های بالاسری می توان به حمل بلوک هبلکس اشاره کرد که از دو روش دستی و پالتی صورت می گیرد و در برآورد قیمت بلوک هبلکس 1401 یا قیمت آجر هبلکس موثر می باشد. استفاده از روش پالتی بهتر و مطمئن تر بوده و از آسیب دیدن بلوک هبلكس جلوگیری می کند.

گاها هزینه های بسته بندی و پالت ها به صورت جداگانه محاسبه شده و به قیمت هبلکس اضافه می گردد. پالت های چوبی بیشترین مورد استفاده در حمل و نقل و خرید بلوک هبلکس را دارند و روش مطمئنی برای جابه جایی بلوک ها بدون آسیب دیدن آن ها می باشند. بعد از بسته بندی و قرار دادن بلوک های هبلکس به روی پالت با سلفون و یا پلاستیک روی آن ها پوشانده می شود تا در بهترین شرایط نگهداری شوند و به دست مشتری برسد.

 

بلوک دیواری هبلکس
دیوارچینی هبلکس

 

خرید هبلکس قزوین

در هنگام خرید بلوک هبلکس قیمت مناسب یا آجر هبلکس باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه و شرکت فروش بلوک هبلکس است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های هبلکس ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. هنگام فروش بلوک هبلکس باید به ترک و پراکندگی رنگ بلوک، دقت شود. هم چنین این بلوک ها وزن استاندارد و ابعاد استانداری نیز دارند که هنگام خرید هبلکس باید به آن ها توجه نمود تا با مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس را خریداری کنید.

 

ابعاد بلوک هبلکس
بلوک های هبلکس سبک یا AAC

 

خرید اینترنتی هبلکس قزوین

با توجه به افزایش تقاضای خرید هبلکس قزوین ، شرکت های مختلفی در زمینه خرید اینترنتی بلوک هبلکس فعالیت می کنند. خرید هبلکس به صورت اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان می شود. خصوصا در شهرهای پر جمعیت مثل تهران که ترافیک شهری باعث اتلاف زیادی از وقت می شود خرید اینترنتی بلوک هبلکس بیش از پیش رایج گردیده است. برای خرید اینترنتی بلوک هبلکس باید از تعداد و ابعاد بلوک مورد نظر اطلاع داشت. شرکت عمران مدرن یکی از شرکت های فعال در زمینه خرید اینترنتی بلوک هبلکس قیمت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بلوك هبلكس و استعلام قیمت هبلکس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلوک هبلکس
اجرای چسب بلوک‌هبلکس

 

در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه خرید اینترنتی بلوک سبک هبلکس یا آجر هبلکس قیمت مناسب فعالیت می کنند. لازم به ذکر است که هنگام خرید اینترنتی بلوک سبک هبلکس به صورت پالتی، هر پالت از بلوک هبلكس ۱۵ سانتی شامل ۸۰ عدد بلوک است از این رو با هر پالت می توان ۱۲ متر مربع دیوار را پوشش داد. قیمت بلوک هبلکس 1401 یا قیمت آجر هبلکس بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. خرید بلوک هبلکس ، به صورت حجمی و با واحد متر مکعبی است. بعد از استعلام قيمت بلوک هبلكس ، لازم است که حجم دیوار کشی پروژه با بلوک هبلكس بر اساس متر مکعب برآورد شود.

 

خرید اینترنتی بلوک هبلکس
ابعاد بلوک‌هبلکس

 

تولید بلوک هبلکس قزوین

برای تولید بلوك هبلكس با کیفیت مراحل مختلفی طی می گردد که در ادامه به ترتیب به توضیح آن ها پرداخته می شود. مهم ترین نکته در هنگام خرید بلوک هبلکس توجه به کیفیت مواد اولیه و تهیه مرغوب ترین آن ها می باشد. همچنین لازم است مراحل تولید توسط افراد متبحر و با تجربه در این زمینه دنبال شود تا بهترین نتیجه حاصل شود. روش های تولید بلوکهای هبلکس و کیفیت آن شامل دقت در اجرا، استفاده از دستگاه های به روز و … همگی تاثیر زیادی بر قیمت هبلکس دارند.

 

ترکیب مواد اولیه

اولین مرحله تولید و ساخت بلوك هبلكس ، تهيه دوغاب سیلیس و آب می باشد. وزن سیمان و آهک باید به اندازه ای باشد که دوغاب را به غلظت مناسبی برساند. میکسرهای مخصوصی مخلوط سه ماده اصلی تولید هبلکس را دریافت می‌کنند و وزن مواد را به دقت بررسی می کنند. این مرحله به علت نوع مواد اولیه و درجه یک یا دو بودن آن ها تاثیر زیادی بر قیمت بلوک هبلکس دارد.

 

قالب ریزی

قالب هایی که تهیه شده اند هر کدام باید به میزان ۱/۲ ارتفاع، از مواد پر شوند. بعد از این مرحله یعنی قالب ریزی مواد بلوک هبلكس ، نوبت به هوادار کردن می رسد. فعل و انفعالات شیمیایی باعث ایجاد حباب های ریزی در محصول می شود که این حباب ها باعث می شود مخلوط به اندازه کل قالب رشد کند. قبل از مرحله قالب ریزی باید قالب‌ های بلوک‌هبلکس را با مازوت اندود کرد تا حالت چسبندگی نداشته باشند.

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد دیوار داخلی هبلکس

 

کنترل کیفی

محصول نهایی بلوک هبلکس که به اندازه کافی هوا دار شده است وارد خط کنترل کیفی می شود. در این بخش، یک لایه از سطح خارجی بلوک دیواری هبلکس برداشته می شود تا سطوح خارجی هموار و صاف باشند. اندازه های برش با توجه به سفارشات مشتری تنظیم شده و قيمت هبلكس نیز بر همین اساس تغییر می کند.

 

پخت هبلکس

در مرحله نهایی تولید هبلکس ، بلوک ها وارد هبلکس‌ ها وارد اتوکلاوها در دمای حرارت حدود ۲۰۰ درجه سانتی گراد و فشار  ۱۲ اتمسفر می شوند. سپس بلوک دیواری هبلکس به بخش بار انداز و عرضه مننتقل شده تا وارد بازار مصرف گردند.

 

بلوک سبک هبلکس
نصب آسان هبلکس

 

فروش بلوک هبلکس قزوین

فروش هبلکس در ابعاد و اندازه های مختلفی صورت می گیرد. قالب ها اکثرا ابعاد یکسانی داشته و سفارش بلوک هبلکس طبق درخواست مشتری در ابعاد مختلفی داده می شود. از مهم ترین معضلاتی که امروزه در شهر های شلوغ و پر جمعیت با آن رو به رو هستیم، آلودگی صوتی است. فروش هبلکس علاوه بر قیمت مناسب و وزن کمی که دارد، به عنوان یک عایق صوتی خوب در ساختمان ها شناخته شده و استفاده از آن برای دیوار های غیر باربر توصیه می شود. از همین رو از بلوکهای هبلکس در ساخت استودیو های ضبط، سالن های کنسرت، اتاق های بیمارستان، مدارس و … استفاده می شود. 

فروش بلوک هبلکس در سه ضخامت ۸،۱۰،۱۲ و ۲۰ سانتی متری صورت می گیرد. هر کدام از این ضخامت ها برای کاربری خاصی در نظر گرفته می شوند تا بهترین نتیجه را داشته باشند. قرار دادن بلوک ها به روی پالت های چوبی بهترین شیوه فروش هبلکس می باشد زیرا به این ترتیب این محصول آسیب ندیده و سالم تحویل مشتری داده می شود. هم چنین هنگام فروش هبلکس یکی دیگر از نکاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است ابعاد این کالاست. شما می توانید هنگام سفارش ابعاد و ضخامت بلوک را تعیین کرده و به صورت سفارشی محصول خود را تحویل بگیرید.

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد مناسب دیوارهای داخلی

 

دیوارچینی بلوک دیواری هبلکس قزوین

همان طور که پیش تر نیز گفتیم، قیمت بلوک هبلکس بر اساس متر مکعب و ابعاد دیوارچینی تعیین می گردد. طرز استفاده از بلوک دیواری هبلکس با سایر بلوک ها کمی متفاوت است. انواع بلوک هبلکس قبل از استفاده باید خیس شده و آب کافی جذب کرده باشد. جذب آب توسط بلوکهای هبلکس باعث می شود این بلوک ها در برابر رطوبت عایق خوبی باشند. هم چنین قدرت چسبندگی ملات را نیز هنگام دیوارچینی افزایش می دهند. قیمت دیوار چینی هبلکس نیز با توجه به قیمت بلوک ها، نوع چسب بلوک‌هبلکس، هزینه حمل و نقل و دستمزد کارگران، برآورد می شود. در ادامه به بررسی نکات دیوارچینی با بلوک دیواری هبلکس پرداخته ایم. 

 

بلوک دیواری هبلکس
بلوک دیواری هبلکس

 

قیمت بلوک دیواری هبلکس

یکی دیگر از نکاتی که در دیوارچینی با انواع بلوک هبلکس باید در نظر داشت، قیمت بلوک دیواری هبلکس است. قیمت بلوک دیواری هبلکس به عواملی همچون ابعاد دیوار و ضخامت آن، نوع بلوک هبلکس یا آجر هبلکس ، نحوه ی تولید آن و … وابسته است. از همین رو لازم است پیش از خرید هبلکس و آغاز دیوارچینی به محاسبه برآورد قیمت بلوک دیواری هبلکس پرداخته شود. قیمت دیوار هبلکس نیز بر همین اساس محاسبه می گردد. متراژ دیوار، تعداد و نوع بلوک ها، ضخامت و اتصالات همگی در تعیین قیمت دیوار هبلکس موثر هستند.

 

اجرای ردیف اول هبلکس دیوار

برای اجرای بلوک دیواری هبلکس اولین گام اجرای رج اول است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا پایه و اساس اجرای کل دیوار است. برای اجرای رج اول بلوکهای هبلکس بهتر است از ملات های سنتی مانند ماسه سیمان استفاده شود. بعد از اجرای ردیف اول با بلوک دیواری هبلکس بهتر است تا 48 ساعت از اجرای ردیف های بعدی خودداری کرد تا بلوک ها کاملا خشک شوند.

 

عدم نیاز به نیروی متخصص

برای دیوارچینی با بلوک دیواری هبلکس به کارگیری نیروی متخصص الزامی نبوده و اجرای آن ها نسبتا ساده است. تنها اصول کلی دیوارچینی بلوک های دیواری نظیر هشتی گیر کردن دیوارها به هم، عدم امتداد درز عمومی بلوک ها در دو ردیف متوالی بر روی هم و شاقولی اجرا کردن دیوار باید برای اجرای بلوک هبلکس دیواری در نظر گرفته شود. 

 

استفاده از چسب هبلکس دیوار

برای اجرای بلوک هبلکس می توان از ملات آماده بلوک هبلکس یا همان چسب بلوک هبلکس استفاده نمود. بهتر است بعد از اجرای بلوک دیواری هبلکس با همان ملات چسب ، کلیه ی درزهای افقی و عمودی بندکشی شود.

 

استفاده از ملات هبلکس

 

اجرای تاسیسات برقی

یکی دیگر از ویژگی های بلوک هبلکس امکان اجرای تاسیسات داخل بلوک ها می باشد. می توان برای این کار از شیارزن های برقی کمک گرفت. امکان اجرای تاسیسات درون بلوک های هبلکس ویژگی بسیار کاربردی بوده و مراحل اجرا را بسیار ساده و آسان می کند.

 

اندود کاری بلوک هبلکس

بلوک هبلکس دیوار خاصیت جذب آب بالایی دارد و به همین جهت چسبندگی مناسب با هر نوع اندودی را دارد. اندود گچ خاک به راحتی روی بلوک هبلکس اجرا شده و در صورت رعایت اصول فنی دیوار چینی نیازی به آستر گچ و خاک نمی باشد.

 

اتصال به دیوار باربر

در دیوار چینی بلوک سبک هبلکس اتصال دیوار های باربر به غیر باربر با دو صورت t شكل یا l شكل صورت می گیرد. در اتصالات l شكل دو دیوار همزمان اجرا می شوند و نیازی به تمهیدات بیشتری نیست. در اتصال t شكل اگر دیوار ها ضخامت ها و کاربرد های مختلفی داشته باشند، باید اتصال بلوک سبک هبلکس با فاصله و جزئیات اجرایی مخصوص به خود صورت گیرد. بین بلوکهای هبلکس درزی با ضخامت ۶ میلی متر در نظر گرفته می شود و با متریال مناسب پر می شود.

 

بلوک دیواری هبلکس
استفاده از  چسب در دیوارچینی بلوک هبلکس

مزایای بلوک هبلکس قزوین

خرید بلوک هبلکس یکی از ساده ترین راه ها برای طراحی و اجرای یک ساختمان است. زیرا این متریال بسیار کاربردی بوده و استفاده از آن دست طراحان را تا حدی باز می گذارد. در ادامه به معرفی چند نمونه از مزایای بلوک AAC یا بلوک هبلکس پرداخته می شود.

 • بلوک‌ AAC یا بلوک هبلکس چند برابر سبک‌ تر از آجر های سنتی است که حمل و نقل آن ها را ساده تر می کند.
 • کم وزنی بلوک های هبلکس بار مرده ساختمان را نیز کاهش می دهد.
 • نصب سریع بلوک هبلکس یا اتوکلاو از دیگر مزایا است که باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.
 • ضایعات و نخاله های ساختمانی ناشی از اجرای بلوک هبلكس بسیار کم بوده و چیزی حدود ۵ درصد است.
 • قیمت بلوک هبلکس ۱۴۰۱ به صرفه بوده و تهیه آن برای ساختمان سازی اقتصادی می باشد.

 

ابعاد بلوک هبلکس
برش آسان بلوک هبلکس

 

 • بلوک‌ AAC عایق حرارتی و صوتی بسیار مناسبی است و باعث کاهش هزینه‌ های گرمایش و تهویه مطبوع ساختمان می‌شود.
 • بلوک هبلکس با محیط زیست سازگار است. 
 • بلوک‌ AAC تا ۱۶۰۰ درجه سانتی‌گراد در برابر آتش مقاومت می کند. بلوک های هبلکس بین ۲ تا ۶ ساعت بسته به ضخامت دیوار در برابر آتش‌ سوزی استحکام دارند.
 • بلوک AAC یا بلوکهای هبلكس با مواد غیر آلی ساخته می شود به همین دلیل در برابر پوسیدگی، کپک زدن، حمله حشرات و موریانه‌ها مقاوم است.
 • بافت متخلخل بلوک هبلکس باعث استحکام و مقاومت آن در برابر زلزله می شود. 

 

ابعاد بلوک هبلکس
خرید و فروش بلوک هبلکس

 

معایب بلوک هبلکس قزوین

در کنار تمام این مزایا، معایب بلوک هبلکس نیز قابل ذکر است تا در هنگام خرید بلوک هبلکس تمامی جوانب به طور کامل در نظر گرفته شود. در پاسخ به این پرسش که معایب بلوک هبلکس باید به بررسی موارد زیر پرداخته شود. 

 • از جمله معایب بلوک هبلکس عدم دسترسی گسترده آن است. این متریال فراوانی زیادی ندارد و در برخی مناطق در دسترس نیست.
 • از بلوک AAC نمی توان به عنوان عضو باربر بهره مند شد، زیرا برای تبدیل دیواره های بلوک هبلکس به دیوار های باربر باید ضخامت آن ها تا حد زیادی افزایش یابد که این امر از لحاظ توجه به قیمت هر عدد بلوک هبلکس ، مقرون به صرفه نیست.
 • از دیگر معایب بلوک هبلکس مصرف آب برای تضمین استحکام سازه است به این ترتیب که بلوک‌ های هبلكس در لایه اولیه خود آب را به میزان بالا جذب می‌کنند، به همین دلیل قبل از اجرای هر نوع عملیاتی پس از خرید هبلکس ، نیاز است تا دیوارها به‌ طور کامل خیس گردند.

 

استفاده از ملات و چسب مخصوص بلوک های هبلکس

 

مقایسه بلوک سیمانی هبلکس با دیگر بلوک ها در قزوین

در صنعت ساختمان سازی بسته به نیاز سازه و سفارش کارفرکا می توان از انواع بلوک های ساختمانی مانند بلوک سفالی، بلوک آجری، سیمانی، بلوک هبلکس و … استفاده نمود. اما نکته ای که در این میان اهمیت دارد، انتخاب درست است. با انتخاب درست و مناسب بلوک نه تنها در هزینه ها صرفه جویی می کنید بلکه مقاومت و استحکام ساختمان نیز تضمین می شود. در میان بلوک ها ، بلوک سیمانی هبلکس از مزایای بیشتری برخوردار است و استفاده از آن برای دیوارهای داخلی و هم دیوارهای خارجی امکان پذیر است. 

از جمله مزایای بلوک سیمانی هبلکس قیمت مناسب، می توان به وزن پایین، استحکام بالا، قیمت مناسب و تنوع در ابعاد و برش خوری آسان اشاره نمود. قیمت هبلکس با توجه به مزایا و ویژگی های مثبتی که دارد کاملا به صرفه بوده و خرید آن در بهبود ویژگی های دیوار ساخته شده بسیار موثر است.

 

بلوک های هبلکس
انواع بلوک های ساختمانی

 

ضخامت بلوک هبلکس قزوین

شاید این پرسش پیش بیاید که ضخامت و طول و عرض بلوک هبلکس به چه صورت است. در پاسخ به این پرسش باید گفت ابعاد بلوك هبلكس نسبت به سایر مصالح ساختمانی بزرگ تر است و همین امر باعث افزایش سرعت اجرا و صرفه جویی در هزینه های تمام شده و همچنین زمان پروژه می گردد. هم چنین وزن یک متر مربع از بلوک هبلکس ۵۵۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است که این مقدار یک سوم وزن یک متر مربع آجر فشاری می باشد. ضخامت بلوک هبلکس در مرحله اول طبق استاندارد تعریف شده کارخانه است که اغلب یکی می باشد و فروش بلوک هبلکس در ابعاد مشخصی صورت می گیرد. جدول قیمت هبلکس نیز با توجه به ابعاد و محاسبه حجم آن تعیین می شود. اما می توان ابعاد بلوك هبلكس مورد نظر را سفارش داده و طبق نیاز خود خرید هبلکس را انجام دهید.

 

حمل هبلکس به روی پالت 

 

نگهداری بلوک هبلکس قزوین

نگهداری هبلکس ها در کارخانه هبلکس قزوین یکی از مهم ترین مراحل تولید آن ها به شمار می آید. شاید به نظر بیاید که بعد از خروج بلوک های هبلکس از خط تولید، دیگر نگهداری آن ها کاری نداشته و کافی است به انبار منتقل شوند اما نکاتی وجود دارد که باید حتما در هنگام انبار کردن بلوک سبک هبلکس در نظر داشت. بلوک هبلکس باید حتما به روی پالت حمل شوند و حمل آن ها به صورت دستی، به بلوک ها آسیب می رساند. قیمت هر پالت هبلکس قزوین نیز بر اساس تعداد بلوک ها و ابعاد آن ها برآورد می شود. 

 

پالت های بلوک هبلکس

 

آجر سبک هبلکس داخل کیسه های هوابندی شده نگهداری شده و تا کارگاه ها حمل می شوند. در صورت استفاده از بلوک گازی هبلکس باید حداقل تا یک روز قبل از مصرف از کیسه های خود خارج شوند تا به تعادلی نسبی از لحاظ رطوبت و دما با محیط اطراف خود برسند. هم چنین قبل از دیوارچینی لازم است بلوک های هبلکس خیس شده و هر گاه سطح رویی آن ها خشک شد ولی هنوز از داخل رطوبت داشت، از آن ها استفاده شود.

 

بلوک هبلکس
ساخت دیوار با چسب مخصوص بلوک هبلکس

 

کاربرد بلوک هبلکس قیمت مناسب در قزوین

فروش بلوک هبلکس ساختمانی برای دیوار های خارجی تا ضخامت نهایت ۱۵ سانتی متر و برای دیوار های داخلی تا ضخامت ۱۰ سانتی متر است. در هنگام سفارش بلوک هبلکس نوع آن باید مشخص باشد. استفاده از بلوک AAC برای موارد زیر توصیه می شود.

 • خرید هبلکس برای مدارس، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، مسکن‌ها و ... مناسب است زیرا از خاصیت عایق صوتی برخوردار می باشد.
 • قیمت هبلکس برای دیوار های خارجی و داخلی به صرفه بوده و سرعت اجرای پایین و کیفیت اجرای بالایی دارد.
 • برای ساختمان هایی که در مناطق زلزله خیز واقع شده اند، خرید هبلکس از بهترین گزینه ها می باشد.
 • از بلوک هبلكس برای ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی به علت ظاهر مناسبی که دارد، استفاده می شود. 

 

بلوک هبلکس
ساخت خانه ویلایی با بلوک های هبلکس

 

چسب بلوک هبلکس قزوین

برای اجرای دیوار با بلوک های هبلکس به ملات مخصوص خود AAC نیاز است. این ملات همان چسب مخصوص اتوکلاو است. این چسب در بسته بندی های مختلف تولید می شود. نکته ای که وجود دارد این است که به هیچ عنوان نباید ماده ای خارجی را با چسب بلوک هبلكس ترکیب کرد زیرا خاصیت و کیفیت خود را از دست می دهد و چسب باز شده نهایتا تا ۴ الی ۵ ساعت قابل استفاده است. برای استفاده از چسب باید ابتدا بلوک های هبلکس به طور کامل خیس شوند و بعد از چسب به عنوان ملات استفاده شود. دقت کنید مرطوب کردن بلوک های هبلکس پیش از چیدن دیوار از مراحل مهمی است که در استحکام نهایی سازه بسیار موثر است و بر قیمت دیوار چینی با بلوک هبلکس تاثیر می گذارد.

در این مطلب به پرسش ها در مورد بلوک هبلکس و همین طور ویژگی ها، کاربرد، مزایا و قیمت روز بلوک هبلکس پرداخته شد، امیدواریم از مطالعه آن لذت برده باشید.

هبلکس قزوین، بلوک هبلکس در رودبار الموت، بلوک هبلکس در رودبارشهرستان، بلوک هبلکس در طارم سفلی، بلوک هبلکس در کوهین، بلوک هبلکس در آبیک، بلوک هبلکس در بشاریات، بلوک هبلکس در البرز، بلوک هبلکس در زيبا شهر، بلوک هبلکس در محمدیه، بلوک هبلکس در بوئين زهرا، بلوک هبلکس در آبگرم، بلوک هبلکس در آوج، بلوک هبلکس در دشتابی، بلوک هبلکس در رامند، بلوک هبلکس در شال، بلوک هبلکس در تاکستان، بلوک هبلکس در اسفرورین، بلوک هبلکس در خرمدشت، بلوک هبلکس در ضیاء آباد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما