میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر ( آجدار - A3 )

میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر ( آجدار - A3 )

تعداد ارایه دهنده : 8

میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر ( آجدار - A3 )

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phonelocation

کارخانه

کیلوگرم

۱۸,۰۰۰

امروز

۵

phone

******۰۲۱۵۴

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۹,۸۲۰

دیروز

۵

phone

******۰۳۱۳۵

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۹,۷۳۰

دیروز

۵

phone

******۰۳۱۳۶

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۹,۶۹۷

دیروز

۴

phone

******۰۲۱۶۶

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۹,۰۱۰

۱۹ آذر ۱۴۰۱

۴

phone

******۰۲۱۵۴

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۹,۷۲۵

دیروز

۴

phone

******۰۲۱۴۵

location

کارخانه

كيلوگرم

۱۹,۶۴۰

دیروز

۳

phone

******۰۲۱۴۳

location

کارخانه

کیلوگرم

۱۸,۵۳۵

هفته پیش

قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير

جدول قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ اميركبير به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 28 اميركبير از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد ۲۸ اميركبير ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد ۲۸ اميركبير و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد ۲۸ اميركبير زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

قیمت میلگرد 28 امیرکبیر خزر

قیمت میلگرد 28 فولاد امیرکبیر امروز از برند امیرکبیر خزر و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 28 اميركبير برابر است با 44.8 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

 

قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ اميركبير

در اختیار داشتن قیمت میلگرد 28 اميركبير امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر آج جناقی

مهم‌ترین کاربرد میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر  آج۴۰۰ تقویت بتن است. در واقع از میلگرد قطر 28 برای مسلح سازی بتن استفاده میکنند. از میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر  آج۴۰۰ در سازه‌هایی با کاربری تجاری و شهری که انتظار مقاومت متوسط تا سنگین از آن می‌رود کاربرد خواهد داشت.

همچنین به دلیل استحکام بالای این میلگردها، اغلب از میلگرد آجدار ۲۸ برای تقویت سازه‌های پارکینگ طبقاتی، پل و جاده‌ها و سازه‌‎های آبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پوشش میلگرد۲۸ خزر در انتقال نیرو نقش مهمی ایفا می‌کند. در مناطق مرطوب، خوردگی بیشتر است، بنابراین نیاز است که قطر پوشش به ۱۲.۵ سانتی‌متر افزایش پیدا ‌کند.

حداقل پوشش بتن برای میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر آج جناقی به شرح زیر است:

  • پوشش بتن میلگردهای نمره 28 کناری : ۶۲.۵ میلیمتر
  • پوشش بتن میلگردهای نمره 28 داخلی : ۷۵ میلیمتر

از میلگرد آجدار ۲۸ میتوان در ساخت سازه‌های مسکونی برای دیوارهای حائل، تیر  و کیسون و محصولات پیش ساخته بتنی استفاده کرد. در ادامه اطلاعات مربوط به قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر بررسی شده است.

آخرین قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير

آخرین قیمت میلگرد 28 خزر توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 28 امیرکبیر خزر اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۲۸ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد ۲۸ اميركبير

ماه تیر سال ۱۴۰۱ قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ اميركبير برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۲۸ امیرکبیر خزر ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۱ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 28 اميركبير نیاز به دانستن وزن میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

·         وزن میلگرد 28 اميركبير در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

·         قیمت میلگرد ۲۸ فولاد خزر شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۱: 873600 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد۲۸فولاد امیرکبیر ،44 عدد میلگرد ۲۸ وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1401 قیمت هر بندیل میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر  آج۴۰۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

·         تعداد میلگرد آجدار ۲۸ خزر در هر تریلی :491 عدد

·         قیمت میلگرد فولاد امیرکبیر 28 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد ۲۸ اميركبير

تفاوت قيمت ميلگرد ۲۸ فولاد خزر که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد فولاد امیرکبیر ۲۸ بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد ۲۸ اميركبير

میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر  آج۴۰۰ با علامت اختصاری ( ASK ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد ۲۸ فولاد امیرکبیر بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس نوع آج

کدنشانه گذاری

علامت مشخصه

طبقه بندی

J

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

L

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ (آج یکنواخت - آج دوکی)

C

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

H

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

S

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

F

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب (دوکی)

 

نام گذاری بر اساس شیوه‌‎ی تولید

علامت اختصاریفرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

 

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ فولاد خزر باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر  آج۴۰۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

CT-ASK

 

مشخصات فنی قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير

مشخصات فنی میلگرد ۲۸فولاد خزر آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل) را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

 

ویژگی کششی میلگرد های ساده و آجدار

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

 

18

28

360

 

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

15

18

500

 

340

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

8

 

17

500

455

350

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

12

16

600

 

400

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

8

 

16

600

645

420

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

8

10

650

 

500

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

8

 

13

690

675

520

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

 

·         مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد ۲۸اميركبير :  تنش تسلیم 400 - 420 (تنش جاری شدن مگا پاسکال)

·         تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد ۲۸ فولاد خزر مقاومت کششی بر حسب مگا پاسکال برابر با:  600

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد آجدار ۲۸  برابر با: 12%

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۲۸ برابر با: 16%

مشخصات شیمیایی میلگرد ۲۸ امیرکبیر خزر آج جناقی

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد ۲۸ اميركبير بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت میلگرد ۲۸ امیرکبیر گیلان نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

ترکیبات شیمیایی انواع میلگرد

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

 

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

0.045

0.045

1.3

0.6

0.32

آج ۳۴۰

میلگرد آجدار مارپیچ

0.012

0.04

0.04

1.6

0.55

0.27

آج ۳۵۰

میلگرد آجدار مارپیچ

 

0.045

0.045

1.6

0.6

0.37

آج ۴۰۰

میلگرد آجدار جناقی

0.012

0.04

0.04

1.5

0.55

0.3

آج ۴۲۰

میلگرد آجدار جناقی

 

0.045

0.045

1.8

0.6

0.4

آج ۵۰۰

میلگرد آجدار مرکب

0.012

0.04

0.04

1.8

0.55

0.32

آج ۵۲۰

میلگرد آجدار مرکب

 

مشخصات هندسی میلگرد ۲۸خزر

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه ای میلگرد ۲۸ اميركبير به مشخصات هندسی میلگرد آجدار ۲۸ امیرکبیر خزر در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

284

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

28

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1287

9.87

4

50

1964

15.43

4

 

وزن میلگرد 28 فولاد خزر

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 28 امیرکبیر خزر همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۲۸ کارخانه خزر به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد ۲۸اميركبير

وزن میلگرد ۲۸ اميركبير

44.8

سطح مقطع میلگرد ۲۸ فولاد خزر

4.91 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد۲۸ اميركبير

27 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر

24 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۲۸ امیرکبیر خزر

28 (میلیمتر)

 

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۲۸ فولاد خزر

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

طول مهاری میلگرد قلابدار و کمترین بعد ستون- میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30

S400  - میلگرد آج۴۰۰

قطر

طول مهاری میلگرد قلابدار (cm)

کمترین بعد ستون (cm)

8

10

28

10

15

28

12

15

28

14

20

28

16

20

28

18

28

30

20

30

35

22

30

35

28

35

40

28

40

45

32

40

45

 

 

طول همپوشانی میلگرد - میلگرد آج 400 - بتن c28

رده‌ی بتن C28S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول همپوشانی میلگردها - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر
8405540
10506050
12557055
14658565
16759575
188510585
209512095
22130165130
2814518514
28165210165
32175240175

 

 

طول مهاری میلگرد مستقیم - میلگرد آج 400 - بتن c30

رده‌ی بتن C30S400 - میلگرد آج ۴۰۰ 
قطر آرماتورطول مهاری میلگرد مستقیم - تیرها و ستون‌هاستون‌ها و دیوارها (cm)
میلی‌مترآرماتور تحتانی (cm)آرماتور فوقانی (cm)سانتی‌متر

8

30

40

30

10

40

45

40

12

45

55

45

14

50

65

50

16

55

75

55

18

65

80

65

20

75

90

75

22

100

130

100

28

110

140

110

28

10

160

130

32

140

200

140

 

ویژگی‌های هندسی میلگرد ۲۸اميركبير آج ۴۲۰ و آج ۴۰۰ میلگرد آجدار جناقی (آج یکنواخت - آج دوکی شکل)

ویژگی هندسی آج دوکی:

قطر اسمی میلگرد

پهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیگامسطح نسبی آج

28

2.5

1.63

15

0.056

 

 

ویژگی هندسی آج یکنواخت:

قطر اسمی میلگردپهنای آج طولیارتفاع آج طولیگامقطر خارجیپهنای آج عرضیارتفاع آج عرضیقطر زمینه

28

2

1.5

8

27

1.5

1.5

24

 

 

میلگرد ۲۸ کارخانه امیرکبیر خزر

کارخانه میلگرد اميركبير که با نام کارخانه میلگرد امیرکبیر خزر و کارخانه میلگرد خزر نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۲۸ A3 ، محصولات خود را شامل میلگردهای صنعتی و ساختمانی روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه گیلان / رشت واقع شده است. قیمت میلگرد ۲۸ فولاد خزر بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۲۸ اميركبير

رشت، شهرک صنعتی لاکان، انتهای خیابان چهارم، شرکت فولاد امیرکبیر خزر

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد آجدار ۲۸ امیرکبیر خزر

https://aks-co.ir/

قیمت میلگرد