استعلام قیمت
ثبت درخواست
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری
كاغذ ديواري

انتخاب دیوارپوش مناسب تنها ظاهر خانه را بهتر نمی کند. دیوارپوش بر کیفیت هوایی که در فضاهای بسته تنفس می شود، تاثیر دارد. بنابراین باید به سلامت و ایمنی دیوارپوش اهمیت ویژه داده شود. انتخاب دیوارپوش استاندارد از این جهت می تواند بهترین گزینه باشد. کاهش هدررفت انرژی، کاهش گرد و غبار هوا، تا حدودی عایق صدا و هماهنگی با دکوراسیون منزل، همگی انتظاراتی است که می توان از انواع کاغذ دیواری داشت. 

کاغذ دیواری نشیمن
طرح کاغذ دیواری نشیمن

استانداردهای سختگیرانه ای برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب در نظر گفته می شود. کاغذ دیواری آشپزخانه نیز باید تا حدودی ضد آب باشد. کاغذ دیواری پذیرایی بهتر است عایق صوتی باشد. بنابراین، هر کدام از قسمت های خانه، الزامات خاص خود را دارد که باید حین انتخاب، لحاظ شود.

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری با زمینه قرمز مناسب طراحی کلاسیک و لوکس

کاغذ دیواری سال هاست دیوارپوش محبوب خانه هاست. کاغذهایی که به عنوان دیوارپوش نصب می‎ شود به صورت رول هایی با عرض کم و طول زیاد به فروش می رسد. در صورت انتخاب کاغذ دیواری طرح دار، نقوش، به صورت تکرار شونده چاپ شده است. اولین قواره کاغذ دیواری را الگوی تکرار می نامند. با کنار هم قرار گرفتن قواره کاغذها، طرح اصلی حاصل می شود.

کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری با گل های درشت

خرید کاغذ دیواری بر اساس محدودیت فضا

کاغذ دیواری به صورت رول فروخته می شود و به وسیله چسب های مخصوصی روی دیوار قرار می گیرد. البته بعضی از رول ها به صورت کاغذ دیواری پشت چسب دار تولید شده و مصرف کننده نیازی به استفاده از چسب برای نصب نخواهد داشت. پیش از انتخاب کاغذ دیواری، نکات زیر در مورد محدودیت فضا باید لحاظ شود.

 • آیا محل نصب کاغذ دیواری مرطوب است؟
 • آیا کودک خردسال در خانه دارید؟
 • آیا نیاز به شستشوی کاغذ دیواری پیدا خواهید کرد؟
 • سبک دکوراسیون منزل چیست؟
 • طیف رنگی هماهنگ با دکوراسیون چیست؟
 • محل نصب کاغذ دیواری کجاست؟
کاغذ دیواری آبی

کاغذ دیواری گلدار آبی رنگ

پاسخ به این ۶ سوال بازه انتخاب را محدود می کند. در ادامه تصمیم درباره خرید کاغذ دیواری طرحدار یا ساده گرفته می‎ شود. سلیقه و روحیه مشتری و نیازهای او در انتخاب حرف اول را می زند.

محل نصب کاغذ دیواری 

اولین گام برای انتخاب مدل کاغذ دیواری مناسب، تعیین محل نصب است. سالن پذیرایی، اتاق خواب، اتاق خواب کودک، نشیمن، پشت تلویزیون و راهرو، فضاهایی است که معمولا کاغذ دیواری خاصی برای آن تولید می شود. این روزها کاغذ دیواری قابل شستشو و مقاوم در برابر رطوبت برای آشپزخانه و حتی سرویس بهداشتی نیز تولید می‎ شود.  

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری لوکس مدرن

کاغذ دیواری پذیرایی

رنگ، طرح و بافت، سه فاکتور اساسی در خرید کاغذ دیواری پذیرایی است. سالن پذیرایی نشان دهنده سلیقه، افکار و روحیات صاحب خانه است. جایی که زمان زیادی در کنار خانواده سپری می‌ شود و از مهمانان پذیرایی می ‌شود. طراحان داخلی اهمیت ویژه‌ای برای دکوراسیون سالن پذیرایی قائل هستند. کاغذ دیواری شیک می‌ تواند سالن پذیرایی هر خانه ای را دگرگون و منحصر به فرد کند.

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری کلاسیک با تم آبی

کاغذ دیواری پذیرایی کوچک

مساحت سالن پذیرایی نیز در انتخاب موثر است. در انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی کوچک باید تکنیک های خاصی در نظر گرفته شود تا فضا بزرگتر به نظر آید.

کاغذ دیواری پذیرایی کوچک

کاغذ دیواری مناسب پذیرایی کوچک

بهتر است رنگ های روشن و براق استفاده شود. کاغذ دیواری گلدار با گل های بسیار ریز و طرح های هندسی خلوت برای یک دیوار انتخاب مناسبی است.

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

طرحهای جدید کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

کاغذ دیواری پشت تلویزیون با سایر دیوارها متفاوت است، زیرا بیشتر در معرض دید است و باید هماهنگ با محل قرارگیری تلویزیون انتخاب شود.

کاغذ دیواری پشت تلوزیون

کاغذ دیواری پشت تلوزیون

کاغذ دیواری سه بعدی

می توان از ایده پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون استفاده کرد. این پوسترها دقیقا برای فضای پشت تلویزیون های امروزی طراحی شده اند.

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلوزیون

کاغذ دیواری آشپزخانه

این روزها از ایده کاغذ دیواری ضد خش و قابل شستشو برای آشپزخانه استقبال می شود. بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود. کاغذ دیواری طرح هندسی بهترین پیشنهاد است.

کاغذ دیواری سفید

کاغذ دیواری سفید آشپزخانه

کاغذ دیواری بین کابینتی

کاغذ دیواری پشت ظرفشویی و بین کابینت می تواند جایگزین کاشی شود. در صورتی که از میان کاغذ دیواری ، نوع مقاوم در برابر رطوبت انتخاب شود، مدت طولانی ‎تر بدون مشکل روی دیوار باقی می ماند. اگر علاقه به تغییر رنگ و تم آشپزخانه وجود دارد، قیمت کاغذ دیواری طرح کاشی بسیار کمتر از کاشی و سرامیک است.  

کاغذ دیواری جدید

طرح کاغذ دیواری بین کابینتی

کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری دستشویی خصوصا برای دیوارهایی که مستقیما در معرض پاشیدن آب قرار ندارند، انتخاب مناسبی است. کاغذ دیواری طرح آجر، ساده یا حتی کاغذ دیواری طرح سنگ و گل و گیاه جذاب خواهد بود. تغییر و جایگزینی آن نیز هزینه چندانی ندارد و تنوع به فضا می دهد. کاغذ دیواری مخصوص دستشویی و حمام باید در برابر رطوبت مقاوم باشد و از چسب کاغذ دیواری مناسب برای نصب آن استفاده شود.  

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

کاغذ دیواری حمام، هزینه دیوار پوش را کاهش خواهد داد. بعلاوه به راحتی می تواند تعویض شود و کاغذ دیواری ارزان ترین و ساده ترین راه برای پوشش دیوار سرویس بهداشتی است. علاوه بر اینکه زیبایی منحصر به فردی دارد.

قیمت کاغذ دیواری نانو

کاغذ دیواری حمام

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب باید به نحوی انتخاب شود که فضایی آرامش بخش ایجاد کند. با توجه به زمان طولانی که در اتاق می گذرد، هارمونی رنگ بر روان افراد تاثیر زیادی خواهد داشت. می توان از کاغذ دیواری بافت دار یا کاغذ دیواری مخملی برای هماهنگی با سرویس خواب استفاده کرد.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب طرح داماسک

کاغذ دیواری اتاق مستر

اتاق مستر بزرگترین اتاق خانه است. فضای شخصی و بزرگی که باید نورگیر مناسبی داشته باشد. کاغذ دیواری برجسته و یا طرح های کلاسیک بهترین انتخاب برای اتاق مستر است.

کاغذ دیواری اتاق خواب زن و شوهر

کاغذ دیوارِی کلاسیک

 

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید استانداردهای سلامت بالایی داشته باشد. رنگ های صورتی، زرد، سفید، نیلی و صدفی حس نشاط و آرامش می دهد. از به کار بردن رنگ های قرمز تیره و مشکی باید خودداری کرد. به هیچ عنوان نباید از کاغذ دیواری پرزدار استفاده کرد. بهتر است برای اتاق کودک از کاغذ دیواری قابل شستشو و الیاف طبیعی استفاده شود. عکس موجودات زنده بهترین انتخاب است. از رنگ های خنثی و آرامش بخش برای کاغذ دیواری اتاق نوزاد استفاده کنید.

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری اتاق کودک

ایمنی و سلامت کاغذ دیواری

در زمینه سلامت کاغذ دیواری اتاق خواب ، استانداردهای خاصی در جهان وجود دارد که این استانداردها در مورد کاغذ دیواری اتاق خواب کودک سختگیرانه است. ساعت ها در محیط اتاق تنفس می شود و مواد مختلف به پوست جذب می شود. بنابراین کاغذ دیواری نباید هیچ پرز یا گاز خطرناکی به فضا منتقل کند. سلامت و محیط زیست دو فاکتور اساسی در انتخاب کاغذ دیواری است.

خرید آنلاین کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق نوزاد

آلرژی، سوزش پوست، سردردهای مکرر و مشکلات تنفسی و مشکلات سیستم ایمنی می تواند ناشی از آلاینده های محیطی و آلودگی هایی باشد که از کفپوش و دیوارپوش منتقل شده است. لازم است که کاغذ دیواری ضد آلرژی و عاری از هر گونه آلاینده محیطی باشد و امکان بازیافت داشته باشد تا به محیط زیست آسیب نرساند. کمترین استفاده از مواد مصنوعی، نتایج بهتری دارد. کاغذ دیواری سلولزی و الیاف طبیعی گزینه های مناسبی است.

جدیدترین کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ضد آلرژی

در مورد کاغذ دیواری وینیل یا کاغذ دیواری PVC باید در نظر داشت که جریان هوا را از بین می برد و ممکن است برای تنفس انسان مضر باشد. در این خصوص دو ماده مورد تایید اتحادیه اروپا DINP و DIDP مواد غیر خطرناک محسوب می شود.

انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پی وی سی ضد حساسیت

در کاغذ دیواری پارچه ای اگر از الیاف طبیعی استفاده شود هیچ ضرری برای سلامت انسان ندارد. معمولا مشکل، زمانی ایجاد می شود که برای افزایش مقاومت کاغذ دیواری از روکش رزین پلی اورتان استفاده شود. اگر کاغذ دیواری از تولیدات صنایع نساجی با الیاف طبیعی بهره ببرد نه تنها آلاینده ای ایجاد نخواهد کرد، بلکه با جذب گرد و غبار شرایط تنفسی را بهبود می دهد.

دیوارپوش عایق

کاغذ دیواری دارای الیاف طبیعی

جنس کاغذ دیواری

جنس کاغذ دیواری تعیین کننده میزان مقاومت آن است. شناخت متریال ساخت، کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین کاغذ دیواری می کند.

جنس کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از جنس کاغذ

انواع قدیمی و بی کیفیتی از کاغذ دیواری وجود دارد که دارای بافت نیست و از جنس کاغذ است. قابل شستشو نیست، به راحتی پاره می شود، خش می افتد و آلوده می‎ شود. هیچ مقاومتی در برابر رطوبت ندارد. قیمت کاغذ دیواری از جنس کاغذ، بر اساس وزن تعیین می شود.

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری از جنس کاغذ

کاغذ دیواری بدون بافت الیاف طبیعی

این نوع از کاغذ دیواری از الیاف طبیعی ساخته شده، اما بافته شده نیست. لایه زیرین آن فیبرهای سلولزی است. برای افزایش مقاومت مواد اکریلیک به آن می افزایند. آب و رطوبت در آن نفوذ نمی کند و مقاومت قابل قبولی دارد. بسیار ساده نصب می شود. با محیط زیست سازگار است و اگر ساخت آن با تکنولوژی روز انجام شود، در برابر نور و گرما نیز مقاومت مناسبی خواهد داشت.

کاغذ دیواری طرحدار

کاغذ دیواری بدون بافت

کاغذ دیواری وینیل

از نظر دوام، کاغذ دیواری وینیل یا همان PVC بسیار مقاوم و پایدار است. قابل شستشو است و در اثر رطوبت، تخریب نمی شود. نوعی دیگری از کاغذهای PVC وجود دارد که از وینیل سخت جامد تولید شده که در برابر خدشه و ضربه مقاوم است و بهترین انتخاب برای کارگاه ها و فضاهای صنعتی است.

کاغذ دیواری وینیل

کاغذ دیواری وینیل

کاغذ دیواری دارای بافت

این کاغذ دیواری نیز از الیاف طبیعی تولید شده است. این دیوارپوش با الیاف فیبری و سلولزی بافته می‎ شود. مزیت این متریال سازگاری آن با محیط زیست است و از نظر سلامت نیز استانداردهای بالایی دارد.

کاغذ دیواری بافت دار

کاغذ دیواری بافت دار

کاغذ دیواری پلی استر

کاغذ دیواری پلی استر دارای دو لایه است. لایه زیر آن کاغذ دیواری طرح دار است و روی آن لایه ای از پلی استر قرار گرفته که باعث مقاوم شدن آن خواهد شد. این کاغذ دیواری توانایی از بین بردن ایرادات سطح زیرین را ندارد و برای نصب آن به زیرسازی دقیقی نیاز خواهید داشت. نصب این کاغذ سخت است؛ به این دلیل که به راحتی دچار چین خوردگی می شود. پیشنهاد می کنیم این کاغذ دیواری برای آشپزخانه استفاده شود.

خرید اینترنتی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پلی استر

کاغذ دیواری نانو

در ساخت این دیوارپوش از فناوری نانو استفاده شده است. ضد خش، ضد گرد غبار و آلودگی است و به راحتی قابلیت شستشو دارد. انعطاف پذیری مناسبی دارد. اغلب در برابر صوت و حرارت مقاوم است و می توان به عنوان عایق از آن استفاده کرد. یکی از ویژگی های مثبت این دیوارپوش ، استانداردهای بالایی است که از لحاظ سلامت دارد و برای سالمندان و کودکان بهترین گزینه است.

کاغذ دیواری نانو

کاغذ دیواری نانو

کاغذ دیواری با مواد بازیافتی

این روزها علاقه به ساخت کاغذ دیواری از مواد بازیافتی همچون برگ، چوب، پنبه، گیاه و غیره رواج پیدا کرده است. موادی که شاید ظاهرا مناسب برای ساخت دیوارپوش نباشد به کار گرفته می شود و طی فرآیندی پیچیده به دیوارپوش هایی منحصر به فرد تبدیل می شود. فرآیند تولید چنین کاغذهایی هنوز در مراحل تجربی قرار دارد و از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواریی ساخته شده از مواد بازیافتی

 انتخاب کاغذ دیواری بر اساس سبک دکوراسیون

اگر سبک دکوراسیون، کلاسیک و لطیف است؛ گل های داماسک و گل های ظریف، رنگ های آرامش بخش و استفاده از طیف های متنوع رنگی انتخاب مناسبی است.

کاغذ دیواری لوکس

کاغذ دیواری کلاسیک طرح داماسک

کاغذ دیواری کلاسیک

برای دکوراسیون کلاسیک، غیر مجلل و خودمانی می توان از انواع کاغذ دیواری ساده سبک کلاسیک بهره برد. گل های ساده و طرح های خلوت می تواند فضا را آرام کند. کاغذ دیواری داماسک ، محبوب ترین طرح سبک کلاسیک است.

کاغذ دیواری قیمت

کاغذ دیواری راه پله طرح کلاسیک

کاغذ دیواری کرم و کاغذ دیواری طلایی در این طراحی های کلاسیک محبوبیت بالایی دارد. در صورت انتخاب چنین طرح هایی برای سالن پذیرایی ، حتما باید با پارچه مبلمان هماهنگ شود. اگر برای اتاق انتخاب می ‎شود، باید با سرویس خواب هماهنگ باشد.

کاغذ دیواری لوکس

کاغذ دیواری طلایی

رنگ های گرم و شاد و پررنگ در این سبک جایگاه خاصی دارند. کاغذ دیواری سبز با گل های ریز یا کاغذ دیواری قرمز با گل های درشت داماسک گرمای خاصی به فضا می‎ بخشد.

مدل کاغذ دیواری جدید

مدل کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری مدرن

رنگ براق و استفاده از رنگ نقره ای و فلزی می تواند با سبک مدرن هماهنگ باشد. کاغذ دیواری گل دار در طراحی مدرن معمولا با استفاده از گل های درشت و پررنگ خودنمایی می کند. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های مدرن پیشرو خیره کننده است.  

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

کاغذ دیواری مدرن با گل های درشت

کاغذ دیواری جدید

طرح های کاغذ دیواری جدید مد ۲۰۲۰ پر از نقوش هندسی جسورانه است. خطوط مشخص و اشکال در هم تنیده در این طرح ها بسیار است. استفاده از رنگ های زرد و نیلی در پس زمینه سفید که چشم را خیره می‎ کند.  

مدل کاغذ دیواری جدید

انواع کاغذ دیواری جدید

کاغذ دیواری سنتی

کاغذ دیواری طرح سنتی ایرانی این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. چاپ با کیفیت باعث شده تا نقوش فرش ایرانی در این دیوارپوش ها جلوه زیبایی داشته باشد.

کاغذ دیواری شیک

کاغذ دیواری و پوستر دیواری سنتی

جزئیات طرح های سنتی بسیار زیباست و استفاده از آن فضا را دلنشین و با شکوه می کند. 

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری لوکس و سنتی

نکات مهم خرید کاغذ دیواری

تنها شناخت سبک، شما را به انتخاب کاغذ دیواری مناسب هدایت نمی کند. پیشنهادات ساده و خلاقانه می تواند مسیر انتخاب را همواره کند.

کاغذ دیواری چهار دیوار

استفاده از کاغذ دیواری برای هر چهار دیوار پیشنهاد بسیاری از طراحان است. به این ترتیب عمق خاصی به فضا می‎ دهند. دست طراح برای خلاقیت در طراحی بازتر است. می توان از کاغذ دیواری ترکیبی استفاده کرد و حتی دو یا چند رنگ یا سبک را با هم تلفیق کرد.

کاغذ دیواری دخترانه

عمق دادن به فضا با استفاده از کاغذ دیواری برای هر چهار دیوار

کاغذ دیواری تک دیوار

یکی از پیشنهادات برای کاغذ دیواری اتاق کوچک ، انتخاب یک دیوار با طرح شاخص است. این دیوار در اتاق خواب می تواند دیوار پشت تخت خواب باشد و در پذیرایی، دیوار پشت تلوزیون یا پشت مبلمان. برای فضاهای بزرگ نیز انتخاب یک دیوار با طرحی چشم گیر از یکنواختی فضا می کاهد.

در صورتی که دیوار پشت مبلمان برای طرح شاخص انتخاب شود، بهتر است بخش پایین دیوار طرح ساده تری داشته باشد و طراحی معطوف به قسمت بالایی شود. حتی می توان از کاغذ دیواری سه بعدی برای یک دیوار شاخص استفاده کرد.

پوستر اتاق خواب

پوستر دیواری طرح گل

کاغذ دیواری ترکیبی

انتخاب کاغذ دیواری برای نیمه بالایی دیوار یکی از بهترین پیشهادهای طراحان امروزی است. کاغذ دیواری نیمه بالایی دیوار می تواند طرح دار باشد و نیمه پایین ساده انتخاب شود. دست طراح برای انتخاب هر طرحی باز خواهد بود؛ زیرا قرار نیست یک دیوار بیش از دو متری با یک طرح شلوغ آزار دهنده باشد. 

کاغذ دیواری پذیرایی

ایده کاغذ دیواری پذیرایی نیمه دیوار

کاغذ دیواری نصف دیوار، ایده ای بسیار خلاقانه است. هم طراحی مدرن با این ایده اجرای می شود و هم سبک کلاسیک. از کاغذ دیواری نشیمن گرفته تا کاغذ دیواری حمام و اتاق خواب، می توان از این ایده بهره برد.

کاغذ دیواری شیک

ایده استفاده از کاغذ دیواری مدرن مناسب نصف دیوار

می توانید نیمه ای از دیوار را گل های ریز کار کنید یا می توانید از رنگ روشن و تیره از یک طیف رنگ استفاده کنید. استفاده از یک طرح برای تمامی دیوار ممکن است چشم را خسته کند و اگر به نیمه بالایی دیوار محدود شود، ایده آل است. نیمه پایین در معرض رطوبت بیشتری است، بنابراین از متریال مقاوم تر استفاده شده و قابل شستشو است.

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

کاغذ دیواری حمام ضد آب

کاغذ دیواری سقف

می توان برای سقف هم از کاغذ دیواری استفاده کرد. انواعی از کاغذ دیواری پذیرایی و نشیمن وجود دارد که برای سقف استفاده می شود. می توان با استفاده از کاغذ دیواری سقف ، نمای خانه را جذاب و شگفت ‎انگیز کرد.

کاغذ دیواری سقف

کاغذ دیواری سقف

محاسبه تعداد رول کاغذ دیواری

در بازارهای ایران کاغذ دیواری با پنج عرض ارائه می شود. کمترین عرض ۵۳ سانت است، به ترتیب عرض ۶۴، ۷۰، ۹۰ و ۱۰۶ سانت در میان انواع کاغذ دیواری دیده می شود. باید محاسبه کنید که چند رول کاغذ دیواری پوشش مناسب روی دیوار شما خواهد بود. بر اساس دستور زیر عمل کنید:

کاغذ دیواری رولی 15000

نصب کاغذ دیواری
 • ابتدا ارتفاع دیوار اندازه گیری شود. قرنیز محاسبه نخواهد شد. ارتفاع دیوار معمولا چیزی در حدود ۲.۷ تا ۳ متر است.
 • عرض دیوار باید اندازه گیری شود. اگر در و پنجره روی دیوار است که باید اندازه‎ های آن از مجموع، کسر شود.
 • عرض دیوار به عرض کاغذ دیواری تقسیم خواهد شد که تعداد قواره مشخص می‎ شود.
 • تا این مرحله مشخص شده که چند قواره کاغذ دیواری مورد نیاز است. حال باید دید که رول کاغذ دیواری چه تعداد قواره می‎ شود. پس باید طول رول به ارتفاع دیوار تقسیم شود.
 • بر اساس تعداد قواره هر رول، تعداد کل قواره ه‎ایی که لازم است به تعداد قواره هر رول تقسیم می‎ شود. این ترتیب تعداد رول مورد نیاز محاسبه می ‎شود.

برای مثال اگر یک دیوار ۴ متری با ارتفاع ۳ متر وجود داشته باشد و عرض کاغذ دیواری ۵۳ سانت و طول رول ۱۰ متر؛ ابتدا تعداد قواره محاسبه می‎ شود. عرض دیوار تقسیم بر عرض کاغذ دیواری عدد ۷.۵ قواره حاصل می شود، حدودا به ۸ قواره نیاز است. در ادامه طول رول به ارتفاع دیوار تقسیم می شود، که عدد ۲.۵ حاصل خواهد شد. پس هر رول ۲ قواره تولید می کند. پس به ۴ رول نیاز است تا تمام دیوار پوشش داده شود.

هر رول کاغذ دیواری چند متر است

رول کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری

مسلما اگر قرار باشد دیوارپوش تنها برای یک دیوار تهیه شود بخشی از رول اضافی باقی می ماند. به همین دلیل بر اساس آنچه گفته شد، هزینه کاغذ دیواری در صورتی که برای همه دیوارها تهیه شود کاهش پیدا می‌کند. علاوه بر این، در صورت انتخاب طرح‌های ساده نیز می‌توان در هزینه‌ها صرفه جویی کرد. انواع کاغذ دیواری از جنس pvc یا کاغذی ارزان تمام می‎ شود. می‌توان با کاهش دادن مساحت نیز از هزینه‌ها کاست. قیمت کاغذ دیواری برای طرح‌های نیمی از دیوار ، حدود نصف خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر:

پارچه دیواری

پوستر دیواری طرح آجر

پوستر دیواری

نقاشی ساختمان

کاشی کاری مدرن

خرید جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.57 ( 4 نظر)

۶ نظر

 1. کاغذ دیواری های گل برجسته حدودی چند قیمت هستند؟

 2. محل نصب کاغذ دیواری باید زیرساخت خاصی ذاشته باشد؟

 3. کاغذ دیواری سه بعدی هم وجود داره و ایا نحوه چاپ زدن طرح روش فرق زیادی با طرح های ساده داره

 4. سلام کاغذ دیواری کاغذی قابلیت شستشو دارد؟

 5. سلام نصب کاغذ دیواری یه روزه تموم میشه؟

  • ممنون میشم تلفن برخی از مشاورین و طراحان داخلی رو برای کمک گرفتن جهت استفاده از کاغذ دیواری مناسب در مکان مناسب در سایت بی‌نظیرتون قرار بدین