استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

بلوک هبلکس اردکان

بلوک سبک اردکان
خرید بلوک سبک اردکان

بلوک هبلکس اردکان با نام تجاری اردکان هبلکس از گروه کارخانجات شیشه اردکان پس از راه­ اندازی موفقیت ­آمیز بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در ایران و خاورمیانه و در پی آن راه اندازی بزرگترین خط صنایع پایین دستی شیشه در سطح کشور و منطقه، در پاییز ۱۳۹۴ راه ­اندازی گردیده است.
این مجموعه به منظور توسعه پایدار، باور و تلاش خویش را در جهت ارائه محصولاتی با کیفیت برتر جهانی همراه با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی که همخوانی کاملی با خواسته­ های اقتصادی، صرفه جویی در انرژی، صیانت و محافظت از محیط زیست و ایمنی بناها با حداکثر رضایتمندی و خشنودی مشتریان بنا نهاده است.

بلوک هبلکس اردکان یا بلوک بتنی هوادار اتوکلاو شده یابتن هوادار اتوکلاوی (Autoclaved Aerated Concrete – AAC) همان بتن گازی سبک یا متخلخل می‌باشد. این نام برای بتن هوادار تولید شده در اروپا در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، با تغییرات کوچک در فرمولاسیون و فرایند مربوط به AAC، تغییرات چشمگیری در ساختار آن فراهم آمده و این تغییرات موجب تقویت ویژگی های فیزیکی و مکانیکی AAC شده است. در سال های اخیر بیش از ۴۵۰ تولید کننده در ۴۱ کشور جهان AAC را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بلوک سبک AAC نمونه موفق از انبوه­ سازی و ساخت و سازهای صنعتی در کشورهای امارات، ترکیه و چین در دو دهه اخیر است و به عنوان مصالح سبز در کنفرانس­ های علمی محیط زیست در اروپا و آمریکا معرفی گردیده است.

بلوک هبلکس اردکان
کارخانه بلوک هبلکس

هبلکس اردکان

بهره ­مندی از مزایای این بلوک ­هبلکس اردکان با کاربری­ های متعدد منجر به گسترش مصرف این بلوک­ ها گردیده است. بدیهى است تکیه بر این راهبرد محورى در رویکردى منسجم و نظام یافته و با توجه به مجموعه موارد فنى، اقتصادى و اجرایى باعث ارتقاء و افزایش کارآیى در امر ساختمان­ سازی خواهد گردید. کاهش وزن سازه، صرفه­ جویی در زمان و هزینه، مقاومت در برابر آتش، افزایش مقاومت در برابر زلزله، عایق صوت، صرفه ­جویی انرژی، دوستدار محیط زیست، مقاومت دربرابر رطوبت، قابلیت های کارپذیری از جمله خواص مطلوب این سیستم می باشد.

بلوک سبک
بلوک سبک

ویژگی های اردکان هبلکس

 • پایین بودن وزن مخصوص آن حدود ۲۰% نسبت به مصالح معمولی
 • کاهش انرژی در تولید این محصول که تقریباً ۱۰% نسبت به مصالح معمولی
 • قابلیت تولید از پسماندها و ضایعات کارخانجات فرآوری و معدنی
 • افزایش  سرعت پیشرفت کار حدود ۵ الی ۶ برابر بیشتر
 • کاهش هزینه زیرسازی سطوح به علت سطح صاف بلوک های AAC
 • حمل و نقل آسان با توجه به امکان بسته بندی بصورت پالت
 • تولید بر اساس نیاز مشتری و تعیین ابعاد دلخواه
 • کاهش میزان مصرف فولاد را در ساختمان بیش از ۲۰ تا ۳۰ درصد
 • مقاومت در برابر یخ­ زدگی
 • کاهش بار استاتیکی و طراحی سبک تر ساختمان ها و برج های بلند مرتبه
چسب بلوک سبک
چسب بلوک سبک

بلوک هبلکس اردکان یزد

سالیان متمادی مهندسین و ساختمان سازان در پی دست یافتن به دیواری با تمامی مشخصات عملکردی و با حداکثر کارایی بوده اند. یکی دیگر از محصولات اتو کلاو شده که در کارخانه بلوک هبلکس اردکان تولید می شود پنل مسلح است. بلوک هبلکس اردکان برای اجرای دیوار پیش ساخته و همچنین سقف بسیار مناسب و مقرون به صرفه می­ باشد. مواد اولیه پنل همان مواد اولیه ای است که برای تولید بلوک استفاده می­ شود.

پروسه تولید نیز تا قالب ریزی با پروسه تولید بلوک مشترک است و پس از آن مش های فولادی آماده شده به منظور مسلح کردن پنل و افزایش مقاومت در قالب ها جاگذاری می­ شود.

از آنجا که بتن مورد استفاده در این پانل ها مشابه بتن AAC مورد استفاده در ساخت بلوک ها و دیگر قطعات است، باید خواص مکانیکی، فیزیکی و دوام آن ها، کلیه الزامات استاندارد ملی ایران (و در صورت عدم تدوین استاندارد مربوط ،بر اساس استانداردهای EN) را برآورده کند. چونکه که ساختار آن ها متخلخل است و دارای جذب آب زیادی هستند، بنابراین برای اطمینان از عدم خوردگی میلگردها، باید تدابیر لازم به عمل آید. از جمله این موارد، اعمال مواد محافظ سطحی میلگرد و رعایت حداقل پوشش روی آنهاست.

کارخانه بلوک هبلکس اردکان
پنل مسلح

آدرس کارخانه هبلکس اردکان یزد

به منظور اطمینان از عملکرد مواد محافظ سطحی باید طبق استاندارد ASTMC 1452 اقدام شود. سبک سازی، ضد زلزله بودن، دوام و پایداری و عدم نیاز به نگهدارنده، مقاومت در برابر حرارت و صوت، همگی از مشخصات عملکردی یک دیوار می باشد. پانل های پیش ساخته بتنی به علت دارا بودن این مزایا و کاربرد آسان و سریع سال هاست در بسیاری از کشورهای دنیا بخصوص کشورهای اروپایی، به عنوان یکی از مصالح ساختمانی اصلی و مطلوب مطرح می باشد. این دیواره های بتنی دارای ضخامت های مختلف دیواره ۷ سانتی، دیواره ۸ سانتی و دیواره ۱۲ سانتی می باشد. دیواره مناسب ترین مصالح ساختمانی جهت ساخت دیوارهای داخلی و جدا کننده ی فضاهای داخلی می باشد.
سطوح این دیواره ها صاف و صیقلی است به همین دلیل سطح دیوار حاصل پس از نصب، آماده گچ کاری و نقاشی است. در چهار طرف هر پانل کام و زبانه وجود دارد که این کام و زبانه باعث تسریع در نصب، پایداری و مقاومت دیوار می گردد. دیواره جهت ساخت دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان، اقتصادی ترین روش است. با استفاده از دیواره می توانیم ۳۵ تا ۵۰ درصد در هزینه های کارگری و هزینه مصالح ساختمانی صرفه جوئی نمائیم.

کارخانه هبلکس یزد

کارخانه پنل مسلح شده اردکان یکی از زیرمجموعه های گروه کارخانجات شیشه اردکان می باشد که در جوار کارخانه بلوک سبک آن احداث شده است. این کارخانه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع که ۱۰۰۰۰ متر آن بصورت سالن سر پوشیده و خط تولید بوده و ۱۰۰۰۰ متر مربع آن به صورت  انبارش محصول تولیدی اختصاص پیدا نموده است. ظرفیت این کارخانه تولید روزانه ۲۰۰۰ مترمکعب انواع بلوک پنل  به منظور استفاده در ساختمان سازی و برج سازی می باشد. تولیدات این کارخانه در رنج ابعادی مختلف و دانسیته متفاوت با توجه به نیاز بازار ایران قابل تغییر و سازگار می باشد. محصول تولیدی این کارخانه در ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر و ضخامت های مختلف از ۷.۵ الی ۳۷.۵ سانتی متر بوده و در ابعاد مورد نیاز بازار می باشد.

مزایای استفاده از پنل مسلح شده

با توجه به سیستم سبک سازی ساختمان می‌ تواند بین ۲۰٪ تا ۳۰٪ نیروی ارتعاش زلزله رادر مقایسه با ساختمان‌های سنتی بیشتر تحمل نماید. انواع مصالح نازک‌ کاری در فضای داخلی از جمله سفید کاری با گچ به آسانی روی سطوح دیوارها و سقف امکان‌ پذیر است. از طرف بیرونی در روی سطوح دیوار نیز انواع نماها از قبیل آجر، سنگ، سرامیک و سیمان کاری با آستر و رویه قابل اجرا می‌ باشد.

این شیوه صنعتی برای احداث ساختمان‌های ۱ تا 10 طبقه با رعایت استانداردها قابل استفاده می‌ باشد.

کاربرد این شیوه نوین صنعت ساختمانی به خصوص در اجرای انبوه سازی پروژه‌های مسکونی بالاترین بازدهی‌ کاری، کمی، کیفی، زمانی، صرفه‌جویی هزینه و سرمایه‌ای را فراهم می‌آورد. مدول‌ های کارخانه‌ای این سیستم سبک بوده و قابلیت حمل و نقل و نصب نفر-روز کاری را مقدور می‌ کند.

 • پایین آوردن هزینه مصرف میلگرد
 • حذف هزینه قالب بندی
 • کاهش مقدار بتن
 • سرعت در ساخت به علت حذف نصب و باز کردن قالب
 • کاهش هزینه نیروی انسانی
 • تسریع در ساخت، کاهش زمان توقف سرمایه
 • سرعت در ساخت به علت عدم نیاز به زمان طولانی جهت مقاوم شدن دیوارها و جداسازی قالب
 • سرعت نصب و سوار کردن سایر قطعات
 • عایق حرارتی و برودتی، انرژی حرارتی بین ۴۰٪ تا ۶۰٪ در ساختمان‌ها صرفه جویی می­ گردد.
 • مقاومت در برابر زلزله
 • سرعت در ساخت به علت حذف زمان آرماتوربندی
 • مقاومت در مقابل آتش‌ سوزی
 • عایق صوتی، انتقال صدا مخصوصا در واحدهای آپارتمانی را بین ۴۰ تا ۶۰ درصد کاهش می‌دهد.
 • مناسب برای هر گونه نماسازی و نازک کاری
 • اجرای ساده و سریع تأسیسات ساختمانی مانند لوله کشی و کابل کشی برقی و مخابرات

شماره تماس کارخانه هبلکس اردکان

کارخانه های زیادی در سراسر کشور در زمینه فروش بلوک هبلکس فعالیت می کنند. اردکان یزد یکی از شهر های ایران است که کارخانه های منعددی در آن در این زمینه فعالیت دارند. شماره تماس و آدرس کارخانه هبلکس اردکان برای رفاه حال شما مشتریان عزیز آورده شده است.

آدرس کارخانه: یزد- اردکان-کیلومتر۹ بزرگراه ریاست جمهوری

شماره تماس: ۴-۰۳۵۳۲۲۴۳۲۰۱ – ۰۳۵۵۸۲۹۵۰۱۸ – ۰۲۱۲۴۱۳

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس نیشابور

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس گیلان

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس همدان

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس قم

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

قیمت بلوک هبلکس مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۵ نظر

 1. سلام خسته نباشید کارخانه شما فروش پودر آلومینیوم فلیک هم دارید؟

 2. با سلام واحترام
  شرایط اخذ نمایندگی در شهرستان رفسنجان میخواستم؟

 3. غلامرضا آریاپور

  با سلام
  آریاپور هستم
  تقاضای اخذ نمایندگی این شرکت در استان هرمزگان رو دارم.
  برای اخذ نمایندگی و فعالیت، من رو راهنمایی کنید ممنون میشم.
  سپاس