کفسابی

کفسابی

دسته بندی
ترمیم نما
تعداد ارائه دهنده ها
۲۰ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

خدمات مرتبط در عمران مدرن

کفسابی

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۷

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۴۸

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۱

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۴۴

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۵

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

کفسابی

کفسابی از جمله خدمات شرکت عمران مدرن می باشد. استفاده از نیروهای متخصص برای کفسابي ، از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت عمران مدرن ، حرفه ای ترین شرکت کفسابی را به شما کاربران گرامی معرفی می نماید. شما عزیزان می توانید به طور مستقیم با ارائه دهندگان خدمات کفسابی تماس گرفته و یا اینکه معرفی آنها را به عمران مدرن بسپارید.

شرکت عمران مدرن با توجه به محل و شرایط پروژه، نزدیک ترین و در عین حال حرفه ای ترین پیمانکار را به شما معرفی می نماید تا به بهترین نحو ممکن و در اسرع وقت، پروژه شما اجرا گردد. با توجه به فضای رقابتی بین پیمانکاران، کمترین قیمت کفسابی با بهترین کیفیت، به شما پیشنهاد می شود.

 

کفسابی
کفسابي

 

خدمات کفسابی

کفسابي که با عناوینی همچون سنگسابی و ساب زنی نیز شناخته می شود، به عملیاتی گفته می شود که طی آن لایه ای به ضخامت حدودا یک تا پنج میلیمتر از روی سطح برداشته می شود. کفسابي با کمک دستگاه های مخصوص و به منظور برداشتن جرم و آلودگی از روی سطح انجام می شود. این عمل موجب درخشندگی سطح و رفع ایرادات آن می گردد. کار ساب زدن سنگ تا آنجایی ادامه می یابد که آلودگی و مشکل سنگ کاملا رفع گردد. گاهی بخش های مختلف کفپوش سنگی با یکدیگر هم تراز نیستند. با کمک خدمات کفسابی می توان آن را هم تراز کرد.

 

قیمت کفسابی سنگ
سنگسابی

 

البته این عملیات غیر از سطوح سنگی بر روی سطوح بتنی، موزاییکی و ... نیز انجام می شود. کفسابی بتن زمانی انجام می شود که رفع آلودگی و صیقلی شدن سطح مد نظر باشد. همچنین برای تغییر نوع کفپوش (به طور مثال از بتنی به پارکت) هم نیاز به کفسابی بتن است. یکی از کفپوش های بتنی که نیاز به ساب زنی دارد، کف پارکینگ است. به این دلیل که در پارکینگ تردد خودروها بالا بوده و همواره آلودگی های چسبیده به لاستیک خودروها به کفپوش منتقل می گردد، کفسابی پارکینگ حائز اهمیت است.

 

کفسابی بتن
کفسابی بتن

 

مراحل کفسابي

مراحل ساب زدن سنگ توسط شرکت کفسابی بدین صورت است که ابتدا با استفاده از لقمه های زبر با شماره ۳۶ یا ۴۶، ناهمواری ها، مصالح و یا جرم هایی که بر روی کف چسبیده را بر طرف می نمایند. پس از آن باید خط و خش های ناشی از ساب زنی مرحله قبل تا حدودی بر طرف گردد. بدین منظور از لقمه شماره ۶۰ استفاده می کنند. در گام بعدی از لقمه ۱۲۰ که نرم تر است استفاده می شود. بتونه کاری در پایان مرحله دوم و یا سوم صورت می پذیرد. در چهارمین گام، از لقمه ۲۲۰ برای برطرف کردن خط و خش های مرحله سوم و بتونه کاری استفاده می شود. مراحل بعدی شامل استفاده از لقمه های ۳۲۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ است که به ترتیب نرم تر می شوند. با این کار ایرادات سطح بر طرف شده و کف کاملا یکدست و هموار می گردد.

 

كفسابي
قبل و بعد از کفسابی بتن

 

برای آینه ای و درخشان شدن سطح نیز می توان از لقمه سنگ ایتالیایی استفاده کرد. در واقع خدمات ساب زنی از لقمه زبر شروع شده و به سمت لقمه نرم می رود. لازم به ذکر است که تعداد مراحل ساب زنی و مدت زمان آن وابستگی مستقیمی به جنس کف دارد. برای مثال کفسابی سنگ گرانیت نسبت به کفسابی موزاییک دشوارتر بوده و به تعداد مراحل بالاتری نیاز دارد.

 

کفسابی موزاییک
کفسابی موزاییک

 

با کفسابی سنگ ، عمر مفید کفپوش افزایش می یابد. دستگاه کفساب دارای دو نوع سه فاز و تک فاز می باشد. سرعت عملیات ساب زدن با نوع سه فاز بیشتر از تک فاز است. بنابراین برای ساختمان هایی که به برق سه فاز دسترسی دارند، بهتر است که از کفساب سه فاز استفاده گردد.

 

کفسابی سنگ
کفسابی ایتالیایی

 

قیمت کفسابی سنگ

هر چه عملیات ساب زنی زودتر و به موقع انجام شود، نیاز به مراحل کمتری برای سنگسابی بوده و در نتیجه قیمت کفسابی سنگ کاهش می یابد. قیمت کفسابی وابسته به متراژ کار نیز می باشد. همچنین جنس کف نیز تعیین کننده قیمت کفسابي است. در کفپوش های سنگی جنس سنگ بر هزینه نهایی تاثیرگذار است. به طور مثال سنگ گرانیت جزو سنگ های سخت بوده و مقاومت بالایی در برابر ساییدگی دارد. بنابراین قیمت کفسابی سنگ گرانیت از برخی دیگر از انواع سنگ ها بیشتر می باشد. میزان شکاف های بین سنگ و پستی و بلندی های آن نیز تعیین کننده قیمت ساب زدن سنگ کف است.

 

قیمت کفسابی
قبل و بعد از کفسابي

 

روش ساب زنی عامل دیگر تاثیرگذار بر قیمت کفسابی است. برای مثال کفسابی ایتالیایی که به آن کفسابی آینه ای نیز گفته می شود، از گرانترین روش های ساب زنی است. کفسابي ایتالیایی بیشتر برای اماکنی همچون رستوران ها، هتل ها، لابی ساختمان ها و فضاهایی از این دست، انجام می شود.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

علی وحیدیان

سلام برای کفسابی در منطقه دو تهران نمایندگی معرفی میکنید؟

متین جمالی

قیمت هر متر مربع کفسابی ایتالیایی چقدره و چه عواملی موجب افزایش یا کاهش سطح کیفی کار میشه

رایا عبادی

سلام ، کفسابی فقط وقتی انجام میشه که روی سنگ یا سرامیک یا حالا موزائیک کارشده روی کف رو جرم و آلودگی گرفته باشه یا یه مدت کوتاه بعد از اجرای هر کدوم از انواع کفپوش ها ، اجرا میشه تا سطح صیقلی و قشنگ باشه؟

خطابی

شرکتی خدماتی در زمینه کفسابی برای شهر کرج رو میشه معرفی فرمایید ممنون

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما