آسانسور در مشهد

آسانسور در مشهد

دسته بندی
نصب آسانسور
تعداد ارائه دهنده ها
۳۷ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
بهترین قیمت روز پک کامل آسانسور مشهد ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی از قبیل نوع موتور، پکیج کابین و درب آن متغیر است. توصیه می شود پیش از تعیین قیمت پک کامل اسانسور ، تعداد طبقات (۳ ، ۴ و...) و ظرفیت پکیج مورد نیاز برای جابه جایی ساکنین در نظر گرفته شود.
intro
comment
bookmark
share
شهر
مشهد x

نصب آسانسور مسافربر

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

مشهد

phone۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

۳

location

مشهد

******۵۱۳۶۰

۳

location

مشهد

******۵۱۳۸۴

۳

location

مشهد

******۵۱۳۸۵

۳

location

مشهد

******۵۱۳۷۵

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۷

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۶

۳

location

مشهد

******۰۹۱۵۶

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۲

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۶

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۵

۳

location

مشهد

******۰۵۱۳۶

۵

location

مشهد

******۰۵۱۳۸

۵

location

مشهد

******۰۵۱۳۷

۲

location

مشهد

******۰۵۱۳۸

ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آسانسور مشهد

آسانسور مشهد از تجهیزات کاربردی و قیمت مناسبی است که به دلیل ساخت آپارتمان ها و مجتمع های مرتفع، با استقبال زیادی همراه شده است. به طوری که عدم نصب و راه اندازی آن در ساختمان های چند طبقه، به دلیل سختی رفت و آمد می تواند از ارزش ساختمان بکاهد. قیمت روز پک کامل آسانسور مشهد ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره به عوامل مختلفی از قبیل نوع موتور، پکیج کابین و درب آن متغیر است. با این حال توصیه می شود پیش از تعیین قیمت پک کامل اسانسور مشهد ، تعداد طبقات (۳ ، ۴ و...) و ظرفیت پکیج مورد نیاز برای جابه جایی ساکنین در نظر گرفته شود. در بسیاری از موارد با خرید آسانسور های دو و یا سه نفره در بهترین قیمت آسانسور در مشهد ۱۴۰۱ نیاز یک ساختمان برآورده می شود. 

قیمت انواع آسانسور
قیمت مدل های مختلف آسانسور

قیمت آسانسور بر اساس ظرفیت در مشهد

قیمت پک کامل اسانسور در مشهد تحت تأثیر عوامل زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها پکیج موتور است. در حال حاضر با توجه به تغییر لحظه ای قیمت ها، بهترین قیمت روز آسانسور در مشهد ۱۴۰۱ بر اساس قطعات و تجهیزات مورد استفاده در ساخت آن نغییر می کند. علاوه بر آن لازم به ذکر است که ظرفیت آسانسور در مشهد از  ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ و ۸ نفره متغیر است که این در ساختمان های چند طبقه (۳ ، ۴ و ...) بسیار می تواند در قیمت نهایی آسانسور تأثیر گذارد. قیمت نصب آسانسور بر اساس ظرفیت آن و محل نصب آن مشخص می شود. چرا که تمامی مراحل نصب متناسب با آن انجام می گیرد. در ادامه قیمت انواع اسانسور مشهد و عوامل مؤثر بر آن مورد بررسی قرار می گیرد.

قیمت آسانسور در مشهد

آسانسور در مشهد در مدل های مختلف مسافربری، باربری و ماشین بری قابل خریداری است. در هر یک از موارد ظرفیت اسانسور مشهد و همچنین اندازه پکیج کامل کابین و درب ها از موارد بسیار تعیین کننده در قیمت آن می باشد. قیمت نصب انواع آسانسور مشهد برای ساختمان های دو ، سه ، چهار و … طبقه بر اساس سایز و ظرفیت آن مشخص می شود. بهترین قیمت آسانسور در مشهد ۱۴۰۱ در صورت خرید متناسب با نیاز حاصل می شود.

قیمت آسانسور یک نفره در مشهد

به طور معمول آسانسور های یک و تک نفره برای داخل فضا مسکونی کاربرد دارند. در واقع این تجهیز برای جابه جایی افراد مسن و یا معلول در خانه های چند طبقه (۳ ، ۴ و ...) استفاده می شود. قیمت آسانسور تک نفره متناسب با نوع آن متغیر است. به طوری که برای چنین فضایی  مدل های آسانسور هیدرولیک ، کششی و پنوماتیک در قیمت های مختلف قابل پیاده سازی است. با این حال مقدار فضای موجود برای نصب در انتخاب هر یک از این مدل ها تأثیر به سزایی دارد. از آن جا که اسانسور های تک نفره در ساختمان های خاص و برای کاربرد های ویژه مورد استفاده قرار می گیرند، قیمت آن ها متناسب با کاربرد، صرفه اقتصادی خواهد داشت.

قیمت آسانسور تک نفره
قیمت آسانسور تک نفره

قیمت آسانسور دو نفره در مشهد

آسانسور دو طبقه یکی از بهترین راه حل ها برای جابه جایی راحت افراد در ساختمان های قدیمی چندطبقه است. در ساختمان های قدیمی با توجه به نبودن فضای کافی برای نصب و همچنین مشکلات مربوط به رضایت همسایگان نصب آسانسور 2نفره در قیمت مناسب راهکاری مناسب است. قیمت آسانسور ۲ نفره در مقایسه با سایر نمونه ها بسیار مناسب است. چرا که هم کابین کوچک تری داشته و هم قدرت موتور آن پایین تر است. به همین دلیل در ساختمان های قدیمی توصیه می شود تا اسانسور های دو نفره در حداقل قیمت نصب شوند.

قیمت آسانسور سه نفره در مشهد

استفاده از آسانسور ۳ نفره در ساختمان های ۳ و یا ۴ طبقه به دلیل قیمت و همچنین اندازه مناسب آن بسیار رایج است. با این حال با توجه به کوچک بودن کابین توصیه می شود که در صورت بزرگ بودن واحدها و زیاد بودن رفت و آمد در ساختمان، با وجود قیمت مناسب، پکیج کامل اسانسور های سه نفره خریداری نشوند. شرکتهای آسانسور در مشهد ارائه دهنده پکیج کامل آسانسور با ظرفیت های مختلف هستند.

قیمت آسانسور 4 نفره در مشهد

آسانسور 4 نفره رایج ترین نمونه مورد استفاده در ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری است که در قیمت های مناسب قابل اجرا است. با این حال با توجه به بزرگ شدن کابین و همچنین کاربرد آسانسور 4نفره در ساختمان های مرتفع تر، قدرت موتور و قیمت بسیار اهمیت می یابد. به طور معمول قدرت موتور برای آسانسور ۴ نفره حدود ۵.۵ کیلووات در نظر گرفته می شود. قیمت روز پک کامل اسانسور چهار نفره متناسب با نوع کابین ، تعداد ریل ، تعداد درب ، متراژ ریل ها و سیم بکسل ها متغیر است. آسانسور چهار نفره در ساختمان های چند طبقه (3 ، 4 و …) با متراژ محدود بسیار کاربرد دارد. چرا که با جود خرید در بهترین قیمت آسانسور ۱۴۰۱ ، جابه جایی افراد نیز تا حد قابل قبولی انجام می شود.

قیمت آسانسور 4 نفره
قیمت آسانسور 4 نفره 

قیمت آسانسور 5 نفره در مشهد

آسانسورهای ۵ نفره با تعداد ۵ تا ۷ توقف قابل سفارش است. با این حال با توجه به وزن متغیر کابین و ظرفیت کابین، قیمت آسانسور ۵ نفره ثابت نیست. آسانسور های ۵ نفره برای جابه جایی بار و همچنین تجهیزات سنگین نیز قابل استفاده هستند. به طوری که با توجه به اندازه کابین و همچنین قدرت موتور برای جابه جایی وزن مشخص، مقدار بار قابل حمل تعیین می شود.

قیمت آسانسور 6 نفره  در مشهد

آسانسور ۶ نفره بر اساس نوع کاربری، موقعیت مکانی سازه و حجم ترافیک در قیمت های مختلف برای ساختمان های چند طبقه (3، 4 و ...) قابل خریداری است. علاوه بر آن با توجه به ظرفیت بالا، این نوع آسانسورها در ساختمان های مسکونی در مقایسه با ساختمان های اداری و تجاری کاربرد بیشتری دارد. چرا که در ساختمان های اداری و تجاری حجم بالای رفت و آمد ها مشکل ساز خواهد بود. موتور یکی از اعضای بسیار تعیین کننده در قیمت پک کامل اسانسور است که در دو نوع گیربکسی و گیرلسی قابل خریداری است. هر یک از این موتورها متناسب با حجم ترافیک ساختمان و همچنین وزن و ابعاد کابین برای آسانسورهای ۶ نفره قابل استفاده هستند. لازم به ذکر است که نصب اسانسور ۶نفره در  ساختمان های مختلف با قیمت مناسب مستلزم داشتن چاله در ابعاد ۱۶۰*۱۶۰ می باشد.

قیمت آسانسور 6 نفره
قیمت آسانسور 6 نفره

لیست شرکتهای مجاز آسانسور مشهد

شرکت های مختلفی به عنوان سازنده آسانسور در مشهد فعالیت می کنند که هر یک متناسب با طرح ها، متریال و همچنین ظرفیت، قیمت های مختلفی را برای خرید و فروش تابلو برق ارائه می کنند. خدمات آسانسور در مشهد شامل اجرای چاهک ، ریل کشی و کابل کشی و همچنین بتن ریزی پیش از نصب بتن می باشد که توسط شرکت های مختلف سازنده نیز انجام می شود. فروش آسانسور در مشهد بر اساس ظرفیت مورد نیاز کابین در طرح های مختلف انجام می شود. در این بین بهترین شرکت آسانسور در مشهد بر اساس رضایت مشتری ها، بهترین قیمت آسانسور در مشهد ۱۴۰۱ و خدمات پس از فروش مشخص می شوند. فروش اسانسور در مشهد علاوه بر ظرفیت به کیفیت متریال مورد استفاده نیز بستگی دارد.

آسانسور مشهد، آسانسور در احمد آباد، آسانسور در رضویه، آسانسور در باخرز، آسانسور در بالاولایت، آسانسور در بجستان، آسانسور در یونسی، آسانسور در بردسکن، آسانسور در انابد، آسانسور در شهر آباد، آسانسور در تایباد، آسانسور در میان ولایت، آسانسور در تخت جلگه، آسانسور در طاغنکوه، آسانسور در تربت جام، آسانسور در بوژگان، آسانسور در پائین جام، آسانسور در صالح آباد، آسانسور در نصرآباد، آسانسور در تربت حیدریه، آسانسور در بایک، آسانسور در جلگه رخ، آسانسور در کدکن، آسانسور در جغتای، آسانسور در هلالی، آسانسور در جوین، آسانسور در عطاملک، آسانسور در چناران، آسانسور در گلبهار، آسانسور در خلیل آباد، آسانسور در ششطراز، آسانسور در خواف، آسانسور در جلگه زوزن، آسانسور در سلامی، آسانسور در سنگان، آسانسور در خوشاب، آسانسور در مشکان، آسانسور در درگز، آسانسور در چاپشلو، آسانسور در لطف آباد، آسانسور در نوخندان، آسانسور در رشتخوار، آسانسور در جنگل، آسانسور در زاوه، آسانسور در سلیمان، آسانسور در سبزوار، آسانسور در داورزن، آسانسور در روداب، آسانسور در ششتمد، آسانسور در سرخس، آسانسور در مرزداران، آسانسور در شانديز، آسانسور در طرقبه، آسانسور در فریمان، آسانسور در قلندرآباد، آسانسور در قوچان، آسانسور در باجگیران، آسانسور در کاشمر، آسانسور در کوهسرخ، آسانسور در کلات، آسانسور در زاوین، آسانسور در گناباد، آسانسور در کاخک، آسانسور در مه ولات، آسانسور در شادمهر، آسانسور در نیشابور، آسانسور در زبرخان، آسانسور در سر ولایت، آسانسور در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۸ از ۵ - از مجموع ۶ رای

نظرات کاربران

خلیلیانی

نصب آسانسور مسافربر در ساختمان های قدیمی چگونه است؟

متین

سلام وقت بخیر میتونم هزینه نصب آسانسور 4 طبقه رو بدونم؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت انواع آسانسور با شماره 77896625 تماس بگیرید.

طاهری

سلام قیمت آسانسور چهار طبقه؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت و هزینه نصب انواع آسانسور چهار طبقه با شماره 77896625 تماس بگیرید.

زاهد

سلام قیمت روز آسانسور 4 طبقه چقدر هست؟

عمران مدرن

سلام برای استعلام قیمت و هزینه نصب انواع آسانسور 4 طبقه با شماره 77896625 تماس بگیرید.

امینی

سلام امکانش هست لیست قیمت آسانسور 5 طبقه رو لطف کنید؟

عمران مدرن

سلام برای دریافت لیست قیمت انواع آسانسور با شماره 77896625 تماس بگیرید.

نیایی

خدمات آسانسور در تهران شامل چی میشه؟

عمران مدرن

سلام وقت بخیر، خدمات آسانسور در تهران شامل نصب صفر تا صد و سیم کشی است.

ندوشن

سلام سازنده آسانسور که در تهران فروش قسطی داره معرفی می کنید؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

کمالی

سلام امکانش هست بهترین شرکت های آسانسور سازی رو در تهران و کرج معرفی کنید؟

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به بهترین شرکت های آسانسور سازی در تهران لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

موحد

سلام شرکت اسانسور در تهران معرفی میکنید که کارشون عالی باشه

عمران مدرن

سلام برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 77896625 تماس بگیرید.

نظریان

لیست شرکتهای آسانسور همدان رو میشه برام ارسال کنید؟

عمران مدرن

سلام بله حتما. برای دریافت لیست شرکتهای آسانسور همدان با شماره 09101910532 تماس بگیرید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما