پله پیش ساخته

پله پیش ساخته

دسته بندی
اجرای پله داخلی
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

اجرای پله پیش ساخته

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۵

location

کرج

******۰۲۶۳۴

۴

location

تهران

******۰۲۱۵۵

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۱

۵

location

تهران

******۰۲۱۶۶

۴

location

کرج

******۰۹۱۲۸

۵

location

کرج

******۰۹۱۲۵

۵

location

تهران

******۰۹۱۹۴

۵

location

تبریز

******۰۹۱۰۴

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پله پیش ساخته

امروزه اجرای پله پیش ساخته به منظور افزایش سرعت ساخت و ساز، نسبت به گذشته رواج یافته است. پله های پیش ساخته در خارج از فضای ساختمان در حال ساخت و در محیط کارگاه تولید و ساخته می شوند. اجرای پله پیش ساخته در انواع بتنی، فلزی، چوبی، استیل و ... امکان پذیر است. همچنین می توان آن را در طرح های مختلفی تولید و اجرا کرد. برای محیط های با فضای کم می توان از پله پیش ساخته گرد استفاده کرد. پله های پیش ساخته به دو صورت آماده و سفارشی عرضه می شوند.

 

پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته

 

 

اجرای پله پیش ساخته بر اساس جنس متریال

برخی از انواع پله پیش ساخته به شرح زیر است:

 

پله پیش ساخته بتنی

پله پیش ساخته بتنی دارای مزایایی همچون نگهداری کم و عدم ایجاد سر و صدا در حین استفاده می باشد. وزن این پله ها نسبت به پله های بتنی درجا کمتر است.

 

اجرای پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته بتنی

 

 

پله پیش ساخته بتنی در ضخامت های مختلفی تولید می گردد که با توجه به میزان تردد، نوع کاربری، بستر اجرایی و ... انتخاب و خریداری می شود.

 

اجرای پله پیش ساخته بتنی

 اجرای پله پیش ساخته بتنی

 

 

پله پیش ساخته استیل

در ساخت این نوع از پله پیش ساخته از استیل ضد زنگ استفاده می شود. اجرای پله پیش ساخته استیل به ویژه برای مناطق مرطوب، انتخاب مناسبی است. این پله در طرح های مختلف مارپیچی، رفت و برگشتی و ... قابل اجرا بوده و جلوه ای لوکس به فضا می بخشد.

 

خرید پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته استیل اسپیرال

 

 

پله پیش ساخته استیل در برابر خط و خش مقاوم است. اجرای پله پیش ساخته استیل هم در محیط های داخلی و هم در محیط های خارجی امکان پذیر است.

 

اجرای پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته استیل مدرن

 

 

پله پیش ساخته چوبی

بهتر است که اجرای پله پیش ساخته چوبی ، به محیط های داخلی محدود شود. پله پیش ساخته چوبی ظاهری شکیل داشته و به راحتی می تواند با انواع دکوراسیون داخلی هماهنگ گردد.

 

قیمت پله چوبی پیش ساخته

 پله چوبی پیش ساخته سه طرفه

 

 

در ساخت و اجرای پله پیش ساخته چوبی معمولا از چوب روس، ام دی اف و راش استفاده می کنند. با توجه به جنس چوب مصرفی، قیمت پله چوبی پیش ساخته نیز متفاوت خواهد بود.

 

اجرای پله پیش ساخته

 پله چوبی پیش ساخته کرو

 

 

پله پیش ساخته فلزی (آهنی)

از مهم ترین مزیت های اجرای پله پیش ساخته فلزی و یا آهنی ، خاصیت رنگ پذیری آن می باشد. این پله ها از استحکام بالایی برخوردار هستند.

 

قیمت پله پیش ساخته آهنی

 پله پیش ساخته آهنی

 

 

پله پیش ساخته شیشه ای

پله پیش ساخته شیشه ای از مدرن ترین انواع پله پیش ساخته است. در ساخت و اجرای پله پیش ساخته شیشه ای ، معمولا از شیشه سکوریت استفاده می گردد. این شیشه ها مقاومت بالایی دارند. این پله ها نور را از خود عبور داده و در نتیجه باعث روشن تر شدن محیط می گردد.

 

اجرای پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته شیشه ای یک طرفه

 

 

مزایای اجرای پله پیش ساخته

از بارزترین مزایای اجرای پله پیش ساخته ، افزایش سرعت ساخت و ساز می باشد. نصب و اجرای پله پیش ساخته آسان است. ساخت این پله ها در فضای کارگاه انجام شده و از این رو از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. برخی از مدل های این پله ها قابلیت دمونتاژ کردن نیز دارند. بدین معنا که می توان این پله ها را باز کرد و در محل دیگری نصب کرد.

 

اجرای پله پیش ساخته

 ساخت پله فلزی

 

 

از مزایای خرید و اجرای پله پیش ساخته ، قابلیت سفارش آن در ابعاد و طرح های مختلف مطابق با سلیقه کارفرما می باشد. این پله ها قابلیت اجرا در انواع ساختمان ها با کاربری های مختلف را دارند. پله های پیش ساخته از نظر جنس متریال مصرفی دارای تنوع زیادی می باشند که می تواند پاسخگوی سلایق مختلف باشد.

 

اجرای پله پیش ساخته

 اجرای پله پیش ساخته

 

 

خرید پله پیش ساخته

در خرید پله پیش ساخته باید مواردی همچون ارتفاع طبقات، ابعاد محیط، اندازه و ابعاد پله، جنس و کیفیت متریال مصرفی در ساخت آن و ... را مدنظر قرار داد. در نظر گرفتن ارتفاع طبقات برای تعیین تعداد کف پله ها و ارتفاع پله لازم و ضروری است. در صورت عدم تطابق پله خریداری شده با شرایط پروژه، عملا اجرای پله پیش ساخته به آسانی امکان پذیر نبوده و ممکن است دیگر نتوان از آن استفاده کرد. لازم به ذکر است که بهترین ارتفاع برای هر پله چیزی حدود ۱۶ تا ۲۰ سانتی متر می باشد.

 

قیمت پله چوبی پیش ساخته

 ساخت پله چوبی

 

 

ابعاد محیط نیز برای انتخاب بهترین نوع پله پیش ساخته (از نظر گرد، کرو، یک طرفه و ...بودن) باید در نظر گرفته شود. با توجه به معماری و دکوراسیون داخلی طراحی شده، شرایط محیطی منطقه و ... می توان اقدام به خرید پله پیش ساخته نمود.

 

قیمت پله بتنی پیش ساخته

 ساخت پله بتنی

 

 

قیمت پله پیش ساخته

قیمت پله پیش ساخته وابسته به جنس آن است. به طور مثال قیمت پله پیش ساخته بتنی با قیمت پله چوبی پیش ساخته متفاوت است. کیفیت متریال مصرفی در ساخت نیز، بر روی قیمت پله تاثیرگذار است. اگر چه استفاده از متریال با کیفیت تر، افزایش قیمت پله پیش ساخته را در پی خواهد داشت، اما از طرفی سبب افزایش دوام پله و زیبایی بیشتر آن می گردد.

 

نصب پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته شیشه ای

 

 

از دیگر عوامل موثر بر قیمت اجرای پله پیش ساخته ، متراژ کار است. با افزایش تعداد کف پله ها و متراژ کار، متریال بیشتری برای ساخت نیاز بوده و درنتیجه هزینه تامین متریال اولیه افزایش می یابد. طرح پله نیز بر روی هزینه ها تاثیرگذار است. برای برآورد قیمت پله پیش ساخته باید اجرت نصاب را نیز مدنظر قرار داد.

 

خرید پله پیش ساخته

 پله پیش ساخته چوبی مدرن

 

 

همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید پله های پیش ساخته به دو نوع آماده و سفارشی تقسیم بندی می گردند. قیمت پله پیش ساخته سفارشی بیشتر از پله های پیش ساخته آماده می باشد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۸ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

غلام رضا محمدی

هزینه پله پیش ساخته بتنی را بفرماید

نوری

اجرای پله پیش ساخته چگونه است از سقف آنرا دا خل سلختمان میبرند؟ چه زمانی از اجرای ساختمان باید جایگذاری شود؟

ابراهیمی

برای سفرش طراحی و اجرای پله پیش ساخته در شهر گنبدکاوس نمایندی معرفی می فرماید.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما