نمای سیمان تگری

نمای سیمان تگری

دسته بندی
اجرای نمای سیمانی (بتنی)
تعداد ارائه دهنده ها
۲۹ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
هزینه نمای سیمان تگری بسته به نوع و کیفیت خود سیمان مورد استفاده و نوع دستگاه های اجرای آن تعیین می شود. مانند نمای سیمان سفید تگری که با رنگ های روشن تر به اجرا در می آید. بهترین و به روزترین خدمات اجرای نمای سیمان تگری در عمران مدرن ارائه می شود.
intro
comment
bookmark
share
شهر
شهر را مشخص کنید

نمای سیمان تگری

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

******۰۹۱۲۹

۵

location

تهران

******۰۹۰۱۱

۵

location

تهران

******۰۲۱۴۴

۴

location

تهران

******۰۹۱۲۴

۵

location

تهران

******۰۲۱۲۲

۴

location

تهران

******۰۹۲۱۸

۳

location

تهران

******۰۲۱۶۵

۲

location

کرج

******۰۹۱۲۳

۲

location

کرج

******۰۹۱۹۹

۲

location

تهران

******۰۹۱۲۲

۲

location

تهران

******۰۹۱۲۰

۳

location

کرج

******۰۲۶۳۴

۵

location

تهران

******۰۹۱۹۹

۴

location

دماوند

******۰۹۱۲۳

ابتدا
۱
۲
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نمای سیمان تگری

اجرای نمای سیمان تگری زیبایی و ظرافت نمای سیمان سفید ، شسته یا تخته ماله را ندارد؛ ولی در ترکیب با مصالح دیگر می تواند طرح های متنوع تری ایجاد کند. ویژگی اصلی نمای سیمان تگری که باعث می گردد از آن در نمای ساختمان استفاده شود، نحوه اجرای آن است که به صورت پاششی انجام می شود و سرعت بالایی که دارد. در اجرای نمای سیمان تگری ، لایه‌های ملات سیمان، پودر سنگ و خاک سنگ با دستگاه دوغاب پاش روی نما پاشیده می‌شوند. نمای سیمان تگری ، ساختمان های قدیمی را از هجوم حشرات و آلودگی ها محافظت می کند.  

 

نمای سیمان تگری
نمای سیمانی تگری

 

از سیمان سفید و خاکستری برای نمای سیمانی تگرگی می توان استفاده کرد. بدیهی است که نمای سیمان سفید تگری ، زیبایی بیشتری نسبت به نمای سیمان خاکستری دارد. ضخامت لایه ها مجموعا حدود ۲ سانتی متر است. مصالح مورد استفاده برای نمای سیمان تگری دانه درشت هستند. در صورت استفاده از مصالح ریز دانه تر در مخلوط ملات، به آن نمای سیمانی ماهوتی گفته می شود. بعد از گذشت دو روز از پاشش سیمان به روی سطح نما ، نمای سیمان تگری باید توسط آبپاش ها آبیاری کامل شود. در کل مدت زمان اجرای نمای سیمان تگری به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهم ترین عامل تاثیر گذار، شرایط آب و هوایی است. هم چنین اجرای نمای سیمان تگری با همه نوع رنگ سیمان امکان پذیر است اما محبوب ترین آن نمای سیمان سفید تگری است.

 

هزینه نمای سیمان تگری

اجرای نمای سیمان تگری با دستگاه های سیمان پاش انجام می شود. این دستگاه ها به دو دسته دستگاه سیمان پاش ماردونی و دستگاه سیمان پاش پیستونی تقسیم می شود. کیفیت اجرا و استفاده از دستگاه های پیشرفته تر و به روز تر بر قیمت نهایی نمای تگری ساختمان تاثیر گذار است. توجه داشته باشید که برای اجرای نمای سیمان تگری چه از نوع نمای سیمان سفید تگری و چه رنگ های خاکستری و … به ابزارآلات خاصی نیاز خواهید داشت. هزینه های مربوط به تهیه ابزارآلات اجرا و همچنین کیفیت و نوع آن ها بر قیمت نهایی نمای سیمان تگری تاثیر گذار است.

 

نمای سیمان سفید تگری
نمای تگری ساختمان به رنگ طوسی

 

نمای سیمان سفید تگری

نمای سیمان سفید تگری همان طور که از نامش مشخص است رنگ زیبای روشن و یکدستی را به نما داده و به علت بافت خشنی که نمای سیمان تگری دارد، جذابیت ظاهری ساختمان را بالا می برد. کارایی نمای سیمان سفید تگری زیاد است و با انواع نماها همراه می شود. قیمت مناسب و سرعت بالای کار از دیگر مزایای نمای سیمان سفید تگری است. تنها ویژگی نمای سیمان سفید تگری که آن را تا حدی از نمای سیمان تگری متمایز می کند، رنگ روشن و سفیدی است که متریال آن دارد.

 

اجرای نمای سیمان تگری

همان طور که پیش تر نیز گفته شد برای اجرای نمای سیمانی تگرگی به ابزار و متریال اولیه خاصی نیاز است که در ادامه به معرفی آن ها پرداخته می شود. ابزارآلات مورد استفاده برای نمای سیمان تگری شامل شاقول، شمشه آهنی یا چوبی، ریسمان، کمچه و ماله، استامبولی، سطل، سرند چشم بلبلی، بیل، غربال، دستکش و عینک شیشه ای است. برای پاشش سیمان روی نما به پیستوله سیمان پاش و سیمان پاش دیواری نیاز است. جدا از متراژ و سطح کار مورد نظر، مواردی که قید شد نیز همگی بر قیمت نمای سیمان تگری موثر هستند.

 

نمای سیمان سفید تگری
نمای سیمان سفید تگری

 

مدت زمان اجرای نمای سیمان تگری

معمولا مدت زمان اجرای نما با کمک روش سیمان تگری به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مهم ترین عامل شرایط آب و هوایی است که به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نیست. قبل از شروع هر کاری لازم است که شرایط آب و هوایی منطقه و حتی گزارش هواشناسی در روز های اجرا به طور دقیق بررسی شود. ملات سیمان نیاز به نور خورشید و کمی گرما دارد تا به طور کامل خشک شود. بنابراین اجرای نمای سیمان تگری در آب و هوای بارانی و برفی توصیه نمی شود. هم چنین واضح است که  مدت زمان اجرا به متراژ، ارتفاع ساختمان و ظرافت های اجرا نیز وابسته است.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

بابک سوری

عالی

ارشین مولودی

شرح بدید که هر کدام از اجرای نمای سیمانی طرح مناسب چه ساختمانی هست

حامد توکلی

سلام اجرای نمای سیمانی طرح دار در تمام شرایط امکان پذیر است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما