بلوک سیپورکس

بلوک سیپورکس

دسته بندی

بلوک دیواری

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۸۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۱۵۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

بلوک سیپورکس نوعی بلوک سبک است که در ساخت دیوارهای غیرباربر مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت بلوک سیپورکس به کیفیت، ابعاد، نوع و ... وابسته است. بلوک سبک سیپورکس دارای مزایای بیشماری می باشد که خرید آن را مقرون بصرفه می نماید. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید بلوک سیپورکس با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شهر را مشخص کنید

برند

سیپورکس x

ضخامت

ضخامت را مشخص کنید

نوع بسته بندی

نوع بسته بندی را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/7IMxzS0Y7yxHHGjwgxIjTsJfaqK5zaVn.jpg

بلوک هبلکس - سیپورکس ۶۰x۲۵

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

۱,۱۷۵,۰۰۰ تومان

توضیحات:

قیمت هبلکس اعلام شده برای هر مترمکعب می باشد، برای استعلام قیمت خرید بلوک هبلکس با حجم بالا تماس بگیرید.

ضخامت:

نوع بسته بندی:

پالت (تسمه)

ظرفیت هر پالت (مترمکعب):

۲.۱۶

قیمت هر عدد بلوک هبلکس (براساس ضخامت):

۱۳۰۰۰ - ۳۳۰۰۰
ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

بلوک سیپورکس

بلوک سیپورکس نوعی بلوک متخلخل است که وزن سبکی دارد. بلوک سیپورکس ترکیبی از سیلیس، سیمان، آهک و پودر آلومینیوم است. سیپورکس مصالح ساختمانی نسبت به بلوک های پایه سیمانی ابعاد بزرگتری دارند. این بلوک ها با عناوینی همچون بلوک سبک سیپورکس نیز شناخته می شوند. بلوک سبک سیپورکس در دو نوع اتوکلاو شده (aac) و غیر اتوکلاو (naac) به فروش می رسد. بلوک سیپورکس اتوکلاو شده به دلیل قرارگیری تحت فشار بالا، مقاومت بیشتری دارد.

 

بلوک سیپورکس
بلوک سیپورکس

 

قیمت بلوک سیپورکس

کیفیت محصول عامل مهم تعیین کننده قیمت بلوک سیپورکس است. با افزایش کیفیت، قیمت بلوک سیپورکس نیز افزایش خواهد یافت. باید توجه داشته باشید که قیمت بلوک سیپورکس از بلوک های معمولی بیشتر است اما مزایای بیشماری نیز دارد که خرید بلوک سیپورکس را مقرون بصرفه می نماید. قیمت بلوک سیپورکس سفارشی به دلیل تغییر در خط برش و تغییرات مورد نیاز برای تولید، بیشتر از انواع معمول عرضه شده در بازار می باشد. در برآورد هزینه ها باید، هزینه حمل بلوک سبک سیپورکس تا محل پروژه نیز مدنظر قرار گیرد.

 

بلوک سیپورکس
بلوک های سیپورکس

 

خرید بلوک سیپورکس

خرید بلوک سیپورکس به صورت مترمکعبی انجام می شود. بنابراین لازم است که ابتدا میزان دیوار چینی بر اساس متر مکعب تعیین گردد. سپس بر اساس حجم محاسبه شده اقدام به خرید بلوک سیپورکس مصالح ساختمانی می نمایند. میزان متر مکعب خریداری شده وابسته به سایز و ابعاد بلوک می باشد. به عبارتی مقدار خرید بلوک سیپورکس ۱۰ با سیپورکس ۲۰ برای حجم یکسانی از دیوارچینی متفاوت است.

 

بلوک سبک سیپورکس
کاربرد بلوک سیپورکس

 

فروش بلوک سبک سیپورکس

بلوک سبک سیپورکس در ابعاد و اندازه های مختلفی به فروش می رسد. خرید بلوک سیپورکس باید با توجه به نیاز پروژه انجام شود. در صورت نیاز به سایزی غیر از سایزهای عرضه شده در بازار، به راحتی می توان آن را برش داده و مورد استفاده قرار داد. فروش بلوک سیپورکس به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. اما خرید بلوک سیپورکس به صورت اینترنتی موجب صرفه جویی در زمان شده و امکان مشاهده و مقایسه ویژگی ها و قیمت بلوک سیپورکس را فراهم می نماید.

 

بلوک سیپورکس
نگهداری بلوک سبک سیپورکس

 

تولید بلوک سیپورکس

همان طور که پیشتر بیان شد برای تولید بلوک سیپورکس به سیلیس، آب، سیمان، آهک و پودر آلومینیوم نیاز است. پس از مخلوط کردن این مواد، مرحله بعدی قالب گیری است. بدین منظور قالب ها را تا نیمه از مخلوط تهیه شده پر کرده و هوادهی می کنند. در اثر فعل و انفعالات شیمیایی، حباب هوا در مخلوط ایجاد می شود. لازم است که با استفاده از روش ها و تجهیزات مناسب از صعود حباب هوا به سطح مخلوط جلوگیری به عمل آید. پس از تولید بلوک سیپورکس ، آن را در ابعاد مناسب برش می زنند. از بلوک سبک سیپورکس در ساخت دیوارهای غیر باربر استفاده می شود.

 

سیپورکس
تولید بلوک سیپورکس

 

ابعاد بلوک سبک سیپورکس

از متداول ترین ابعاد بلوک سیپورکس می توان به موارد زیر اشاره کرد.
بلوک سبک سیپورکس ۲۰×۲۰×۶۰

  • بلوک سبک سیپورکس ۲۰×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۱۵×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۱۰×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۸×۲۵×۶۰

 

بلوک سیپورکس
دیوارچینی با بلوک سبک سیپورکس

 

مزایای سیپورکس

بلوک سبک سیپورکس عایق سرما و گرما است و موجب کاهش هزینه انرژی می گردد. همچنین عایق صوتی نیز می باشد. سبک بودن این بلوک ها سبب می گردد که وزن سازه کاهش یافته و این موضوع به هنگام وقوع زلزله بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این، کاهش وزن سازه سبب کاهش مصرف آهن آلات، میلگرد و بتن شده و از این نظر قیمت بلوک سیپورکس کاملا مقرون بصرفه می باشد. این بلوک ها سبک بوده و حمل و نقل و نصب آن بسیار آسان است. انواع بلوک سپورکس در برابر رطوبت مقاوم می باشند. سطح صاف بلوک سبک سیپورکس موجب حذف مرحله گچ و خاک شده و درنتیجه بار مرده ساختمان کاهش می یابد.

 

بلوک سیپورکس
بلوک سبک سیپورکس

 

استفاده از بلوک سبک سیپورکس در دیوارچینی موجب افزایش سرعت ساخت و ساز و کاهش هزینه های نیروی اجرایی می شود. بلوک سیپورکس به راحتی قابل برش بوده و سبب افزایش سهولت نصب در و پنجره و انجام عملیاتی همچون سیم کشی ساختمان می گردد. از آنجایی که در ساخت بلوک سیپورکس مصالح ساختمانی از سیلیس استفاده می شود، این بلوک در برابر آتش مقاوم است. زیرا سیلیس دمای ذوب بسیار بالایی دارد. نفوذناپذیری در برابر حشرات موذی، سازگاری با محیط زیست و ماندگاری از دیگر ویژگی های بلوک سیپورکس می باشد. امکان رشد میکروارگانیزم ها و کپک در بافت آن وجود ندارد.

اگر هنوز در مورد هبلکس چیست سوالی دارید، این متن را مطالعه نمایید.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۴۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما