کانیو بتنی در قشم

کانیو بتنی در قشم

تعداد ارائه دهنده ها

۱۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت کانیو بتنی در قشم یا همان آبراه بتنی به روش تولید، نوع قالب و کیفیت بتن بستگی دارد. قیمت مواد افزودنی مانند سنگ ها معدنی و روان کننده ها در برآورد قیمت آبراه بتنی موثر هستند. هم چنین هزینه های بالاسری مانند نصب و حمل و نقل و بسته بندی نیز تاثیر زیادی بر قیمت آبرو بتنی دارد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع کانیو بتنی در قشم با ابعاد مختلف می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

قشم x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/tCafARJ4u8XEOsxGl3bw3ezUv4m9gHr3.jpg

آبراه بتنی -cp15100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۵x۶۰x۱۲

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/xzmdnCF3Tsedyk7vbOh7xEgKkI5ksv8i.jpg

آبراه بتنی -cp15101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۵x۳۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۴
https://omranmodern.com/files/products/ihORKlfWJ6HNyz1s50UHYYs2G2xrmyCu.jpg

آبراه بتنی -cp15102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۵۰x۶۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۳۵
https://omranmodern.com/files/products/Rco4bdIdaE8QUqjm1ZD3DkffdFyhWxhC.jpg

آبراه بتنی -cp15103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۰۰x۳۰x۱۳.۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۵
https://omranmodern.com/files/products/bHwBpyHDf8z14Nlo8mOXdWFW097WLmQu.jpg

آبراه بتنی -cp15104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۵x۳۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/U8U2d1MVEfkBIIR8XaKGdBcDsME4AgY2.jpg

آبراه بتنی -cp15105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۵x۲۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/erkpGrVNCe0NCXpX19VF5DGXpGw9byWd.jpg

آبراه بتنی -cp15106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۳۸x۱۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/4m5B4QU5513GQf5weBB8179zU4e2tDTy.jpg

آبراه بتنی -cp15107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/G0gI2K38hUYFHvPXTiUlE2dMZL0CrvBK.jpg

آبراه بتنی -cp15108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/Xc1ZusnKyC8BNr1vqW8c9pQTba73ic9D.jpg

آبراه بتنی -cp15109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

کانیو بتنی (آبراه بتنی) در قشم

امروزه با گسترش شهرنشینی و افزایش معضلات و مشکلات مربوط به تراکم جمعیت، بررسی جزئیات اجرایی جداول و پیاده رو ها در معابر شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. کانیو بتنی یا آبراه بتنی ، قطعه پیش ساخته ای است که برای هدایت آب و ساختن آب راه در معابر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کانیو بتنی در امتداد راه ها اجرا می شود و نقش عمده ای در کنترل آب های سطحی دارد. 

 

کانیو بتنی
آبرو بتنی

 

اصطلاح کانیو بتنی در واقع به همان آبرو بتنی خیابان ها اشاره دارد که در امتداد معابر و به صورت طولی نصب شده و برای جمع آوری آب باران و ... ضروری شمرده می شود. ارتباط درست این کانیو بتنی با مجراهای فاضلابی از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر خیابان ها و معابر از جوی آب کانیو بتنی می توان در باغ ها و محوطه های بزرگ نیز استفاده نمود. قیمت کانیو بتنی بسته به نوع بتن، ابعاد آن و تولید کننده و روش تولید متغیر است.

 

قیمت کانیو بتنی در قشم

قیمت کانیو بتنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین آن ها می توان به روش تولید و کیفیت آن اشاره نمود. برای تولید و ساخت جوی آب کانیو بتنی راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است و قیمت کانیو بتنی نیز بر اساس آن ها تغییر می کند. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی نوع بتن مورد استفاده در تولید آن است. کیفیت بتن تاثیر زیادی بر مقاومت بتن در برابر ضربه یا سایش دارد. هم چنین طول عمر آبراه بتنی به کیفیت بتن آن بر می گردد. برخی از تولیدات این محصول به شکل دو بخشی هستند. قیمت کانیو بتنی دو بخشی کمی گران تر است. در ادامه دیگر عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی شمرده می شوند.

 

کانیو بتنی
بتن نامرغوب درتولید کانیو بتنی

 

قیمت کانیو بتنی - سنگ های معدنی

کیفیت متریال اصلی ترین و مهم ترین عامل موثر بر قیمت کانیو بتنی است. سنگ های معدنی که در تولید جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده قرار می گیرند نیز تاثیر مستقیم بر تعیین قیمت کانیو بتنی دارد.

قیمت کانیو بتنی - ژل میکروسیلیس

افزودن این متریال باعث می شود نفوذ آب کاهش یابد و رطوبت تنظیم شود. استفاده از ژل میکروسیلیس موجب افزایش قیمت آبراه بتنی می شود.

قیمت کانیو بتنی - روان کننده چسب

قیمت چسب به صورت مجزا محاسبه می شود اما نکته ای که وجود دارد کیفیت این چسب است که تاثیر زیادی بر استحکام و مقاومت کانیو بتنی دارد.

 

قیمت آبراه بتنی در قشم

قیمت آبراه بتنی به صورت ثابت تعیین نمی شود زیرا فاکتور های وابسته به آن همواره در حال تغییر است. از سوی دیگر قیمت آبراه بتنی که هر تولید کننده ارائه می دهد تا حدی متغیر است. لیست قیمت آبرو بتنی را هم می توان به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی استعلام نمود. استعلام قیمت آبرو بتنی به صورت اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد را در پی دارد. ضمن اینکه به راحتی می توان قیمت آبراه بتنی برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه نمود و در نهایت، مناسب ترین نوع جوی آب کانیو بتنی را خریداری کرد.

 

آبراه بتنی
کانیو بتنی با رویه رنگی

 

قیمت آبرو بتنی در قشم

ابعاد محصول بر قیمت آبرو بتنی تاثیرگذار است. در صورتی که سایر مشخصات آبراه بتنی یکسان باشد، افزایش ابعاد سبب افزایش قیمت آبراه بتنی می گردد. یکی از عوامل موثر بر قیمت آبرو بتنی تورم و نرخ ارز می باشد. با تغییر نرخ ارز، قیمت آبرو بتنی نیز تغییر می یابد. قیمت متریال اولیه تاثیر مستقیم بر قیمت آبرو بتنی دارد. در حال حاضر با توجه به نابسامانی بازار، قیمت آبرو بتنی دائما در حال تغییر است.

 

تولید کانیو بتنی در قشم

روش های تولید کانیو بتنی تاثیر زیادی در کیفیت و مقاومت آن دارد. سطح استحکام آبراه بتنی بر اساس موقعیت آن سنجیده می شود. برخی موقعیت ها مانند آبرو بزرگراه ها و شریان های اصلی به مقاومت سازه ای بیشتری نیاز دارند و جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده در باغ ها یا محوطه ها نیاز به مقاومت پایین تری دارند. روش های تولید کانیو بتنی به دو صورت روش معمولی و روش پرسی است. در ادامه به بررسی این دو روش پرداخته می شود.

 

تولید کانیو بتنی به روش معمولی در قشم

در روش سنتی و معمولی تولید کانیو بتنی ، بتن را در قالب می ریزند و بعد از گذشت مدتی قالب ها را باز کرده و قطعه آماده نصب می باشد. برای مقاومت بیشتر آبراه بتنی در برابر یخبندان و سرما باید مواد حباب زا در مرحله ریختن مواد در قالب اضافه شود.

 

کانیو بتنی
کانیو بتنی برای جوی معابر

 

تولید کانیو بتنی به روش پرسی در قشم

در این روش مواد بعد از ریخته شدن در قالب توسط دستگاه پرس زیر فشار می رود و آب از پوسته و هسته مرکزی آن خارج می شود. آبراه بتنی تولید شده با این روش در برابر سرما و یخبندان مقاومت بسیار بالایی دارد. روش پرسی نسبت به معمولی از سرعت بیشتری برخوردار بوده و قیمت کانیو بتنی تولید شده با این روش نیز بیشتر می باشد.

 

تولید آبراه بتنی به روش پرسی خشک

در روش پرس خشک تولید کانیو بتنی ، بعد از تهیه بتن با طرح اختلاط مناسب وارد قالب پرس شده و تحت فشار و ویبره قرار می گیرد. سپس قالب ها جدا شده و محصول خارج می شود. امکان تولید آبراه بتنی با رویه های رنگی در این روش وجود دارد. جوی آب کانیو معمولا به رنگ های طوسی یا قرمز ساخته می شود. همچنین با استفاده از روش پرسی خشک امکان دستیابی به نسبت آب به سیمان کم وجود دارد که این امر در به حداقل رساندن آب مصرفی بسیار موثر است. انواع کانیو بتنی تولید شده با روش پرسی خشک در برابر عوامل فرسایشی طبیعی نظیر گرما، سرما، رطوبت و سایش از مقاومت خوبی برخوردار است.

 

تولید آبراه بتنی به روش پرسی خیس

هر قالب در تولید آبراه بتنی به روش پرسی خیس دارای فیلتر خاصی در قسمت بالا و پایینی است و پرس هیدرولیکی در هر بار پرس باعث خارج نمودن آب اضافی از قطعات بتنی و بالا رفتن تراکم بتن می شود. قطعات بتنی خیس متراکم از قالب خارج شده و روش پالت های دسته بندی جمع آوری شده و به قسمت عمل آوری منتقل می شوند. سیستم مکش آب مازاد باعث تراکم بالای بتن شده و تخلخل بتن را شدیدا کاهش می دهد. انواع کانیو بتنی تولید شده با این روش مقاومت فشاری بالایی داشته و همچنین مقاومت بالا در دوره های یخبندان از ویژگی های مهم آن ها می باشد.

 

قیمت کانیو بتنی
انواع کانیو بتنی

 

کاربرد کانیو بتنی در قشم

کانیو بتنی علاوه بر کاربری آن به منظور هدایت آب ها و جمع آوری آن ها، تاثیر زیادی در افزایش جذابیت و زیبایی منظر شهری دارد. مقاومت بالا و سطوح یکدست و صیقلی از جمله ویژگی های مهم آبراه بتنی بوده و فاکتور مهمی در هنگام خریداری می باشد. از انواع کانیو بتنی به منظورهای مختلفی استفاده می شود. مهم ترین و اصلی ترین آن ها استفاده در معابر شهری و خیابان ها است. هم چنین از کانیو بتنی برای ایجاد آبرو در محوطه های بزرگ ویلایی یا باغ ها نیز استفاده می شود. در ادامه به بررسی موردی کاربردهای آبراه بتنی پرداخته می شود. اما پیش از آن دقت داشته باشید تفاوت کاربرد نیز می تواند در تغییر قیمت کانیو بتنی موثر باشد.

 

کانیو بتنی
دپو کردن کانیو بتنی

 

از کانیو بتنی برای معابر بزرگراهی، معابر شریانی، خیابان های فرعی، کوچه های اصلی و در مواردی در محوطه های بزرگ که به دفع آب های سطحی نیاز دارند نیز استفاده می شود. قبل از نصب کانیو بتنی در هر مکانی لازم است که زیرسازی های لازم صورت بگیرد و پی سازی استحکام کافی برای نصب کانیو بتنی را دارا باشد. توجه داشته باشید تراکم خاک بستر آبراه بتنی نباید از ۹۰ درصد کمتر باشد.

 

ابعاد کانیو بتنی در قشم

آبراه بتنی با توجه به کاربرد در ابعاد مختلفی می تواند تولید شود. در صورت استفاده در ابعاد خاص و سفارشی نیز این کانیو ها در قالب های سفارشی ساخته شده و در اختیار مشتری قرار می گیرند. به علت سفارشی بودن قالب ها ممکن است، قیمت کانیو بتنی کمی تغییر داشته باشد.

 

قیمت آبراه بتنی
جزئیات ابعاد و اندازه آبراه بتنی

 

مزایای آبراه بتنی در قشم

  • یکی از ویژگی های مثبت انواع کانیو بتنی ، بیشتر کردن عرض خیابان و پیاده رو ها می باشد.
  • ایجاد امنیت برای عابرین پیاده و جلوگیری از سقوط آن ها در داخل جوی آب و نهر ها نیز از دیگر مزایای کانیو بتنی می باشد.
  • آبراه بتنی برای عبور کودکان، سالخوردگان و معلولین معبر مناسب و امنی را به وجود می آورد.
  •  کانیو بتنی در صورت اجرای درست و تمیز در زیباسازی محیط های شهری و مناظر آن بسیار موثر است.

کانیو بتنی در قشم در بندرعباس، کانیو بتنی در قشم در تخت، کانیو بتنی در قشم در فین، کانیو بتنی در قشم در قلعه قاضی، کانیو بتنی در قشم در ابوموسی، کانیو بتنی در قشم در تنب، کانیو بتنی در قشم در بستک، کانیو بتنی در قشم در جناح، کانیو بتنی در قشم در کوخرد، کانیو بتنی در قشم در بشاگرد، کانیو بتنی در قشم در گافروپارمون، کانیو بتنی در قشم در گوهران، کانیو بتنی در قشم در بندرلنگه، کانیو بتنی در قشم در شیبکوه، کانیو بتنی در قشم در کیش، کانیو بتنی در قشم در پارسیان، کانیو بتنی در قشم در کوشکنار، کانیو بتنی در قشم در جاسک، کانیو بتنی در قشم در لیردف، کانیو بتنی در قشم در حاجی آباد، کانیو بتنی در قشم در احمدی، کانیو بتنی در قشم در فارغان، کانیو بتنی در قشم در خمیر، کانیو بتنی در قشم در رویدر، کانیو بتنی در قشم در رودان، کانیو بتنی در قشم در بیکاه، کانیو بتنی در قشم در جغین، کانیو بتنی در قشم در رودخانه، کانیو بتنی در قشم در سیریک، کانیو بتنی در قشم در بمانی، کانیو بتنی در قشم در قشم، کانیو بتنی در قشم در شهاب، کانیو بتنی در قشم در هرمز، کانیو بتنی در قشم در میناب، کانیو بتنی در قشم در بندزرک، کانیو بتنی در قشم در توکهور، کانیو بتنی در قشم در سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما