کانیو بتنی در اصفهان

کانیو بتنی در اصفهان

تعداد ارائه دهنده ها

۱۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت کانیو بتنی در اصفهان یا همان آبراه بتنی به روش تولید، نوع قالب و کیفیت بتن بستگی دارد. قیمت مواد افزودنی مانند سنگ ها معدنی و روان کننده ها در برآورد قیمت آبراه بتنی موثر هستند. هم چنین هزینه های بالاسری مانند نصب و حمل و نقل و بسته بندی نیز تاثیر زیادی بر قیمت آبرو بتنی دارد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع کانیو بتنی در اصفهان با ابعاد مختلف می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اصفهان x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/tCafARJ4u8XEOsxGl3bw3ezUv4m9gHr3.jpg

آبراه بتنی -cp15100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۵x۶۰x۱۲

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/xzmdnCF3Tsedyk7vbOh7xEgKkI5ksv8i.jpg

آبراه بتنی -cp15101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۵x۳۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۴
https://omranmodern.com/files/products/ihORKlfWJ6HNyz1s50UHYYs2G2xrmyCu.jpg

آبراه بتنی -cp15102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۵۰x۶۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۳۵
https://omranmodern.com/files/products/Rco4bdIdaE8QUqjm1ZD3DkffdFyhWxhC.jpg

آبراه بتنی -cp15103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۰۰x۳۰x۱۳.۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۵
https://omranmodern.com/files/products/bHwBpyHDf8z14Nlo8mOXdWFW097WLmQu.jpg

آبراه بتنی -cp15104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۵x۳۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/U8U2d1MVEfkBIIR8XaKGdBcDsME4AgY2.jpg

آبراه بتنی -cp15105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۵x۲۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/erkpGrVNCe0NCXpX19VF5DGXpGw9byWd.jpg

آبراه بتنی -cp15106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۳۸x۱۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/4m5B4QU5513GQf5weBB8179zU4e2tDTy.jpg

آبراه بتنی -cp15107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/G0gI2K38hUYFHvPXTiUlE2dMZL0CrvBK.jpg

آبراه بتنی -cp15108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/Xc1ZusnKyC8BNr1vqW8c9pQTba73ic9D.jpg

آبراه بتنی -cp15109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

کانیو بتنی (آبراه بتنی) در اصفهان

امروزه با گسترش شهرنشینی و افزایش معضلات و مشکلات مربوط به تراکم جمعیت، بررسی جزئیات اجرایی جداول و پیاده رو ها در معابر شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. کانیو بتنی یا آبراه بتنی ، قطعه پیش ساخته ای است که برای هدایت آب و ساختن آب راه در معابر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کانیو بتنی در اصفهان در امتداد راه ها اجرا می شود و نقش عمده ای در کنترل آب های سطحی دارد. 

 

کانیو بتنی
آبرو بتنی

 

اصطلاح کانیو بتنی در اصفهان در واقع به همان آبرو بتنی خیابان ها اشاره دارد که در امتداد معابر و به صورت طولی نصب شده و برای جمع آوری آب باران و ... ضروری شمرده می شود. ارتباط درست این کانیو بتنی با مجراهای فاضلابی از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر خیابان ها و معابر از جوی آب کانیو بتنی می توان در باغ ها و محوطه های بزرگ نیز استفاده نمود. قیمت کانیو بتنی در اصفهان بسته به نوع بتن، ابعاد آن و تولید کننده و روش تولید متغیر است.

 

قیمت کانیو بتنی در اصفهان

قیمت کانیو بتنی در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین آن ها می توان به روش تولید و کیفیت آن اشاره نمود. برای تولید و ساخت جوی آب کانیو بتنی راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است و قیمت کانیو بتنی نیز بر اساس آن ها تغییر می کند. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی نوع بتن مورد استفاده در تولید آن است. کیفیت بتن تاثیر زیادی بر مقاومت بتن در برابر ضربه یا سایش دارد. هم چنین طول عمر آبراه بتنی به کیفیت بتن آن بر می گردد. برخی از تولیدات این محصول به شکل دو بخشی هستند. قیمت کانیو بتنی دو بخشی کمی گران تر است. در ادامه دیگر عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی در اصفهان شمرده می شوند.

 

کانیو بتنی
بتن نامرغوب درتولید کانیو بتنی

 

قیمت کانیو بتنی - سنگ های معدنی

کیفیت متریال اصلی ترین و مهم ترین عامل موثر بر قیمت کانیو بتنی است. سنگ های معدنی که در تولید جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده قرار می گیرند نیز تاثیر مستقیم بر تعیین قیمت کانیو بتنی دارد.

قیمت کانیو بتنی - ژل میکروسیلیس

افزودن این متریال باعث می شود نفوذ آب کاهش یابد و رطوبت تنظیم شود. استفاده از ژل میکروسیلیس موجب افزایش قیمت آبراه بتنی می شود.

قیمت کانیو بتنی - روان کننده چسب

قیمت چسب به صورت مجزا محاسبه می شود اما نکته ای که وجود دارد کیفیت این چسب است که تاثیر زیادی بر استحکام و مقاومت کانیو بتنی دارد.

 

قیمت آبراه بتنی در اصفهان

قیمت آبراه بتنی به صورت ثابت تعیین نمی شود زیرا فاکتور های وابسته به آن همواره در حال تغییر است. از سوی دیگر قیمت آبراه بتنی که هر تولید کننده ارائه می دهد تا حدی متغیر است. لیست قیمت آبرو بتنی را هم می توان به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی استعلام نمود. استعلام قیمت آبرو بتنی به صورت اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد را در پی دارد. ضمن اینکه به راحتی می توان قیمت آبراه بتنی برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه نمود و در نهایت، مناسب ترین نوع جوی آب کانیو بتنی را خریداری کرد.

 

آبراه بتنی
کانیو بتنی با رویه رنگی

 

قیمت آبرو بتنی در اصفهان

ابعاد محصول بر قیمت آبرو بتنی در اصفهان تاثیرگذار است. در صورتی که سایر مشخصات آبراه بتنی یکسان باشد، افزایش ابعاد سبب افزایش قیمت آبراه بتنی در اصفهان می گردد. یکی از عوامل موثر بر قیمت آبرو بتنی تورم و نرخ ارز می باشد. با تغییر نرخ ارز، قیمت آبرو بتنی نیز تغییر می یابد. قیمت متریال اولیه تاثیر مستقیم بر قیمت آبرو بتنی دارد. در حال حاضر با توجه به نابسامانی بازار، قیمت آبرو بتنی در اصفهان دائما در حال تغییر است.

 

تولید کانیو بتنی در اصفهان

روش های تولید کانیو بتنی تاثیر زیادی در کیفیت و مقاومت آن دارد. سطح استحکام آبراه بتنی بر اساس موقعیت آن سنجیده می شود. برخی موقعیت ها مانند آبرو بزرگراه ها و شریان های اصلی به مقاومت سازه ای بیشتری نیاز دارند و جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده در باغ ها یا محوطه ها نیاز به مقاومت پایین تری دارند. روش های تولید کانیو بتنی به دو صورت روش معمولی و روش پرسی است. 

 

قیمت کانیو بتنی
انواع کانیو بتنی

 

کاربرد کانیو بتنی در اصفهان

کانیو بتنی در اصفهان علاوه بر کاربری آن به منظور هدایت آب ها و جمع آوری آن ها، تاثیر زیادی در افزایش جذابیت و زیبایی منظر شهری دارد. مقاومت بالا و سطوح یکدست و صیقلی از جمله ویژگی های مهم آبراه بتنی بوده و فاکتور مهمی در هنگام خریداری می باشد. از انواع کانیو بتنی به منظورهای مختلفی استفاده می شود. مهم ترین و اصلی ترین آن ها استفاده در معابر شهری و خیابان ها است. هم چنین از کانیو بتنی برای ایجاد آبرو در محوطه های بزرگ ویلایی یا باغ ها نیز استفاده می شود. در ادامه به بررسی موردی کاربردهای آبراه بتنی پرداخته می شود. اما پیش از آن دقت داشته باشید تفاوت کاربرد نیز می تواند در تغییر قیمت کانیو بتنی در اصفهان موثر باشد.

 

کانیو بتنی
دپو کردن کانیو بتنی

 

از کانیو بتنی در اصفهان برای معابر بزرگراهی، معابر شریانی، خیابان های فرعی، کوچه های اصلی و در مواردی در محوطه های بزرگ که به دفع آب های سطحی نیاز دارند نیز استفاده می شود. قبل از نصب کانیو بتنی در اصفهان در هر مکانی لازم است که زیرسازی های لازم صورت بگیرد و پی سازی استحکام کافی برای نصب کانیو بتنی را دارا باشد. توجه داشته باشید تراکم خاک بستر آبراه بتنی نباید از ۹۰ درصد کمتر باشد.

 

کانیو بتنی در اصفهان، کانیو بتنی در بن رود، کانیو بتنی در بهارستان، کانیو بتنی در جرقویه سفلی، کانیو بتنی در جرقویه علیا، کانیو بتنی در جلگه، کانیو بتنی در سپاهان شهر، کانیو بتنی در قهجاورستان، کانیو بتنی در کوهپایه، کانیو بتنی در آران و بیدگل، کانیو بتنی در کویرات، کانیو بتنی در اردستان، کانیو بتنی در زواره، کانیو بتنی در برخوار، کانیو بتنی در حبیب آباد، کانیو بتنی در تیران و کرون، کانیو بتنی در کرون، کانیو بتنی در چادگان، کانیو بتنی در چنارود، کانیو بتنی در خمینی شهر، کانیو بتنی در خوانسار، کانیو بتنی در خور و بیابانک، کانیو بتنی در دهاقان، کانیو بتنی در سمیرم، کانیو بتنی در پادنا، کانیو بتنی در شاهین شهر، کانیو بتنی در میمه، کانیو بتنی در شهرضا، کانیو بتنی در فریدن، کانیو بتنی در بوئین و میاندشت، کانیو بتنی در فریدونشهر، کانیو بتنی در فلاورجان، کانیو بتنی در پیربکران، کانیو بتنی در کاشان، کانیو بتنی در برزک، کانیو بتنی در قمصر، کانیو بتنی در نیاسر، کانیو بتنی در گلپایگان، کانیو بتنی در لنجان، کانیو بتنی در باغ بهادران، کانیو بتنی در فولادشهر، کانیو بتنی در مبارکه، کانیو بتنی در گرکن جنوبی، کانیو بتنی در نائین، کانیو بتنی در انارک، کانیو بتنی در نجف آباد، کانیو بتنی در مهردشت، کانیو بتنی در نطنز، کانیو بتنی در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما