کانیو بتنی در اردبیل

کانیو بتنی در اردبیل

تعداد ارائه دهنده ها

۱۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت کانیو بتنی در اردبیل یا همان آبراه بتنی به روش تولید، نوع قالب و کیفیت بتن بستگی دارد. قیمت مواد افزودنی مانند سنگ ها معدنی و روان کننده ها در برآورد قیمت آبراه بتنی موثر هستند. هم چنین هزینه های بالاسری مانند نصب و حمل و نقل و بسته بندی نیز تاثیر زیادی بر قیمت آبرو بتنی دارد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات خرید و فروش انواع کانیو بتنی در اردبیل با ابعاد مختلف می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اردبیل x

طول

طول را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/tCafARJ4u8XEOsxGl3bw3ezUv4m9gHr3.jpg

آبراه بتنی -cp15100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۵x۶۰x۱۲

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/xzmdnCF3Tsedyk7vbOh7xEgKkI5ksv8i.jpg

آبراه بتنی -cp15101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۵x۳۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۴
https://omranmodern.com/files/products/ihORKlfWJ6HNyz1s50UHYYs2G2xrmyCu.jpg

آبراه بتنی -cp15102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۵۰x۶۰

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۳۵
https://omranmodern.com/files/products/Rco4bdIdaE8QUqjm1ZD3DkffdFyhWxhC.jpg

آبراه بتنی -cp15103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۱۰۰x۳۰x۱۳.۵

رنگ:

طوسی

وزن:

۳۵
https://omranmodern.com/files/products/bHwBpyHDf8z14Nlo8mOXdWFW097WLmQu.jpg

آبراه بتنی -cp15104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۵x۳۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/U8U2d1MVEfkBIIR8XaKGdBcDsME4AgY2.jpg

آبراه بتنی -cp15105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۳۵x۲۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/erkpGrVNCe0NCXpX19VF5DGXpGw9byWd.jpg

آبراه بتنی -cp15106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۳۸x۱۵

رنگ:

طوسی
https://omranmodern.com/files/products/4m5B4QU5513GQf5weBB8179zU4e2tDTy.jpg

آبراه بتنی -cp15107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/G0gI2K38hUYFHvPXTiUlE2dMZL0CrvBK.jpg

آبراه بتنی -cp15108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

قرمز

وزن:

۱۸
https://omranmodern.com/files/products/Xc1ZusnKyC8BNr1vqW8c9pQTba73ic9D.jpg

آبراه بتنی -cp15109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۵۰x۲۵x۷

رنگ:

طوسی

وزن:

۱۸
ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

کانیو بتنی (آبراه بتنی) در اردبیل

امروزه با گسترش شهرنشینی و افزایش معضلات و مشکلات مربوط به تراکم جمعیت، بررسی جزئیات اجرایی جداول و پیاده رو ها در معابر شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. کانیو بتنی یا آبراه بتنی ، قطعه پیش ساخته ای است که برای هدایت آب و ساختن آب راه در معابر مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کانیو بتنی در امتداد راه ها اجرا می شود و نقش عمده ای در کنترل آب های سطحی دارد. 

 

کانیو بتنی
آبرو بتنی

 

اصطلاح کانیو بتنی در واقع به همان آبرو بتنی خیابان ها اشاره دارد که در امتداد معابر و به صورت طولی نصب شده و برای جمع آوری آب باران و ... ضروری شمرده می شود. ارتباط درست این کانیو بتنی با مجراهای فاضلابی از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر خیابان ها و معابر از جوی آب کانیو بتنی می توان در باغ ها و محوطه های بزرگ نیز استفاده نمود. قیمت کانیو بتنی بسته به نوع بتن، ابعاد آن و تولید کننده و روش تولید متغیر است.

 

تولید کانیو بتنی در اردبیل

روش های تولید کانیو بتنی تاثیر زیادی در کیفیت و مقاومت آن دارد. سطح استحکام آبراه بتنی بر اساس موقعیت آن سنجیده می شود. برخی موقعیت ها مانند آبرو بزرگراه ها و شریان های اصلی به مقاومت سازه ای بیشتری نیاز دارند و جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده در باغ ها یا محوطه ها نیاز به مقاومت پایین تری دارند. روش های تولید کانیو بتنی به دو صورت روش معمولی و روش پرسی است. 

 

قیمت کانیو بتنی در اردبیل

قیمت کانیو بتنی در اردبیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. از مهم ترین آن ها می توان به روش تولید و کیفیت آن اشاره نمود. برای تولید و ساخت جوی آب کانیو بتنی راه های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آن ها پرداخته شده است و قیمت کانیو بتنی نیز بر اساس آن ها تغییر می کند. یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی نوع بتن مورد استفاده در تولید آن است. کیفیت بتن تاثیر زیادی بر مقاومت بتن در برابر ضربه یا سایش دارد. هم چنین طول عمر آبراه بتنی به کیفیت بتن آن بر می گردد. برخی از تولیدات این محصول به شکل دو بخشی هستند. قیمت کانیو بتنی دو بخشی کمی گران تر است. در ادامه دیگر عوامل موثر بر قیمت کانیو بتنی شمرده می شوند.

 

کانیو بتنی
بتن نامرغوب درتولید کانیو بتنی

 

قیمت کانیو بتنی - سنگ های معدنی

کیفیت متریال اصلی ترین و مهم ترین عامل موثر بر قیمت کانیو بتنی است. سنگ های معدنی که در تولید جوی آب کانیو بتنی مورد استفاده قرار می گیرند نیز تاثیر مستقیم بر تعیین قیمت کانیو بتنی دارد.

قیمت کانیو بتنی - ژل میکروسیلیس

افزودن این متریال باعث می شود نفوذ آب کاهش یابد و رطوبت تنظیم شود. استفاده از ژل میکروسیلیس موجب افزایش قیمت آبراه بتنی می شود.

قیمت کانیو بتنی - روان کننده چسب

قیمت چسب به صورت مجزا محاسبه می شود اما نکته ای که وجود دارد کیفیت این چسب است که تاثیر زیادی بر استحکام و مقاومت کانیو بتنی دارد.

 

قیمت آبراه بتنی در اردبیل

قیمت آبراه بتنی به صورت ثابت تعیین نمی شود زیرا فاکتور های وابسته به آن همواره در حال تغییر است. از سوی دیگر قیمت آبراه بتنی که هر تولید کننده ارائه می دهد تا حدی متغیر است. لیست قیمت آبرو بتنی را هم می توان به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی استعلام نمود. استعلام قیمت آبرو بتنی به صورت اینترنتی صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد را در پی دارد. ضمن اینکه به راحتی می توان قیمت آبراه بتنی برندهای مختلف را با یکدیگر مقایسه نمود و در نهایت، مناسب ترین نوع جوی آب کانیو بتنی را خریداری کرد.

 

آبراه بتنی
کانیو بتنی با رویه رنگی

 

قیمت آبرو بتنی در اردبیل

ابعاد محصول بر قیمت آبرو بتنی در اردبیل تاثیرگذار است. در صورتی که سایر مشخصات آبراه بتنی یکسان باشد، افزایش ابعاد سبب افزایش قیمت آبراه بتنی در اردبیل می گردد. یکی از عوامل موثر بر قیمت آبرو بتنی تورم و نرخ ارز می باشد. با تغییر نرخ ارز، قیمت آبرو بتنی نیز تغییر می یابد. قیمت متریال اولیه تاثیر مستقیم بر قیمت آبرو بتنی دارد. در حال حاضر با توجه به نابسامانی بازار، قیمت آبرو بتنی دائما در حال تغییر است.

 

کانیو بتنی در اردبیل، کانیو بتنی در ثمرین، کانیو بتنی در هیر، کانیو بتنی در بیله سوار، کانیو بتنی در قشلاق دشت، کانیو بتنی در پارس آباد، کانیو بتنی در اصلاندوز، کانیو بتنی در تازه کند، کانیو بتنی در خلخال، کانیو بتنی در خورش رستم، کانیو بتنی در شاهرود، کانیو بتنی در سرعین، کانیو بتنی در سبلان، کانیو بتنی در کوثر، کانیو بتنی در فیروز، کانیو بتنی در گرمی، کانیو بتنی در انگوت، کانیو بتنی در موران، کانیو بتنی در مشگین شهر، کانیو بتنی در ارشق، کانیو بتنی در مرادلو، کانیو بتنی در مشگین شرقی، کانیو بتنی در نمین، کانیو بتنی در عنبران، کانیو بتنی در ویلکیج، کانیو بتنی در نیر، کانیو بتنی در کوراییم.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما