کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

دسته بندی

کابین آسانسور

تعداد ارائه دهنده ها

۱۲ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت کابین شیشه ای آسانسور بر اساس نوع و جنس اتصالات، ابعاد کابین شیشه ای آسانسور و ارتفاع آن و همچنین متراژ شیشه لمینت به کار رفته در آن تعیین می شود. متناسب با قیمت شیشه لمینت در بازار هر چه ابعاد شیشه مورد نظر بیشتر باشد، قیمت کابین شیشه ای آسانسور بیشتر خواهد بود.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اهواز x

رنگ

رنگ را مشخص کنید

برند

برند را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/wlRzuYJDgMq6ATApGRXRTv1nqMXPPudZ.jpg

کابین آسانسور شیشه ای مگا - رم

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

طلایی

جنس:

استیل ضربدری و استیل آینه ای

کفپوش:

سنگ ماگما

کابین آسانسور شیشه ای مگا - پراگ

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

جنس:

استیل راه راه و استیل آینه ای

کفپوش:

سنگ دلیکاتوس

کابین آسانسور شیشه ای مگا - پاریس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ تیتانیوم
https://omranmodern.com/files/products/gq3ASBhe1hX8m133V6PYHH9esWNP1ZJE.jpg

کابین آسانسور شیشه ای مگا - مونترال

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل آینه ای و استیل خشدار

کفپوش:

سنگ تیتانیوس
https://omranmodern.com/files/products/5zTTe8nOf7t6aaIrp4khYeo02pstKz06.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 03

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
https://omranmodern.com/files/products/mJ4O5DifpMMsd68urbuES3C3XM0txwP8.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 04

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
https://omranmodern.com/files/products/3LcANHoXKWOGYDRQjFTE7OO4Y0YzFbJp.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 05

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
https://omranmodern.com/files/products/e9V7AAAxvzx1pdLmnu43UzgwtwLNXDO1.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 06

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
https://omranmodern.com/files/products/C7S2WxxjBAZpg07xaRl0nxQ9dVBLGDbb.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 07

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
https://omranmodern.com/files/products/0NVZmXm4B1kYZIKsmNZjH4kvYFab7p0u.jpg

کابین آسانسور شیشه ای فعال - پانورامیک 08

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

رنگ:

نقره ای

جنس:

استیل خشدار و شیشه

کفپوش:

سنگ دلخواه
ابتدا
۱
۲
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

یکی از انواع جدید و جذاب آسانسورها، کابین آسانسور شیشه ای است که با ظاهری شفاف و زیبا، جلوه چشم گیری به طراحی داخلی ساختمان می بخشد. به طور معمول، کابین آسانسور شیشه ای از جنس شیشه لمینت است. کابین شیشه ای آسانسور می ‌تواند سکوریت باشد؛ اما برای مقاومت بیشتر در برابر لرزش ‌های اسانسور شیشه ای بهتر است از شیشه های لمینیت با مساحت کمتر از یک مترمربع استفاده کرد. کابین آسانسور شیشه ای دارای شیشه های ثابت با قابی فلزی و چند ایستگاه می باشد. در واقع شیشه دور آسانسور درون قابی فلزی احاطه ‌شده و درب‌ها نیز دارای مکانیسمی جدا هستند. قیمت کابین شیشه ای آسانسور متناسب با سایز کابین و همچنین جنس شیشه مورد استفاده مشخص می شود.

 

کابین شیشه ای آسانسور
کابین آسانسور شیشه ای هیدرولیکی

 

قیمت کابین شیشه ای آسانسور در اهواز

قیمت کابین شیشه ای آسانسور بر اساس نوع و جنس اتصالات، ابعاد کابین شیشه ای آسانسور و ارتفاع آن و همچنین متراژ شیشه لمینت به کار رفته در آن تعیین می شود. متناسب با قیمت شیشه لمینت در بازار هر چه ابعاد شیشه مورد نظر بیشتر باشد، قیمت کابین شیشه ای آسانسور بیشتر خواهد بود. در مواردی که از شیشه لمینت خمیده در ساخت کابین شیشه ای آسانسور استفاده می شود، قیمت آسانسور شیشه ای به مراتب بیشتر خواهد بود. زیرا فرایند ساخت شیشه های خم پیچیده تر از شیشه های معمولی می باشد. در زیر به برخی موارد موثر دیگر بر قیمت آسانسور شیشه ای اشاره شده است:

  • اندازه و ظرفیت: ابعاد کابین آسانسور و ظرفیت حمل آن تاثیر زیادی بر روی قیمت آسانسور شیشه ای دارد. آسانسورهای بزرگ تر و با ظرفیت بیشتر، معمولا هزینه‌ های بیشتری دارند.
  • ارتفاع ساختمان: ارتفاع ساختمان که نشان‌ دهنده تعداد طبقات است، نیز به عنوان یکی از عوامل تعیین‌ کننده قیمت آسانسور شیشه ای محسوب می‌ شود. آسانسورهایی که باید ارتفاع بالاتری را پوشش دهند، هزینه‌ های بیشتری نیاز دارند.
  • سیستم حرکتی: نوع و تکنولوژی سیستم حرکتی آسانسور نیز تأثیر به سزایی در قیمت آسانسور شیشه ای دارد. سیستم‌ های مکانیکی پیشرفته‌ تر و هوشمندتر هزینه‌ های بیشتری دارند.
  • طراحی داخلی: اگر کابین آسانسور با طرح و دکوراسیون خاص و لوکسی طراحی شود، قیمت آسانسور شیشه ای نیز افزایش می‌ یابد.

 

قیمت آسانسور شیشه ای در اهواز

علاوه بر ابعاد، جنس و طرح کابین، موارد دیگری نیز تعیین کننده قیمت آسانسور شیشه ای می باشند. یکی از مهم ترین پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت آسانسور شیشه ای ، موتور آن می باشد. نوع، توان، برند و سایر مشخصات موتور تعیین کننده قیمت آن و در نتیجه قیمت آسانسور شیشه ای است. موتورهای موجود در بازار ایران شامل موتورهای آلمانی، ایتالیایی، چینی، ایرانی و … می باشد که موتورهای آلمانی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و استفاده از این موتورها باعث افزایش قیمت آسانسور شیشه ای می گردد.

 

انواع کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

کابین آسانسور شیشه ای انواع مختلفی دارد که بر اساس نیاز و فضای مورد نظر اجرا و نصب می شوند. این نوع آسانسور به دو صورت کششی و هیدرولیکی اجرا می شود که از انواع پرکاربرد هستند. کابین آسانسور شیشه ای کششی برای ساختمان ها با ارتفاع بلند مناسب هستند و توسط سیم بکسل و وزنه طراحی می شوند. در کابین شیشه ای آسانسور کششی سایر تجهیزات مکانیکی قابل رویت می باشند. این در حالی است که در کابین آسانسور شیشه ای هیدرولیکی از سیم بکسل و وزنه استفاده نمی شود. بنابراین تجهیزات مکانیکی این نوع اسانسور شیشه ای در معرض دید نمی باشند. کابین شیشه ای آسانسور در دو مدل گرد و مربعی ارائه می شود که در ادامه ویژگی های هر یک از آن ها مورد بررسی قرار می گیرد. 

 

فروش کابین آسانسور شیشه ای
کابین آسانسور مسکونی

 

کابین آسانسور شیشه ای گرد

در ساخت مدل گرد کابین آسانسور شیشه ای از قوس استفاده می شود. به طور معمول کابین های قوس دار شیشه ای آسانسور وارداتی می باشند. در صورتی که کابین از جنس پلی کربنات باشد از یک نوع طلق مخصوص برای ساخت کابین شیشه ای آسانسور استفاده می شود که در ایران موجود می باشد. کابین آسانسور شیشه ای گرد در ساختمان های لوکس با تعداد طبقات زیاد کاربرد دارد. 

 

کابین آسانسور شیشه ای مربعی

کابین آسانسور شیشه ای مربعی بر خلاف نمونه های گرد فاقد هرگونه قوس می باشند. استفاده از این نوع کابین آسانسور شیشه ای در ساختمان ها اداری و تجاری به دلیل زیبایی آن ها زیاد رایج است. با توجه به سادگی تولید شیشه مورد نیاز، کابین شیشه ای آسانسور مربعی ساخت داخل ایران می باشند. 

 

خرید کابین آسانسور شیشه ای
کابین آسانسور شیشه ای خانگی

 

مشخصات کابین شیشه ای آسانسور در اهواز

کابین آسانسور شیشه ای به دلیل نمای شفاف برای افراد مختلف جذاب است. استفاده از کابین شیشه ای آسانسور در ساختمان های دارای طبقات زیادی و نمای خارجی ساختمان شفاف رایج است. نصب کابین آسانسور شیشه ای با وجود جذابیت زیاد، بسیار حساس است. چرا که لازم است تا تمامی موارد ایمنی در زمان نصب برای جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه ناگواری رعایت شوند.

 

ابعاد آسانسور شیشه ای در اهواز

ابعاد دقیق کابین آسانسور شیشه ای بر اساس ظرفیت مورد نظر و فضای در دسترس مشخص می شود. علاوه بر آن توجه به استانداردهای ابعاد ، ظرفیت و ترافیک آسانسور در طراحی و ساخت کابین شیشه ای آسانسور بسیار اهمیت دارد.

 

آسانسور شیشه ای کوچک در اهواز

آسانسور شیشه ای کوچک ، یک وسیله کاربردی است که برای انتقال بار سبک تا سنگین در محیط خانگی استفاده می شود. طراحی این آسانسورها به گونه ای است که به آسانی در فضاهای محدود مانند آپارتمان ها، ادارات کوچک و … قابل نصب باشند. همچنین، این سیستم به دلیل وزن کم و ابعاد کوچک، به راحتی قابل انتقال و نصب در مکان های مختلف می باشد. از آسانسور شیشه ای کوچک معمولا برای جا به جایی یک الی دو نفر مسافر یا اشیا سبک استفاده می شود. به طور کل، این آسانسورها دارای یک سیستم کابل و بالابری می باشند که به کمک یک موتور کوچک به حرکت در می آیند. قیمت آسانسور شیشه ای کوچک تحت تاثیر عوامل مختلف متغیر می باشد. این عوامل شامل مشخصات فنی آسانسور، برند، کیفیت ساخت، قدرت موتور، ظرفیت باربری و امکانات اضافی آن است.

 

عوامل موثر بر آسانسور شیشه ای کوچک در اهواز

همان طور که اشاره شد، آسانسور شیشه ای کوچک تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. در زیر، برخی از این عوامل بررسی می شوند:

  • مشخصات فنی: ویژگی های فنی بالابر مانند قدرت موتور ، ظرفیت باربری و سرعت حرکت، آسانسور شیشه ای کوچک را تحت تاثیر قرار می دهند. به عنوان مثال، آسانسور شیشه ای کوچک با قدرت موتور و ظرفیت باربری بیشتر، از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود.
  • برند: برند محصول از دیگر موارد موثر بر آسانسور شیشه ای کوچک می باشد. برندهای معروف و معتبر عموما قیمت بالاتری دارند.
  • کیفیت ساخت: کیفیت ساخت و استفاده از مواد مرغوب، نقش مهمی در تعیین آسانسور شیشه ای کوچک ایفا می نماید. بالابرهای با کیفیت تر، قیمت بالاتری نیز خواهند داشت.
  • امکانات اضافی: برخی از بالابرها دارای قابلیت ها و امکانات اضافی مانند سیستم های حفاظتی، کنترل از راه دور، نشانگرهای دیجیتالی و قابلیت تنظیم ارتفاع می باشند. این امکانات اضافی بر قیمت آسانسور شیشه ای کوچک می افزاید.

 

درب کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

در ساخت کابین شیشه ای آسانسور از درب های تمام اتوماتیک استفاده می شود. ابعاد درب حدود ۷۰ الی ۱۲۰ سانتی متر می باشد، که متناسب با ظرفیت کابین شیشه ای و همچنین ارتفاع آسانسور تغییر می کند. در صورت وجود نمای بیرونی، درب طبقات نیز به صورت شیشه ای تعبیه می شوند. درب های لته شیشه ای طبقات در دو نوع شیشه ای با کلاف استیل و یا کاملا شیشه ای (فریم لس) وجود دارد. جنس شیشه های به کار رفته در لته های درب های طبقات نیز از نوع لمینت سکوریت ضد ریزش و پاشش می باشد. به طوری که استحکام آن مشابه شیشه ها و دیواره های به کار رفته در قسمت های دیگر کابین شیشه ای آسانسور است. (عدم تغییر حالت در برابر نیروی ۳۰۰ نیوتن بر ۵ سانتیمتر مربع از سطح) 

 

ساخت کابین آسانسور شیشه ای در اهواز

در فرآیند ساخت کابین شیشه ای آسانسور پیش از شروع شیشه باید توسط کوره های مخصوص به شیشه سکوریت تبدیل شود. بنابراین در این حالت مقاومت شیشه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند و در صورت ورود ضربه شدید پودر نمی شود. به همین دلیل امینت کابین شیشه ای آسانسور بالا بوده و خطری مسافران را تهدید نمی کند. برای ساخت کابین آسانسورهای شیشه ای می توان از شیشه های حکاکی شده ، شیشه های رنگی سکوریت، طرح دار، خم، کریستال، اسیدکاری شده، حکاکی شده و هوشمند نیز استفاده کرد. استفاده از هر یک از این شیشه ها متناسب با قابلیت مورد نیاز کارفرما و قیمت کابین شیشه ای آسانسور صورت می گیرد. 

 

کابین شیشه ای آسانسور
کابین آسانسور َشیشه ای خانگی

 

کابین آسانسور شیشه ای رنگی

برای اجرای کابین آسانسور شیشه ای می توان از شیشه های سکوریت رنگی هم استفاده کرد به عنوان مثال برای یک آسانسور با سازه استیل طلایی رنگ می توان از شیشه های دودی برای ساخت کابین استفاده کرد. انتخاب رنگ شیشه متناسب با سلیقه مشتری و قیمت کابین شیشه ای آسانسور می باشد.

 

کابین آسانسور شیشه ای طرح دار

برای تولید کابین آسانسورهای شیشه ای طرح دار از شیشه سکوریت استفاده می شود. به طوری که طرح مورد نظر اعم از لوگوی شرکت ها و یا طرح های دلخواه با استفاده از اسید کاری و یا حکاکی بر روی شیشه کابین آسانسور ایجاد می شود.

 

کابین آسانسور شیشه ای کریستال

برخی از کابین های آسانسور با استفاده از شیشه های خم استوانه ای شکل اجرا می شوند. برای تولید این نوع کابین های شیشه ای آسانسور ابتدا قالب فلزی ساخته شده سپس به همراه شیشه وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود. شیشه های شفاف به سه دسته ی شیشه های فلوت ، سوپرکلیر و کریستال تقسیم می شوند که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب برای اجرای کابین شیشه ای آسانسور می باشد.

 

کابین آسانسور شیشه ای گرد
آسانسور شیشه ای

 

کابین آسانسور شیشه ای هوشمند

کابین آسانسورهای شیشه ای هوشمند طرح خاصی بوده که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود. شیشه هوشمند کابین آسانسورهای شیشه ای از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد. لازم به ذکر است استفاده از کابین آسانسورهای شیشه ای هوشمند در مراکز اداری، تجاری و یا در مواردی که مسافران از ارتفاع آسانسور وحشت دارند، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 

آسانسور شیشه ای و مراحل نصب در اهواز

سیستم محرکه در اسانسور شیشه ای گرد پانوراما می تواند از نوع کششی و یا هیدرولیک باشد. البته در ساختمان های مرتفع که سرعت بالا مورد نیاز است، امکان نصب آسانسور شیشه ای با استفاده از سیستم هیدرولیکی وجود نداشته و از سیستم های کششی استفاده می شود. اما استفاده از سیستم هیدرولیک در اسانسور شیشه ای ساختمان های کم ارتفاع با استقبال زیادی همراه شده است. چرا که سیستم‌ های هیدرولیک به سیم بکسل و وزنه تعادل نیاز ندارند و اصولا در آسانسور پانوراما همواره سعی می ‌گردد تا تجهیزات مکانیکی و برقی در معرض دید قرار نگیرند، لذا در این سیستم رعایت این نکته با سهولت بیش تری همراه است. در ادامه مراحل نصب آسانسور شیشه ای گرد بررسی می شود.

 

قیمت کابین شیشه ی آسانسور
آسانسور گرد شیشه ای

 

نصب ضربه گیر

اولین گام جهت اجرای اسانسور شیشه ای گرد پانوراما ، نصب ضربه گیر در کف چاله آسانسور است. ضربه گیر وسیله ‌ای ارتجاعی است که برای جلوگیری از برخورد کنترل نشده کابین یا وزنه تعادل به کف چاهک ، تعبیه می ‌شود. 

 

 آهن کشی

در گام بعدی آهن کشی دیواره اسانسور شیشه ای گرد و نصب ریل ها در دستور کار قرار می گیرد. البته لازم است دقت شود که ریل ها حساس ترین قطعات مکانیکی آسانسور هستند و چناچه دقت کافی در حمل و نقل، نصب و نگهداری آن ها لحاظ نگردد، کیفیت حرکت آسانسور به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. پس از آهن کشی اسانسور شیشه ای گرد پانوراما ایجاد حایل اطراف چاهک صورت می گیرد. اما برخلاف آسانسور های معمولی که اطراف چاه دیوار کشیده می شود، در آسانسور شیشه ای عمدتا از شیشه جهت ایجاد نمای مناسب استفاده می شود. البته تعیین وجوهی از کابین که لازم است به صورت پانوراما باشد، کاملا بستگی به شرایط چاله آسانسور و پیشنهاد طراح دارد. 

 

آسانسور شیشه ای گرد و سیم کشی در اهواز

گام بعدی نصب و اجرای اسانسور شیشه ای پانورامیک ، ساخت شاسی موتور و نصب آن در موتورخانه است. در نهایت نیز پس از سیم کشی آسانسور ، نصب تابلو فرمان، کابل کشی موتور آسانسور ، ساخت و نصب قفل های درب آسانسور ، نصب درب کابین و نصب شاسی داخل کابین ، نصب اسانسور شیشه ای گرد پانوراما به اتمام می رسد. همچنین پس اتمام فرآیند نصب ، لازم است صحت عملکرد اسانسورهای شیشه ای توسط تکنسین های مربوطه تایید گردد. همچنین با توجه به اینکه ظرافت در آسانسور شیشه ای بسیار حائز اهمیت می باشد و به عبارتی در رده آسانسور های لوکس قرار می گیرد، بنابراین لازم است از در معرض دید قرار گرفتن قطعات برقی و مکانیکی تا حد امکان جلوگیری نمود. از طرفی در آسانسور های نصب شده در فضای آزاد که شرایط محیطی غیر عادی نظیر باد شدید، باران، برف و یا یخبندان قابل پیش بینی است، لازم است پوشش کامل برای اسانسور شیشه ای گرد منظور گردد.

 

آسانسور شیشه ای تجاری

 

کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در اهواز، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در حمیدیه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در آبادان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در اروندکنار، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در امیدیه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در جایزان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در اندیکا، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در آبژدان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در چلو، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در اندیمشک، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در الوار گرمسیری، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در ایذه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در دهدز، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در سوسن، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در باغ ملک، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در صیدون، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در میداود، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در باوی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در ویس، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در بندر ماهشهر، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در بندر امام خمینی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در بهبهان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در آغاجاری، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در تشان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در زیدون، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در خرمشهر، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در مینو، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در دزفول، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در چغامیش، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در سردشت، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شهیون، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در دشت آزادگان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در بستان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در رامشیر، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در مشراگه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در رامهرمز، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شادگان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در خنافره، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شوش، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شاوور، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در فتح المبین، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شوشتر، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در شعیبیه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در گتوند، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در عقیلی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در لالی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در حتی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در مسجدسلیمان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در گلگیر، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در هفتگل، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در رغیوه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در هندیجان، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در چم خلف عیسی، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در هویزه، کابین آسانسور شیشه ای در اهواز در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما