پوکه معدنی در خرم آباد

پوکه معدنی در خرم آباد

دسته بندی

پوکه ساختمانی

تعداد ارائه دهنده ها

۶ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت پوکه معدنی در خرم آباد به عواملی همچون نوع، کیفیت و وزن مخصوص آن وابسته می باشد. با افزایش کیفیت و کاهش وزن، قیمت پوكه معدني افزایش می یابد. قیمت خرید پوکه معدنی در خرم آباد به صورت عمده کمتر از قیمت خرید جزئی است. قیمت پوکه معدنی در خرم آباد در نیمه اول سال ۱۴۰۳ حدود ۴۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. به دلیل کاربرد گسترده، امروزه فروش پوکه معدنی در خرم آباد بسیار افزایش یافته است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع پوکه معدنی در خرم آباد با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد. امکان خرید اینترنتی پوکه معدنی در خرم آباد نیز فراهم شده و قیمت ها به صورت آنلاین ارائه می گردد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

خرم آباد x

پوکه معدنی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

پوکه عدسی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

پوکه فندقی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

پوکه ماسه ای

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

پوکه نخودی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

پوکه بادامی

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

خرم آباد

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

پوکه معدنی در خرم آباد

پوکه معدنی به دانه های سبکی گفته می شود که دارای وزن بسیار کمی بوده و از فعالیت های آتشفشانی بدست می آیند. سبک بودن وزن پوکه معدنی موجب کاهش وزن سازه می شود. این امر سبب می گردد که استحکام ساختمان در برابر نیروی زلزله بیشتر شده و آسیب نبیند. از دیگر فواید پوکه های معدنی متخلخل بودن آن در عین دارا بودن درجه سختی بالا است. به پوكه معدني اسکوریا یا پومیس نیز گفته می شود. از ترکیب پوكه معدني ، سیمان و آب، بتن سبک تولید می شود. پوکه معدنی به ندرت دچار فرسایش و دگرگونی شده و از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. از دیگر ویژگی های آن می توان به خنثی بودن از نظر شیمیایی و مقاوم بودن در برابر حمله موریانه و حشرات موذی اشاره کرد.

 

پوکه معدنی سیاه
پوکه معدنی سیاه

 

استفاده از پوکه معدنی به عنوان عایق بین دیوار، پر کردن بین حفره ها و وسط بلوک، شیب بندی و پر کردن کف و ساخت بتن سبک از جمله مزایای آن است. استفاده از پوكه معدني در ساخت بتن سبب می شود که تراکم ملات بتن کاهش یابد. پوكه معدني عایق صوت و حرارت بوده و نقطه ذوب بسیار بالایی دارد. طول عمر و دوام این نوع از مصالح ساختمانی بالای ۱۰۰ سال است.

 

قیمت پوکه معدنی در خرم آباد

قیمت پوکه معدنی به نوع و کیفیت آن وابستگی دارد. هرچه وزن پوکه معدنی کمتر باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار است. با افزایش تخلخل، کیفیت و در پی آن قيمت پوكه معدني افزایش می یابد. در صورت خرید پوکه معدنی به صورت عمده، قیمت آن متفاوت خواهد بود. پوکه های معدنی معمولا در سه درجه کیفی یک، دو و سه عرضه شده و با افزایش درجه کیفی، قیمت آن نیز افزایش می یابد. قیمت پوکه معدنی در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی ارزان تر است. قیمت پوکه معدنی در نیمه اول سال ۱۴۰۳ حدود ۴۰۰,۰۰۰ تومان می باشد.

 

قیمت هر کیلو پوکه معدنی در خرم آباد

قیمت هر کیلو پوکه معدنی استخراج شده از معدن های مختلف با یکدیگر متفاوت است. دلیل این موضوع تفاوت در کیفیت و مشخصات این پوکه ها می باشد. مشخصاتی که موجب تفاوت قیمت هر کیلو پوکه معدنی می شود شامل موارد ذکر شده در بالا همچون وزن مخصوص و کیفیت می باشد. 

 

خرید پوکه معدنی در خرم آباد

خرید پوکه معدنی هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. خرید اینترنتی پوکه معدنی نسبت به خرید حضوری دارای مزایایی می باشد. از جمله این مزایا، صرفه جویی در زمان و هزینه است. در حال حاضر به دلیل فراهم شدن امکان خرید پوکه معدنی به صورت اینترنتی، از اتلاف وقت مشتریان جلوگیری شده است. خرید اینترنتی پوکه معدنی امکان مقایسه برندها و انواع مختلف پوکه و قیمت آنها را با یکدیگر فراهم می نماید.

 

 پوکه معدنی سفید
 پوکه معدنی سفید

 

فروش پوکه معدنی در خرم آباد

فروش پوکه معدنی در برندها و با وزن مخصوص های متفاوت انجام می شود. امروزه فروش پوکه معدنی بسیار افزایش یافته است که دلیل آن کاربرد گسترده این محصول می باشد. از مهم ترین موارد در تهیه این مصالح ساختمانی، خرید از مراکز معتبر فروش پوکه معدنی است. پیش از خرید باید نوع پوكه معدني ارائه شده توسط مرکز فروش را مشخص کرده و سپس اقدام به خرید نمود. واحد فروش پوکه معدنی غالبا به صورت مترمکعب می باشد؛ البته به صورت تن و کیلوگرم نیز به فروش می رسند.

 

انواع پوکه معدنی در خرم آباد

پوكه معدني بر اساس اندازه و سایز به انواع پوکه بادامی ، نخودی ، عدسی ، فندقی ، گردویی و ... دسته بندی می گردد. در ادامه به معرفی انواع پوکه معدنی پرداخته شده است.

 

پوکه معدنی نخودی در خرم آباد

پوکه معدنی نخودی دارای اندازه ای بین ۵ تا ۱۰ میلی متر است. این پوکه ها استحکام و مقاومت زیادی داشته و وزن بسیار کمی دارند. وزن پوکه معدنی نخودی با توجه به برند آن (پوکه معدنی قروه ، پوكه معدني تبریز و ...) متفاوت است. کیفیت آن با توجه به وزن‌ پوکه معدنی سنجیده می شود. هرچه وزن پوکه نخودی کمتر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار است.

پوکه نخودی به دو نوع سیاه و سفید دسته بندی می شود. استخراج و تولید پوکه نخودی سیاه رنگ بیشتر بوده و از این رو قیمت کمتری نسبت به پوکه نخودی سفید رنگ دارد. کاربرد پوکه معدنی نخودی در کفسازی، شیب بندی، ساخت بلوک و تولید بتن می باشد. از پوكه معدني نخودی می توان در ساخت دیوار به عنوان عایق صوتی و عایق گرما و سرما استفاده کرد.

 

 پوکه نخودی
 پوکه نخودی

 

از آنجایی که پوکه نخودی در حرارت بالای آتشفشان تولید می گردد، ضد حریق بوده و به هنگام آتش سوزی ساختمان آسیب نمی بیند. پوکه نخودی که دارای ظاهری متخلخل است، دوام بالایی داشته و مادام العمر است.

 

پوکه بادامی در خرم آباد

اندازه پوکه معدنی بادامی بین ۱۸ تا ۲۶ میلی متر است. پوکه بادامی دارای ویژگی هایی همچون وزن کم، تراکم ناپذیری و عمر مفید بالا بوده و از بهترین انواع پوکه معدنی محسوب می گردد. از پوکه بادامی در مواردی همچون تولید بلوک سبک، شیب بندی بام، کفسازی، راهسازی، ساخت تونل و اجرای روف گاردن استفاده می شود.

شایان ذکر است که برای جلوگیری از نشست احتمالی، بهتر است که در زمان شیب بندی پوکه بادامی با غلتک کوبیده شود. پوکه بادامی تولید بالایی داشته و از ارزان ترین انواع پوکه معدنی به حساب می آید. به پوكه معدني بادامی ،‌ پوکه گردویی نیز گفته می شود.

 

 پوکه بادامی
 پوکه بادامی

 

پوکه عدسی (کله مورچه ای) در خرم آباد

یکی از انواع پوکه معدنی ، پوکه عدسی است که دارای اندازه های ۳ تا ۱۲ میلی متر می باشد. از پوکه معدنی عدسی در ساخت بلوک سبک استفاده می شود. به پوکه عدسی ، پوکه بلوک زنی و پومیس عدسی نیز گفته می شود. منافذ داخلی پوكه معدني عدسی بسته بوده و از این رو نسبت به سایر مصالح جذب آب کمی دارد. وزن هر مترمکعب پوکه عدسی به طور متوسط حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم است.

 

پوکه ماسه ای در خرم آباد

اندازه دانه های پوکه ماسه ای تا ۵ میلی متر است. پوكه معدني ماسه ای از پرکاربردترین انواع پوکه معدنی در ایران است که می توان در ساختمان سازی، پر کردن کف ساختمان، شیب بندی ساختمان و ساخت بلوک سبک از آن استفاده کرد. وزن پوكه معدني ماسه ای در هر مترمکعب حدود ۸۰۰ تا ۹۰۰ کیلوگرم است.

از پوكه معدني ماسه ای در ساخت دیوار پیش ساخته و تیغه های حائل، ساخت بلوک های سقفی، دیواری و تیغه ای و به عنوان جایگزینی برای ماسه شسته استفاده می شود.

 

خرید پوکه معدنی
 پوکه ماسه

 

پوکه معدنی فندقی (فندوقی) در خرم آباد

پوکه فندقی (فندوقی) کوچکتر از پوکه بادامی بوده و دارای اندازه ۱۰ الی ۲۰ میلی متر می باشد. از نظر ظاهری به پوکه نخودی شباهت دارد. بیشترین کاربرد پوکه معدنی فندوقی در شیب بندی سقف ساختمان و هم سطح کردن کف طبقات است. وجود حباب های زیاد هوا در درون آن سبب وزن بسیار کم پوکه های معدنی فندقی شده است.

 

پوکه معدنی مخلوط در خرم آباد

پوکه معدنی مخلوط ترکیبی از چند نوع پوکه است. اندازه آن بین ۱۰ تا ۳۰ میلی متر است. از پوكه معدني مخلوط معمولا برای پر کردن کف ساختمان و همین طور پر کردن فضاهای خالی همچون تونل ها استفاده می گردد.

 

 بلوک ساخته شده با پوکه معدني

پوکه معدنی در خرم آباد در خرم آباد، پوکه معدنی در خرم آباد در پاپی، پوکه معدنی در خرم آباد در چغلوندی، پوکه معدنی در خرم آباد در زاغه، پوکه معدنی در خرم آباد در ازنا، پوکه معدنی در خرم آباد در جاپلق، پوکه معدنی در خرم آباد در الیگودرز، پوکه معدنی در خرم آباد در بشارت، پوکه معدنی در خرم آباد در زز و ماهرو، پوکه معدنی در خرم آباد در بروجرد، پوکه معدنی در خرم آباد در اشترینان، پوکه معدنی در خرم آباد در پلدختر، پوکه معدنی در خرم آباد در معمولان، پوکه معدنی در خرم آباد در دلفان، پوکه معدنی در خرم آباد در کاکاوند، پوکه معدنی در خرم آباد در دورود، پوکه معدنی در خرم آباد در سیلاخور، پوکه معدنی در خرم آباد در سلسله، پوکه معدنی در خرم آباد در فیروزآباد، پوکه معدنی در خرم آباد در کوهدشت، پوکه معدنی در خرم آباد در درب گنبد، پوکه معدنی در خرم آباد در رومشکان، پوکه معدنی در خرم آباد در طرهان، پوکه معدنی در خرم آباد در کونانی، پوکه معدنی در خرم آباد در ویسیان، پوکه معدنی در خرم آباد در چگنی، پوکه معدنی در خرم آباد در شاهیوند.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۴ از ۵ - از مجموع ۷ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما