پودر سنگ

پودر سنگ

دسته بندی

ملات بنایی

پودر سنگ

دسته بندی
ملات بنایی
تعداد ارائه دهنده ها
۸ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


پودر سنگ

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۹۵

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۸

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۲

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۴۶

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۳

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۴۶

۳

location

ری

phone

******۰۹۱۹۶

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

پودر سنگ

پودر سنگ که اصطلاحا به آن خاک سنگ نیز گفته می شود یکی از مصالح پر کاربرد ساختمانی است. انواع پودر سنگ را می توان به دو دسته طبیعی و مصنوعی دسته بندی کرد. خاک سنگ طبیعی در دراز مدت و از طریق خرد شدن سنگ ها در اثر فشار و حرکت آنها بر روی یکدیگر و یا نفوذ آب به درون سنگ ها به دست می آید. خاک سنگ مصنوعی از پودر کردن سنگ های معدنی و آسیاب کردن آن تولید می شود. برای تولید پودر سنگ ، پس از استخراج سنگ های معدنی اقدام به خردایش آنها توسط دستگاه های سنگ شکن می نمایند و با آسیاب پودر می کنند. سپس آن را به صورت بسته بندی یا فله به بازار عرضه می کنند. در سال های اخیر از ضایعات سنگ های ساختمانی نیز اقدام به تولید انواع پودر سنگ نموده اند.

 

پودر سنگ

 خاک سنگ سفید

 

کاربرد پودر سنگ در تهران

خاک سنگ دارای کاربردهای متنوعی می باشد. از آن می توان در ترکیب با سيمان سفيد برای تهیه ملات رقیق و دوغاب استفاده کرده و برای بندکشی کاشی و سرامیک استفاده نمود. همچنین برای نماسازی نیز می توان از ترکیب سيمان سفيد و خاک سنگ استفاده کرد. ترکیب با چسب های آماده کاشی و سرامیک و تهیه ملات بندکشی دیوارهای ساخته شده با آجر از دیگر موارد کاربرد پودر سنگ می باشد. این محصول نسبت به ماسه از ضریب اصطکاک بالاتری برخوردار است و برای تولید بتن با مقاومت بالا کاربرد دارد. خاک سنگ دارای چسبندگی زیادی بوده و مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود.

 

انواع پودر سنگ

انواع پودر سنگ را می توان به دسته های پودر سنگ سفید ، پودر سنگ رنگی و سوپر تقسیم بندی کرد. نوع سفید آن از پودر کردن آهک یا کربنات کلسیم به دست می آید. پودر سنگ رنگی نیز از پودر کردن سنگ های رنگی تولید می شود. خاک سنگ رنگی بیشتر برای کارهای تزئینی و مواردی که زیبایی حائز اهمیت است، مورد استفاده قرار می گیرد. انواع پودر سنگ موجود در بازار شامل خاک سنگ آهک، گرانیت، دولومیت، مرمریت، ماسه و کوارتز می باشد.

خاک سنگ مرمریت از خانواده کربنات کلسیم بوده و به دو صورت پودر سنگ رنگی و سفید در بازار موجود است. خاک سنگ گرانیت رنگ های متنوعی داشته و در ساختمان سازی و راهسازی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع خاک سنگ پس از خاک سنگ آهک جزو پرکاربردترین خاک سنگ های مصرفی در سطح جهان می باشد. پودر سنگ گرانیت خود دارای انواع مختلفی است. زیرا سنگ هایی همچون بازالت، ریولیت، دیوریت و ... خود در دسته سنگ های گرانیت قرار می گیرند.

 

قیمت پودر سنگ

 تولید پودر سنگ رنگی

 

خاک سنگ دولومیت از سنگی که در ساختار آن علاوه بر کربنات کلسیم عنصر منیزیم نیز وجود دارد، به دست می آید. خاک سنگ دولومیت و آهک شباهت بسیاری به یکدیگر دارند. قیمت پودر سنگ دولومیت از خاک سنگ آهک کمتر است، اما خلوص کمتری داشته و در نتیجه باید به میزان بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.

 

قیمت پودر سنگ

پودر سنگ به دو صورت فله و بسته بندی در بازار عرضه می گردد. بر این اساس قیمت آنها با یکدیگر متفاوت است. معمولا قیمت نوع فله ای آن ارزان تر از خاک سنگ بسته بندی شده است. قیمت برندهای مختلف نیز با یکدیگر فرق دارد. قیمت محصول تولیدی یک کارخانه پودر سنگ با کارخانه دیگر متفاوت است. کیفیت محصول هم بر قیمت پودر سنگ می باشد. به طور کلی خاک سنگ یکی از ارزان ترین مواد مورد استفاده در ساخت ملات می باشد. فروش پودر سنگ به دو صورت عمده و خرده امکان پذیر است. به طور قطع قیمت خرید عمده و خرده با یکدیگر متفاوت است.

 

خرید پودر سنگ

 کاربرد خاک سنگ

 

همان طور که پیشتر نیز ذکر گردید، خاک سنگ دارای انواع متنوعی می باشد. قیمت آنها نیز با یکدیگر فرق دارد. به طور مثال قیمت خاک سنگ دولومیت از قیمت پودر سنگ معمولی (خاک سنگ آهک) کمتر است. به هنگاک خرید پودر سنگ باید توجه داشت که برخی از مراکز فروش پودر سنگ ، به منظور افزایش سفیدی آن مقداری کربنات کلسیم (پودر آهک) اضافه می کنند. به دلیل ارزان قیمت بودن پودر آهک، محصول تولیدی را با قیمت کمتری به فروش می رسانند. می توان نتیجه گرفت که همواره سفیدی زیاد پودر سنگ سفید نشان از مرغوبیت کالا نبوده و همیشه خرید ارزان به سود مشتری نیست.

پودر سنگ در تهران، پودر سنگ در تهران - آفتاب، پودر سنگ در تهران - بومهن، پودر سنگ در تهران - پردیس، پودر سنگ در تهران - کن، پودر سنگ در اسلام شهر، پودر سنگ در اسلام شهر - چهاردانگه، پودر سنگ در پاکدشت، پودر سنگ در پاکدشت - شریف آباد، پودر سنگ در دماوند، پودر سنگ در دماوند - رودهن، پودر سنگ در رباط کریم، پودر سنگ در رباط کریم - بوستان، پودر سنگ در رباط کریم - پرند، پودر سنگ در رباط کریم - صالح آباد، پودر سنگ در رباط کریم - گلستان، پودر سنگ در رباط کریم - نصیرآباد، پودر سنگ در ری، پودر سنگ در ری - حسن آباد، پودر سنگ در ری - خاوران، پودر سنگ در ری - کهریزک، پودر سنگ در شهریار، پودر سنگ در شهریار - اندیشه، پودر سنگ در فيروزکوه، پودر سنگ در فيروزکوه - ارجمند، پودر سنگ در قدس، پودر سنگ در لواسان، پودر سنگ در لواسان - فشم، پودر سنگ در ملارد، پودر سنگ در ملارد - صفا دشت، پودر سنگ در ورامین، پودر سنگ در ورامین - پیشوا، پودر سنگ در ورامین - جوادآباد، پودر سنگ در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما