واش بتن مشهد

واش بتن مشهد

تعداد ارائه دهنده ها

۷۹ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

لیست قیمت واش بتن مشهد به عواملی همچون کیفیت، نوع و روش تولید وابسته است. این کفپوش های بتنی به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن مشهد قیمت متفاوتی دارد. استفاده یا عدم استفاده از مواد افزودنی در ساخت، تعیین کننده قیمت موزاییک واش بتن مشهد می باشد. در هنگام خرید واش بتن مشهد باید پارامترهای مختلفی مانند قیمت، محل اجرا، کیفیت، ابعاد، ضخامت و رنگ محصول را مدنظر قرار داد. عمران مدرن مرکز فروش واش بتن مشهد است که ارائه دهنده انواع واشبتن در رنگ و ابعاد مختلف با بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

مشهد x

ابعاد

ابعاد را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/vCV03rRDP9YNFvjKZMI3BkWZyb0RUCCu.jpg

واش بتن -cp13100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و مشکی
https://omranmodern.com/files/products/9R28QZQwCLlBkBuhZqma15VLKEKXnlV9.jpg

واش بتن -cp13101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

صورتی
https://omranmodern.com/files/products/Y1erjzPBtnM230EpkuQiD0hBvyHM324s.jpg

واش بتن -cp13102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید
https://omranmodern.com/files/products/2ELgAjvkf0DOHNlXlf3Npqzd3AZCwROF.jpg

واش بتن -cp13103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/zs0duDuFSuX0B4D2tOw84pPmvrMxQCpx.jpg

واش بتن -cp13104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/cwfuBmKHS4wkiCgO4OkRTn68GxB9DiPo.jpg

واش بتن -cp13105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/NnhNc4fWWLaKSBoxFlKxeZzfvEYVYiBW.jpg

واش بتن -cp13106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/34VLu7icKAxotPcfd3fRWjESxsW1nD7r.jpg

واش بتن -cp13107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/MjhlalF5wf52PalKHs4tivp8DavqXgr1.jpg

واش بتن -cp13108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/Sio9e4HoaatloyIGWRvc58b8zZnfrTdw.jpg

واش بتن -cp13109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و لیمویی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

واش بتن مشهد

واش بتن مشهد نوعی کفپوش بتنی است که با عناوینی همچون موزاییک شسته نیز شناخته می شود. واش بتون هم برای محیط های بیرونی و محوطه سازی و هم برای محیط های داخلی قابل استفاده است. یکی از ویژگی های بارز واشبتن سنگدانه های ریز برجسته آن می باشد. در مرحله آخر تولید واش بتون آن را با آب یا انواع خاصی از اسید می شویند تا سنگ های آن نمایان شود. فروش واش بتن مشهد در ابعاد و طرح های مختلفی صورت می پذیرد. با تغییر هر یک از این پارامترها قیمت موزاییک واش بتن مشهد نیز تغییر می یابد. این کفپوش بتنی دارای مزایای بسیاری همچون زیبایی و دوام بالا می باشد که افزایش کاربرد و خرید واش بتن را در پی داشته است.

 

واش بتن مشهد
واش بتن

 

قیمت موزاییک واش بتن مشهد

قیمت موزاییک واش بتن مشهد به پارامترهای متعددی وابسته است. یکی از این پارامترها روش تولید آن می باشد. این کفپوش ها به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن قیمت متفاوتی دارد. کیفیت تولید هم تعیین کننده لیست قیمت واش بتن مشهد می باشد. هر چه کیفیت بالاتر باشد، واش بتن قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت مواد اولیه مصرفی در ساخت از دیگر عوامل موثر بر قیمت است. عمده مصالح مصرفی در ساخت شامل سیمان، شن و ماسه و سنگ می باشد. امروزه با نوسان فراوان قیمت ها و نابسامانی بازار، قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر بوده و قیمت واش بتون نیز تغییر می یابد. اما به طور کلی از آنجایی که مصالح مورد نیاز برای ساخت واشبتن در ایران موجود می باشد، نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر به ویژه کفپوش های وارداتی، واش بتن مشهد قیمت مقرون بصرفه تری دارد.

 

واش بتن مشهد
موزاییک واش بتن

 

لیست قیمت واش بتن مشهد

این کفپوش بتنی در ابعاد مختلفی تولید می گردد. همچنین بر اساس اندازه سنگدانه های مصرفی در ساخت و تعدد رنگ ها، قیمت واش بتون متفاوت است. لیست قیمت واش بتن مشهد بر اساس متر مربع ارائه می شود. تراکم سنگدانه های مصرفی در محصول هم بر قیمت موزاییک واش بتن مشهد موثر است. این محصول به صورت معمولی و یا با افزودنی تولید می گردد. قیمت موزاییک واش بتن مشهد تولید شده با افزودنی بیشتر است. در واقع از ارزانترین انواع واش بتون ، نوع بدون افزودنی آن می باشد که دارای محدودیت استفاده است. به عبارتی نمی توان از آن در همه محیط ها و شرایط آب و هوایی استفاده کرد. برای مناطق سردسیر باید واشبتن تولید شده با افزودنی های بتن مورد استفاده قرار گیرد.

 

لیست قیمت واش بتن مشهد
واشبتن برای فضای داخلی

 

خرید واش بتن مشهد

ابعاد، رنگ، کیفیت، ضخامت، قیمت و نوع از پارامترهایی است که باید در خرید واش بتن مشهد مدنظر قرار گیرد. باید توجه داشت که سنگدانه در تمامی ضخامت واشبتن وجود داشته باشد که نشان دهنده کیفیت بالا در خرید واش بتن مشهد می باشد. یکی از روش های تشخیص کیفیت واش بتون ، این است که در صورت شکستن قطعه، سنگدانه های موجود هم همراه با آن شکسته شوند.

رنگ کفپوش با توجه به محل اجرا انتخاب می شود. میزان ترافیک و آب و هوای محل پروژه از دیگر عوامل موثر بر خرید واش بتن مشهد است. نوع وسیله حمل و نقل از محل خرید واش بتن مشهد تا محل پروژه بر اساس حجم و تعداد بار تعیین می گردد. در برآورد هزینه ها باید هزینه های مربوط به حمل و نقل را نیز مدنظر قرار داد.

 

قیمت واش بتن
واشبتن برای محیط بیرونی

 

فروش واش بتن مشهد

امروزه به دلیل افزایش کاربرد، فروش واش بتن مشهد و تعداد فروشگاه های ارائه دهنده این محصول افزایش یافته است. باید توجه داشت که خرید واش بتن از مراکز فروش معتبر انجام شود تا از کیفیت محصول مطمئن بود. فروش واش بتن مشهد هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود. فروش واش بتن به صورت آنلاین دارای مزایایی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد. همچنین می توان لیست قیمت واش بتن مشهد را به همراه ویژگی ها و مشخصات آنها (همچون ابعاد، ضخامت، نوع) مشاهده و مقایسه نمود و در نهایت بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کرد.

 

فروش واش بتن
ترکیب رنگ در اجرای واش بتون

 

انواع واش بتن مشهد

واش بتن مشهد بر اساس روش تولید، مواد مصرفی، ابعاد، رنگ سنگدانه ها و همین طور اندازه سنگدانه مصرفی در ساخت به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. هر یک از این انواع با توجه به سلیقه مشتری و شرایط پروژه قابل خریداری و استفاده می باشند.

 

قیمت موزاییک واش بتن مشهد
انواع واش بتن

 

واش بتن – مواد تشکیل دهنده

برای تولید واش بتون از ترکیب ماسه، سیمان، پودر سنگ، سنگدانه های رنگی (با دانه بندی ها و رنگ بندی های مختلف) و در برخی از انواع آن علاوه بر متریال ذکر شده از روان کننده استفاده می گردد. از نظر مواد مصرفی در ساخت و تولید، واش بتن مشهد به دو نوع افزودنی دار و بدون افزودنی دسته بندی می گردد. انواع بدون افزودنی استحکام و مقاومت کمتری داشته و جذب آب به نسبت بالایی دارند. به همین دلیل گزینه مناسبی برای مناطق سردسیر نمی باشند. در بتون واش بتون افزودنی دار، از روان کننده استفاده شده و میزان پودر سنگ نیز کاهش داده می شود. انواع واشبتن افزودنی دار مقاومت فشاری بالاتری داشته و جذب آب بسیار پایینی دارند.

 

واش بتن قیمت
واشبتن کناره استخر

 

واش بتون – روش تولید در مشهد

بر اساس روش تولید، واش بتون به انواع ویبره ای، درجا و پرسی تقسیم بندی می شود. برای ساخت واش بتون ویبره ای ، مواد اولیه را به کمک میکسر با یکدیگر مخلوط کرده و درون قالب لاستیکی می ریزند. قالب های مورد نظر بر روی میز ویبره قرار داده می شوند و مسیر حدود چهار متری را طی می کنند. در طی این مسیر سطح قالب ها یکنواخت شده و لایه سیمانی در پشت کار قرار می گیرد. پس از طی این مراحل، واشبتن برای شکل گیری به محوطه مورد نظر انتقال داده می شود.

 

خرید واش بتن
واشبتن سنگدانه ریز

 

به منظور تولید واش بتون درجا ، لایه ای از سیمان بر روی سطح قالب ریخته شده و بتن واش بتن را که شامل سیمان، سنگدانه، پودر سنگ و آب می باشد بر روی آن می ریزند. سپس عملیات پرس انجام می شود. البته لازم به ذکر است که این روش تولید هزینه بالاتری داشته و به تجهیزات بیشتری نیاز دارد. بنابراین تولید و فروش واش بتن درجا در ایران چندان مرسوم نیست.

در تولید واش بتن پرسی نیمی از قالب را با ملات سیمان، سنگدانه، پودر سنگ و آب پر کرده و نیمی دیگر را با ترکیب ماسه، سیمان و آب پر می کنند. سپس این دو لایه ریخته شده را پرس می کنند. برای کیورینگ، قطعات تشکیل شده را به مدت ۲۴ ساعت در اتاق بخار قرار می دهند.

 

واش بتون
واشبتن حیاط

 

انواع واشبتن بر اساس اندازه سنگدانه 

با توجه به اندازه سنگدانه های مصرفی در تولید واش بتون می توان آن را به دو نوع سنگ ریز و سنگ درشت یا معمولی دسته بندی نمود. در نوع سنگ ریز تراکم سنگدانه ها بیشتر بوده و استحکام بالاتری دارند. اندازه سنگدانه های واش بتن سنگ درشت بزرگتر بوده و پستی بلندی بیشتری دارد.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سنگدانه درشت

 

انواع واش بتون از نظر شکل ظاهری 

واشبتن صاف و صیقلی یکی از انواع است که ظاهری به نسبت براق دارد. برخی از انواع واشبتن را پس از تولید به کمک دستگاه ساب می زنند که به آن واش بتون ساب خورده یا آنتیک گفته می شود. این عمل موجب می گردد که سطح آن نسبت به نوع سنگ برجسته، صاف تر باشد. انواع واش بتون ساب خورده همچون سایر انواع در سایز، ابعاد و رنگ بندی های مختلف تولید شده و به فروش می رسد. نوع سوم، واش بتن برجسته است که تمامی برجستگی های آن قابل رویت است.

 

واش بتن
واش بتون صیقلی

 

واش بتن – رنگ بندی 

رنگ بندی کفپوش واشبتن متنوع می باشد. واش بتون سفید، سفید قرمز، سفید لیمویی، سفید مشکی، لیمویی مشکی، سفید قرمز مشکی از جمله آنها است. در ساخت نوعی از واش بتون که به آجیلی معروف است، از ترکیب چند رنگ سنگدانه (همچون سفید، قرمز، مشکی و سبز) استفاده می شود.

 

واش بتون
رنگبندی واش بتن

 

ابعاد واشبتن در مشهد

واش بتون ابعاد متنوعی دارد. از معمول ترین ابعاد فروش واش بتن مشهد ، می توان به اندازه های ۵۰×۵۰ ، ۴۰×۴۰ ، ۶۰×۴۰ و ۶۰×۳۰ سانتی متر اشاره کرد. به طور کلی با توجه به شرکت تولید کننده و مرکز فروش واش بتن ، ممکن است ابعاد آن متغیر باشد. البته خرید واش بتن مشهد در ابعاد سفارشی نیز امکان پذیر است.

 

واشبتن
واشبتن

 

کاربرد واش بتن مشهد

واشبتن در محوطه سازی، اجرای پیاده روها، کفسازی پارک، روف گاردن، حیاط و ... قابل استفاده می باشد. در کناره های استخر نیز می توان از واش بتون استفاده کرد. شاید برای محیط های داخلی استفاده از رنگ های روشن مناسب تر باشد، اگر چه می توان با توجه به دکوراسیون و سلیقه از رنگ های دیگر نیز استفاده نمود.

واش بتن حیاط در ترکیب با چمن مصنوعی یا طبیعی و همین طور قلوه سنگ قابل اجرا می باشد که زیبایی این کفپوش را دوچندان می نماید. برای پارکینگ های با ترافیک و رفت و آمد کم هم می توان از واشبتن به عنوان کفپوش استفاده کرد. اما برای پارکینگ های پرتردد همچون پارکینگ عمومی مناسب نیست.

 

قیمت موزاییک واش بتن مشهد
واش بتن سفید مشکی

 

مزایای واش بتن مشهد

واش بتن مشهد از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این ویژگی از واشبتن آن را به کفپوشی پرکاربرد و پرطرفدار مبدل نموده است. علاوه بر دوام، شکل ظاهری زیبایی دارد و برای کاربردهای مختلف مناسب می باشد. لغزندگی واش بتون نسبت به سایر کفپوش ها کمتر است و ایمنی و امنیت بالاتری را فراهم می نماید. تنوع رنگبندی این کفپوش بالاست که گزینه های انتخابی بیشتری را برای خرید واش بتن مشهد ممکن می سازد. واشبتن هم برای فضاهای داخلی و هم فضاهای بیرونی قابل استفاده می باشد. علاوه بر مزایای ذکر شده، قیمت موزاییک واش بتن مشهد نسبت به بسیاری دیگر از انواع کفپوش مقرون بصرفه تر است.

 

لیست قیمت واش بتن مشهد
ترکیب رنگ سنگدانه های واش بتون

واش بتن مشهد، واش بتن در احمد آباد، واش بتن در رضویه، واش بتن در باخرز، واش بتن در بالاولایت، واش بتن در بجستان، واش بتن در یونسی، واش بتن در بردسکن، واش بتن در انابد، واش بتن در شهر آباد، واش بتن در تایباد، واش بتن در میان ولایت، واش بتن در تخت جلگه، واش بتن در طاغنکوه، واش بتن در تربت جام، واش بتن در بوژگان، واش بتن در پائین جام، واش بتن در صالح آباد، واش بتن در نصرآباد، واش بتن در تربت حیدریه، واش بتن در بایک، واش بتن در جلگه رخ، واش بتن در کدکن، واش بتن در جغتای، واش بتن در هلالی، واش بتن در جوین، واش بتن در عطاملک، واش بتن در چناران، واش بتن در گلبهار، واش بتن در خلیل آباد، واش بتن در ششطراز، واش بتن در خواف، واش بتن در جلگه زوزن، واش بتن در سلامی، واش بتن در سنگان، واش بتن در خوشاب، واش بتن در مشکان، واش بتن در درگز، واش بتن در چاپشلو، واش بتن در لطف آباد، واش بتن در نوخندان، واش بتن در رشتخوار، واش بتن در جنگل، واش بتن در زاوه، واش بتن در سلیمان، واش بتن در سبزوار، واش بتن در داورزن، واش بتن در روداب، واش بتن در ششتمد، واش بتن در سرخس، واش بتن در مرزداران، واش بتن در شانديز، واش بتن در طرقبه، واش بتن در فریمان، واش بتن در قلندرآباد، واش بتن در قوچان، واش بتن در باجگیران، واش بتن در کاشمر، واش بتن در کوهسرخ، واش بتن در کلات، واش بتن در زاوین، واش بتن در گناباد، واش بتن در کاخک، واش بتن در مه ولات، واش بتن در شادمهر، واش بتن در نیشابور، واش بتن در زبرخان، واش بتن در سر ولایت، واش بتن در میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما