قیمت واش بتن مازندران

قیمت واش بتن مازندران

تعداد ارائه دهنده ها

۷۹ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۱۹۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت واش بتن مازندران به عواملی همچون کیفیت، نوع و روش تولید وابسته است. این کفپوش های بتنی به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن در مازندران قیمت متفاوتی دارد. استفاده یا عدم استفاده از مواد افزودنی در ساخت، تعیین کننده قیمت واش بتن در نوشهر می باشد. در هنگام خرید واش بتن در ساری باید پارامترهای مختلفی مانند قیمت، محل اجرا، کیفیت، ابعاد، ضخامت و رنگ محصول را مدنظر قرار داد. عمران مدرن مرکز فروش واش بتن در مازندران و ساری است که ارائه دهنده انواع واشبتن در رنگ و ابعاد مختلف با بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ساری x

ابعاد

ابعاد را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/vCV03rRDP9YNFvjKZMI3BkWZyb0RUCCu.jpg

واش بتن -cp13100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و مشکی
https://omranmodern.com/files/products/9R28QZQwCLlBkBuhZqma15VLKEKXnlV9.jpg

واش بتن -cp13101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

صورتی
https://omranmodern.com/files/products/Y1erjzPBtnM230EpkuQiD0hBvyHM324s.jpg

واش بتن -cp13102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید
https://omranmodern.com/files/products/2ELgAjvkf0DOHNlXlf3Npqzd3AZCwROF.jpg

واش بتن -cp13103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/zs0duDuFSuX0B4D2tOw84pPmvrMxQCpx.jpg

واش بتن -cp13104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/cwfuBmKHS4wkiCgO4OkRTn68GxB9DiPo.jpg

واش بتن -cp13105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/NnhNc4fWWLaKSBoxFlKxeZzfvEYVYiBW.jpg

واش بتن -cp13106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/34VLu7icKAxotPcfd3fRWjESxsW1nD7r.jpg

واش بتن -cp13107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/MjhlalF5wf52PalKHs4tivp8DavqXgr1.jpg

واش بتن -cp13108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/Sio9e4HoaatloyIGWRvc58b8zZnfrTdw.jpg

واش بتن -cp13109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و لیمویی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

قیمت واش بتن مازندران

واش بتن نوعی کفپوش بتنی است که با عناوینی همچون موزاییک شسته نیز شناخته می شود. واش بتون هم برای محیط های بیرونی و محوطه سازی و هم برای محیط های داخلی قابل استفاده است. یکی از ویژگی های بارز واشبتن سنگدانه های ریز برجسته آن می باشد. در مرحله آخر تولید واش بتون آن را با آب یا انواع خاصی از اسید می شویند تا سنگ های آن نمایان شود. فروش واش بتن در مازندران ابعاد و طرح های مختلفی صورت می پذیرد. با تغییر هر یک از این پارامترها قیمت واش بتن نیز تغییر می یابد. این کفپوش بتنی دارای مزایای بسیاری همچون زیبایی و دوام بالا می باشد که افزایش کاربرد و خرید واش بتن را در پی داشته است.

 

واش بتن
واش بتن

 

فروش واش بتن در مازندران

امروزه به دلیل افزایش کاربرد، فروش واش بتن در مارندران و تعداد فروشگاه های ارائه دهنده این محصول افزایش یافته است. باید توجه داشت که خرید واش بتن از مراکز فروش معتبر انجام شود تا از کیفیت محصول مطمئن بود. فروش واش بتن در مازندران هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود. فروش واش بتن در مازندران به صورت آنلاین دارای مزایایی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد. همچنین می توان لیست قیمت واش بتن مارندران را به همراه ویژگی ها و مشخصات آنها (همچون ابعاد، ضخامت، نوع) مشاهده و مقایسه نمود و در نهایت بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کرد.

فروش واش بتن
ترکیب رنگ در اجرای واش بتون

قیمت واش بتن در نوشهر

قیمت واش بتن در نوشهر به پارامترهای متعددی وابسته است. یکی از این پارامترها روش تولید آن می باشد. این کفپوش ها به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن قیمت متفاوتی دارد. کیفیت تولید هم تعیین کننده قیمت واش بتن در نوشهر می باشد. هر چه کیفیت بالاتر باشد، واش بتن قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت مواد اولیه مصرفی در ساخت از دیگر عوامل موثر بر قیمت واش بتن در نوشهر است. عمده مصالح مصرفی در ساخت شامل سیمان، شن و ماسه و سنگ می باشد. امروزه با نوسان فراوان قیمت ها و نابسامانی بازار، قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر بوده و قیمت واش بتون نیز تغییر می یابد. اما به طور کلی از آنجایی که مصالح مورد نیاز برای ساخت واشبتن در ایران موجود می باشد، نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر به ویژه کفپوش های وارداتی، واش بتن قیمت مقرون بصرفه تری دارد.

 

واش بتون
موزاییک واش بتن

 

تولیدی واش بتن مازندران

این کفپوش بتنی در ابعاد مختلفی در تولیدی واش بتن مازندران تولید می گردد. همچنین بر اساس اندازه سنگدانه های مصرفی در ساخت و تعدد رنگ ها، قیمت واش بتن مازندران متفاوت است. قیمت واش بتن مازندران بر اساس متر مربع ارائه می شود. تراکم سنگدانه های مصرفی در محصول هم بر قیمت واش بتن مازندران موثر است. این محصول به صورت معمولی و یا با افزودنی تولید می گردد. قیمت واش بتن مازندران تولید شده با افزودنی بیشتر است. در واقع از ارزانترین انواع واش بتون ، نوع بدون افزودنی آن می باشد که دارای محدودیت استفاده است. به عبارتی نمی توان از آن در همه محیط ها و شرایط آب و هوایی استفاده کرد. برای مناطق سردسیر باید واشبتن تولید شده با افزودنی های بتن مورد استفاده قرار گیرد.

 

واشبتن
واشبتن برای فضای داخلی

 

خرید واش بتن در ساری

ابعاد، رنگ، کیفیت، ضخامت، قیمت و نوع از پارامترهایی است که باید در خرید واش بتن مدنظر قرار گیرد. باید توجه داشت که سنگدانه در تمامی ضخامت واشبتن وجود داشته باشد که نشان دهنده کیفیت بالا در خرید واش بتن می باشد. یکی از روش های تشخیص کیفیت واش بتون ، این است که در صورت شکستن قطعه، سنگدانه های موجود هم همراه با آن شکسته شوند.

رنگ کفپوش با توجه به محل اجرا انتخاب می شود. میزان ترافیک و آب و هوای محل پروژه از دیگر عوامل موثر بر خرید واش بتن از تولیدی واش بتن مازندران است. نوع وسیله حمل و نقل از محل خرید واش بتن تا محل پروژه بر اساس حجم و تعداد بار تعیین می گردد. در برآورد هزینه ها باید هزینه های مربوط به حمل و نقل را نیز مدنظر قرار داد.

 

قیمت واش بتن
واشبتن برای محیط بیرونی

 

انواع واشبتن بر اساس اندازه سنگدانه 

با توجه به اندازه سنگدانه های مصرفی در تولید واش بتون می توان آن را به دو نوع سنگ ریز و سنگ درشت یا معمولی دسته بندی نمود. در نوع سنگ ریز تراکم سنگدانه ها بیشتر بوده و استحکام بالاتری دارند. اندازه سنگدانه های واش بتن سنگ درشت بزرگتر بوده و پستی بلندی بیشتری دارد.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سنگدانه درشت

 

انواع واش بتون از نظر شکل ظاهری 

واشبتن صاف و صیقلی یکی از انواع است که ظاهری به نسبت براق دارد. برخی از انواع واشبتن را پس از تولید به کمک دستگاه ساب می زنند که به آن واش بتون ساب خورده یا آنتیک گفته می شود. این عمل موجب می گردد که سطح آن نسبت به نوع سنگ برجسته، صاف تر باشد. انواع واش بتون ساب خورده همچون سایر انواع در سایز، ابعاد و رنگ بندی های مختلف تولید شده و به فروش می رسد. نوع سوم، واش بتن برجسته است که تمامی برجستگی های آن قابل رویت است.

 

واش بتن
واش بتون صیقلی

 

واش بتن – رنگ بندی 

رنگ بندی کفپوش واشبتن متنوع می باشد. واش بتون سفید، سفید قرمز، سفید لیمویی، سفید مشکی، لیمویی مشکی، سفید قرمز مشکی از جمله آنها است. در ساخت نوعی از واش بتون که به آجیلی معروف است، از ترکیب چند رنگ سنگدانه (همچون سفید، قرمز، مشکی و سبز) استفاده می شود.

 

واش بتون
رنگبندی واش بتن

 

ابعاد واشبتن 

واش بتون ابعاد متنوعی دارد. از معمول ترین ابعاد فروش واش بتن ، می توان به اندازه های ۵۰×۵۰ ، ۴۰×۴۰ ، ۶۰×۴۰ و ۶۰×۳۰ سانتی متر اشاره کرد. به طور کلی با توجه به شرکت تولید کننده و مرکز فروش واش بتن ، ممکن است ابعاد آن متغیر باشد. البته خرید واش بتن در ابعاد سفارشی نیز امکان پذیر است.

 

واشبتن
واشبتن

 

کاربرد واش بتون در ساری

واشبتن در محوطه سازی، اجرای پیاده روها، کفسازی پارک، روف گاردن، حیاط و ... قابل استفاده می باشد. در کناره های استخر نیز می توان از واش بتون استفاده کرد. شاید برای محیط های داخلی استفاده از رنگ های روشن مناسب تر باشد، اگر چه می توان با توجه به دکوراسیون و سلیقه از رنگ های دیگر نیز استفاده نمود.

واش بتن حیاط در ترکیب با چمن مصنوعی یا طبیعی و همین طور قلوه سنگ قابل اجرا می باشد که زیبایی این کفپوش را دوچندان می نماید. برای پارکینگ های با ترافیک و رفت و آمد کم هم می توان از واشبتن به عنوان کفپوش استفاده کرد. اما برای پارکینگ های پرتردد همچون پارکینگ عمومی مناسب نیست.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سفید مشکی

 

مزایای واشبتن در ساری

واش بتون از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این ویژگی از واشبتن آن را به کفپوشی پرکاربرد و پرطرفدار مبدل نموده است. علاوه بر دوام، شکل ظاهری زیبایی دارد و برای کاربردهای مختلف مناسب می باشد. لغزندگی واش بتون نسبت به سایر کفپوش ها کمتر است و ایمنی و امنیت بالاتری را فراهم می نماید. تنوع رنگبندی این کفپوش بالاست که گزینه های انتخابی بیشتری را برای خرید واش بتن ممکن می سازد. واشبتن هم برای فضاهای داخلی و هم فضاهای بیرونی قابل استفاده می باشد. علاوه بر مزایای ذکر شده، قیمت واش بتون نسبت به بسیاری دیگر از انواع کفپوش مقرون بصرفه تر است.

 

قیمت واش بتن
ترکیب رنگ سنگدانه های واش بتون

قیمت واش بتن مازندران، واش بتن در چهاردانگه، واش بتن در دودانگه، واش بتن در رودپی، واش بتن در کلیجان رستاق، واش بتن در میان دورود، واش بتن در آمل، واش بتن در امامزاده عبدالله، واش بتن در دابودشت، واش بتن در لاریجان، واش بتن در بابل، واش بتن در بابل کنار، واش بتن در بندپی شرقی، واش بتن در بندپی غربی، واش بتن در گتاب، واش بتن در لاله آباد، واش بتن در بابلسر، واش بتن در بابلسر بخش رودبست، واش بتن در بهنمیر، واش بتن در بهشهر، واش بتن در یانه سر، واش بتن در تنکابن، واش بتن در تنکابن بخش خرم آباد، واش بتن در نشتا، واش بتن در جویبار، واش بتن در گیل خوران، واش بتن در چالوس، واش بتن در کلاردشت، واش بتن در مرزن آباد، واش بتن در رامسر، واش بتن در سوادکوه، واش بتن در شیرگاه، واش بتن در عباس آباد، واش بتن در کلارآباد، واش بتن در فریدونکنار، واش بتن در فريدونکنار بخش دهفري، واش بتن در قائم شهر، واش بتن در کیاکلا، واش بتن در گلوگاه، واش بتن در کلباد، واش بتن در محمودآباد، واش بتن در سرخ رود، واش بتن در نکا، واش بتن در هزار جریب، واش بتن در نور، واش بتن در بلده، واش بتن در چمستان، قیمت واش بتن در نوشهر، واش بتن در کجور.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما