واش بتن رشت

واش بتن رشت

تعداد ارائه دهنده ها

۷۹ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۱۹۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت واش بتن رشت به عواملی همچون کیفیت، نوع و روش تولید وابسته است. این کفپوش های بتنی به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن رشت قیمت متفاوتی دارد. استفاده یا عدم استفاده از مواد افزودنی در ساخت، تعیین کننده قیمت واش بتون می باشد. در هنگام خرید واش بتن رشت باید پارامترهای مختلفی مانند قیمت هر متر مربع واش بتن رشت ، محل اجرا، کیفیت، ابعاد، ضخامت و رنگ محصول را مدنظر قرار داد. قیمت واش بتن رشت درجه یک بیشتر از سایر انواع می باشد. عمران مدرن مرکز فروش واش بتن رشت است که ارائه دهنده انواع واشبتن در رنگ و ابعاد مختلف با بهینه ترین قیمت می باشد. کاربران گرامی می توانند لیست قیمت واش بتن رشت را مشاهده نموده و مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

رشت x

ابعاد

ابعاد را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/vCV03rRDP9YNFvjKZMI3BkWZyb0RUCCu.jpg

واش بتن -cp13100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و مشکی
https://omranmodern.com/files/products/9R28QZQwCLlBkBuhZqma15VLKEKXnlV9.jpg

واش بتن -cp13101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

صورتی
https://omranmodern.com/files/products/Y1erjzPBtnM230EpkuQiD0hBvyHM324s.jpg

واش بتن -cp13102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید
https://omranmodern.com/files/products/2ELgAjvkf0DOHNlXlf3Npqzd3AZCwROF.jpg

واش بتن -cp13103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/zs0duDuFSuX0B4D2tOw84pPmvrMxQCpx.jpg

واش بتن -cp13104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/cwfuBmKHS4wkiCgO4OkRTn68GxB9DiPo.jpg

واش بتن -cp13105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/NnhNc4fWWLaKSBoxFlKxeZzfvEYVYiBW.jpg

واش بتن -cp13106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/34VLu7icKAxotPcfd3fRWjESxsW1nD7r.jpg

واش بتن -cp13107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/MjhlalF5wf52PalKHs4tivp8DavqXgr1.jpg

واش بتن -cp13108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/Sio9e4HoaatloyIGWRvc58b8zZnfrTdw.jpg

واش بتن -cp13109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و لیمویی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

واش بتن رشت

واش بتن نوعی کفپوش بتنی است که با عناوینی همچون موزاییک شسته نیز شناخته می شود. واش بتون هم برای محیط های بیرونی و محوطه سازی و هم برای محیط های داخلی قابل استفاده است. این مصالح با عنوان واش بتن نما هم به فروش می رسد. یکی از ویژگی های بارز واشبتن سنگدانه های برجسته آن می باشد. در مرحله آخر تولید واش بتون آن را با آب یا انواع خاصی از اسید می شویند تا سنگ های آن نمایان شود. فروش واش بتن کف در ابعاد و طرح های مختلفی صورت می پذیرد. با تغییر هر یک از این پارامترها لیست قیمت واش بتن رشت نیز تغییر می یابد. این کفپوش بتنی دارای مزایای بسیاری همچون زیبایی و دوام بالا می باشد که افزایش کاربرد و خرید واش بتن را در پی داشته است.

 

واش بتن رشت
واش بتن

 

قیمت واش بتن رشت

قیمت واش بتن رشت به پارامترهای متعددی وابسته است. یکی از این پارامترها روش تولید آن می باشد. این کفپوش ها به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس انواع واش بتن قیمت متفاوتی دارد. کیفیت تولید هم تعیین کننده لیست قیمت واش بتن کف حیاط ، پیاده رو و … می باشد. هر چه کیفیت بالاتر باشد، واش بتن رشت قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت مواد اولیه مصرفی در ساخت از دیگر عوامل موثر بر لیست قیمت واش بتن کف حیاط است. عمده مصالح مصرفی در ساخت واش بتن نما شامل سیمان، شن و ماسه و سنگ می باشد. امروزه با نوسان فراوان قیمت ها و نابسامانی بازار، قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر بوده و قیمت واش بتون نیز تغییر می یابد. اما به طور کلی از آنجایی که مصالح مورد نیاز برای ساخت واشبتن در ایران موجود می باشد، نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر به ویژه کفپوش های وارداتی، انواع واش بتن رشت قیمت مقرون بصرفه تری دارد.

 

واش بتون
موزاییک واش بتن

 

لیست قیمت واش بتن رشت

این کفپوش بتنی در ابعاد مختلفی تولید می گردد. همچنین بر اساس اندازه سنگدانه های مصرفی در ساخت و تعدد رنگ ها، قیمت واش بتون متفاوت است. قیمت واش بتن رشت بر اساس متر مربع یا در واقع قیمت هر متر مربع واش بتن ارائه می شود. تراکم سنگدانه های مصرفی در محصول هم بر قیمت واش بتون موثر است. این محصول به صورت معمولی و یا با افزودنی تولید می گردد. قیمت واش بتن درجه یک تولید شده با افزودنی بیشتر است. در واقع از ارزانترین انواع واش بتون ، نوع بدون افزودنی آن می باشد که دارای محدودیت استفاده است. به عبارتی نمی توان از آن در همه محیط ها و شرایط آب و هوایی استفاده کرد. برای مناطق سردسیر باید واشبتن تولید شده با افزودنی های بتن مورد استفاده قرار گیرد.

 

واش بتن رشت
واشبتن برای فضای داخلی

 

قیمت هر متر مربع واش بتن رشت

همان طور که پیشتر نیز بیان شد، قیمت این محصول به صورت قیمت هر متر مربع واش بتن ارائه می گردد. برای محاسبه قیمت تمام شده، باید قیمت هر متر مربع واش بتن کف را در متراژ کلی کار ضرب کرد. در برخی از برندها قیمت هر متر مربع واش بتن سفید لیمویی، سفید قرمز و سفید مشکی با هم برابر است.

 

قیمت واش بتن درجه یک در رشت

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر لیست قیمت واش بتن کف حیاط ، درجه کیفیت آن است. قیمت واش بتن درجه یک به دلیل بالاتر بودن کیفیت، از سایر محصولات بیشتر می باشد. لیست قیمت واش بتن درجه یک نیز مانند سایر انواع واشبتن به قیمت مواد اولیه مصرفی، وضعیت بازار، اندازه و رنگ سنگدانه ها و … وابسته است.

 

خرید واش بتن رشت

ابعاد، رنگ، کیفیت، ضخامت، قیمت و نوع از پارامترهایی است که باید در خرید واش بتن کف مدنظر قرار گیرد. باید توجه داشت که سنگدانه در تمامی ضخامت واشبتن وجود داشته باشد که نشان دهنده کیفیت بالا در خرید واش بتن می باشد. یکی از روش های تشخیص کیفیت واش بتون ، این است که در صورت شکستن قطعه، سنگدانه های موجود هم همراه با آن شکسته شوند.

رنگ کفپوش با توجه به محل اجرا انتخاب می شود. میزان ترافیک و آب و هوای محل پروژه از دیگر عوامل موثر بر خرید واش بتن کف است. نوع وسیله حمل و نقل از محل خرید واش بتن تا محل پروژه بر اساس حجم و تعداد بار تعیین می گردد. در برآورد هزینه ها باید هزینه های مربوط به حمل و نقل را نیز مدنظر قرار داد.

 

قیمت واش بتن
واشبتن برای محیط بیرونی

 

فروش واش بتن رشت

امروزه به دلیل افزایش کاربرد، فروش واش بتن رشت و تعداد فروشگاه های ارائه دهنده این محصول افزایش یافته است. باید توجه داشت که خرید واش بتن رشت از مراکز فروش معتبر انجام شود تا از کیفیت محصول مطمئن بود. فروش واش بتن کف هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود. فروش واش بتن به صورت آنلاین دارای مزایایی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد. همچنین می توان لیست قیمت واش بتن درجه یک را به همراه ویژگی ها و مشخصات آنها (همچون ابعاد، ضخامت، نوع) مشاهده و مقایسه نمود و در نهایت بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کرد.

 

فروش واش بتن
ترکیب رنگ در اجرای واش بتون

 

انواع واشبتن بر اساس اندازه سنگدانه در رشت

با توجه به اندازه سنگدانه های مصرفی در تولید واش بتون می توان آن را به دو نوع سنگ ریز و سنگ درشت یا معمولی دسته بندی نمود. در نوع سنگ ریز تراکم سنگدانه ها بیشتر بوده و استحکام بالاتری دارند. اندازه سنگدانه های انواع  واش بتن سنگ درشت بزرگتر بوده و پستی بلندی بیشتری دارد.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سنگدانه درشت

 

انواع واش بتون از نظر شکل ظاهری 

واشبتن صاف و صیقلی یکی از انواع است که ظاهری به نسبت براق دارد. برخی از انواع واشبتن را پس از تولید به کمک دستگاه ساب می زنند که به آن واش بتون ساب خورده یا آنتیک گفته می شود. این عمل موجب می گردد که سطح آن نسبت به نوع سنگ برجسته، صاف تر باشد. انواع واش بتون ساب خورده همچون سایر انواع در سایز، ابعاد و رنگ بندی های مختلف تولید شده و به فروش می رسد. نوع سوم، واش بتن برجسته است که تمامی برجستگی های آن قابل رویت است.

 

واش بتن
واش بتون صیقلی

 

ابعاد واشبتن در رشت

واش بتون ابعاد متنوعی دارد. از معمول ترین ابعاد فروش واش بتن رشت ، می توان به اندازه های ۵۰×۵۰ ، ۴۰×۴۰ ، ۶۰×۴۰ و ۶۰×۳۰ سانتی متر اشاره کرد. به طور کلی با توجه به شرکت تولید کننده و مرکز فروش واش بتن ، ممکن است ابعاد آن متغیر باشد. البته خرید واش بتن کف در ابعاد سفارشی نیز امکان پذیر است.

 

واشبتن
واشبتن

 

واش بتن رشت، واش بتن در خشکبیجار، واش بتن در خمام، واش بتن در سنگر، واش بتن در کوچصفهان، واش بتن در لشت نشا، واش بتن در آستارا، واش بتن در لوندویل، واش بتن در آستانه اشرفیه، واش بتن در کياشهر، واش بتن در املش، واش بتن در رانکوه، واش بتن در بندرانزلی، واش بتن در تالش، واش بتن در اسالم، واش بتن در حریق، واش بتن در کرگان رود، واش بتن در رضوانشهر، واش بتن در پره سر، واش بتن در رودبار، واش بتن در خورگام، واش بتن در رحمت آباد و بلوکات، واش بتن در عمارلو، واش بتن در رودسر، واش بتن در چابکسر، واش بتن در رحیم آباد، واش بتن در کلاچای، واش بتن در سياهکل، واش بتن در دیلمان، واش بتن در شفت، واش بتن در احمد سر گوراب، واش بتن در صومعه سرا، واش بتن در تولم، واش بتن در میرزاکوچک جنگلی، واش بتن در فومن، واش بتن در سردار جنگل، واش بتن در لاهیجان، واش بتن در رودبنه، واش بتن در لنگرود، واش بتن در اطاقور، واش بتن در کومله، واش بتن در ماسال، واش بتن در شاندرمن.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما