واش بتن اصفهان

واش بتن اصفهان

تعداد ارائه دهنده ها

۷۹ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

قیمت واش بتن اصفهان به عواملی همچون کیفیت، نوع و روش تولید وابسته است. این کفپوش های بتنی به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن اصفهان قیمت متفاوتی دارد. استفاده یا عدم استفاده از مواد افزودنی در ساخت، تعیین کننده قیمت واش بتن اصفهان می باشد. در هنگام خرید واش بتن اصفهان باید پارامترهای مختلفی مانند قیمت، محل اجرا، کیفیت، ابعاد، ضخامت و رنگ محصول را مدنظر قرار داد. عمران مدرن مرکز فروش واش بتن اصفهان است که ارائه دهنده انواع واشبتن در رنگ و ابعاد مختلف با بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اصفهان x

ابعاد

ابعاد را مشخص کنید

رنگ

رنگ را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/vCV03rRDP9YNFvjKZMI3BkWZyb0RUCCu.jpg

واش بتن -cp13100

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و مشکی
https://omranmodern.com/files/products/9R28QZQwCLlBkBuhZqma15VLKEKXnlV9.jpg

واش بتن -cp13101

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

صورتی
https://omranmodern.com/files/products/Y1erjzPBtnM230EpkuQiD0hBvyHM324s.jpg

واش بتن -cp13102

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید
https://omranmodern.com/files/products/2ELgAjvkf0DOHNlXlf3Npqzd3AZCwROF.jpg

واش بتن -cp13103

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/zs0duDuFSuX0B4D2tOw84pPmvrMxQCpx.jpg

واش بتن -cp13104

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/cwfuBmKHS4wkiCgO4OkRTn68GxB9DiPo.jpg

واش بتن -cp13105

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

آجیلی
https://omranmodern.com/files/products/NnhNc4fWWLaKSBoxFlKxeZzfvEYVYiBW.jpg

واش بتن -cp13106

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/34VLu7icKAxotPcfd3fRWjESxsW1nD7r.jpg

واش بتن -cp13107

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۴۰x۴۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/MjhlalF5wf52PalKHs4tivp8DavqXgr1.jpg

واش بتن -cp13108

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۶۰x۳۰x۳.۵

رنگ:

سفید و قرمز
https://omranmodern.com/files/products/Sio9e4HoaatloyIGWRvc58b8zZnfrTdw.jpg

واش بتن -cp13109

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

ابعاد:

۲۰x۲۰x۴

رنگ:

سفید و لیمویی
ابتدا
۱
۲
۳
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

واش بتن اصفهان

واش بتن اصفهان نوعی کفپوش بتنی است که با عناوینی همچون موزاییک شسته نیز شناخته می شود. واش بتون هم برای محیط های بیرونی و محوطه سازی و هم برای محیط های داخلی قابل استفاده است. یکی از ویژگی های بارز واشبتن سنگدانه های ریز برجسته آن می باشد. در مرحله آخر تولید واش بتن اصفهان آن را با آب یا انواع خاصی از اسید می شویند تا سنگ های آن نمایان شود. فروش واش بتن اصفهان در ابعاد و طرح های مختلفی صورت می پذیرد. با تغییر هر یک از این پارامترها قیمت واش بتن اصفهان نیز تغییر می یابد. این کفپوش بتنی دارای مزایای بسیاری همچون زیبایی و دوام بالا می باشد که افزایش کاربرد و خرید واش بتن را در پی داشته است.

 

واش بتن
واش بتن

 

قیمت واش بتن اصفهان

قیمت واش بتن اصفهان به پارامترهای متعددی وابسته است. یکی از این پارامترها روش تولید آن می باشد. این کفپوش ها به روش هایی همچون پرسی، درجا و ویبره ای تولید می شوند که بر این اساس واش بتن قیمت متفاوتی دارد. کیفیت تولید هم تعیین کننده قیمت موزاییک واش بتن اصفهان می باشد. هر چه کیفیت بالاتر باشد، واش بتن اصفهان قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت مواد اولیه مصرفی در ساخت از دیگر عوامل موثر بر قیمت موزاییک واش بتن اصفهان است. عمده مصالح مصرفی در ساخت شامل سیمان، شن و ماسه و سنگ می باشد. امروزه با نوسان فراوان قیمت ها و نابسامانی بازار، قیمت مواد اولیه دائما در حال تغییر بوده و قیمت واش بتن اصفهان نیز تغییر می یابد. اما به طور کلی از آنجایی که مصالح مورد نیاز برای ساخت واشبتن در ایران موجود می باشد، نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر به ویژه کفپوش های وارداتی، واش بتن اصفهان قیمت مقرون بصرفه تری دارد.

 

واش بتون
موزاییک واش بتن

 

قیمت موزاییک واش بتن اصفهان

این کفپوش بتنی در ابعاد مختلفی تولید می گردد. همچنین بر اساس اندازه سنگدانه های مصرفی در ساخت و تعدد رنگ ها، قیمت واش بتون متفاوت است. قیمت واش بتن اصفهان بر اساس متر مربع ارائه می شود. تراکم سنگدانه های مصرفی در محصول هم بر قیمت واش بتن اصفهان موثر است. این محصول به صورت معمولی و یا با افزودنی تولید می گردد. قیمت واش بتن تولید شده با افزودنی بیشتر است. در واقع از ارزانترین انواع واش بتون ، نوع بدون افزودنی آن می باشد که دارای محدودیت استفاده است. به عبارتی نمی توان از آن در همه محیط ها و شرایط آب و هوایی استفاده کرد. برای مناطق سردسیر باید واشبتن تولید شده با افزودنی های بتن مورد استفاده قرار گیرد.

 

واشبتن
واشبتن برای فضای داخلی

 

خرید موزاییک واش بتن اصفهان

ابعاد، رنگ، کیفیت، ضخامت، قیمت و نوع از پارامترهایی است که باید در خرید واش بتن اصفهان مدنظر قرار گیرد. باید توجه داشت که سنگدانه در تمامی ضخامت واشبتن وجود داشته باشد که نشان دهنده کیفیت بالا در خرید واش بتن اصفهان می باشد. یکی از روش های تشخیص کیفیت واش بتون ، این است که در صورت شکستن قطعه، سنگدانه های موجود هم همراه با آن شکسته شوند.

رنگ کفپوش با توجه به محل اجرا انتخاب می شود. میزان ترافیک و آب و هوای محل پروژه از دیگر عوامل موثر بر خرید واش بتن اصفهان است. نوع وسیله حمل و نقل از محل خرید واش بتن اصفهان تا محل پروژه بر اساس حجم و تعداد بار تعیین می گردد. در برآورد هزینه ها باید هزینه های مربوط به حمل و نقل را نیز مدنظر قرار داد.

 

قیمت واش بتن
واشبتن برای محیط بیرونی

 

فروش واش بتن اصفهان

امروزه به دلیل افزایش کاربرد، فروش موزاییک واش بتن اصفهان و تعداد فروشگاه های ارائه دهنده این محصول افزایش یافته است. باید توجه داشت که خرید واش بتن از مراکز فروش معتبر انجام شود تا از کیفیت محصول مطمئن بود. فروش واش بتن اصفهان هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی انجام می شود. فروش واش بتن به صورت آنلاین دارای مزایایی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد می باشد. همچنین می توان لیست قیمت واش بتن را به همراه ویژگی ها و مشخصات آنها (همچون ابعاد، ضخامت، نوع) مشاهده و مقایسه نمود و در نهایت بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کرد.

 

فروش واش بتن
ترکیب رنگ در اجرای واش بتون

 

انواع واش بتن اصفهان

واش بتن بر اساس روش تولید، مواد مصرفی، ابعاد، رنگ سنگدانه ها و همین طور اندازه سنگدانه مصرفی در ساخت به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. هر یک از این انواع با توجه به سلیقه مشتری و شرایط پروژه قابل خریداری و استفاده می باشند.

 

خرید واش بتن
انواع واش بتن

 

واش بتن – مواد تشکیل دهنده در اصفهان

برای تولید واش بتون از ترکیب ماسه، سیمان، پودر سنگ، سنگدانه های رنگی (با دانه بندی ها و رنگ بندی های مختلف) و در برخی از انواع آن علاوه بر متریال ذکر شده از روان کننده استفاده می گردد. از نظر مواد مصرفی در ساخت و تولید، واش بتن به دو نوع افزودنی دار و بدون افزودنی دسته بندی می گردد. انواع بدون افزودنی استحکام و مقاومت کمتری داشته و جذب آب به نسبت بالایی دارند. به همین دلیل گزینه مناسبی برای مناطق سردسیر نمی باشند. در بتون واش بتون افزودنی دار، از روان کننده استفاده شده و میزان پودر سنگ نیز کاهش داده می شود. انواع واشبتن افزودنی دار مقاومت فشاری بالاتری داشته و جذب آب بسیار پایینی دارند.

 

واش بتن قیمت
واشبتن کناره استخر

 

واش بتون – روش تولید در اصفهان

بر اساس روش تولید، واش بتون به انواع ویبره ای، درجا و پرسی تقسیم بندی می شود. برای ساخت واش بتون ویبره ای ، مواد اولیه را به کمک میکسر با یکدیگر مخلوط کرده و درون قالب لاستیکی می ریزند. قالب های مورد نظر بر روی میز ویبره قرار داده می شوند و مسیر حدود چهار متری را طی می کنند. در طی این مسیر سطح قالب ها یکنواخت شده و لایه سیمانی در پشت کار قرار می گیرد. پس از طی این مراحل، واشبتن برای شکل گیری به محوطه مورد نظر انتقال داده می شود.

 

خرید واش بتن
واشبتن سنگدانه ریز

 

به منظور تولید واش بتون درجا ، لایه ای از سیمان بر روی سطح قالب ریخته شده و بتن واش بتن را که شامل سیمان، سنگدانه، پودر سنگ و آب می باشد بر روی آن می ریزند. سپس عملیات پرس انجام می شود. البته لازم به ذکر است که این روش تولید هزینه بالاتری داشته و به تجهیزات بیشتری نیاز دارد. بنابراین تولید و فروش واش بتن درجا در ایران چندان مرسوم نیست.

در تولید واش بتن پرسی نیمی از قالب را با ملات سیمان، سنگدانه، پودر سنگ و آب پر کرده و نیمی دیگر را با ترکیب ماسه، سیمان و آب پر می کنند. سپس این دو لایه ریخته شده را پرس می کنند. برای کیورینگ، قطعات تشکیل شده را به مدت ۲۴ ساعت در اتاق بخار قرار می دهند.

 

واش بتون
واشبتن حیاط

 

انواع واشبتن بر اساس اندازه سنگدانه 

با توجه به اندازه سنگدانه های مصرفی در تولید واش بتون می توان آن را به دو نوع سنگ ریز و سنگ درشت یا معمولی دسته بندی نمود. در نوع سنگ ریز تراکم سنگدانه ها بیشتر بوده و استحکام بالاتری دارند. اندازه سنگدانه های واش بتن سنگ درشت بزرگتر بوده و پستی بلندی بیشتری دارد.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سنگدانه درشت

 

انواع واش بتون از نظر شکل ظاهری 

واشبتن صاف و صیقلی یکی از انواع است که ظاهری به نسبت براق دارد. برخی از انواع واشبتن را پس از تولید به کمک دستگاه ساب می زنند که به آن واش بتون ساب خورده یا آنتیک گفته می شود. این عمل موجب می گردد که سطح آن نسبت به نوع سنگ برجسته، صاف تر باشد. انواع واش بتون ساب خورده همچون سایر انواع در سایز، ابعاد و رنگ بندی های مختلف تولید شده و به فروش می رسد. نوع سوم، واش بتن برجسته است که تمامی برجستگی های آن قابل رویت است.

 

واش بتن
واش بتون صیقلی

 

واش بتن – رنگ بندی

رنگ بندی کفپوش واشبتن متنوع می باشد. واش بتون سفید، سفید قرمز، سفید لیمویی، سفید مشکی، لیمویی مشکی، سفید قرمز مشکی از جمله آنها است. در ساخت نوعی از واش بتون که به آجیلی معروف است، از ترکیب چند رنگ سنگدانه (همچون سفید، قرمز، مشکی و سبز) استفاده می شود.

 

واش بتون
رنگبندی واش بتن

 

ابعاد واش بتن اصفهان

واش بتن اصفهان ابعاد متنوعی دارد. از معمول ترین ابعاد فروش واش موزاییک واش بتن اصفهان ، می توان به اندازه های ۵۰×۵۰ ، ۴۰×۴۰ ، ۶۰×۴۰ و ۶۰×۳۰ سانتی متر اشاره کرد. به طور کلی با توجه به شرکت تولید کننده و مرکز فروش واش بتن اصفهلن ، ممکن است ابعاد آن متغیر باشد. البته خرید واش بتن در ابعاد سفارشی نیز امکان پذیر است.

 

واشبتن
واشبتن

 

کاربرد واش بتن اصفهان

واشبتن در محوطه سازی، اجرای پیاده روها، کفسازی پارک، روف گاردن، حیاط و ... قابل استفاده می باشد. در کناره های استخر نیز می توان از واش بتون استفاده کرد. شاید برای محیط های داخلی استفاده از رنگ های روشن مناسب تر باشد، اگر چه می توان با توجه به دکوراسیون و سلیقه از رنگ های دیگر نیز استفاده نمود.

واش بتن حیاط در ترکیب با چمن مصنوعی یا طبیعی و همین طور قلوه سنگ قابل اجرا می باشد که زیبایی این کفپوش را دوچندان می نماید. برای پارکینگ های با ترافیک و رفت و آمد کم هم می توان از واشبتن به عنوان کفپوش استفاده کرد. اما برای پارکینگ های پرتردد همچون پارکینگ عمومی مناسب نیست.

 

قیمت واش بتن
واش بتن سفید مشکی

 

مزایای موزاییک واش بتن اصفهان

واش بتن اصفهان از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این ویژگی از واشبتن آن را به کفپوشی پرکاربرد و پرطرفدار مبدل نموده است. علاوه بر دوام، شکل ظاهری زیبایی دارد و برای کاربردهای مختلف مناسب می باشد. لغزندگی واش بتون نسبت به سایر کفپوش ها کمتر است و ایمنی و امنیت بالاتری را فراهم می نماید. تنوع رنگبندی این کفپوش بالاست که گزینه های انتخابی بیشتری را برای خرید واش بتن اصفهان ممکن می سازد. واشبتن هم برای فضاهای داخلی و هم فضاهای بیرونی قابل استفاده می باشد. علاوه بر مزایای ذکر شده، قیمت واش بتن اصفهان نسبت به بسیاری دیگر از انواع کفپوش مقرون بصرفه تر است.

 

قیمت واش بتن
ترکیب رنگ سنگدانه های واش بتون

واش بتن اصفهان، واش بتن در بن رود، واش بتن در بهارستان، واش بتن در جرقویه سفلی، واش بتن در جرقویه علیا، واش بتن در جلگه، واش بتن در سپاهان شهر، واش بتن در قهجاورستان، واش بتن در کوهپایه، واش بتن در آران و بیدگل، واش بتن در کویرات، واش بتن در اردستان، واش بتن در زواره، واش بتن در برخوار، واش بتن در حبیب آباد، واش بتن در تیران و کرون، واش بتن در کرون، واش بتن در چادگان، واش بتن در چنارود، واش بتن در خمینی شهر، واش بتن در خوانسار، واش بتن در خور و بیابانک، واش بتن در دهاقان، واش بتن در سمیرم، واش بتن در پادنا، واش بتن در شاهین شهر، واش بتن در میمه، واش بتن در شهرضا، واش بتن در فریدن، واش بتن در بوئین و میاندشت، واش بتن در فریدونشهر، واش بتن در فلاورجان، واش بتن در پیربکران، واش بتن در کاشان، واش بتن در برزک، واش بتن در قمصر، واش بتن در نیاسر، واش بتن در گلپایگان، واش بتن در لنجان، واش بتن در باغ بهادران، واش بتن در فولادشهر، واش بتن در مبارکه، واش بتن در گرکن جنوبی، واش بتن در نائین، واش بتن در انارک، واش بتن در نجف آباد، واش بتن در مهردشت، واش بتن در نطنز، واش بتن در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما