نرده سنگی

نرده سنگی

دسته بندی
نرده
تعداد ارائه دهنده ها
۴۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
نرده سنگی از مهم ترین بخش ها در طراحی نمای ساختمان است. از عوامل موثر بر قیمت نرده سنگی پله، حیاط و تراس می توان به ابعاد و ارتفاع نرده، مدل نرده سنگی ارزان ، جنس سنگ، کیفیت سنگ و هزینه نصب نرده صراحی سنگ مصنوعی اشاره کرد. انواع مدل نرده سنگی رومی مصنوعی و طبیعی در طرح ها و رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات فروش و خرید نرده سنگی پله، تراس، بالکن، حیاط ، دور باغچه و ... است.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

رنگ
رنگ را مشخص کنید
شکل
شکل را مشخص کنید
جنس
جنس را مشخص کنید
ارتفاع
ارتفاع را مشخص کنید
https://omranmodern.com/files/products/szvqUpTnbHF5scEYbsT2Le0Q12Ded8GN.jpg

نرده سنگی صراحی گرد لایمستون کد-100

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰،۵۰،۴۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱

نرده سنگی صراحی گرد تراورتن کد-101

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰،۵۰،۴۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱
https://omranmodern.com/files/products/dHtghUN4ORrBdW5ChyEku4aiTo3QlnpC.jpg

نرده سنگی صراحی مربع لایمستون کد-102

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰،۵۰،۴۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱
https://omranmodern.com/files/products/DrPFXBoI2fDP0reFjw3zsfT70gvhaLhX.jpg

نرده سنگی صراحی مربع تراورتن کد-103

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
کرم
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰،۵۰،۴۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱
https://omranmodern.com/files/products/fJMCGgC9w7g1LaVeRS7ZFrihPSTHs9Ce.jpg

نرده سنگی صراحی گرد تراورتن کد-104

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
کرم
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰،۵۰،۴۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱

نرده سنگی صراحی گرد تراورتن کد-105

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱
https://omranmodern.com/files/products/eYC1sPfh10FKgqkAVb4hAgc3bR0zGOpV.jpg

نرده سنگی صراحی مربع لایمستون کد-106

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰،۶۰ و ابعاد سفارشی
سطح مقطع:
۱۱x۱۱
https://omranmodern.com/files/products/duNr8Z7Z5gZVBk0BcxyXzp1FOOALxKUl.jpg

نرده سنگی صراحی مربع تراورتن کد-107

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰
سطح مقطع:
۱۲x۱۲
https://omranmodern.com/files/products/uDTpHNtGtCZ9AtNTH8nPLNBPG8sryP4q.jpg

نرده سنگی صراحی گرد مرمر کد-108

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید موج دار
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰
سطح مقطع:
۱۲x۱۲
https://omranmodern.com/files/products/s7fll2EQhovhXTs3hAFiX7ifjijqkt0r.jpg

نرده سنگی صراحی گرد سنگ مرودشت کد-109

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

رنگ:
سفید
ارتفاع (سانتی متر):
۷۰
سطح مقطع:
۱۲x۱۲
ابتدا
۱
۲
۳
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

نرده سنگی

نرده سنگی یا نرده صراحی سنگ مصنوعی یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی نمای ساختمان به سبک های کلاسیک، رومی و… است. سنگ یکی از پر طرفدار ترین متریال ها برای تزیینات داخلی و خارجی ساختمان می باشد، زیرا مقاومت و استحکام بالایی داشته و همچنین امکان حکاکی و برش کاری بر روی آن وجود دارد. امروزه در صنعت ساختمان سازی و همچنین طراحی دکوراسیون، نرده سنگي یکی از پر کاربردترین و پر استفاده ترین مصالح بوده و خرید و فروش نرده سنگی تقاضای بسیار بالایی دارد. در نتیجه انواع نرده سنگی ارزان در کاربری های گوناگونی مانند نرده سنگی پله حیاط ، نرده سنگی برای راه پله و نرده سنگی داخل ساختمان با متریال های مختلف مانند سنگ مصنوعی، تراورتن و مرمر تولید می شوند. نرده ای که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند، مانند نرده سنگی تراس ، نرده سنگی بالکن و نرده سنگی پله حیاط ، نرده سنگی دور باغچه بیشتر در معرض شرایط جوی می باشند و باید مقاومت و ماندگاری بالایی داشته باشند. در نتیجه انواع نرده صراحی سنگ مصنوعی مدرن و کلاسیک به دلیل مقاومت بالای آن، بهترین انتخاب هستند. نرده سنگی قیمت های مختلفی در بازار دارد. قیمت نرده سنگی مصنوعی و طبیعی بر اساس نوع نرده رومی سنگ به کار رفته در ساخت آن، طبیعی و مصنوعی بودن نرده سنگی پله ، جزئیات و تزئینات به کار رفته در تولید آن ها و … تعیین می شود.

 

نرده سنگی
استفاده از نرده سنگی برای مرز بندی فضای باغچه

 

قیمت نرده سنگی

قیمت نرده سنگی رومی به عوامل مختلفی بستگی داشته و لیست قیمت صراحی سنگ مصنوعی نیز بر اساس نوع استفاده و کاربرد آن متغیر است. از عوامل موثر بر قیمت نرده صراحی سنگی ، حیاط و تراس می توان به ابعاد و ارتفاع نرده، مدل نرده سنگی ارزان ، جنس سنگ به کار رفته در نرده سنگي ، کیفیت سنگ و هزینه نصب نرده اشاره کرد. امکان سفارش و خرید نرده سنگی قیمت مناسب در هر شکل و با هر جزئیاتی در سایت عمران مدرن امکان پذیر است.

 

جنس نرده سنگی

یکی از عوامل موثر بر قيمت صراحی سنگی ، جنس و متریال به کار رفته در تولید انواع نرده صراحی سنگی داخل ساختمان و فضای بیرونی ساختمان است. به طور کلی، نرده سنگی ارزان به دو دسته نرده سنگی مصنوعی و نرده سنگی طبیعی، مانند نرده سنگی تراورتن ، تقسیم می شود. نرده سنگی مصنوعی و طبیعی هرکدام ویژگی ها و مزایا و معایب خود را دارند. انواع نرده‌ های سنگی طبیعی، زیبایی طبیعی بیشتری دارند. همچنین به دلیل تفاوت‌ هایی که در الگو، طرح رگه ها و رنگ سنگ ها در طبیعت وجود دارد، هر نرده دارای ظاهری منحصر به فرد خواهد بود. همچنین، نرده‌ سنگي طبیعی مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالاتری نسبت به نرده‌ سنگی مصنوعی دارد. در مقابل، نرده‌ سنگ مصنوعی که با استفاده از تکنولوژی های به روز ساخته می‌ شود، مقاومت بیشتری در برابر ضربه و خط و خش دارند. امکان سفارش و تولید نرده‌ سنگ مصنوعی در طرح‌ ها و رنگ‌ های مختلف و حتی با الگوی یکسان، وجود دارد. در نتیجه انتخاب آن‌ ها برای صراحی نرده سنگی داخل ساختمان و یا نرده سنگی رومی برای راه پله و تراس، راحت تر می باشد.

 

صراحی سنگ مصنوعی
صراحی سگ مصنوعی

 

انتخاب بین نرده‌ سنگي طبیعی و مصنوعی، به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. اگر به دنبال زیبایی طبیعی و بی‌ نظیر هستید و همچنین تمایل دارید که هر نرده سنگی دارای الگو و رنگ منحصر به فرد باشد، سنگ طبیعی بهترین گزینه است. اما اگر به دنبال یک گزینه مقاوم تر در برابر ضربه که دارای طرح ها و رنگ های مختلف است، می باشید، خرید نرده سنگی مصنوعی پیشنهاد می شود. لازم به ذکر است که سنگ طبیعی نرده سنگی قیمت بیشتری نسبت به نرده سنگی مصنوعی دارد. به همین دلیل برای کسانی که بودجه کمتری دارند، قیمت نرده سنگی مصنوعی مناسب تر است. در ادامه به بررسی چند جنس سنگ رایج در نرده های سنگی می پردازیم.

 

نرده سنگی پله
نرده سنگی پله و تراس

 

نرده سنگی تراورتن

نرده سنگی رومی تراورتن یکی از رایج ترین و مرغوب ترین سنگ هایی است که از آن در ساخت صراحی نرده سنگی استفاده می شود. جنس نرده سنگی تراورتن مقاومت بسیار خوبی در برابر خش و شرایط جوی دارد. به همین دلیل می توان از نرده سنگی در تراورتن برای نرده سنگی پله حیاط ، نرده سنگی تراس و بالکن و همچنین نرده سنگی راه پله داخل ساختمان استفاده کرد. قیمت نرده سنگی تراورتن نیز با توجه به مقاومت بالای آن، بسیار مناسب است. جهت استعلام لیست قیمت نرده سنگی تراورتن ، با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

نرده صراحی سنگ مصنوعی
نرده سنگی در رنگ های مختلف

 

نرده سنگی مرمریت

مرمر یا مرمریت، یکی از شیک ترین و لوکس ترین سنگ هایی است که برای ساخت نرده سنگي می توان به کار برد. این نوع نرده سنگی قیمت بالاتری نسبت به سایر متریال های نرده سنگی ارزان دارد. نرده سنگی مرمریت از دسته سنگ های طبیعی محسوب می شود. سنگ مرمر غالبا به رنگ های سفید و کرم روشن در طبیعت وجود دارد و به همین دلیل تنوع رنگ بالایی ندارد. همچنین نرده های سنگی مرمری، به دلیل تراکم بالا، وزن بالایی نیز دارند و برای نصب، باید به وزن و تعداد نرده ها توجه کرد. استفاده از نرده سنگی پله مرمریت، جلوه مجلل و لوکسی به دکوراسیون خانه و ویلا می دهد. برای اطلاع از لیست قیمت نرده سنگی مرمریت، با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

خرید نرده سنگی رومی

برای خرید نرده سنگی مدرن و کلاسیک، به دو روش می توان اقدام کرد. اولین روش خرید نرده سنگی رومی ، بازدید و خرید به صورت حضوری از مغازه ها و نمایشگاه های کالای ساختمانی است. بازدید حضوری نیاز به وقت دارد تا بتوان مغازه های بیشتر و نمونه های بیشتر نرده سنگی قیمت مختلف بررسی کرد. اما روش بعدی، خرید آنلاین از فروشگاه های آنلاین و یا سایت شرکت ها می باشد. منتها برای خرید اینترنتی باید به معتبر بودن فروشگاه و ضمانت داشتن کالا های آن، دقت کرد. شرکت عمران به عنوان یکی از معتبر ترین پلتفرم های فروش آنلاین انواع کالا های ساختمانی از جمله نرده سنگی راه پله داخل ساختمان و فضای باز، نرده سنگی تراس و انواع نرده سنگی داخل ساختمان فعالیت می کند. برای خرید و اطلاع از لیست قیمت نرده سنگی ، با شماره های درج شده در سایت شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

 

نرده سنگی
نرده سوراهی سنگ مصنوعی بدون رگه

 

انواع نرده سنگی

خرید نرده سنگی ، با هر دو نوع سنگ طبیعی و سنگ مصنوعی امکان پذیر است. در میان آن ها همان طور که مسلم است، سنگ های طبیعی زیبایی منحصر به فردی دارند و قیمت نرده سنگی طبیعی نیز بیشتر است. نرده سنگی صراحی به شکل ها و فرم های متفاوتی برشکاری و طراحی می شود. سنگ هایی که در ساخت انواع نرده سنگی پله استفاده می شود شامل سنگ های مرمر، گرانیت و تراورتن است. کاربرد های نرده سنگی متنوع و زیاد است. انواع نرده سنگی مصنوعی و طبیعی برای استفاده در راه پله ها، تراس ها و پشت بام در نظر گرفته می شود و در برابر یخ بندان ها و شرایط سخت آبی و هوایی مقاوم هستند. از خصوصیات دیگر نرده سنگی ، می توان به ضد آتش بودن، نیاز نداشتن به رنگ، قابلیت شست و شوی آن و عدم تغییر رنگ در برابر تابش اشعه آفتاب اشاره کرد. به دلیل این خصوصیات و ویژگی های مناسب، فروش نرده رومی سنگ افزایش یافته است. نرده سنگی به دلیل طبیعی بودن مصالحی که دارد، احساس مطلوبی را در بیننده ایجاد می کند.

 

نرده سنگی داخل ساختمان
نرده سنگی داخل ساختمان

 

نرده سنگی پله

یکی از مواردی که در نصب انواع نرده سنگی راه پله در ساختمان باید رعایت شود، فاصله بین نرده ها است. در نصب نرده های سنگی راه پله ها، بر روی هر پله یک عدد نرده نصب می گردد. فاصله نرده ها در پاگرد بر حسب عرض نرده سنگی پله ، مشخص می شود. معمولا برای هر یک متر، به ۴ عدد نرده نیاز است. نرده رومی سنگ پله قیمت های مختلفی دارد. هر چه تعداد، ابعاد و ارتفاع نرده راه پله سنگی بیشتر باشد، قیمت نرده سنگی پله بالاتر است. اجرای نرده سنگی پله در فضای داخل خانه اغلب در متراژ های بالا امکان پذیر است. اگر فضای داخلی منزل متراژ بالایی نداشته باشد، قرار دادن نرده سنگی مصنوعی یا طبیعی، از نظر زیبایی بصری و وزن نرده راه پله سنگی ، توصیه نمی شود. اما در هر صورت نرده سنگی پله بهتر است در محیط خارج خانه مثل حیاط، پله های ورودی و.. اجرا شود. طرح نرده سنگی راه پله در شکل های سنگ مصنوعی و طبیعی، موجود است.

 

نرده سنگی پله
نرده سنگی راه پله داخل ساختمان

 

نرده سنگی تراس

تراس ها تاثیر مستقیم بر زیبایی نمای خانه دارند. انتخاب نرده تراس ها باید به گونه ای باشد که هم بتواند زیبایی نمای ساختمان را تامین کند و هم در برابر عوامل جوی مقاوم باشد. در این میان نرده سنگی تراس بهترین گزینه پیش رو است. نرده سنگی تراس قیمت های مختلفی دارد. انواع نرده سنگی تراس با ظاهر طبیعی، در انواع رنگ ها قابل اجرا هستند و به راحتی با هر نوع نماسازی هماهنگ می شوند. همچنین نرده سنگی تراس در برابر باران و برف و شرایط بد آب و هوایی تغییر شکل نمی دهد و فرسوده نمی شود. از آنجایی که پاکیزگی نمای ساختمان امر مهمی است، نرده سنگی تراس ، در صورت کثیف شدن به راحتی و با یک دستمال مرطوب تمیز می شود.

 

نرده سنگی تراس
نرده سنگی گرد استفاده شده در تراس

نرده سنگی بالکن

یکی دیگر از کاربرد های رایج دیگر نرده سنگي ، نرده سنگی بالکن می باشد. تفاوت تراس و بالکن این است که بالکن از فضا های ملحق به ساختمان شمرده شده و دارای سقف (مسقف) می باشد. همچنین از یک طرف یا دو طرف به فضای بیرون باز است. استفاده از نرده سنگی در بالکن ، جلوه بسیار زیبایی به ساختمان بخشیده و زیبایی آن را چند برابر می کند. ابعاد، مدل نرده سنگی بالکن و نوع سنگ به کار رفته در نرده سنگی بالکن قیمت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان مثال، قیمت نرده سنگی بالکن تراورتن از قیمت نرده سنگی بالکن مصنوعی، بیشتر است. همان طور که گفتیم، نرده های سنگی مقاومت بسیار خوبی در برابر تغییرات دمایی، تابش نور خورشید، حریق و رطوبت دارند. در نتیجه انتخاب بسیار مناسبی برای بالکن هستند.

 

قیمت نرده سنگی بالکن
قیمت نرده سنگی بالکن

 

نرده سنگی پله حیاط

ساخت نرده برای راه پله ، یکی از نکات مهم ساختمان سازی است که علاوه بر تامین امنیت، در ظاهر ساختمان تاثیر به سزایی دارد. استفاده از نرده سنگی پله ظاهری زیبا به ساختمان می دهد و همچنین نظافت و تمیز کردن آن نیز راحت تر از جنس های دیگر خواهد بود. از آن جایی که نرده های راه پله بیشتر در معرض آسیب دیدن هستند، مانند اسباب کشی ها و تردد مداوم افراد، استفاده از نرده سنگی پله به علت مقاومتی که در برابر سایش و ضربه دارد، مناسب ترین گزینه خواهد بود. 

 

نرده سنگی پله حیاط
نرده سنگی پله حیاط

 

نرده سنگی دور باغچه

با توجه به طرح های منحصر به فرد سنگ، استفاده از نرده سنگی باغچه ، زیبایی محیط را دو چندان می کند. استفاده از نرده سنگی دور باغچه ، در تفکیک فضای باغچه ها از یک دیگر و همچنین سایر قسمت های محوطه، مرسوم است. در سال های قبل استفاده از دیواره های بتنی آماده رایج تر بوده است. اما نصب نرده سنگی باغچه ، به فضای حیاط و باغچه جلوه ای لوکس و مجلل می دهد. یکی از موارد مهم در هنگام خرید، قیمت نرده سنگی دور باغچه است. نرده سنگی باغچه ، با کیفیت های متفاوت، قیمت های مختلفی دارد. مشتریان می توانند با توجه به بودجه ای که برای خرید نرده سنگی باغچه با ویژگی های دلخواه خود در نظر گرفته اند، نرده سنگی مناسب را انتخاب کرده و خریداری کنند. چندین فاکتور در تعیین قیمت نرده سنگی باغچه تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل موثر می توان به مدل، رنگ، ابعاد و جنس سنگ به کار رفته در نرده سنگی دور باغچه اشاره کرد. علاوه بر تمام این عوامل، تیراژ و تعداد نرده سنگی باغچه سفارش داده شده در هر مدل و ابعادی، در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.

 

نرده سنگی دور باغچه
نرده سنگی دور باغچه

 

نرده سنگی مصنوعی

نرده سنگی مصنوعی مزایایی نسبت به خرید نرده سنگی طبیعی دارد. یکی از آن ها قیمت نرده سنگی مصنوعی است که به نسبت نوع طبیعی نرده سنگی پله ، پایین تر می باشد. نشکن بودن از دیگر مزایای آن است و به همین دلیل در ترکیب نرده سنگی مصنوعی از بتن فرآوری شده استفاده می شود که باعث افزایش مقاومت و استحکام در برابر ضربه می شود و مقاومت کششی و فشاری سنگ را افزایش می دهد. خرید نرده سنگی مصنوعی در همه ی رنگ ها و طرح ها امکان پذیر است زیرا به صورت پیش ساخته تولید می شود و طبق سفارش مشتری هر رنگ و طرحی را شامل می شود و نسبت به سنگ طبیعی ، سبک تر است. قابل ذکر است رنگی که در سنگ های مصنوعی استفاده می شود به صورت عمقی است و با مرور زمان از بین نمی رود.

 

نرده سنگی مصنوعی
نرده سنگی مصنوعی

 

نرده صراحی سنگ مصنوعی

نرده صراحی سنگ مصنوعی ، معمولا سنگی و آهکی هستند و زیر مجموعه نرده سنگی ارزان به حساب می آیند. در ساخت آن ها از سنگ تراورتن، سمنت پلاست یا سنگ مصنوعی استفاده می شود. سمنت پلاست همان سیمان پلیمر شده است که استفاده از آن در کیفیت نهایی محصول بسیار تاثیرگذار است. مقاومت خمشی و فشاری محصول تولید شده با سمنت پلاست به ۳ برابر بتن معمولی می رسد. در ساخت نرده صراحی سنگ مصنوعی ، هم چنین از ترکیب سیمان، خاک، آگرگات های سنگ های طبیعی و … استفاده می شود و در نهایت از قالب هایی با نقش ها و خطوط سنگ های طبیعی استفاده می شود تا ظاهری کاملا طبیعی داشته باشند. نرده صراحی سنگ مصنوعی ، به دو روش توکار و روکار نصب می شود. در روش روکار ابتدا سنگ قرنیز نصب شده سپس نرده ها نصب می شوند. در روش توکار ابتدا نرده سنگی مصنوعی یا طبیعی نصب شده و بعد کف پله اجرا می شود. این روش های نصب در همه ی انواع نرده های سنگی کاربرد دارد.

 

نرده سنگی
نرده سنگ مصنوعی

 

قیمت نرده صراحی سنگ مصنوعی

برای برآورد قیمت نرده صراحی سنگ مصنوعی می توان به عواملی همچون نوع سنگ، کارخانه تولید کننده آن، ابعاد و متریال به کار رفته در تولید آن اشاره کرد. صراحی سنگ مصنوعی در مدل های مختلف و طرح های متنوع تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین برای خرید نرده صراحی سنگ مصنوعی می توان در طرح ها و مدل های مختلف آن را سفارش داده و مدل مورد نظر خود را تحویل گرفت.

 

مدل نرده سنگی ارزان

انواع مدل نرده سنگی بر اساس جنس و شکل به چند دسته تقسیم بندی می شوند. در ادامه به چند دسته بندی از انواع نرده های سنگی اشاره می کنیم. مدل نرده سنگی از لحاظ جنس به دو دسته سنگ های طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود. نرده سنگی از لحاظ شکل به دسته های چهارگوش، گرد، رومی کلاسیک، تیتان، آریو، رایمون، زمرد و... تقسیم می شود. قیمت نرده سنگی گرد از قیمت نرده سنگی چهار گوش بیشتر است. 

 

نرده سنگي
مدل نرده سنگی برای ویلا

 

مزایای نرده سنگی

در حال حاضر نرده سنگی (صراحی سنگی) بهترین و محکم‌ترین نوع محافظ در بین حفاظ‌های دیگر می‌باشد که با طول عمر و مقاومت بالا توجه طراحان بسیاری را به خود جلب کرده است، از دیگر خصوصیات نرده سنگی می‌توان به خاصیت ضد حریق بودن آن است (برعکس نرده چوبی)، قابلیت شست‌و‌شو و مقاومت در برابر رطوبت (برعکس نرده‌های فلزی که بعد از گذشت مدتی که در مجاورت رطوبت قرار می‌گیرند زنگ می‌زند)، مقاومت در برابر نور خورشید (برعکس نرده استیل که در آفتاب بعد از مدتی تغییر رنگ می‌دهند و سیاه می‌شوند)، و خصوصیات دیگر مثل عدم نیاز به رنگ‌آمیزی به علت زیبایی طبیعی اشاره کرد، از نرده سنگی در بالکن، تراس، راه‌پله، دور پشت‌بام، پله دوبلکس و... استفاده می‌گردد.

 

معایب نرده سنگی

یکی از معایب نرده سنگی این است که گرد و غبار و آلودگی ها را به خود جذب می کنند. اگر روی سنگ نرده سنگی ، با پوشش نانو پوشانده نشده باشد، به محض قرار گرفتن در زیر اولین برف و باران، ممکن است ظاهر شفاف و صیقلی اولیه خود را از دست بدهد. بنابراین نیاز است است تا به طور مداوم تمیز شوند و گرد و غبار آن ها گرفته شود تا ظاهر شفاف آن ها محفوظ بماند.

قیمت نرده سنگی به طور کلی از سایر انواع نرده ها بیشتر است. یکی از دلایل آن حمل و نقل سنگ ها است. از آنجایی که سنگ جزو مصالحی است که ممکن است در حین جا به جایی آسیب ببیند و یا حتی بشکند، هزینه جابه جایی و حمل و نقل آن نیز نسبت به سایر مصالح بیشتر است. از معایب دیگر نرده سنگی وقت گیر بودن اجرای آن است. نصب نرده سنگی به نصابان با تجربه و ماهر نیاز دارد. حتی در این صورت نیز اجرا و نصب آن نسبت به نرده های دیگر، به زمان بیشتری نیاز دارد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۵ از ۵ - از مجموع ۶ رای

نظرات کاربران

مرتضی نادرلو

باسلام حتما باید برای گرفتن قیمت باید زنگ زد.قیمت رو هم نمایش بدین. باتشکر..

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما