ملات بنایی(لیکا)

ملات بنایی(لیکا)

دسته بندی

ملات بنایی

ملات بنایی(لیکا)

دسته بندی
ملات بنایی
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
شهر را مشخص کنید

ملات بنایی(لیکا)

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۵

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۲

۳

location

تهران

phone

******۰۳۱۳۱

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۳

location

اهواز

phone

******۰۶۱۳۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ملات لیکا

ملات از خوب مخلوط کردن یک جسم چسباننده مانند سیمان یا گچ و یک جسم پرکننده مانند دانه های ریز و درشت سبکدانه یا  ماسه تهیه میشود . ملات خشک پلاستر(اندود کاری) ،بنایی (آجرچینی)و ملات با جذب آب کم تهیه شده در مجموعه صنعتی لیکا، از نوع ملات با پایه سیمانی هستند که از سبک دانه‌های لیکا ( پوکه صنعتی لیکا ) تهیه شده اند .ملات سیمانی لیکا در سه دسته پلاستر (اندود کاری) ،بنایی (آجرچینی) و ملات با جذب آب کم تولید می شود.

ملات بنایی

ملات بنایی جهت رگ چینی انواع بلوک و آجر بکار میرود . یکی از نقاط ضعف در سازه‌های ساخته شده با مصالح بنایی، ملات چسباننده می‌باشد. ملات‌های تولید شده با شیوه تولید سنتی در کارگاه‌ها فاقد کیفیت بوده و از طرفی به عنوان پل حرارتی با حداقل پوشش ۱۰% از سطح کل ساختمان، شرایط نامناسبی را به جهت هدردهی انرژی فراهم می‌آورد، در حالیکه با استفاده از ملات لیکا می‌توان علاوه بر داشتن ملاتی با ویژگی‌های مطلوب از هدر رفتن انرژی در ساختمان جلوگیری نمود.

ویژگیهای انواع ملات لیکا

۱سبکی، دارای وزنی برابر نصف ملاتهای مورد استفاده در ساختمان

۲عایق حرارتی و صوتی مناسب

۳حذف پلهای حرارتی درون لایه ملات معمولی

۴اطمینان از کیفیت محصول و همگنی ملات به دست آمده

۵کارپذیری مناسب

۶استفاده سریع و آسان در تمام مناطق

۷ترکیب مناسب با بلوکهای سبک

۸فاقد مواد آلی و زیان آور

۹مقاوم در برابر یخ بندان

۱۰افت اسلامپ بسیار کم

۱۱به حداقل رساندن ترک های ایجاد شده

۱۲فراهم آوردن شرایط مناسب عمل آوری، به دلیل داشتن تخلخل داخلی

روش کار و میزان مصرف انواع ملات

ملات لیکا در بسته های ۲۵ لیتری تهیه و عرضه میشود . برای تهیه ملات بنایی  تنها کافی است محتوی یک بسته ملات آماده را با توجه به کاربرد مورد نظر با ۶  تا ۸ لیتر آب مخلوط نموده و استفاده شود.

میزان ملات مورد نیاز برای هر مترمربع بلوک چینی با ضخامت لایه ملات ۵/ ۱ تا ۲ سانتیمتر با پر کردن درزهای قائم، در جدول لحاظ گردیده است.

1.2 کیسه

دیوار ۲۰ سانتی با بلوک لیکا

۱ کیسه

دیوار ۱۵ سانتی با بلوک لیکا

0.8  کیسه

دیوار ۱۰ سانتی با بلوک لیکا

Powered by Froala Editor


ملات بنایی(لیکا) در تهران

ملات بنایی(لیکا) در تهران، ملات بنایی(لیکا) در تهران - آفتاب، ملات بنایی(لیکا) در تهران - بومهن، ملات بنایی(لیکا) در تهران - پردیس، ملات بنایی(لیکا) در تهران - کن، ملات بنایی(لیکا) در اسلام شهر، ملات بنایی(لیکا) در اسلام شهر - چهاردانگه، ملات بنایی(لیکا) در پاکدشت، ملات بنایی(لیکا) در پاکدشت - شریف آباد، ملات بنایی(لیکا) در دماوند، ملات بنایی(لیکا) در دماوند - رودهن، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم - بوستان، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم - پرند، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم - صالح آباد، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم - گلستان، ملات بنایی(لیکا) در رباط کریم - نصیرآباد، ملات بنایی(لیکا) در ری، ملات بنایی(لیکا) در ری - حسن آباد، ملات بنایی(لیکا) در ری - خاوران، ملات بنایی(لیکا) در ری - کهریزک، ملات بنایی(لیکا) در شهریار، ملات بنایی(لیکا) در شهریار - اندیشه، ملات بنایی(لیکا) در فيروزکوه، ملات بنایی(لیکا) در فيروزکوه - ارجمند، ملات بنایی(لیکا) در قدس، ملات بنایی(لیکا) در لواسان، ملات بنایی(لیکا) در لواسان - فشم، ملات بنایی(لیکا) در ملارد، ملات بنایی(لیکا) در ملارد - صفا دشت، ملات بنایی(لیکا) در ورامین، ملات بنایی(لیکا) در ورامین - پیشوا، ملات بنایی(لیکا) در ورامین - جوادآباد، ملات بنایی(لیکا) در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما